• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
AHoj maminy,
dnes sme boli na kyčle a levá nie je uplne ok, tak mám dávat široké balenie- z čoho vobec nie som nadšená. Na kontrolu až o 6.t, takže chuda moje malé sa bude trápit s rozcapenými nohami ako žaba, že ho nemám ani dávat do zavinovačky, takže to nebude z dosavadných 10.hod denne spávat len 5.hod!!!!
S tým spánkom je to fakt hruza, cez den spí len 1x dlhšiu dobu a to od cca 11.hod do 2.hod a potom do večera si pospí len také 10.minutovky a v noci je tiež na prd- to spí 2.-3. hod do polnoci a potom sa stále budí, takže ho nakojím a dokým ho uspím, tak zaspí na 1.hod a zase má hlad- už som z toho zničená ako pes...
7. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
uuffff... zdravi vas znicena marsie :frowning2:
tak aby toho nebylo malo, k vecne rvoucimu snad nikdy nespicimu diteti jsem se jeste slozila ja. k lecbe kostrce a pipky jsem si pridala zanet prsu! teploty 39, zimnice a svalstvo minus... uz je to teda lepsi, ale kdyz se to zitra nezlomi musim si pro antibiotika :frowning2: :frowning2:

spanek ?- po vikendu minus 28 hodin :zipper_mouth:
7. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj velrybka, vidím, že to doma máte tiež veselé :unamused:
7. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
marsie, teda ty si to uzivas :frowning2: tak at jsi brzy ty i prso v pohode a mimous at te tolik netrapi!

holky, co vam nekakaj mimi kazdej den, dneska mi sestricka u pediatricky rikala, ze to je normalni, kdyz dokrmujeme UM, ze si to mimca uzpusobi

jo a taky jsme zacali dvat fenyklovej caj a teda to je mazec, prckova prdi, ze by se ani tata nemusel za to stydet :grinning:

kocky, jste nektera na Facebooku?
7. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
lulko - ja ti jeste dluzim odpoved, promin... nejak toho bylo posledni dny mnoho..

mari - dekuji, vynasnazim se :wink:

jahod - brzdi s tim cvicenim .. s cvicenim muzes pomalu zacit az po sestinedeli - v nemocnici cvicitelka rikala dokonce az po 3 mesicich! a po cisarovi bych opravdu nepospichala!!! cvic si protahovaci cviky na zemi a panevni dno a fakt mi pomohlo to spani na brise - coz ovsem ted nejde bo bolej kozy...
7. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
holky, tak to jste me zase zviklaly...sakrys...ja si rikala, ze pockam, az mi mala znici cca 3 bryli-tak to bylo i u Jenika a pak teda do tech cocek taky vletim....
marsie-teda, to mate veselo... :wink:me se zda,ze uz mala zacina chytat nejaky rezim-nebo si to nalhavam :sweat_smile:
lulka, my mame taky siroke baleni-je to desne, jak ji krmim na boku, tak ma nohu v lufte :stuck_out_tongue_closed_eyes:chudacek, nekdy ji na chvili nechavam jen s pamperskou, se mi to furt nechce balit a taky se prudime...ale to vetsinou v noci, a to ne kazdy den...uz se tesim na pristi tyden na kontrolu, doufam,ze nozky uz budou ok...je to fakt opruz pro me i pro ni... :frowning2:
marie-ja jsem na facebooku...
marie a dáváš čaj nebo fenyklový nápoj?

já na facebooku jsem
My jsme po kontrole, Jáchymek má 5,5kg, pěkný otesánek :sweat_smile:
Lullko, vidím, že to spaní máme stejné. Široké balení máme taky a je to otrava, ve středu jdeme na kontrolu a snad už to nebude třeba...mám pocit, že se mu to taky nelíbí...

Já už trochu cvičím, nemám žádné problémy víc jak měsíc, tak se snažím trochu protahovat :wink:

Fenyklový čaj taky u miminek velmi doporučuji, u Beatky se nám moc osvědčil, Jáchymek ho nechtěl, ale zkusíme zase dát...
7. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
beranku-a co jeste cvicis??ty jeste muzes??? me furt neni jasne, jak toho maleho-5,5kg velkeho chlapika nosis na rukach...jako v zavinovacce??ja totiz, kdyz mam Marenku na rukach, tak nic neudelam...toz to moc nechapu...
ted jsem rychle domyla okna a zaluzie-a muzem nalepit dalsi vanocni lepky... :slight_smile:
to siroke baleni je silene...jsou jak z kosmu....
7. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky,

tak koukám, že mimča z "uřvanýho" klubu se zlepšujou. U nás žádná změna - pořád řveme - včera sme se přorvali od jednoho kojení ke druhýmu. nemůžu jí nechat ani 5 min. v postýlce spustí hroznej řev, takže hopsám, houpu, chovám a už mě to štve. Ach jo sem úplně grogy - uspáváme třeba hodinu, dvě v kuse na míči. Řeknětě mi, kdy se to zlepší?? Snažim se vydržet, ale občas už z toho bulim jak želva :frowning2:.
Jinak jakou značku fenyklovýho čaje dáváte? A může se dávat i studenej nebo ohřejváte?

