• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
taky vsem krasny Novy rok :slight_smile:
31. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
ahoj,
vsem hlavne pevne zdravi,hodne lasky a stesti a nam sé stejne staryma detma preju hlavne PEVNE NERVY!! :grinning: :wink:
31. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
ahojky holky. preji taky vsem stastny novy rok plny zdravi,lasky,stesti a pohody.. at je lepsi nez ten letosni :slight_smile:

ja hlasim,ze mala uz dneska mela 10ml caje,peristaltika strivek ji pracuje dobre. V nedeli snad uz sni budu. dostava leky na spani a na bolest, Chudacek malej jen lezela a koukala a ani nezaplakala...
31. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
drahe tetky konikovky a miminka,
preji vsem do noveho roku hodne zdravi, stesti a at se vam vse dari!!!
31. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahojky, já se chvilku odmlčela, protože nešel net ... ale stačilo jen vyresetovat ... no nechtělo se nám na půdu ...
ad druhé dítě ... naštěstí je Verča hodná, možná tím, že je o kousek starší než vaše dítka, tak je trošku rozumnější ... ale taky dostává, když jí něco řeknu dvakrát, tak na potřetí už má jistotu, že ji slízne ...
jinak má bronchytidu, kašlala mi už asi deset dní a rýmovala, tak jsem je včera vyhnala k dr., a když už jí prej nezabraly za tu dobu léky (mucosolvan, olynth), tak prej nasadíme antibiotika, takže příští týden nejde do školky, Zdeněk už jde do práce, takže mě asi odvezou :grinning: , protože ven s ní nesmím ...
ad očkování ... nehrotím, jak jsem psala, tak moje dr. mi doporučila prevenar s tím, že až třeba nastoupí do školky a uvidíme, jak bude bývat nemocná ... vzhledem k tomu, že máme poprvé antibiotika, tak to zase odkládám ... a radši jí pak nechám očkovat na klíšťata, pže těch tu máme habakuk ... ale je fakt, že letos nám zabíral vitamín B ...
Verus ... moc na vás myslím ... musí to být strašný ... ale zas malé bude líp a bude jí chutnat ...
jinak přeji taky všechno nej do nového roku 2010 a ať ti naši prďolkové rostou o sto péro ...
31. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
verus: to je hrozné, úplně mě mrazí, musí to být pro Tebe těžké, ale věřím, že už to bude jen a jen dobré! Tak hlavu vzhůru, drž se a ať máš brzy Naty u sebe! :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
31. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
:pensive: dekuji holky za podporu
31. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem to už nestihla, takže dodatečně vše nej do toho nového roku 2010...hlavně štěstíčko, zdravíčko, lásku a pohodu všem v rodině...spoustu krásných a nezapomenutelných okamžiků s malými rošťáky!!!!
1. led 2010 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
ahoj matky, tak jsem vás konečně dočetla - trvalo mi to několik dní!!!
dodatečně všem všechno nejlepší do nového roku, přejeme zdraví, zdraví, zdraví, ostatní si koupíme.
párkrát jsem se u čtení dost pobavila, občas dost zděsila (Veruso, co to tu čtu? Vydržte holky, to nejhorší máte za sebou a teď už bude všechno dobré!), co mě pobavilo, si už samozřejmě nepamatuju, chválím všem samozřejmě krásná miminka, rostou vám jako z vody. my byli na 6týdenní prohlídce a vojta váží 5,19 kg a měří 57 cm, ale když ho doma měřil bio, tak naměřil 62, mám pocit, že ho ta doktorka tolik nenatáhla, ale to je fuk.
holky, které ty probiokapky jsou nejlepší? mně doktorka doporučila laktobacílky, jsou to takový prášky, který rozpůlím, nasypu na lžičku, rozmíchám s mlíkem a dám mu to, ale přijde mi to děsnej vopruz, ty kapky by mi možná přišly lepší, ale nevím který.. ty Probiotické kapky?
my jsme už od 21.12. v plzni, kupodivu to poměrně dohromady dáváme, až se divím, zítra už ale jedeme s vojtou do prahy a budeme mít zase minimálně týden ve dvou. jsem z toho trochu rozpolcená,protože tady to máme sice daleko pohodlnější, jsme venku a jsme tu všichni spolu, ale zase v praze jsem taková svobodnější.. no, možná je na čase si připustit, že svoboda mi definitivně skončila.. :sweat_smile:
to jsem se zase rozpovídala.. :angry:
1. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahojky holka,jak ste oslavili příchod Nového roku s prckama? My v poho...malý pojedl v půl7...usnul a pak se vzbudil na jídlo o půl1 a vytuhl znovu,takže já to zalomila v 1h...přítel ve 2h.
1. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Monter - nase Nikina slavila do pul pate :grinning: premlouvala jsem ji at jdeme spat driv, ale marne...
1. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Mari,tak to teda oslavila Nikinka pořádně...kdy to pak zalomila?
1. led 2010 v 19:46  • Odpověz
ahojky v novem roce :slight_smile: nase deti nastesti novy rok prospaly, bydlime v panelaku, takze to tu bouchalo fakt dost, ale asi maji hodne tvrdy spani :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
ahojky holky, tak hlasim, ze my s Klarou jsme silvestra prochrapaly!!! zalomily jsm to v 10 a vzbudil nas hlad az ve tri rano!!!
1. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky. Vše nej v Novém roce. Hlavně zdravé dětičky...

