• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky!!!
co je to sex?? myslenky na nej teda opravdu nemam... i kdyz /tukam/ kazdym dnem se citim lepe :slight_smile:...

beranku - :grinning: :grinning: sem se nasmala jakej forichtung manzel sestrojil na uspavani - u nas je to teda podobne mame vytahany vsechna lehatka hovitka, kocarky atd. po celym byte bordel a madam rve jak tur :grinning:

evi - teda ty jsi uplne uzasna matka! i satecky elinka ma :grinning: :grinning: - a teda koukam pejska ma furt oci na stopkach co? jeste to moc nepolkla, ze ma doma "vetrelce" :grinning:

áááá pozor, tatinak nam jde domu :angry:
14. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj, dnes som doma len s Lukášom- Natalka je u babičky, manža v práci.
Mne končí 6.ned ten budúci týžden a manža sa už mooooooooooooc teši, ja asi pri tom zaspím :grinning: :grinning: :grinning:
Lukáš blinká tiež dost- teraz mi ho hodil na sedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je najedený, prebalený a řve v postýlce...
14. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
u nás sa spí, takže do polnoci mám pohodu a potom začne peklo :unamused:
14. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojky holky,nějak nestíhám :slight_smile: dneska jsem se konečně dostala zase po čase na počítač, nestíhám dočítat, tak jen doufám,že jste všechny ok :slight_smile:

Marsie: vítej back, jsem ráda,že už je líp :slight_smile:

Saze: neboj se nic, myslím,že tady nikdo nebude řvát,že máš sakra kojit a nic jinýho :grinning:DD :slight_smile:))
14. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Evatk- nepustí flašku? Jáchym flašku klidně pustí :dizzy_face: On spíš rád jí hooooodně dlouho- máme systém, jak flašku obložit polštáři, aby sama u pusiny držela (páč držet mu flašu celou dobu a on aby si jen jednou za pár minut sosnul a díval se při tom snivě na světýlka- to ne)
Blil hodně, máme kvůli tomu Bebu AR. Ale i tak někdy dost ublinkává. potřebuje taky důkladně odbrkávat- neodbrkne=blije
Beran- prohlížela jsem si vaše album s Beatkou a náhodou si všimla, že máte stejnou ikeáckou postel jako my :dizzy_face: (je z Ikey, ne?)- je dost možný, že na týhle posteli se počínají miminka Jáchymkové (i když já si fakt nevzpomenu, kdeže jsme to vlastně to naše robě počali---- ten temný únorový den mám zastřený mrákotami).
Ad sex- já jsem po císaři, takže jsme na konec šestinedělí nemuseli čekat kvůli hojení, ale kůlivá špinění- takže 5 týdny po porodu bylo.. Jó, fajn- oproti sexu před porodem jsem se teď cítila tak ohebná a všehoschopná, že bych snad zfoukla Kamásútru---no manžel si to asi určitě nemyslí :rolling_eyes: . Myslím, že chuť je, ale je dost odvislá od stupně únavy.
Váha- mám teď o číslo větší konfekci než před těhot., číslo podprs. taky o číslo. Ale zatím to niajk neřeším, sice jím pramálo, ale nijak moc nehubnu- tělo se zjevně bojí zbavovat sádla. Koneckonců je zima, do loňskýho kožíšku se vejdu, tak co :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky, ja vypdam jako prasnice, ani nebudu rikat, kolik vazim, nicmene sem si musela koupit o dve cisla(ne li tri)!! vetsi kabat na zimu :frowning2:
ale v patek du na gyndu, tak esi bude dole vsechno ok, tak se zacnu konecne hejbat, at ze sebe udelam zase cloveka :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
14. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
kvak: není důležitý, kolik máme kilo,ale že jsou robata spokojený ne? :grinning:DDDD btw temný únorový den mě moc pobavil :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
ahaaaa - takže kdo neblije a neřve nepatří mezi nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Taky máme dost vzácně stejné děti, které rády blijí a prořvou půl dne :grinning: :grinning:

