• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky, v albiku je popis porodu a nějaký fotečky :dizzy_face:

Kuba je zlatíčko, akorát má období cca od půlnoci do tří, do čtyř, kdy na střídačku papá a kaká... :sweat_smile: z porodky jsem byla celkem nevyspaná, takže jsem včera docela padala na hubu... nakonec jsem asi ve čtyři vytuhla a Tom do půl pátý uspával, v pět proběhlo další papání a pak jsme spinkali až do půl desátý... pak se během hodiny dvakrát napapkal a v jedenáct usnul a spinkal až do půl čtvrtý a to jsem ho už budila kvůli kojení... pak zase pro změnu jedl po hodině... takže absolutně žádná pravidelnost :sweat_smile: doufám, že se to aspoň trochu srovná...
9. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
Beran- odkaz na dudlík
http://www.lekarna.cz/bocek-dudlik-kyticka-s-krouzkem-latex/
Bambinexky vypadají dobře, asi mají vysokej pas, ne? To by se nám hodilo...
Taky jsem pořídila od BabyIdea Longísky z merina- teda to je ale luxus! Začínám na plínách docela nebezpečně ujíždět- doma tajím zásilky z Brány... Ach, jak alkoholička Až mě vezmou AIO, tak mě manžel pošle na odvykačku, bo budu nebezpečná sobě i svýmu okolí :unamused:
10. pro 2009 ve 02:34  • Odpověz
Jonkar- Kuba je luxusní miminko- krásný míry- se ani nedivím, že bylo problém ho vytlačit... jinak jak čtu, tak vyvolávání stálo za houby, to je halt takovej pitomej lékařskej zákrok, snad každý koho znam, tak po vyvolávání buď císař, nebo kleště, nebo aspoň epidurál, i když ho předtím odmítal- ale no co, žijeme, trauma nemáme, děti zdravý :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 02:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
renat- pouze kojím a čaj ani vodu nedávám. Není to potřeba dokud jsou plně kojený.. Kojím už třetí dítě a žádnýmu jsem nic nepřidávala.
Někdo se tu ptal na vyšetření očí a sluchu- u nás vyšetřují oči ještě v porodnici a sluch to mi přijde ještě brzy..
10. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj ..

Jonkar: ještě jednou gratulujeme :slight_smile: KUbíček je opravdu krásný, porod asi dlouhý, ale i tak je to zážitek, co? (o bolesti nemluvím :wink: u když na tu se stejně zapomene ve chvíli, kdy člověk vidí ta zlatíčka).

Miska: děkuji moc, taky mu to asi dávat nebudeme...

Jinak my se asi dostali do spurtu, v noci fakt co dvě hoďky jídlo...ale hlavně, že mu chutná....a nebrečel. V půlnoci šel spát manžel, a malý zrovna jedl a pak oči jak hrášky a řehtal se na celé kolo...ale pak jsem ho v zavinovačce uhoupala, během 5 minut byl tuhoň... :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
renat my to měli takhle po návratu z porodky a pak jsme začali malýho tak hoďku a půl před koupáním budit a on si pak spokojeně po koupeli a pořádným dlabanci usne a já se pak slušně vyspím. Ráno pak musím vstávat s dětma do školy, tak jsem v poho. Ono se to srovná.. :wink:
10. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
a ještě..náš prďolka má rád tmu, takže jak se večer dá do postýlky a zhasne se, má to jak napovel. Zavře oči a spí :slight_smile:, doufám, že mu to vydrží. jinak tady budu trávit večery s vámi :wink:
10. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Kvakul - nejspíš jsem ho špatně zabalila, chci být jiná, lepší! :wink: Já jsem se v plenách moc nerozjela - nakoupila jsem výbavu v těch HD a Popolini, které ale nejsou na novorozence (velké okolo žabích stehýnek), takže teď denně pojede pračka a sušička, beztoho ten kouzelník Poblijón spotřebuje tolik oblečení, že bych nevěděla, co na něj, kdybych nemusela prát ty pleny :grinning:
10. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
jonkar-maly je krasny a krasne miry!! :dizzy_face: porod fakt primovy :unamused:
rivka-pan poblijon-haha :grinning: ....ja mam princeznu hovnenku :grinning: :grinning: ale uz se to srovnava,teda doufam... :sweat_smile:
vńoci u nas klasicke, 3hodiny stridamr prsa, male zari oci, smeje se na me,ja usinam....v zaveru jsem ji u pusy drzela dudlika,sice se vutekala,ale prijala ho-s kecama...to byla pulnoc a ja se rozhodla opet vytahnout nutrilon, ale nez jsme dovarili, tak byla jakztakz tuha...no a ted je ko a spi....a do toho, jak tak moc vecer ji,tak samo,ze hned kadi, takze prebaluju a jeste ji zvedam a krkame,takze prima nocni telocvik... :sweat_smile:
10. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
ta ti teda dává kremb :frowning2: . My tedataky sejříme jak o život :slight_smile: , co plína to hovňajs a když rychle nepodstrčím novou, tak mi to hrozně rád vyšprkne na bodýčko..
10. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Dobré ranko,

my měli dneska noc jak z knížky, budili jsme se cca po 3,5 hodinách na papání a jinak spinkali :dizzy_face: tak jsem se konečně po týdnu vyspala... :sunglasses: jinak taky máme pokakanou skoro každou plínu... a včera jsem ho vykoupala a jak jsme ho utírali, tak se celej počůral :grinning:

holky, bolest byla zapomenutá v momeně, kdy mi malýho položili na břicho :dizzy_face: a když se Tom ptal, jestli vážně ještě pořád chci tři děti, jenom jsem se uculovala... :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
misko: jo jo koupel ho taky vždycky uklidní, nají se a vydrží i 4hodďky, bohužel my si ji můžeme dopřát zatím jednou týdně (máme sádru :frowning2: , jinak omýváme :frowning2: ale už to vypadá, že se ji brzo zbavíme, tak uvidíme.

