• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ade ja uz jsem poobede a v praci jsem az do 3 a dneska na me jde docela dost spani.

kami no jako ja potom co bylo predrokem klidne budu zvracet, ale chci aby tentokrat jsem s bojovnickem to vybojovala do konce. :wink:
9. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Ada já jsem v práci taky do tří a s tím spaním jsme na tom podobně. Já jak tady kašlu tak mám úplně strach jestli neublížím mimiškovi :frowning2:
9. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
adel dojdi si k doktorce at ti nato neco da. A rekni ji ze jsi tehule. Ona te musi nechat doma. Ja nekaslu, ale znas to ne. Me staci ten spanek a tak a jeste 3 hodiny a zitra mam taky rani.
9. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
Ada možná si vezmu dovču uvidím jak mi bude zítra. Zeptám se v lékárně jestli není něco pro těhule
9. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
ade no ja mam dovcu ten dalsi tyden. tak snad dote doby neumru a kdyby mi bylo hodnme spatne jdu k doktorovi driv,.
9. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky,
toto letí :slight_smile: Já jsem patřila do Listopadovek 2008, teď už mám doma 3měsíčního prcka. Přeju vám krásné těhotenství a užívejte si to. Strašně rychle to uběhne, i když ten konec těhu je samozřejmě nejlepší :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ada možná k té doktorce půjdu přece jen bych nechtěla aby se něco tím, že budu chodit do práce pokazilo.
9. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
verba dekujem.

adel ti to rikam cele dopoledne. Hele poslouchej jo jsem zdravotni sestra.
9. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ada dobře poslechnu. Začíná mi být nějaká zima tak snad nebudu mít teplotu. No určo to podceňovat nebudu.
9. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
adell nepodcenuj a nezahravej si jak se rika, ale stresovat te nebudu. Musim se ti podivat do alba- :grinning:
9. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jen se podívej :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky a krásné pondělí :slight_smile:

vítám nové těhulky :slight_smile:.

holky v noci mi bylo zase blbě a mám divný sny - zdálo se mi, že mám dítě a do toho 10 štěnat a 10 koťat a že se z toho asi picnu :grinning: . Jinak sem v práci a docela se držim - koupila sem si v lékárně zázvorový lízátka, tak snad aspoň trošku zaberou :slight_smile:. Sem po obědě a potřebovala bych si tak na hodku schrupnout a do toho sem v práci do půl 6 :frowning2: chjo :frowning2:

Jinak se mějte krásně
9. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
adel krasne fotecky.
9. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
adel: určo zajdi k Dr. a zůstaň doma :slight_smile: pro jistotu :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
kallimero dekuji no ja dneska trpim, ale zatim to neni tak hrozny. Jinak me loni zazvorova lizatka nepomahali. Ale jinak tady ted usinam. :grinning:
9. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
koukám, že sme na tom všechny podobně :grinning:
9. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kalimero Ty máš teda sny.
Ada děkuju za pochvalu.
Jinak pokud jde o spánek taky bych si dala šlofíka.
9. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
kalli no alezasek se rika ze kdyz je nekomu spatne tak je to znamka ze mimcu je dobre.

adel no vidis to kdyz jste jkrasni tak jste krasni nic jineho s tim se neda delat.
9. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
No tak malí jsou kouzelní to jo, ale už vypadají zase jinak. Ten starší měl teď v sobotu šest let a mladší bude mít 14 měsíců.
9. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
adel no vidis.

Holky a uz jste to nekomu rikali???
9. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ada my ještě ne počkáme asi až po dvanáctém týdnu. Vy už ano?
9. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
adel ja si pockam az po 28tt potom to mozna reknu rodine kamosky nejake to vedi, ale jen ty dobre jinak nikdo krom lidi na netu.
9. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ad a proč až do 28 týdne? Vždyť to už na Tobě půjde vidět ne?
9. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak u nás to ví zatim jenom manža a já :slight_smile: ale myslim, že jestli zejtra až uvidim tlukoucí srdíčko, tak to řeknu aspoň mojí mamce a jedný kamarádce (kdyby to nevyšlo, tak vim, že mě podržej....).
Je hrozně těžký to nevykřičet do světa - protože budu mí strašnou radost, ale pak všem vysvětlovat, že to nevyšlo... depak do 12 týdne se budu snažit bejt jako hrob :slight_smile: pak to postupně asi budeme oznamovat rodině a kamarádům... ale uvidíme jak to všechno dopadne. Je hrozně těžký maskovat nevolnosti v práci :slight_smile:.
9. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jo kalimar já bych to taky mamce říct mohla, ale zase přítel to vidí jako podraz že já to moje mamce řeknu a jeho ne takže asi počkáme.
9. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
adel jo jo, ale ja jsem loni v breznu potratila v 21tt takze jim to reknu teda rodine az potom budu se skryvat no.

kallimer no jo ja to rekla par lidem jako z okoli co me budou vidat a jinak to nevi nikdo.
9. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
ada: to je mi moc líto..... teď už to určitě vyjde a chápu, že to zatim nechceš nikde řikat

adel: no vidíš, musim se s manžou poradit, jestli mu to nebude vadit..... anebo prostě počkáme - snad to mamča na mě nepozná :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ada četla jsem Tvůj příběh takže Ti rozumím, ale teda nevím nevím jestli bříško utajiš. Jo pokud bys ho měla malé třeba ano.
Kali on mi to teda přímo neřekl, že mu to vadí, ale vím, že by mu to vadilo tak to necháme tak. I když si taky myslím, že to mamce časem dojde. I když možná ne myslela si že budeme chtít mimi až po škole no uvidíme.
9. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
kallim ja to reknu znamejm, ale rodicum to nereknem. Urco to dopadne dobre vsem.
9. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
holky, uz se zacinam mezi vami stydet - nemam zadne priznaky, ani chute ani nevolnosti... bojim se, jestli miminko je v poradku, nevim, jak to vydrzim do dalsi kontroly - mam ji az 18.3 :confounded: kdyby kontrola dopadla dobre tak to reknu mamince a postupne zacnu oznamovat rodine a kamaradkam
9. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.