Kvak, jojo, postel je z Ikei, ale dost nám vrže, vám ne? Teď aby to nevypadalo, cože na té posteli děláme, spíš myslím ty kovové spoje :grinning: No já mám na únor tady zvláštní vzpomínky, měli jsme takový řízený sex, prostě jsem řekla, že teď je to vhodné a chudák přítel plnil úkol....akorát jsem si pak řekla, že to opravdu není ono a že se na to vykašleme, když to nejde, tak to nejde, už jsme to neřízeně zkoušeli rok a pak jsem se opravdu divila, že to vyšlo.... :sweat_smile: :sweat_smile: Ale na posteli to kvůli spícímu dítěti v postýlce nebylo :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tady...tam mělo být...
14. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
Saze, kup si na zastavení laktace homeopatika ricinus communis 30ch. Jsou přímo na to, tak třeba pomůžou. Já je beru taky jen na zvýšení a je fakt, že mlíka je o něco víc, ale jak mám toho kluka při kojení udržet v bdělém stavu nevím... :frowning2:
15. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,
vy mě neznáte, ale já vás jo :grinning: Měla jsme termín v listopadu,takže jsme sem občas nakoukla a koukám někdy i teďka,i když patřím spíše do říjnovek :wink: Ale proč se mlezu--musím vám moooooooooooooooooc poděkovat za ten bílý šum!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nikdyj sme o tom neslyšela, nicméně je to absolutně dokonalé, protože to zabírá!Jsem z toho úplně paf, protože přes den i malá usnula jenom na rukách a musela jsem s ní cloumat jak blázen, kdežto teďka ji smotám pevně do zavinovačky, pustím kravál z kompu a ona je okamžitě v limbu :dizzy_face: Takže fakt moc díky!
Jinak všem přeju pohodové miminka, hlavně bez řvaní (u nás zabralo až dobrané první balení probiotických kapek, do té doby to byl myzec..)
15. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Kukinek - hle, praktický zázrak internetového věku :slight_smile: Já jsem dneska po půlnoci taky čarovala, sice jsem ho zase uspala málo, ale krásně se uklidnil, takže napodruhé už to šlo do tří minut :slight_smile:

Davlu - hergot, že bych začala věřit na homeopatii...?
15. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
lili - :sunglasses: dik, uz jsem zas clovek

holky- prave jsem se jala vyzkouset ty vyse sumy - je to super, akorat ze do tri minut jsem byla kozena ja.. dite si vesele porvava dal.. :angry: :angry:
15. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
riv, snad taky nezastavuješ laktaci? :wink:

holky, jedu k laktační poradkyni. jsem na to teda zvědavá... :wink: podám hlášení.
15. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak hlasim, ze konecne die spi - teda nevim, zda-li mam uspech pricitat sumum nebo ze se znavila rvanim a prezrala... jak jinak usnula s bradavkou v puse :wink:
15. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Davlu - ne, myslím na zvýšení. Zastavovat budu, až se rozzlobím! :wink:
15. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
my byli dnes v poradně, za 3 týdny nám Adámek přibral 650g a tak má 5005g, pouze kojím, tak je to dobrý. Ale Petruška včera přišla ze školy s tím, že jí není dobře a od té doby zvrací a průjmuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi jí taky nasadím probio kapky. Jestli to někdo z nás chytne, tak se picnu. Ještě že Adámek v noci spí a my se tak mohli celou noc věnovat Pétě :frowning2:
15. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky, tak já dnes fotila malou v santovském oblečku, na přáníčka k Vánocům :slight_smile: už mám i koláž, mrkněte do albíčka, ještě nevím, zda je finální, ale ujde to.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3622894&vReferer=
15. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
A máme dnes přesně 4 týdny, ve čtvrtek 1 měsíc!!!!!! :grinning: Toto letíííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
hezký fotečky :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
evit, teda to je fakt moc hezky :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj mamčulky, tak jsem si myslela, jak vše dočtu a jen jsem usedla, malá na mě vyblinkala veškerý dokrm. Kojila jsem zatím jen z prsu a dokrm dávala jen 1x večer před spaním, ale bohužel moje mlíkárna nestíhá poptávce a přes noc jsem pak musela kojit po 1hod...tak jsem začala dnes poprvé dokrmovat přes den-prvně cucá z prsu a zbytek pak dokrmím,ale očividně jí to nesedí,chjo...všem posíláme pusinu :wink:
15. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Evit - taky ksichťák! Tohle je na dětech jedna z nejlepších věcí, jak nevědomky házejí obličeje. Když budím Bena při krmení, tak vždycky otevře akorát jedno oko a tváří se velmi lstivě... :grinning: Krásná je :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj, tak jsem uspala tu naši dračici a mám chvilku klid. Na Terku zabírá pouze to, že si s ní lehnu do postele. Má hodně lehké spaní a pořád se budí. Ale když mě cítí vedle sebe, hned zase usne. Včera jsem usnula společně sní na 3 hodiny. Dost to pomohlo - jsem nastydlá. Terezka má rýmu a dnes nám shořel vysavač, tak rychle kupujeme nový.