Mějte se jdu zase hopsat :wink:
7. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)

teda koukám,že si užíváte :slight_smile:

riv: no porod byl asi hustý,ale mimouš už je u Tebe a to za to určo stálo ne? já si tedy na péči sestřiček nestěžuji,ale tomu kojení taky moc nedaly, byla jsem ráda,že jsem se rozkojila celkem snadno,asi kdybych měla problémy,tak by to bylo taky blbý...

marsie: ježíš, ty si to koukám vyžíráš úplně hustě, to mě mrzí... drž se :slight_smile:

jinak u nás jsem dneska v noci spaly 5 hodin v kuse, mazec, připadá mi to jako vánoční dárek :grinning:
7. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
jahod: jinak já včera byla na squashi, Michal nesehnal parťáka,tak jsme malou nechali u babičky a vyrazili sportovat. Bylo to docela na pohodu, čekala jsem jestli se neobjeví nějaký problémy,ale zatím pohodička,takže super :slight_smile:

Kallimer: já ten fenyklík dávám ,když ho udělám tak akorát i pití,ale pak ho dávám i studený, a nevadí jí to :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
My jsme měli fenyklový čaj od Hippu, no spíš je to nápoj, a studený nebo teplý, oboje není špatné.

No já se spíš protahuji a trochu pocvičím břicho, ale to je chvilka, žádná půlhodinovka to není :sweat_smile:

Kremb, Jáchymka nosím buď v zavinovačce nebo bez, mám ho na jedné ruce a druhou něco dělám, ale už mě bolí celý člověk a všechny svaly od toho nošení, protože pořád mám záda nakřiko. A jak jsi správně napsala, nedá se tak doma nic udělat.....já prostě nic neudělám, pokud nepočítám krmení Beatky jednou rukou a podobné činnosti, jinak vše dělám v těch 10 minutách, kdy spí nebo ho na chvíli položít a on než se úplně rozkřičí, to někdy pár minut trvá. U nás je to o tom, že si celý den nemám šanci lehnout, chodím spát kolem 23hod a mám pocit, že tělo si zvykne skoro na vše...
7. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
beranek a jak často jste malé ten fenykl dávali? nebo vy ostatní, jak často ho dáváte?
7. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
beranku-tak to je fakt psycho...doufam, ze ti tyhle galaje brzo skonci... :unamused: ty zada chapu-to je des..ja Marusku taky nosim, ale ne tak casto jako ty a mam taky dost..a to jsme o dost lehci...
holky-drzte se!!!!!
7. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
cauky holky... jsem uplne KO, ale zvladli to vsechny zvladnu to aji ja. davam male hermankovy caj sladite ho nekdo? ona se me u toho netvari moc pekne,vyplazuje jazyk. jeste ke vsemu ho musi mit teplej .studenej neda do pusy. porad sme nekakali uz me z toho hrabe. a cim te cajik muzu sladit?
7. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
evat, mam fenyklovy napoj od hippu a dala sem maly asi 20cku a ona s prominutim sere fakt fest :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
lilisku, ty jsi teda borec jit po dvou tydnech na squash, ja uz se na nej taky prave hrozne tesim, ale tim, jak jsem byla cisarem, tak bojim, navic me od vcerejska boli jizva a bruch, tak ti nevim :-/
7. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
já jsem také na facebooku.
Holky držte se - ty mimča někdy musí přestat plakat.
7. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
my máme ist na tu kontolu kyčlí až za 6.týždnov, ten doktor sa asi zbláznil, ved to je strašne za dlhú dobu :angry: :angry: :angry:
7. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
marie_m: no já se docela bála,ale bylo to fakt v poho... nejsem po císaři,tak je to asi prostě lepší :grinning:

evatk: já jí ho dávám jen když delší dobu nekadí :slight_smile: mám strach,aby neměla nějaký břichabol,nebo jí ho dávám,když hodně řve,ale do kojení je ještě daleko... jí totiž docela chutná a na chvíli jí to zasytí :slight_smile:

lullka: no mi máme kontrolu až v 6-ti týdnech a to jsme byli na kyčlích vlastně týden po porodu,takže doba mezi tím je 5 týdnů.....
7. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Holky a nás nikdo zatím na kyčle neposlal. Jen asi kontrola v porodnici a v pátek jdeme k našemu doktorovi tak uvidím zda nás nepošle
7. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Renat - skytavku resime vodou - dam ze strikacky tak 5-10 ml, nekdy to zabere nekdy ne