Pokaděný plíny jsme měli ze začátku taky skoro přikaždém přebalení, teď už ne :slight_smile: je to tím, jak se jim vyvíjí trávicí systém... :slight_smile:

krem: tak to je teda síla, ale ono se to upraví. Náš prcek dnes v půlnoci tak měl potřebu si s náma žvatlat a smát se.

My jedeme za chvíli zas na s. a rovnou i na kyčle, vezme to jeden dr. zgruntu, tak snad bude vše v pořádku. Tak já se jdu vypravovat, pak to jsou vždycyk harakiri :grinning:
10. pro 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
tak ať dobře dopadnete, my byli na kyčlích minulý týden. U nás je sluníčko, tak jdeme ven :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
holky víte něco o marsie?
10. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky, jdu na radu, koukám nová maminka Miska, kouknu do albumu a čučíms otevřenou pusou. Misko, tvůj Adámek je dvojčátko našeho Tadeáška. Je mu strašně podobný a měl porodní váhu 4,3 kg a 54 cm... :grinning: :grinning: no kdybys mi ukázala oba dva tak toho svého nepoznám...jinak tě u nás vítám...

Slunatko, dnes jsou to 3 dny ny ATB na ten zánět prsu a prso jsem teda neměla ani rudé ani extra bolavé, ale je to pořád stejné. Už se cítím líp, ale nevím, jestli to prso má být už měké a nebolet. Po jek dlouhé době se ti vrátilo do běžného stavu a jak často jsi odstříkávala, Ten tvaroh jsem na sebe plácala co to šlo a je to fakt dobrý. Díky. všechny zdravím, ale nestíhám dočítat.ahoj
10. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky-no nevim,obe me decka jsou v podstate stejne-jak zjistuju,takze budu mit malou vylepenou u prsu az do dvou let :grinning:
saze-me taky dneska napadlo, co s marsie je...?!
10. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
čauky, jen v rychlosti, než se vzbudí mladej ... byli jsme v poradně a malej má dnes přesně měsíc a 4940g ... asi mě brzo sežere :grinning:
10. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
já ho oproti tobě, davlu, neměla tak rozjetej ... ale prso mě bolelo teda festovně ... ale zabralo mi to zelíčko ... tak uvidíš ... odstříkavala jsem kousek před kojením a pak večer ve sprše jsem si to užila a odstříkala jsem z něj, co nevypil ... ale to teprv byla bolest
10. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky tak nám o 23 % klesne mateřská od nového roku. No jo co se dá dělat že jo.
Marsie - doufám že jsi alespon trochu ok.
Tak já dneska posílám manžela do lékárny pro nějaký příkrm. Sice jdu zítra k doktorovi ale mladej mi po hodině řve hlady a já už přes den nemám asi co mu dát. Zkusím to na noc a uvidím co bude.
10. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Holky jen nevím kolik toho mám udělat? Kolik ml - poraďte prosím vy co dáváte umělou. Dneska je Tomovi 4 týdny.
10. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
davlu-máš pravdu, koukala jsem že jsou si kluci fakt podobní :slight_smile: a i tou váhou.. tak jsme si porodily takový měsíční miminka :wink:
10. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
saze-ja jsem koupila nutrilon-ja takhle z hlavy nevim,ale je to na te piksdle napsane :wink:
10. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
saze, víš ono je to individuální ... včera třeba mladej vyzunkl obě prsa a pak jsme mu udělali 90-ku nutrilonu a on vypil polovinu ... takže jestli ho nakojíš a pak mu budeš dávat nutrilon, tak si udělej raději taky víc ...
10. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
napšem Marsie sms, uvidíme, či odpíše
my sme boli dnes na u mudry a Lukáš pribral za 16.dní 500g a to som myslela, že plače hlady a ne ne...
10. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Holky, tak napísala Marsie- je aj s malou na Bulovke, je po zákroku-mala zánet delohy, je na kapačkách a antibiotikách.Klárka je strašne hodná.
Ešte, že ste ju donutili ist k doktorovi...
10. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
jezis, chudak marsie :frowning2: tak esi ji budes lulko psat, tak at se drzi!
10. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Lulko - moc ji pozdravuj. To je moc dobře , že šla bude to už jenom lepší.
10. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Ježiš, chudák Marsi, tak držíme palce ať už je to za váma...

Holky, když se mám znovu rozkojit, jak často mám malého přikládat? Co je to často? Teď mám mlíka sotva 40ml. Malej to vypije a místo aby se vzbudil, tak chrní 2-3 hodiny hladovej. Ale já za ty 2-3 hodiny beztak nevydám ani kapku, tak nevím jestli vzbudit a nenakojit ani kapku, nebo nebudit a pak nakojit alespoň těch 40ml
10. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
davlu klidně přikládej každou hoďku, to rozkojíš. Sice to poznáš třeba za den nebo dva, ale čím častěji přikládáš, tím víc mlíčka pak budeš mít :wink:
10. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Holky tak manža koupil Bebu a malej vypil 100 ml a teď hajá je hodnej a hraje si s dudlíkem.
10. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.