• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak už si nehraje spí jak pařez - bez nošení na rukou , bez pláče.
10. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
jejda,tak jeste,ze marsie sla k dr...chudak-to je mi lito,ze ma takove problemy,ale uz bude dobre :slight_smile: marsie-drz se!!!
prave jsem zjistila,ze jsme koupili velkou piksli nutrilonu,ktera je otevrena asi 14 dnu, udelali jsme asi 2 davky a ted ctu,ze se to ma spotrebovat do mesice od otevreni-asi me klepne :angry:
a taky ta moje princezna-neumi spat sama a v postylce... :angry:
10. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Šmankote, zánět dělohy, to zní příšerně!
Davlu- nevím, jakej tvůj malej je, ale Jáchyma bych přikládáním k prsu, v kt. toho moc není, hrozně rozčílila. Tak bych asi zkoušela místo přikládání se trochu víc rozkojit odstříkáváním...?
Kremb- Jáchym spí taky se mnou, v jeho postýlce jsou naskládaný plínky, hračky, no dítě by se tam teď ani nevešlo.
Ad snížení mateřské- no jo, co se dá dělat, ale je docela hnusný, že skupinám obyvatel, kterých je prostě víc než matek, kt. se snížení bude týkat, zvedli platy, 13. důchody... snad jediná výhoda je, že skok na 7600 v dubnu nebo tak krutej
Kremb- když by hrozilo, že ji nespotřebujete, tak by to mohl vypít Jeník, ne? Byla by škoda to vyhodit
10. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Kremb - ten nutrilon je sušený? Já bych v tomhle případě moc na rady výrobce nedala... Sestry v nemocnici mi taky říkaly, že Bebu klidně dohřívají, i když se podle instrukcí má nespotřebovaná vylít. Co se dá zkazit na sušeném mlíku...? Rok bych to nenechávala, ale když to trochu přetáhnete, asi bych se tím úplně nestresovala... Maximálně do lednice, jestli nemá tendenci žluknout, ale jiného si představit nedokážu, jed z toho imho nevyrobíš.
11. pro 2009 v 01:18  • Odpověz
Ja ja, taky dohřívám.. A co že tady, Riv, strašíš tak pozdě?? :grinning:
Já jsem právě Jáchyma ubila dneska už snad šestou porcí 150 ml Beby- to dítě strašně žere! Když je vzhůru, tak skoro pořád špulí pusu, že by jedl.
Navíc je poslední dobou pořád nějakej nasranej, že se ještě neumí pořádně hýbat- podle jeho představ asi chodit :sweat_smile: , neb minimálně lézt a sedět. Takže "hraní" vypadá tak, že sebou mlátí na dece, nakonec se otočí na břicho, pořád ale při tom řve, že to jde ještě tak ztuha, pak zase řve, že ho tlačí ruka, kt. si přivalil. No a pak ječí a dostává se zpátky na záda. Kdybych ho hooodně nesledovala, tak by to vypadalo, že snad ještě ani neproběhl první úsměv, bo je furt nasupený---to dítě to nebude mít lehký---spokojený mimčo to teda fakt není
11. pro 2009 v 01:33  • Odpověz
Marsie, drž se holka ... myslíme na tebe
Kvak, malej už se ti otáčí? ... tak to je moc šikovnej ...
holky, já toho kluka nepoznávám, včera spal celej den a dnes i v noci ... je fakt, že chvilku v autě řval, pak zjistil, že ho fakt chovat nebudu, tak toho nechal a pak byl vzhůru jen v čekárně u dr. ... pak jsme dojeli dom, vyzvedli verču a on spal dvě a půl hodiny v sedačce, neměla jsem sílu ho dávat do postele, protože by se vzbudil ...
11. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
ahoj...teda, co to čtu... :astonished: ? Marsie drž se, at je vše brzo v pořádku...

u nás noc v pohodě, usnul sice až v půl10, ale pak kojení v půl1, půl4, 6---paráda, pak jsem zajela na gyndu na 6N, takžr tatka hlídal :wink:

jinak jsem se musela smát, jak jsme tu probírali, zda pokaždé při jídle v noci přebalujeme...jsem byla tak líná vstát z postele, tak jsem se podívala...no byl pročůraný až hanba...no a než jsem ho přenesla na pult, tak se počůrl ještě jednou, celý overaůl, mě..takže 2x více práce :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
sluni: závidím prospanou celou noc...a to kojíte, vd?
11. pro 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, my nakojíme kolem 21-22 hod. pak někdy kolem 01-02 a pak jak kdy, někdy v 05 nebo 06hod. Včerejší noc byla dobrá, kojení až ve tří a pak až v osm ráno. Za to celý včerejšek byla protivná a usla až někdy o půl 3 odpo. a pak už pochrupkávala až do večera..... Mezitím jsme koupali, začíná se to Johance líbit, první koupání prořvala, teď se zdá si to začíná užívat :grinning:
11. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
marsie: božátko, držím palce, ať jsi brzy fit!
davlu: to samé, už ať jsi zdravá a v pohodě!

