• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
U nás se uspávání prodloužilo po odebrání dudlíku - odnesl ho totiž čert :sweat_smile: Beatka má knihovnu a vždy si připraví nějakou knihu nebo knihy. Po obědě ještě spí, ale trvá to i 1,5hod než usne :unamused:

Kremb, věřím, že takového chlapečka budeme mít taky, vezme si hračku a sám si bude hrát.
18. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Kremb, vy už máte spaní lepší?
18. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
beranek...to je dobrý :grinning: vidíš, si mi připomněla, že chci udělat Mišce spoření, bu´d Sluníčko nebo Berušku, ale ono to vyjde asi nastejno... :confused:
18. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
beranku-jenik chodi spat posl. dobou-cca 2-3 mesice sam-i dopo-to dopo spani je sice pakarna, to chce vodu, potom ponozky oblect, pak chce curat, pak zas pyzamo-kalhoty oblect a taky to trva vetsinou dlouho, nez usne...nocni usinani je lepsi, to si cte knizky sam-teda prohlizi, vetsinou i sam zhasne..ale taky je to vetsinou o tom, ze chce piti, pak curat, pak ty ponozky a pod... :slight_smile:
jinac usinani male nekomentuju-to je desbes...vetsinou u prsa, jak odejdu, tak se probudi, nebo na rukach, ci brichu, jak polozim, tak se opakuje stejny scenar...ted teda treba spi uz sama 20 min...tak jsem s jenou...ale je to pakarna, hl. ze nebreci, to by me asi odvezli k chocholouskovi...jinac dneska nasazuju kapky-sice porad prdi a kadi, ale to prdeni ji trapi, krouti se, tak se to mozna zlepsi...a taky nasazuju dudlik-fa bocek-mam je asi na poste, tak doufam, ze muz dorazi tak, at je stihnu vyzvednout...sice si od toho slibuju asi neco, co se nesplni, ale uvidim...jinac dneska pasla koniky, drzi si sama hlavu-kdyz ji nosim a ukazuju-pac je desne zvedava-proste nase opicka :dizzy_face: a taky me odmenuje usmevy-asi me teda jeste moc nevidi, ale opet se tim utesuju, ze se na me smeje... :grinning: takze suma sumarun-spani marusky, nicmoc-je treba zprovoznit kocar na doma-muz se na to chysta uz asi 2mesice... :angry:
18. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Kremb, Jáchymek je taky zvědavý jako opička, chce se nosit, u toho musíme chodit a on se rozhlíží :sweat_smile:
18. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
Krem a Ber,to je hrůza jak musíte pořád chovat a uspávat. Netvrdím že malý pokaždé když ho dám do postýlky usne ale stává se to. Např.v noci ho po jídle dám do postýlky (někdy má oči jak tenisáky),zhasnu a za chvíli je tuhý. U nás je od včerejška víc než -5st.,takže lapíme doma.
18. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tak u nás zavinovačka boduje, a když bobek usne na rukách, tak taky s ní ještě 10min. posedím a až tvrdě spí, tak položím do postýlky. Ruka na hrudníku se jí taky líbí.
A zpívání.... no já zpívám (to se nedá nazvat zpěvem...) no hrozně, ale malé se to líbí. A vibrační sedačka se jí taky líbí, ale ještě v ní neusla.
Něco je ve vzduchu, malá dneska celý den spí, nakojíme a zase spí...... určitě se chystá na večerní mejdan :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
holky, my ven taky musime, pac vyzvedavam kubu ze skolky, ale mam ji poradne zabalenou, tak snad je to ok

