• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Manža dnes koupil Baby Calm, tak nastupujem na tyto kapičky a během týdne mi přijdou i ty probiotické, tak snad se už malá nebude věčně kroutit od bříška, bobeček malej.

Jinak já zatím furt kojím, ale shledávám, že je Johanka i tak strašně brzy hladová, tak doufám, že ještě vydržíme a rozjedeme to naplno (až se mi ty bradavky konečně zahojí) a že tady budem světlé vyjímky (nic proti UM, ale chci to oddálit, co to jen půjde, mlíka zatím mám dost, malá očividně prospívá.) Vy co jste na UM, tak hlavu vzhůru, hlavně že jste všichni spokojení a v-v-v-vvvo tom to je! :wink: :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Zdravím maminky aji miminka,kojení už dávno neřeším...malý je na UM spokojený,takže tak. Saze,vítej v klubu MU :slight_smile: Orlik,já dávám Bebu páč malýmu Nutrilon nestačil a pořád baštil a Beba by mě být hustější a je pravda že malý je po ní v pohodě. Dnes sme byli na KO s kyčlema...sou v poho ale preventivně máme dávat dál široké balení. No asi se na to vyprdnu a budu dávat občas. Malý má dnes 6týdnů :slight_smile:
14. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Proč vám ortoped doporučuje široké balení, když máte kyčlíky v pohodě? Náš ortoped to v oridnaci doporučoval holčičce, která měla problémy.

Marie, čím mažete? My jsme měly Holtův krém a ten zabral za 3 dny. Vyrážka se ale vrátila - podle doktorky měla Terezka potníčky s nějakým exemem. Stačilo, když se zapotila a bylo to. Když se to znovu vyrazí, tak zase pár dní mažem a je zase chvíli klid.
14. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
monter- my byli na kyčlích když byly malýmu 3 týdny a už nemusíme dávat široký balení, tak jsem ráda. Asi bych se na to taky vy..
14. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Orlíku - já Bebu protože ji manžel koupil v lékárně. Dostal nařízeno koupit UM 1 a donesl ji. Nijak jsem to neřešila. Ale ty prdy by spíše vyřešily ty prob. kapky ne. Dáváš je?
14. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Holky spíš mi řekněte jak mám to mlíko z prsů zastavit. Už malého přikládám tak jednou za den ale pořád to teče jako blázen.
14. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
Už v porodce řekli že mám dávat široké...malý to měl špatné jen trošku a dnes na 6týdenní prohlídce ortoped řekl že mám dávat preventivně že tím nic nepokazím a dalši KO ve 3měsících.
14. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
saze ono to chce přestat postupně, když ho máš tolik, mohl by se ti udělat zánět..
14. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době :slight_smile:
Chtěla jsem Vás dočíst, ale pak jsem to vzdala, od té doby, co jsem tu nebyla, jste toho nažvanily strašně moc :wink:
Gratuluji všem novým maminkám a přeji hodně zdravíčka!!
Naše Emička je zlatíčko, je to moc hodňoučké a krásné mimi.... jen kdyby nás netrápily ty prdíky....
Do alba přihodím nějaké foto.

krembonzur -> rodila jsi v Havířově? a jak jsi byla spokojená?
14. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Saze, probio kapičky už dáváme 2.balení, ale zlobí nás to pořád. Někdy prý zabírají až když se dobere to druhé balení. Tak uvidím, příští týden slavíme 3 měsíce, tak by se to mělo začít zlepšovat.
Ohledně zastavení tvorby mléka zabírají homeopatika Ricinus Communis (nevím jestli se to píše přesně takhle), ale musíš říct, že to chceš na zastavení mléka. Prodávají se taky na podporu tvorby, tak aby sis nepořídila tyhle.
14. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ježiší na podporu neeee -mě to pořád teče. Holky možná proto mám mlíko blbé. Mě se totiž v prsou nedrží ale rovnou teče ven. Ach jooo proč já musím mít vždy opak toho co ostatní :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Saze, to si říkám taky, že vyžeru vždy to nejhorší. Ale on se vždy najde někdo, kdo je na tom stejně nebo ještě hůř. Zkus ten ricinus, homeopatika ti neublíží.
14. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky, tak jsem včera pádila na pohotovost se zánětem v prsu :frowning2: No ještě že jsem tam šla daly mi antibiotika a v noci už jsem měla parádní horečku, ale snad to bude dobrý :wink:
My měly taky dřív Nutrilon ale ten mi nějak smrděl a zdá se mi takový víc umělý než ta Beba. Jenže manžel pořád relcá že Nutrilon byl lepší a že je navečer víc zasytil tak já nevím :confounded:
14. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem byla venku s 2 dětmi v sourozeneckém kočárku a Jašík krásně spí, aspoň někde :sweat_smile: Asi to budu provozovat denně a zavedeme nový režim. Venku sic zima, ale tu 1,5 - 2 hod se to dá. Mám to místo posilovny, mám sourozenecký kočár a bydlím na kopci :grinning: :grinning:

Co se týká mé váhy, váhu mám stejnou jako před těhotenstvím, ale ty rozměny stále nikoliv. Ale oproti prvnímu těhotenství je to pohoda, vůbec mi nepříjde , že jsem byla podruhé těhotená :wink: No kdybych se nezbavila svého kancelářského oblečení, ve kterém jsem chodila do práce před 3 roky, to bych asi měla depku, mám asi o 1 číslo větší oblečení, ale stále věřím, že se to tělo vrátí :sweat_smile:

