• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky já ležím, mám děsnou migrénu? Nevíte co si na to můžu vzít?
23. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
marsie - to máš pravdu, manža asi dokud nebudu mít trochu bříško, tak mu to pořádně nedojde :wink:
23. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
jo jo z prahy -resp. ted Praha zapad :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
:grinning: Adaj 10.1.2009 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ve všem, my jsme tady z vesnice, tady to je jedna svatba jako druhá, včetně dodržování zvyků ve stylu, že když se žení jeden bratr, tak ten druhý by aspoň rok neměl. Švagr se ženil v červnu a my přišli v září s tím, že v lednu jdeme my...Dokážeš si to představit???Půl roku po nich, navíc ještě v lednu?? že jsme se zbláznili. Pak jsme přišli s tím, že mše bude až v 16:30 a ještě mimo náš kostel (v mal kapli, která má pro mne velké kouzlo) anavíc jsme tam měli cizího faráře!!! (náš kamarád)...víš jak to vesnice nemohla překousnout :grinning: :sweat_smile:
23. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
Sazem no já nevím, ale aspoň jeden Ibalgin jo, ne?? :confused: Ale nechci blbě radit....
23. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
aha.. tak to jste teda mela asi opravdu tezke se vzeprit ... to nevim co by rekli nam .. vzali jsem se na zahrade .. na pani z matriky jsem apelovala, ze nechcem zadny strasny pindy o tom ze rodina je zaklad statu a ona to chudera vzala tak vazne, ze nez jsem se stacila rozkoukat bylo po vsem!
23. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
marsie a kde???

cir umim si to uplne predstavit. :grinning:

saze zavolej si k doktorovi on ti poradi.
23. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
No až se tady rozkecá, že jsem těhotná (jestli už se toteda neví, taky by mne to nepřekvapilo, mám na to zllatou švagrovou :rolling_eyes: ), to zase budou kecy....že jsem ho uhnala na děcko a že jsem byla těhotná už beztak na svatbě :sweat_smile: jupííí, já totady miluju
23. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
cirr no jo vesnice to znám :zipper_mouth: :rolling_eyes: te mě tu vyhmátla jedna od nás z vesnice :confused: :pensive:
se to dlouho neutají :angry:

my abstinujeme nemám na to chut a mamžel to chápe :wink:
23. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
hmm ja mam taky vybornou tchyni, ta me zase pomlouvala , ze nemuzem mit deti .. takze si nevyberes :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
marsie cože :confused: :confused: to je síla :angry:
23. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
Na chvil ivas opustim, vola mne zehlici prkno ,ale pak doctu, pak Marsie, to je mazec :astonished: :fearful:
23. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
Marsie- no nekecej to je ale fakt síla-
23. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
cirr já žehlila dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
U nás je to něco podobného když přijedeme na chalupu, kam jsme jezdili já i manža už od malička. To je taková drbárna, že se občas dozvím o sobě i to co sama nevím. Zrovna loni v létě, to jsme byli svoji cca rok a čtvrt a dávno se snažili o mimčo, mi bratránek volal celej vyděšenej, že se prý rozvídíme. :angry:
23. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
taky bych mela zehlit, ale asi na to dneska prdim .. neni mi 2x
jo jo .. a to je jen zlomek je to strasne sv...
23. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
marsie, ale vlastní tchýně :unamused: to je fakt síla

Holky mějte se hezky, pro dnešek musím běžet a zítra dám vědět jak na kontrole.
papa a hezký večer :dizzy_face:
23. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
Tak jsem přišla z pošty, konečně mi přišel míča brozžurka vciků pro těhulky....tak budu konečně cvičit, už jsem se nemohla dočkat.

Jinak marsie, ptáš se na sex, jsem trochu jiná než tady, ale my sexujeme normálně vždy jak je nálada a ta u mě je a chuť taky, tak nevidím důvod to omezovat:slight_smile:Je to třeba méně častěji, ale je:slight_smile:
23. bře 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
my také neabstinujem, jen to holt nehrotíme příliš dodivoka :wink:
23. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
No něco jsem vyžehlila, něco ne, ale to jsou stejně sezonní veco co jeste pockaj....

jé Renat, pak nějaké cviky napis, mic mam doma uz nejaky patek.... :dizzy_face:
23. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
My taky neabstinujeme, když mi totiž není zrovna blbě, tak mám dost zálusk- víc než před těhu. Nezdá se vám, že je dne nějaký divný počasí? leze na mě migréna...
A ještě jsem se chtěla zeptat- přibrala jste už některá? Mně sice bývá nevolno i zvracím a tudíž i málo jím, ale jak se mi hodně zvětšily prsa (fakt hodně) a celkově jsem se tak nějak provodnila, tak mám dokonce navrch asi kilo a půl- bříško se mi ale vůbec nezvětšuje- ani trošku- zato boky a prsa...
23. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky,

vy ste toho zase napovídali :wink: . Gratuluju novým těhulkám a ke kontrolám :wink: . Holky chodíte tady některá do práce nebo sem jediná? (možná sem to jenom nepostřehla). Jinak já sem totálně celej víkend prospala - včera sem vstávala v půl 1 odpoledne a v 7 už sem zase spala až do rána - jak šípková růženka :grinning: . Myslim, že to byl nedostatek spánek přes tejden.

mějte se krásně a bříškům ZDAR !!!
23. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Kvakul, to jsme na tom stejně, já teď můžutaky víc než před otěhotnením :dizzy_face:

add pribirani, ja ne a pokud ano, tak jenom v prsou....Ty se mi zvětšily povážlivě. Ale jinak asi ne, ale přesně to nevím, nevížím se, není důvod :slight_smile:
23. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
Cirrusa- s prsama mám u manžela jasnej úspěch, těší se, že budou čím dál větší :wink: .
Kallimer- já do práce chodím, ale je to fakt sebezápor- cesta do práce je na hodinu (přes půlku Prahy)- ale jinak nedělám vůbec nic- domácnost ale nehnije, manžel se dost stará (vaří, myje nádobí a tak)- on je překladatel a pracuje doma (to bude bezva, až budu na mateřský-že bude pořád někdo dom a nebudu tak přivázaná).
23. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
kallimer,
já jsem teď na PN s virozou, ale od pátku nastupuju, uvidím, jak mi v práci bude... po dvou nevydařených těhu mne paní doktorka nechá doma, jak bude první problém :wink:
23. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
jinak přibírání, to ne, ale jsem oteklá a prsa jsou větší a hlavně tvrdá a bolavá :grinning:
23. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
Je tu někdo???? Jsem zpět s kontroly!! :slight_smile:
23. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
rritulko: ahooooooooooooooj, tak jak??? jsem tak blbá, nebo tam vidím dvě bublinky, dvojčááááátka???
23. bře 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
Jo já je vidím taky a vůbec nevím co si počnem :frowning2:
23. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
rritulka: to gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vím, že je to asi počáteční šok, ale uvidíš, zvládli to ostatní, zvládnete to taky.

Co říkal pan doktor...vypadá to asi tak jako bublinka, když jsem byla já:slight_smile:
23. bře 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.