• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jj, já jsem v pohodě, mě to docela i baví, jenom pokaždý, když se mě na to někdo zeptá a já řeknu jesenku, tak na mě všichni koukaj jak na magora.. :grinning:
20. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
jahod, tak teď jsem se po celodenním kolotoči od srdce zasmála ... fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Někdo pepřák, někdo jesenku... :grinning: Kabelka poslední záchrany!
20. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
riv, jestli si teda můžu vybrat, tak do zadku radši snad tu jesenku než pepřák.. :angry:
20. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz
:grinning: Tak tyhle důsledky mě, přiznávám, nenapadly :grinning:
20. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
A bonus dnešního večera - Plivník povzbuzen teplou koupelí očůral osušku, podlahu, mě... A vypadal při tom TAK RADOSTNĚ! :grinning:
20. pro 2009 ve 23:51  • Odpověz
Jesenku do zadku.... :grinning:
Holky, je to trága, já už můžu na Koníka jen v noci- dítě se po očkování nějak pomátlo a v noci dovádí- takže ráno jsem to zalomila, opět povolala babičku a šla konečně spát- takže se během dne střídali s manželem a hlídali- a já spala, celej den- snad 8 hodin- lepší dárek k svátku jsem ještě nedostala. podobně by mohl vypadat i dárek za porod- tak 4 dny spánku. nebo bych mohla jezdit na spánkový pobyty- luxusní postýlka, povlečení by vonělo větrem, usínám za bubnování deště na parapet a spím tak..no dokuď se nevzbudím. Asi už halucinuju
Jinak KOUPÁNÍ: asi 2krát týdně v kyblíku, kápnu Weledu a umyju i vlásky (ony se mu dost mastí, a že se prý miminům nemastí...asi na něj leze puberta). Jinak meju prdelku, když je nakaděno- takže několikrát denně, hodně osranou prdku pak i Weledo. mýdlem. Průběžně utírám oslintaný a usoplený ksichtík...
Riv- Plivník se drží lidové moudrosti: Co z těla odchází, blaho doprovází.
PŘiBIRANI: za 2 měsíce 2 kg (včetně váhového propadu po porodu- byli jsme na 2 800 gr); do délky o 9 cm.
21. pro 2009 ve 02:14  • Odpověz
my koupeme ob den, do vany pridam penu od sebamedu a vycvachtam prckovou a je to...celkem se ji to libi, uz u toho ani nereve :slight_smile:
21. pro 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahoj :wink:
Marie, my máme asi fakt podobné partnery :wink:

My koupeme každý den, ve vodě se uklidní a dáváme mu tím jasně najevo, že je večer a po probdělém dni půjde spát :sweat_smile: Ve vodě se mu moc líbí a vůbec nebrečí, naopak se uklidní. Nepoužíváme žádné přípravky, jen vodu a zadeček mu umyjeme obyčejným dětským mýdlem :wink: Doufám, že se mu pak bude líbit i plavání, za měsíc bychom mohli začít plavat ve vaničkách :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Jašík asi taky za 2 měsíce bude mít přírustek 2kg :confused:
21. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Jesenka teda po ránu pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

koupeme taky každý den ve vanicče. 2x jen v čisté vodě a třetí den v šmírovém mýdle z lékárny (používali jsme v porodce), potom mažu welledou-vyhovuje na 100%. ale už 3. den má malej na tvářích takové minibedárky. venku jsme nebyli, že by omrzlé, spíš asi od kojení, jak se na mě tulí, ale spocené to po kojo nemá, já si prsa meju jen v čisté vodě...????

a s tim přírůstkem, když jsme se za 2 týdny po porodu dostali na porod váhu 4,3 kg a potom za 3 týdny přibral na rovných 5 kg, to by mělo stačit, né? jenom kojim.
21. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
beranku, asi mame...a to jsem si myslela, ze ten muj je jedinej exot svyho druhu :slight_smile: jeste, ze ho mam! :slight_smile:

prckova za sest nedel pribrala necelych kilo a pul
21. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj,
vcera kalamita-nespala skoro cely den-az u superstar poradne vytuhla...a dneska-pro zmenu spi... :sweat_smile:
jahod-haha, ale jesenka chutove nicmoc-co takhle pikao :grinning:
pribirani-holky, neprudte-my jdem na KO v pondeli, tak uvidime, jak ta moje opicka maruska pribira... :dizzy_face:
ockovani tbc a reakce-jak to ma prosim probihat??ted ji to nejak napuchlo, takovy jako bile neco -je to ok?
21. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Kremb, to očkování na TBC se nám taky tak projevilo- vypadá to jako puchýř s hnisem :sweat_smile: A přemýšlela jsem, jestli to tak má být, ale určitě má, už to nemá, jen takový zbytek :wink:
Marie, jojo, můj partner mi taky příjde jako exot mezi jinými, a asi právě proto jsem s ním. Taky si říkám, ještě, že ho mám :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Davlu, to víš, že to stačí, ten náš klučík se zase pronese, kdo ho má nosit? :grinning:

