• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Misko, a to si představ, že můj přítel měl při narození těch 4700kg a narodil se přirozeně, no mysleli si, že jsou tam dvojčata. Jeho mamka má 1,5m a měla další 2 děti, nejmenší mělo 3,9kg...
15. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
No to je mazec :slight_smile: , mě už potrhala vevnitř Peťulka a to měla jen 4kg a pak jsem měla zákrok na čípku, tak je tam nějaký zatuhlý a nechtěli riskovat. Malej měl ohromný bříško a tím by prý neprolezl určitě..
15. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj maminy :slight_smile:

když vás tak čtu, mám úplně strach vám sem psát... :sweat_smile: mi máme strašně hodný dítě, křičí akorát když má hlad nebo plnou plínu... jinak spinká, nebo si s náma vykladá a nebo hajá v postýlce a kouká na hračky a okolo... doufám, že to nezakřiknu :dizzy_face: krásně kojíme a jsme u toho spokojeni oba, sice nám to občas zabere hodinu, protože u toho vytuhne a vzbudí se třeba po deseti minutách a chce pokračovat, ale umí dělat tak krásný ksichtíky, že na něj v mezičase koukám a kochám se :dizzy_face: občas máme problém v noci s tím, že si chce Kubík vykládat - spinká tak do půl jedný až do dvou a pak je do čtyř čilej... dnešní noc jsme se ale všichni vyspinkali, kromě kojení byl vzhůru akorát jednou když dostal škytavku...
15. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
nedočítám, jen hlásím že po návratu od výborné laktační poradkyně mám kojící sebevědomí stouplo o 100%
Ukázala mi co dělám špatně, odhodila kojící kloboučky (bez nich se malý prostě doma nepřisál) už jsem to viděla bledě a on se přicucl jak pijavice a nakojila jsečm ho tam asi nejlíp ze všech kojení co kdy proběhlo...jsem štastnááááááá.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
ahoj holky,tak teda, nevim,kde jsem udelala chybu,ale to moje mimi neumi spa´t jinak nez na mem brise,pripadne v tesne blizkosti a nejlepe s prsem uvnitr... :angry: :slight_smile:
kdyz nespi,tak je sice hodne,ale musim ji nosit a ona se kouka a kouka a beda,kdyz ji polozim....
ted jsem rezignovala a obednala 3ks dudliku od fa boce´k :grinning: snad ji z nich nebude natahovat....
dneska nam drzte palce-jsem tu na noc sama s detma-muz si udelal pracovni vylet do prahy a dorazi az zitra....
evi-jak kontrola??
beranku-a jak maleho oblikas na ven do kocarku v takove kose??
15. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
kremb, zkoušela jsi dudlíky od aventu? Ten jedinej nás nenatahuje :wink:
15. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
misko- a je ten dudlik z jedne strany zplostely??pokud jo, tak natahuje... :unamused:
15. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
není, a je takovej opravdu malinkej
15. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
ahojky, tak jsme zpatky od doktora - hlasim, ze kycla naprosto v poradku!!! ptala jsme se mudra na to vase preventivni vazani do plen a rikal, ze paklize k tomu neni duvod je to blbost a jen tyrani...

miska- teda to jsi mela takovyho obrika!!!!! no, te pic jeste, ze CR thle by snad ani porodit neslo!

holky, jaky davate dudliky?? zkousela jsem asi 3 typy a mala ho nechce a tak ji ho ted uz ani necpu - vzdy se strasne rozcili, ze z toho netece mliko a rve snad jeste vic!

krem - u nas je to to same, bud v klidu, uz 2 noci spi mala mezi nami jako Jezisek odychávaná z obou stran a je happy ... A HLAVNE se aspon trochu vyspime!!!!!

saze - na to bliti (myslim, ze uz jsem to sem psala) dej do prevareny vody lzicku Glukopuru (cisty hroznovy cukr - koupis v lekarne) a ve zvysene poloze mu to dej lzickou nebo strikackou... melo by to pomoct! zkus to!
15. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Marsie - dík zkusím. Dneska musím zaťikat - ťuk ťuk - tolik neblinkáme.
Marsie - u nás to může bejt tím, že já měla jako dítě velké problémy s kyčlema a měla peřinku do roka (nevím jak se to jmenuje - mamka tomu říkala peřinka) a mám to napsané i ve zprávě.
Tak možná proto dáváme preventivně - nevím.
A nebo co doktor to názor
15. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
ahojte

evit vidím, že nejsme jediní, kdo si hrál...

naše elsa dnes opět spala se mnou, ve 3 se vzbudila, jsem pochopila že na jídlo, tak jsem ji chtěla nakojit vleže, přisunula ji k sobě a usla bez nakojení... prostě chtěla být těsně u mě... a spala do půl 7... od pů 12, a nebo tutovka je u mě na břiše, to trhá taky rekordy

dnes poradna, malá řvala jak tur, chytly ji prdy a pak asi i hlad, docela cirkus... tak jsme tím pádem vyfasovaly sab simplex na předpis, máme ho brát co 3 hodiny, tedy před kojením, já už ho malé dávám sama přes týden, už jen 2x denně, ode dneška jse chtěla jen 1x, když dávám i probio, ale zařídím se podle dr.
sestra mi poradila polohu klubíčko, musím si na to zvyknout, vadí mi, že na malou pořádně nevidím, kvůli blití a tak
váží 4250, za 4 týdny +550 g, měří 55
od včerejška se kapku osypala, usoudily sme společně s dr., že po včerejší komzumaci kiwi