ohledne toho uspavani starsich deti, kubik je nastesti vecer tak ko(v nejlepsim pripade vstava rano v sest, klasicky v pet), takze staci jedna pohadka a on si pak sam do 5 minut usne, horsi je, ze se o dost zhorsil ve skolce co mame andrejku, takze to pricitam zarleni na malou, nedavno si ucitelka stezovala, ze se jim schoval do skrine a oni ho hledali a nemohli najit :sweat_smile: ...takze ja se taky snazim se mu hodne venovat, ale vetsinou je vzhuru i mala a nemuzu to delat na sto procent...kdyz prijde muz domu z prace, tak se vetsinou venuje kubikovi a ja andrejce (coz taky neni dobre, snazim se aspon jednou tejdne udelat si odpoledne s kubikem sama, bez maly)

a jeste dotaz maminek co maj mimca na UM, jak casto vam kadej deti a jakou to ma konzistenci? :sweat_smile: pac mala, dokud byla na MM, tak byla jako prutokac, kdezto ted, jak je na UM, tak kajdi jednou za 2-3 dny a jeste k tomu nejdriv musi protlacit takovej spunt, coz ji samozrejme moc nejde, maka u toho jako blazen, musim ji pomahat, ze ji tlacim nohy na briisko a i kdyz spunt dostaneme ven, tak i pak je do kakani tuzsi
18. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
ahojky holky,tak koukám,že probíráte spaní a nespaní, tak musím říct,že jsem se v noci prospala. V jedenáct jsem odešla do ložnice, s tím,že mi drahá polovička přiveze malou v košíku, a on si jí tam nějak nechal a spala až do pěti do rána :grinning:DDD

zato dneska hrůza, malá nemůže pořádně spát, prostě nezabere a jak je unavená,tak se vzteká. Nevím,jestli to nemůže být tím,že jsem jí začla dávat ten Baby Calm, ale to mi příjde divný, tak možná je to shoda náhod....ale každopádně je to na švestku :grinning:

davlu: teda Tvoje dítko by brala každá snad přes kopírák :slight_smile:))

Saze: teda jako 5 kg to je fakt masakr :frowning2:((((
18. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Marie,malý je na UM ale kadí každý den,takže bohužel neporadím.
18. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
lili...tak něco podobnýho s tím spinkáním je i u nás, manža jí měl u sebe od 22.00-03.00 hod., pak mi jí přinesl, s tím, že se určo vzbudí a nic a spala až do 05.15 hod.. :grinning: Jinak spíme 5-7 hodin v noci v kuse, tak doufám, že jí to vydrží. :dizzy_face:
Lili a vyvařila jsi tu kojeneckou vodu, než jsi doplnila ty kapky? Já na to zapomněla, oni to tam ani nepíšou, ale ono to prý nevadí...já jsem zpátky na Seb simplexu, řekla bych, že na něj reaguje líp....
18. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
lili..jsem hňup převařila! :grinning:
18. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Marie, Terezka je taky na UM a kadí (pnotučnou hořčici) někdy denně a někdy jednou za 2 dny. Vždycky u toho hrozně zrudne, heká jako starej chlap a když se jí to povede kouká jako milius, co tomu říkáme.
18. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
ahojte
dneska mi malá vykompenzovala ten středeční stres s kojením a jak byla protivná...-ráno jsem na ni dělala opičky a pazvuky a docela dlouho se na mě smála a pak po přebalování ležela chvilku na bříšku a celkem hezky zvedala hlavičku... :slight_smile: milé :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj evi, Teri mě taky vždycky odzbrojí svým úsměvem, to hned zapomenu na probdělé noci.