prozivame klidne dny a noci, jen dnes nespala do 3, ale nebrecela, takze s knizkou jsme to zvladly :grinning: kdyz vas ctu holky - hlavne Kvak - tak se mi zda, ze moje holka musi trpet hlady - krmim po 4-5 hodinach a vetsinou davam 100 ml jen nekdy 130, ale to malokdy vypije... manzel cetl nejake tabulky tak pry ma papat jen tech 100 ml 6krat denne, tak fakt nevim

v sobotu manzelova sestrenka ma svatbu, ale mam strach tam jit s malou, uz jsem se rozhodla, ze zustaneme doma, bojim se chripky. chodite s miminkama na verejnost? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo jste vystrasene jako ja? (pripadam si jako magor, ale kdyz nam jeste neskoncilo sestinedeli...)
7. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
Saze - nam doktorka rekla, ze na kycle se chodi v 6 tydnech, takze jdeme 14.12
7. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Už si vůbec nevzpomínám jak často jsme dávali fenyklový čaj Beťce, ale ona se narodila v létě, to bylo něco jiného a bylo šílené vedro. Teď bych mu to dala možná 1x denně trošku, 20ml....
Čaj bych ničím nesladila, my nesladíme dodnes ničím...

Já bych si zase docela ráda zaplavala, už se těším na nějakou aktivitu a na ty záda to plavání bych fakt brala. No a úplně nejraději, pokud se můžu přiznat, bych jela na víkend do lázní a dala si pár masáží :grinning: :grinning: Před rokem jsem byla v listopadu a bylo to skvělééééééé :grinning:

Kremb, občas když mluvím s přítelem, tak se mu ohlásím, že volám z galejí, takže tak daleko od pravdy opravdu nejsi :sweat_smile: :sweat_smile:
7. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
marikap nechodím s malou do obchodů apod., jen na venkovní procházky, mám z chřipek taky strach, už tak máme s mimčama co dělat a ještě tak zbytečná komplikace

mě připadá, že se to po simplexu s bříškem zlepšilo, do toho jsem nasadila i ta probiotika z mmb a fenyklový čaj... ovšem zas brečí asi kvůi něčem jinému, bůh ví kvůli čemu... s hylakem forte jsem to vzdala, stačilo mi čtvero podání stříkačkou (samozřejmě naředěné) a co ta u toho vyváděla... neměla jsem to srdce, no ale nechápu, proč to ten blb v lékárně manželovi prodal, když mu řek, že to je pro miminko

jo a co se týká řpíbuzných, připadá mi, že pojem šestinedělí je pro ně neznámý, jak se hlásí na návštěvy...
7. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Mariko, já si myslím, že každé dítě je individuální, co se jídla týká, určitě Verunka netrpí hlady, pokud nebrečí. Stačí jí méně.....
7. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
monterka-dotaz, kolik te ta operace stala a co to vlastne obnasi??kdyz tak ip :wink: diky..
beranku-ja te obdivuju..ja bych se asi picla, kdyby mi mala rvala a ja ji furt musela nosit..ted jsem ji dala spat do postele...a spi...teda tuk tuk.. a ja stejne cucim do kompu...achjo...jsem mohla zehlit, varit, uklizet ci se bavit s jenikem, ze?
ja taky nechodim do obchodu s malou, ale na prochazky do mesta jo...i kdyz jsme byli teda 2x :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
holky facebookovky, mate krasny deti, opravdu :slight_smile:

ja s malou chodim na prochazky, ale i na nakup, v detskym koutku jsme byli taky i s mladym, uz jsme dvakrat cestovali, tak snad to bude oik
7. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
AHoooooooooooooooooooooooj, pamatuje si mě tady ještě někdo? :grinning:

Jsem strašná já vím, ale myslím na vás, jestli už jsou všechny zde přítomné rozpadnuty. No to asi jo cooo :slight_smile:

Snad všechny bojujete ze všech sil a teda doufám, že se tomu ani boj říkat nedá.......!!!

Pochytila jsem, že tady píšete o zádech, no tak to ani nekomentuju, jsem na tom stejně jako většina tady...

Už prd kojím sešlo se víc věcí dohromady popraskané bradavky, rozjíždějící se zánět, zase prasklá bradavka, malá u toho spala, pak se u toho rozčilovala, a možná i genetické mamka i ségra kojili jen tejden po produ.......
No prostě spíš nekojím než kojím.

Tak Fenyklový čajík dávat můžu???????????????????????????????????????? Jsem to řešila když jí dávám Nutrilon, tak jestli nemá žížu.............................. Tak jsem jí dávala aspoň cucnout ode mne (tak málo ještě mám...)

Jo a mezi lidi jsem tenhle týden teda minulý začala lehce chodit, ne že bych tam byla celej den, každej den, ale na nákup jo... procházky každý den, ale to courám jen po venku...........

Toliko ve zkratce ode mne.

Snad se sem dostanu dřív.................................. zatím pa :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.