rozhodla jsem se, že ještě zabojuju s tím kojením, budu se muset obrnit, že sebou malá háže a odtrhává se a vzteká, když to málo teče a v rámci kojení ty prsa prohazovat, třeba se budou prsa nalívat zas víc...
15. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
marsie díky za tip proti blití...
15. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
No holky, když jsem četla ty váhy dětí, tak ta naše je poloviční, ve 2 měsících bude mít cca 3800g, no při narození měla 2200g ale ona byla malinkatá i na délku, jen 43cm, teď má tak 53 :frowning2:
marsie, dobře že jsi už v pořádku
kvak, koukám , že jsi si užila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Simo - nebuď smutná však ona to dožene. Fakt.
15. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
saze, snad jo, jen je to pořád takový prcek, no vlastně jako jiní novorozenci ještě v porodnici :sweat_smile:
15. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky tak hlasim ze ve 4 mesicich mame 3940g a 51 a ctvrt cm. Zitra nas ceka rizikova poradna a pristi tyden dalsi veci. A co tady noveho???
15. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Adaj - to uz jste tak pekne vyrostli?? Danik je sikula jen tak dal

v pondeli presne po sestinedeli jsem taky dostala mesicky, ach jo, vubec mi nechybely... byla jsem u sve gynekolozky a bohuzel po cisari nemuzu mit pul roku telisko, tak mi dala zatim nejslabsi HA. k tomu sexu - zkouseli jsme to pred tydnem - byla to moje iniciativa :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a nebylo to nic prijemneho ba naopak, ne ze by vylozene bolelo, ale neco tam vadi... snad se to brzo zahoji

taktez v pondeli jsme byli na UZ kycli a jsou v poradku, ulevilo se mi - mela jsme strach z sirokeho baleni, co tady popisujete

jo, a dnes jsem zacala cvicit - zatim jen 10 min, ale ten pocit :grinning:
15. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
mari chces uklidnit me sex boli jeste ted a to jsem 4 MESICE poporodu a menstruaci mam taky peknou.A jinak ja narozdil odvas nebyla nastrihla a nic, ale asi se na me podepsali 2 porody za sebou. Jo a stale plne kojime a davno uz nevazime. Ty cvicis tak to nemam kdy mam doma zavislaka
15. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Adaj - to jsi me teda uklidnila... :unamused:

taky mam zavislaka, ale miva i svetle chvilky :dizzy_face:
15. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
mari no nasemu zavislakovi me staci videt, ale jen co se vzdalim zacne jecet az fialovet.
A jsem rada ze jsem te uklidnila. :wink:
15. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
ahojky holky... koukam ze vsichni mame nejake problemy .. neni to prochazka ruzovym sadem co ? :confounded:
O kojeni ja ani nemluvim,byli jsme na nutrilonu jenze mala blije nebo spis primo šavlí... takze jsem dneska koupila nutrilon AR je pekne hnusnej a tuhej jak sv... .no ale snad nebude blit... uvidime...dneska jsem jeste chytrak koupila dudliky do flasky avent O+ od narozeni.. flasku jsem male drzela u pusy asi hodinu porad tahala,jenze ejhle ona nepila jen delala ze taha,jelikoz ten hustej pokrm neprosel dirkou a my jsme hodinu pila na prazdno :rolling_eyes:

nakonec jsem prohodila dudliky a vypila 70ml a ted spi...usina u koled... radio musi byt na plny kule a ona spi... v noci je to horsi nemuzu to moc poustet. a kdyz to pistim pritel si mysli ze jsem blazen :grinning:

my a sex?? zatim nemam naladu na takove blbosti :grinning: jsem rada ze muzu zalezt pod periny a dve hodiny spat.

myslite ze kdyz sem sama presla na nutrilon AR ze nebude DR drzkovat???

dneska jsme v lekarne byla cela nestatna ze nekojim tak me pani dala nejakou brozuru kde jsou nejaka homeopatika na podporu mlika,,, davlu ty je mas?? a zabira to?
15. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
jééé marsie má novou profil. fotku a i v albíčku... moc vám to holčiny spolem sluší... musíme též něco nafotit
15. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
verus me pomohlo odsavani 2 dny co hodinu + prikladani Danyska co 2 hodiny a rozjelo se to samo. Jo a pomohlo mi jestre pit meltu a kojo caje. Ja nemela skoro zadne mliko.
15. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
veru, já měla zánět prsu a 40 horečky. mlíko nebylo téměř žádné. homeo ricinus communis 5ch mě pomáhají + nová technika, přikládání co 2-3 hodiny a fakt pít dost. taky piju kojo čaj a meltu a fakt pomáhají...nebo navštiv lakt. poradkyni. mě dnes hrozně pomohla.tak at to jde dobře...
15. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
davlu ty jo taky bojujete s kojenim jo
15. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
davlu všechno z toho dělám... a co zásadního ti poradkyně řekla?
15. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
adajar odstříkávat i když vlastně není co nebo jen málo? to má stejný efekt jako přikládání?
15. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
no musis delat oboji ono to prikladani dela nejvic protoze se spousti hormony. Takze prikladej co nejcasteji. Ja klidne ze zacatku kojila hodina a pak jsem to pomalu zkracovala ted kojim tak 20 minut.
15. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
jj holky, hodně přikádat a opravdu hodně pít. Vypiju tak 6-7 litrů za den.. a hlavně nestresovat se, když to nepůjde, tak se holt nedá nic dělat než nasadit UM
15. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
miska nechci ti nic rikat, ale 6-7 litru za den si vodrovnas ledviny to je moc max 4 litry.
15. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.