Já jsem teď byla 2hod venku a v pohodě, sice je tam zima, ale dá se to :wink:
21. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
renat: pěkné vánoční přáníčko :slight_smile:

eva: malá má dobrý ksichtíky :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Zdravím,dnes sme byli v poradně a malý měří 58cm a za měsíc přibral 1340g :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Monter, to máte stejný měsíční přírůstek jako my :grinning:
21. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
monter: hezké míry :slight_smile:))

jahod: mno jesenka mě velmi pobavila...:slight_smile:))) za porod jsem dostala kytku,ale předtím jsme se o tom nějak bavili a mou drahou polovičku strašně udivilo,že prý o takovéhle tradici v životě neslyšel :grinning:DDD

jinak všechny samosebou zdravím, nějak nestíhám, včera,předevčírem a dnes kupuju dárky za mě, drahou polovičku a taky bratra,večer balím a padám na hubu, už aby bylo po dárkách :grinning:
21. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
beranku-tak to mame taky-diky za uklidneni, v PO bychom meli jit na 6tt ko, tak uvidime,,,,
teeeda-ty vase vahove prirustky-to je krasa :dizzy_face:
za deti jsem nedostala nic :grinning:
21. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Vrátili jsme se z kontroly kyčlí, prý můžeme balit normálně. Chá. Plivník bude mít čmeláčkovský zadek, dokud se neodplení! :grinning:

A ještě kompletní výtah z Karpa pro zoufající matky. http://i-vet.blog.cz/0810/nejstastnejsi-miminko-v-okoli Já si nemůžu pomoct, na Plivníka to funguje stoprocentně. Včera vypadal, že urputně tlačí a bolí ho břicho, svíjel se jak užovka (on asi drobný problém měl, dva dny jsem vynechala čaj), tlačil - výjimečně dost bezvýsledně - a tvářil se, že nespokojený pláč nahradí kvalitním řevem. Zavinutý a s bílým šumem byl do dvou minut spokojené mimino, do patnácti tuhé mimino. Přitom fakt původně vypadal, že má fyzický problém... Je to zázrak a ženě slabých nervů, jako jsem já, zachraňuje život :dizzy_face:
21. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
rivka díky za odkaz, dobré počtení...
21. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
ahojky holky!
tak hlasim, ze jsem byla dnes v "city" - manza hlidal tak jsem smela na prochazku.
musela jsem si koupit ty kojo podprdy a tricka - a co njesm nenasla? v HMku maji slevy - tak ma klarus tri soupravicky :grinning:
21. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
rivko - bily sum, ruzovy nebo cerny.. nam je to putna na nas to nejak neuzabira! :cry:
21. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
marsie šumy u nás taky pasé...

já mám zítra taky vycházky :grinning: , drahý hlídá ráno, jdu k dr. a stavím se do pár obchodů v rychlosti
21. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Tak to mě vycházka nehrozí...za 1. kojím, takže si Táďa občas řekne i po hodině a za 2. do města to mám třictvrtě hodiny autem a navíc u nás v lesích a polohorách je tolik sněhu, že bych si to ani netroufla, takže jen hodinu a půl bych strávila na cestě. Prostě nemyslitelné...a dárek fakt ani jeden...ale ani Ň...a řešit to nebudu...
21. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
HOLKY BACHA..jestli kapete Vigantol. Omylem jsem kápla půlku kapátka, protože do mě Táďa strčil. Kdyby se vám to některé stalo, tak dát trochu převařené vody a tak týden nekapat. Vy určitě nejste takový střeva co já, ale kdyby náhodou...lepší je asi nabírat do kapátka minimální množství. Byl to teda šok, po přečtení nežádoucích účinků popředávkování, ale zavolala jsem přímo primářce do nemocnice na dětské, tak mě uklidnila, ale zestárla jsem za 5 minut asi o 10 let... :frowning2:
21. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Ber,asi máme stejné jedlíky :slight_smile: Teda Davlu...co ty děláš :slight_smile: Tak děvčata,my už máme stromek...dnes sem ho nastrojila.
21. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
tede davlu - to se ti povedlo :confounded: ... no, hlavne ze se nic nestalo!!! ale abych te uklidnila me prijde zhe mala po nem blinka.. tak treba si taky ublinkne???
21. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
davlu budu pospíchat na kojení, ale kdyby náhodou přišel hlad dřív, dostane manžel jasné pokyny k um; ty kapeš ty kapky rovnou do pusinky? já na dudlík a hned ho šoupnu kam patří...

jééé monter, my zdobíme až 23. ... ale zkusím navrhnout zítřek, abysme pak 23. už seděli u tv
21. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.