Teď jsem byla dávát prádlo do pračky, až do přízemí jsem slyšela pláč malé (zase prdíky). A tatínek si vedle kolíbky spokojeně chrupká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
orlik o spícím hlídajícím tatínkovi mi povídej... vedle něj řve chůvička a on neslyší, spokojeně si spí...
18. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Jak to, že to ty chlapy nevzbudí? Chystám se od ledna začít chodit cvičit, ale děsím se, že dorazím po hodině domů tam ubulená Terezka a spící tatínek.
18. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
no, taky mu moc nevěřím...
18. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak to můžu jedině potvrdit, manžel má taky půlnoc ikdyž malej řádí.Mě vzbudí i F. brouknutí nebo fňuknutí ze spánku..
18. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
ja to taky nechapu... :grinning:
18. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
diky po koupani a kojeni vytuhlo-ZAZRAK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
co děláte když vám usne dítě na rameni když si má odbrknout?Ten ná to hodně potřebuje,je blicí :slight_smile: budit?Protože pak je mu zle a ta bublina ho tlačí :confounded:
18. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky ráno odjíždíme na svátky na chaloupku. Všem přejeme s Tomáškem krásné vánoce, bohatou nadílku pro prcky a ty nejkrásnější chvíle s rodinou.
18. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Krembonzur,to se máš,že dítě spí.Já místo abych měla radost,tak si vždycky řeknu že o to veselejší bude noc.F. taky teď usnul a já jsem jak na trní,protože manžel je na vánočním večírku,tak budem muset uspávání a všechno kolem zvládnout sami.
18. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
kukuca taky jsem od půl 4 sama, manžel přebalil, předal na kojení a odešel a od té doby malá spala max 20 minut, oběd jsem jedla v 19 hod u kojení... ať už je ráno!
18. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Evi,no tak to je síla.. :frowning2:
18. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky...dneska jsme se sem dostala až teď :slight_smile: nějak jsme nestíhala...

Tak my byli na necelou hodinu venku, i když tu bylo asi minus6,5, ale malý to prostě chce, je pořádně nabalený, kombinéza -fusak, deky...myslím že zima je tak akorát mě, až bude pod mínus 10, tak taky asi nebudeme chodit...

Jinak jsem dnes poprvé zavinula dle Karpa..resp. jak tu někdo říkal, že jde převázat rychlozavinka mašlí!! a zázrak, hned jsem ho šoupla do postýlky a byl klid....on teda usínal hezky (ale na ruce a asi se hodně budil, jak šermuje), posichrovala jsem to ještě šumem a spí jak andílek...

Možná jsem divná, ale to zavinování mi přijde kruté, nevím, ale pomáhá to :grinning: :grinning: :grinning: , takže jsem za to ráda, hlavní je, že bude spát klidněji :slight_smile: a já třeba taky.

Jinak můj chlap taky v klídku spí, i když malý v noci zabrečí...to jsou všichni asi stejný, nedávno byl někde výzkum, že slyší spíš bzučet mouchu než plačící dítě... u nás to teda funguje :grinning: :grinning:

Tak já jdu něco dodělat, dobalit dárky, musím využít toho času, co mi odpadl uspáváním :slight_smile: snad to nezakřiknu...
18. pro 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
maja sice spi-ale co chvili se budi...takze tam porad litam...ale i tak je to pokrok...ted sel spat i jenik...
jee, ja bych taky potrebovala zabalit jenikovi darky-renat-nechces dorazit i k nam? :wink:
18. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky,

my byli dneska u spešl dr. kvůli nožičkám, protože se Kubíkovi stáčí dovnitř, prý je to tím, že byl tak velkej a byl tam tak dlouho... v porodce říkali, že bude stačit cvičení a dneska nám dr. řekla, že musíme masírovat a vázat nožičky a ještě budem muset chodit na laser :frowning2: je mi ho hrozně líto, prďolky malýho... :dizzy_face: ale snad se to brzo spraví...

spinkání u nás je v pohodě, většinou usne u kojení nebo po chvilce chování :dizzy_face: vstáváme tak dvakrát třikrát za noc a spinkáme jak kdy, někdy do půl devátý, ale třeba dneska jsme vstávali v půl sedmé... prcek si chtěl povídat a nenechal se přemluvit ke spinkání... :confused: ale kdo by odolal tomu krásnýmu kukuči, že? :grinning: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
evit malá je moc krásná okatá princezna
18. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.