Veru, vše špatné jsi si vybrala teď a už vás čeká jen samá radost a hezké chvíle...myslela jsem na tebe...

Jinak Silvestr dobrý. Malý usnul v 22h. já chrněla s manželem do půlnoci u krbu, potom jsem čekala, že malého ten rachot vzbudí a ono né, spal jak dudek až do 5h. :grinning: :grinning: :grinning: pak kojo a chrněl ještě do 8h. :grinning:
1. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahjky holky. my s pritelem jsme silvestra da se rict prospali. o pulnoci sme si pritukli koukli na ohnostroj a sli spat,

jinak hlasim,ze zitra se stehuji do nemocnice za malou:slight_smile: cajik toleruje,mlicko taky,kaka pekne a pry je strasne hodna.. se asi jen predvadi a doma nam da co proto :slight_smile: ale jsme uz moc rada ze ji budu mit u sebe... i kdyz jsme zdr.sestra nenavidim byt hospitalizovana v nemocnici,ale snad ten tyden pretrpim. jen doufam ze budu sam na pokoji. ale uvidim hlavne at uz jsme s natalkou
1. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky, u nás byl taky klidný silvestr, manžel musel do práce, tak jsme byly s Johani samy, večer v sedm strašně řvala, tak jsem myslela, že budu mít "veselý" uřvaný silvestr, ale nakonec jsem s ní šla spát v osm, v deset jsem od ní vstala a ona spinkala až do půlnoci, kdy jsem ji raději vzala do náručí, protože tady na sídlišti taky byl děsný rachot, tak ať se neleká, ale spala mi na rukách až do půl jedné, kdy jsem nakojila a šly jsme spát, takže pohodička.
2. led 2010 v 11:28  • Odpověz
verusa: tak to je super, že jdes za malou, nedovedu si představit být bez malé několik dní, jsi silná, žes to zvládla! :dizzy_face: tak přeju ať je to už vše ok a jdete brzy domů!
2. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky, u nás silvestr taky proběhl v pohodě. Ale zato 1.leden. Jestli bude platit, jak na Nový rok, tak po celý rok, tak se asi zblázním. Terezka vstávala v noci každé 2 hodiny a plakala od rána až do 3 odpolene. Opět prdíky. Pak se konečně vyprděla a byl klid.
2. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Holky,my máme dnes smutek...zemřel nám kamarád. Loni (2008) před vánoce měl úraz...spadl ze stromu a skončil na vozíku. Až v listopadu (2009) ho z nem. pustili domů. Po tom úrazu měl pomalí krevní oběh a dnes měl zástavu srdce. Dojela rychlá a 3krát ho oživovali...odvezli ho do nemocnice kde po 2h zemřel.
2. led 2010 v 17:17  • Odpověz
monter to je mi lito.
2. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahoj Ad,to mě taky! Dívala sem se ti do albíčka...malý je fešák a dostal pěkné dárečky od Ježíška.
2. led 2010 v 17:36  • Odpověz
monter je to blbe no tyhle umrti mladych lidi. no je fesak ale ted zlobikuje se spanim v noci, ale meli jsme tu navstevu nekolik dni tak jestli to neni tim.
2. led 2010 v 17:40  • Odpověz
ahojky ač nechtěně měla jsem stejný termín jako vy 24.11.2009
2. led 2010 v 17:52  • Odpověz
ach monterko, to je mi moc líto....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Holky, my máme asi další spurt :confounded: malá chce sosat i co hodinu, no mazec, musím vydržet těch pár dní, než se to zase uklidní :slight_smile: Už jste měly ten druhý? Píšou ve 3. a 6. týdnu, tak nám to tak odpovídá, ale vždy po dovršení toho týdne, jsme ted v 7.týdnu.
2. led 2010 v 18:05  • Odpověz
evit jestli te uklidnim dalsi je ve 3 a 6 mesicich jinak my meli jen ten v 6tydnech.

Styll ahojky.
2. led 2010 v 19:47  • Odpověz
evit teda úpocitam to korigovane.
2. led 2010 v 19:51  • Odpověz
stylly ahojky ...
ady, dívala jsem se, že Daník dostal Pučmelouda ... verča dostala čmeldu a chodí s ním i spát ... hraje dvě písničky a je naprosto bombastickej
2. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky oli no Pucmelou mluvi s zpiva ma asi 5 replik a Danysek se vzdy uklidni kdyz ho slysi je uplne suprovej. A jak se jinak mas??
2. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj :wink:
U nás spurt nepoznám, máme velkého hladovce a 1-2x denně dáváme Nutrilon, nemůžu se věnovat jen Jáchymkovi, bohužel... Beatka vyžaduje obrovskou pozornost stále a musím se věnovat oběma. Ale vůbec mu flaška nevadí, saje co teče :sweat_smile:
2. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.