Já stále bojuju s bradavkama - malá je opravdová piraňa :rolling_eyes:
11. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Holky, netušíte, kdo mi dá potvrzení o tom, že beru mateřskou? žádný lejstro mi nepřišlo, jen mi prostě začali podílat prachy, a já potřebuju potvrzení kvůli změně zdravotní pojišťovny...
11. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nestíhám nic dočíst, ale jen reaguji na zprávu od Marsie....jsem ráda, že nakonec k dr. šla, už podle toho co psala, to nevypadalo normálně. Věřím, že teď jí už bude lépe :wink:
11. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
kvakul: zajdi na sociálku, co tě vyplácí. Co jsme pochopila, tak pak dává i potvrzení kvůli rodičáku, takže tam by to mělo jít.
11. pro 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
achojky :slight_smile:

marsie, držíme palečky, ať jsi brzo v pohodě :wink:

davlu s tím kojením, já bych to dělala jak v porodnici - při každým kojení přikládat k oboum prsům, čím víc se bude prcek snažit vycucnout, tím víc by se mělo dělat mlíčka...

Kubíno je pěknej otesánek :grinning: nejdřív skoro čtyři hodiny spí a pak dvě hodiny s krátkýma přestávkama jí, jsem měla v noci co dělat, abych u toho neusla a nakonec spal se mnou v posteli, protože už jsem neměla sílu vstát a dávat ho do kolíbky a nakonec se v půl šestý vzbudil a po jídle naznal, že už se mu spinkat nechce, že si chce povídat... pak se znovu nabaštil a teď už hodinu zase chrní... :dizzy_face: tak jsem se najedla a teď přemýšlím, jestli si mám taky ještě na chvilku lehnout, nebo mám jít žehlit tu hromadu prádla... :sweat_smile:
11. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Kvakul - krmení mi vychází na půlnoc, což v praxi znamená, že do minimálně do půl jedné si hřeju hada na prsouch, s dokrmením a odříhnutím je jedna, než se naděješ... :grinning: Pak teda slunce spalo téměř do sedmi, ale já v mezidobí vstávám ještě na odstříkání ve čtyři, akorát u toho koukám na filmy, bo mlékárenský průmysl si žádá obě ruce :grinning:
11. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Holky tak když dám Bebu malej hajá a je spokojený maximálně si broukne když mu vypadne dudlík a když nakojím tak 2 hodiny je nevrlej a brečí. myslíte, že to může bejt tím že nemám to mléko výživné. Mám ho děsně moc ale asi se jen napije ale nezasytí.
11. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
saze - ono prý mm je líp stravitelné. Tolik mu nezaplácne žaludek...
11. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
tak nevim co mám dělat, chci aby byl spokojený a neee pořád plakal a byl nešťastný.
11. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
saze: a když zkusíš před kojením odstříkat takové to předné mlíko?? pak to zadní je tučnější....nevím, jen mě tonapadá...ale tučné by ho víc zasytilo...
11. pro 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
marsie přeju brzké uzdravení!!!
11. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Renat to jsem také zkoušela a nepomohlo. Já se přiznám, že mě to kojení moc neuspokojuje a nevím zda to malej ze mě necítí. Así tím jak mám mlíka hodně a pořád jsem mokrá a teče to tak mi to strašně vadí a jsem z toho nervní a nálady na bodu mrazu.
11. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
saze...ahoj a jak kojíš? Kojíš na střídačku v jednom kojení obě prsa? Nebo jenom z jednoho? Píšeš, že máš hodně mlíka, tak dávej kdyžtak jenom z jednoho, on si vytáhne i to zadní... :wink:
11. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Akvy to dávám od začátku a pak musím ještě odstříkat jinak mám mokrou postel.
11. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Jedeme k doktorovi na prohlídku jsem zvědavá co mi řekne asi mě sprdne že jsem dala včera Bebu když mi to teče i ušima. Ach jo - bojim bojim
11. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
saze zkus párkrát vydržet a neodstříkat ,když odstříkáváš po kojení, tvoří se pak víc mlíka. Upraví se to a budeš ho mít jen tolik kolik malej vypije.
11. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
miska: saze: přesně tak, já přestala odstříkávat a upravilo se to, nemám prsa tak nalitá a dělá se jen pro potřebu malé (teda doufám, taky mi přijde FURT HLADOVA)

Holky, co jste objednaly z mimibazaru ty probioticke kapy GAIA - fungují na ty prdíky - břísko???? Uvažuju, že je objednám. Za 244,- místo 600,- u nás - dovoz z Polska. Jen stačí, když písnete, že fungují - třeba líp než Sab Simplex, ten mi přijde nic moc... :wink:
11. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Saze - no a co zkusit, pokud to nepůjde jinak, dávat přes den vlastní a na noc Bebu? Bude mít mateřské nejlepčejší a vy se vyspíte...
11. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
evit: rávě na to jsou určeny ty kapičky :slight_smile: nám nezabíral Sab S. tyhle te´d dáváme a super :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
evit-my jsme s kapkama taky spokojený, teda pokud to není tím, že se malej naučil líp krknout, předtím mu to moc nešlo a byl napolykanej jak balón a pořád ublejval a škytal. To už se taky zlepšilo.. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
evit, ty probiotický kapky jsou čistě přírodní narozdíl od sabu, fungují na jiným principu a na každýho působí jinak, tak je třeba je vyzkoušet... :wink: my je máme v záloze, ale zatím jsme je nepotřebovali, piju kojící čaj od teekanee a Kuba prdí úplně nádherně a nejvíc při kojení... :grinning:
11. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.