Co se týče sexu, my jsme čekali na konec šestinedělí, bylo to lepší než porodem. Chuť u mně je, ale jsem docela unavená, takže frekvence nic moc. Tím že nekojím, tak jsem to už dostala a nechala jsem si zavést tělístko Mirenu (prášky mi dělají problémy) a budu mít na pár let klid. Dalšího prcka stejně plánujeme tak za 3-4 roky.
15. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Orliku, neshořel vám doufám vysavač proto, že jste z něho vyluzovali bílý šum, ve dne v noci? :grinning:
Jinak Jáchyma taky uspí to, že ležíme proti sobě, ale obličejema namlasknutý na sobě a on mi dýchá do pusy- prostě ho nevím proč hypnotizuje když si dýcháme téměř z úst do úst- že bych měla narkotický dech????Ale zuby mám celkem OK- fakt žádnej hnus....Teda aspoň jsem si to myslela..
Jsem po krutý noci ,m oc nevnímám- malej měl snad po 5 týdnech kliku jak prase (prostě jeden den bez SabSimplexu)- od devítí z večera do šesti do rána- zkusili jsme samozřejmě všechno, ale nic...Snad trochu zabíral nahřátek polštářek a peckama (tak na půl hodiny)----už má v sobě Sab- ale nějak se nemůže z té noci sebrat- Bože jak há bych spala!!!Aspoň 2 hodiny...
Miska- teda Máš ale velkýho Adámka-Jáchymovi budou za pár dní 2 měsíce a myslím, že bude mít na kontrole ve čtvrtek tak 4500-4600 nejvýš (a pak že se z UM tloustne a moc přibírá...Ale on se narodil s 3060, takže začínal docela nízko)
15. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Kvakul, vysavač je opravdu jeden z Terčiných oblíbených zvuků. Ale bylo to asi spíš tím, že byl už docela starý.
Ještě oblíbenější zvuky jsou bruska, vrtačka s příklepek, rozbrus. Byla na to zvyklá už v bříšku díky té naší rekonstrukci, tak se jí to líbí i teď. Budeme si ty zvuky muset nahrát. Kolotoč nad postýlkou vážně moc nezabírá.
Terezka měla v 2,5 měsících 5,5kg - je to pěkná baculka.
15. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
kvakul on se narodil trošku těžší...4370g to byla naše váha, ale díky bohu za ni, po převážení v rizikovce mi řekli, že bude mít tak 4700, to mě málem položilo :fearful: a tak musel ve císařem a to okamžitě. Ani jsem nemrkla a už byl venku, ale pak jsem myslela, že ho neunesu, nebo že mi praskne jizva :frowning2:
15. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme byli venku, Jašík v kočárku aspoň pěkně spí. Beatka jela na vláčku na náměstí, vše chtěla vidět a na vše sahat :sweat_smile: Prohlédla si nastrojený strom a různé pochoutky....no my tam chodíme každý den, po vánocích bude zase nuda :grinning:

Kvak, no měli jste "pěknou" noc :unamused: Občas se to vydaří a člověk by spal v jakékoli pozici a dítě nic....

Náš klučík už snad bude mít 6kg :confused: Nevím, kdo ho bude nosit... Už se nám skoro nevleze do zavinovačky, jednou kopne a je venku, ve vaničce, když se odrazí nohou, tak naráží na druhé straně do hlavy, a nejhorší je, že za chvíli mu bude vložná taška do kočárku :sweat_smile:
15. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.