• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jsi mě pěkně vyděsila a neptala ses na názor pozní ovulace??
23. bře 2009 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz
já asi zajedu do nemocnice mnohem dřív sakra pracuji tam snad mě vezmou :pensive: :pensive:

máš vzkaz na předešlé straně ještě :wink:
23. bře 2009 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz
kecám, ve středu,(jsem o tři dny zpět, už mi hrabe) ale úplně šíleně slabou, ten muj ji ani nejdřív neviděl.... v pátek byla lepší a pořádná až včera
23. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz
tak to je jako já hezkou v pátek mnohem silnější včéra a zítra test opakuji :wink:
a ptala ses na tu ovulaci nebo ne?hele bude to dobrý kdy jdeš na kontrolu?
23. bře 2009 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz
já bych po poslední zkušenosti taky šla k ní později, al nemohla jsem, kvúli jedný neoci, co mám... musím být ihned sledovaná.... ale ona je fakt pipina, když mě tak děsí... proč mi to proboha říká? Co se týče pozdní ovu, říkala jsem jí to, ale nc na to neřekla... Ona je ještě věrší plašan jak já...
Ale krevní testy mám prý v pohodě, dělal mi je hematolog, kvůli injekcím...
23. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
ona říkala že ve středu, že už něco musí jít vidět... ale že kecá žejo.... :frowning2:
23. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz
aha a kdy jdeš na kontrolu?tak je sama asi pěkně blbá :angry: kort když jsi jí říkala že máš pozdní ovu..to bude dobrý uklidni se pokud je krev v pohodě neboj se :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. bře 2009 ve 23:05  •  2 děti  • Odpověz
ve středu to je ještě brzo to budeš 5+5 a 16DPO to tam ještě nemusí nic být vidět vůbec nic podívej na evičku je mnohem více dpo a nic neviděla kliiidddd :slight_smile:
23. bře 2009 ve 23:06  •  2 děti  • Odpověz
evička měla ovulku týden před námi což je dnes 21 DPO na kontrole byla v pátek což byla 19DPO a nic neviděla vážně klid :wink: :wink: :wink: :wink:
23. bře 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz
tak jsme tě snad uklidnila i sebe tedy a asi půjdu do hajan tak dobrou noc a drž se bude to dobrý :slight_smile:
23. bře 2009 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz
říkala jsi že až sedm dni po ovu jde videt carka?
23. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz
podle mě ne,ale jsou takové případy kdy to ukáže už 7DPO ale je to vzácnost :slight_smile:
23. bře 2009 ve 23:11  •  2 děti  • Odpověz
hele zvládneme to do konce nestresuj se užívej si to :slight_smile:
říkám ti že ona je nějaká divná :angry: :angry: :angry:
23. bře 2009 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz
ty jova, tak ja ji normalne reknu at nedela vlny....... moc dekuju..... opravdu jsi mne uklidnila... jsi moc hodna...
asi ji budu muset vymenit.... moc dekuju jeste jednou a dobrou noc, a nezob se prosim...
ani bych se nedivila, kdyby to takhle posrala i pri poslednim tehu a poslala me na revizi driv nez by srdicko mohlo jit videt ... no nic papa, jese jednou se omlouvam... Dobrou noc, krasne sny a drz se...
23. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz
dobré ráno těhulenky :slight_smile:

tak dnešní testík mám v labu a je to už krásná pořádná čárka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
večer jsem nějak nemohla spát ani ted ráno :frowning2: :angry:
kde jste?????

ritulko už jsi se vzpamatovala?? :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj tehulky, už týžden vás čítam, ale pripajam sa až dnes.
Včera večer som bola na kontrole u gynekologičky, zatial bol vidiet len váček, takže o 2.týždne idem na dalšiu kontrolu a malo by vidiet aj srdiečko, tak dúfam, že všetko bude ok
PM som mala 12.2. takže som 5+5
24. bře 2009 v 07:10  • Odpověz
lulka vítej to jsme na tom podobně já měla poslední MS 13.2...u dr.jsme ještě nebyla jdu až 3.4 :wink: :wink:
24. bře 2009 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: no já nevím jestli jsem se už vzpamatovala, hlavně to byla dlouhá noc s manžou jsme vůbec nemohli spát, ale začínáme se s tím smiřovat asi budem 6 členná rodina :slight_smile:
24. bře 2009 v 07:16  • Odpověz
AHoj murynka, ja som sa objednávala k mudre ešte predtým, než som vedela, že som tehotná. Proste som chcela ist len na bežnú kontrolu :slight_smile: teraz idem 7.4.
24. bře 2009 v 07:17  • Odpověz
rit no bodejť budete krásná velikáánskáá rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz
ja som si myslela už pri prvom, že to budú dvojičky, máme ich z oboch strán, ale bola z toho jedna Natalka, tak uvidíme o dva týždne :wink:
24. bře 2009 v 07:20  • Odpověz
No na dnešní dobu až moc velká :wink: Ale co už naděláme, hlavně ať to dobře dopadne a jsme všichni zdraví :slight_smile:
24. bře 2009 v 07:22  • Odpověz
lulko vítej mezi nás, já měla taky poslední MS 12.2. a včera tam už viděla dr. dvojky,ještě nebyly srdíčka ty budou až tak za týden :slight_smile:
24. bře 2009 v 07:25  • Odpověz
Rritulka a to ti koník vypočítal iný termín ako mne...
24. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
Já asi měla kratší cyklus jen kolem 25 - 26 dní tak asi proto, jinak mám termín 17.listopadu :slight_smile:
24. bře 2009 v 07:32  • Odpověz
ja som mala presne po 28. dnoch
Inak ma strašne škrábe v krku, mám rýmu a kedže nemožem na to nič brat,tak mi je blbe
24. bře 2009 v 07:36  • Odpověz
No tak si uvař čajík a zalehni, jinak můžeš paralen když bude nejhůř :slight_smile:
24. bře 2009 v 07:45  • Odpověz
rada by som zalehla, ale s Natalkou to nejde- dnes mi je už trochu lepšie, takže asi ten vaříci čaj pomáha
24. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko,

ahoj Lulko, gratulji k // a k jedne slecne uz doma :dizzy_face: A držím pevně palce ať se co nejrychleji uzdravíš....

Holky, co jste to tu včera vyváděly?? :frowning2: Jsem sito dneska přečetla, pak jsem si vzpomněla, že já mám ovulaci dost pozdě a málem jsem sebou švihla.... :frowning2: :frowning2: No ještě že jsem tam dneska nešla, by taky nebylo nic vidět a dva týdny bych byla s nervama v koncích.... :cry:
24. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
cirr v pohodě snad jsem to vysvětlila ne??

podívej na mojí krásnou čárku musí to být v pohodě :wink: :wink: :wink: :wink:
24. bře 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.