K těm zvukům...Jáchymkovi se líbí zvuk plynového kotle v koupelně, už jsme říkali po těch prořvaných hodinách, že ho položíme do koupelny pod kotel a bude klid :grinning:
14. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
My máme mít taky široké balení až do 3 měsíců, ale vykašlali jsme se na to, evidentně z toho byl Jašík neklidný, dáváme mu to jen na noc. Spíš je to z preventivních důvodu a kvůli jedné kyčli a nevidím důvod, proč bychom měli mít doma mnoho hodin prokřičených....
14. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Lucy, tak ať jsi zase rychle v pohodě :wink:

My máme taky Nutrilon, Bebu jsme doma nikdy neměli. U Beatky jsme nejdřív používali Nutrilon a pak přešli na levnější značky :grinning: - Sunar, Hami, naštěstí jí vše chutnalo....teda do jednoho roku, pak už mlíko nikdy nepila, protože ho nechtěla. Pokud jde o chuť, tam mně osobně Nutrilon vůbec nechutná, Sunar je moc dobrý, ale o mě nejde :grinning:
14. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Misko73, máš krásné děti :wink: Kde jsi přišla k tomu 17-letému synu? :confused: :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Saze, tvůj přechod na UM docela chápu, u Beatky mi taky mlíko teklo samo a bylo to hrozně nepříjemné, z toho pramenily i mé nepříjemné pocity z kojení...
14. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
evit: zatím držím s tebou , plně kojíme :slight_smile: a taky doufám, že vydržíme co nejdýl :slight_smile: A aky nic proti UM, hlad je hlad...ale to jsme tady už psala, z rozmaru určitě nikdo na UM nepřešel....:slight_smile:
Malý snad hlad nemá - neřve (předpokládám, že kdyby měl, tak řve jak tur...), ale vypije tak "jen 70-80...jak jsme to tu ráno řešily, tak jsme ho cvičně vážila...a nevím, zda to není málo...má to vycucnutý za 5 minut...a další si dá i přes den za 3 - 3,5 hod.
Když to ale spočítám za celý den, tak to vychází podle váhy - kolik by měl vypít, ta t asi řešit nebudu...

marie:nám na takovu tu vyrážku (kopřivku apod.) pomohl IMAZOL (dr. nám sice dala nějakou dehtovou mast, ale to se nedalo..., pak doporučila i tohle a paráda...

je to asi dr. od dr...někdo dává opravdu široké balení preventivně...
14. pro 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
holky, myslite, ze kdyz ted jedeme na Nutrilonu a vyzkousela bych Bebu, ze to maly bude vadit, ja nevim, treba aby nemela vic boleni briska nebo tak...prijde mi porad hladova, tak treba by ji ta beba zasytila vic

jinak se chci zeptat jeste na takovou intimni vec :sweat_smile: uz jste sexovali?...mne konci sestinedeli ted v patek (jsem po cisari) , no abych to zkratila, o vikendu jsme na to vlitli a teda nic moc, aspon pro me, desne me to palilo...s kubou tohle neznam, tak esi sem divna bo co? :confounded:
14. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Marie, na tvůj dotaz bych řekla, že já bych klidně ráda, ale dostala jsem MS a nějak nám ten provoz doma nic nedovolí :grinning:
Já jsem naopak cítila opak po porodu Beatky, nic moc to nebylo půl roku díky nástřihu, teď jsem o porodu nevěděla po týdnu :wink:
14. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Renat, my můžeme taky kojit plně, ale dávám Nutrilon pro větší zasycení, abychom se vyspali, máme velmi náročné děti na čas a na spánek už skoro nemáme čas...
14. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak u nás ještě nebylo - a jsem zvědavá jaké to bude až bude. :grinning: :grinning:
Holky blinká vám některé dítě? Nemyslím jen ublinknout po jídle ale třeba hodinu po jídle ublinkne nebo i dvě. A někdy po jídle to z něj jde trochu obloukem. Není to UM dělal mi to už když jsem kojila. Pak týden byl pokoj a dneska to začalo zase.
14. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Saze, to blití máme taky...
14. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
saze taky taky, sem tam mi na rameni obhodí sedačku či pc židli, ještě že jsou kožené... a v postýlkách má výš pod hlavou a ráda tím pádem používám i lehátko
14. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Saze,malý taky někdy blinká dost...zrovna dnes mu to šlo aji nosíkem,chuďátkovi. My ještě nesexovali a sem zvědavá jaké to bude až na to příjde.
14. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
saze, mě teď taky začla zvracet celkem dost i třeba 3h po kojení, když jsem ji zvedla z postýlky nebo když bylav kočárku a začala se tam dusit. hrůza, nevím čím to je, před tím takhle nezvracelA
a
14. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
a nevím jak u um poznat, že má dost, od prsu se odkloní a sevře pusinku, to poznám.... ale flašku sama nepustí, dneska si odříhla a hned ublila docela fest... se přejedla
14. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
já mám zvednutej i kočárek trochu, po jídle mě taky zeblila, jsme chtěli jít ven, tak sem si musela převlíknout triko, je zákeřná ta naše holka
no mi se taky s manžou už o něco pokoušeli, ale já bych radši spala, jak jsem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: , musím říct, že to tam mám ještě nějaký bolaví, no nic moc zatím :sweat_smile:
14. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
simo kočárek máme taky dost zvedlý

sex zatím nic, ale manžel už se těší :frowning2: já se bojím :frowning2:
14. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.