• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
A jinak jsme dnes zkoušeli Jáchymka změřit a má asi 61cm, přes 6 kg určitě...
2. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
beranek ty jo ten je velikej uz ten nas bude prtavka i oproti vasem detem.
2. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj v novém roce. U nás furt zlaté dítě - na Silvestra nechtěl moc spát, tak jsme ho měli v obýváku, v klidu koukal, pak jsme ho šoupli do ložnice, sice nespal taky, ale klid, ani rachejtle s ním nic nedělaly. Teď je dva dny hodně neklidný, jenomže to v jeho pojetí znamená, že nespí, kouká a povídá si. Až když začne mít hlad, tak se rozčílí, občas když chce spát nebo je počůranej. Akorát divně jí, u kojení se kroutí jak had, u dokrmování je taky neklidnější, ale to si vezme... Tak nevím, jestli neteče, nebo se čílí, že je to těžší vytáhnout.
2. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahojky,
beránku, měli jsme stejnej nápad ... taky jsem dnes malýho vážila ... taky 6kg a 60cm ... nevím, jak je to možný, ale je strááášně velikej ... a to mi všichni říkali při malé, jak je velká a ta měla v 6-ti týdnech kolem pěti kil ... takže toto bude síla ...
já si dnes objednala el. odsávačku a zítra pro ni Zdeněk jede ...
máme stejnej problém jak Riv, malej se u prsu kroutí, nechce pít (jen u jednoho), ale jakmile ho odstříkám, tak to vypije v pohodě ... takže už jsem si plánovala odstavování, že jako nemám mlíko v tom jednom prsu, ale já z něj ručně (jak když dojíte krávu) vytáhnu stovku, pak mě bolí ruka, ale ještě tam je ... takže jsem to shrnula a rozhodla se pro tu odsávačku ... uvidíme, jak to půjde ... s manuální mi to totiž nejde, proto to dělám růčo ...
jinak malej je furt nosící, i když už to není tak strašný ... ale zas vstáváme v pět, v půl šestý ... on spí a já nosím, nebo klubíčkuju ... takže on je ready, ale já KO ... v noci spí krásně ... usíná tak v půl osmé, v osm, pak kolem jedné, druhé no a pak v těch pět ... takže já se budu muset naučit chodit brzo spát, dokud se klučina nenaučí pracovat se svými střevy ...
2. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
ahojky všem,

tak u nás Silvestr docela v pohodě, ohňostroj malou vůbec nezajímal, koukali jsme nejdřív s drahou polovičkou z balkonu, pak s malou přes okno,malá šla v půl jedný do hajan, vstávala v šest ráno,pak se najedla, a vstávala v jedenáct, no prostě super :slight_smile:)))

holky nevíte jak dlouho se má balit dítě dle Karpa? :slight_smile:))) a kdy si začínají děti zvykat na houpání a začnou být vyčůraný?

rivka: já mám občas stejný problém,malá se kroutí, povídá si a mám pak pocit,že nic nevypije :slight_smile: Dneska to dovršila tím,že po 15 minutách pítí udělala hroznou scénu,tak jsem jí nechala odříhnout a znovu jí nabídla a pořád řvala, tak jsem myslela,že neteče ,ale teklo. Tak jsem jí dala k druhýmu prsu a pila v klidu - asi jí prostě štvalo,že musí už víc tahat či co.... ale pak jsem jí dala zase zpět k tomu prvnímu a už pila docela v klidu,tak fakt nevím :grinning:DDD
2. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
to kojení je u nás nastejno. ještě nedavno jsem malýho nemohla od prsa utrhnout a ted za poslední týden...chytne se, vypije to dobře tekoucí a začne nadávat, pustí se ale hned na bradavku otvírá pusu, přiložím a nechce se přisát. a když ho dám k druhému, hned se přisaje, vytáhne to přední a zase nanovo...tak jsme na tom všichni stejně... :frowning2:
3. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,
vítám Vás v novém roce!
Tak jak to tak čtu, tak to máme opravdu s tím kojením všechny stejné. Emča z pravého pije hodinu a u levého jí mám problém udržet 10min. Ale je fakt, že mě z toho levého teče málo, zkoušela jsem odstříkávat, malá byla na Nutrilonu.
Jinak u nás Silvestr v pohodě, malá ho krásně prospala :slight_smile:
3. led 2010 v 17:12  • Odpověz
vidím že s kojením už jste na tom mnohé stejně jako já... asi to míň teče a děcka jsou líné tahat

jinak mě chytl zub, klasika - o víkendu - takže pohotovost, ale tentokrát mi neulevili, tak trpím jak zvíře, mě jebne už, fakt
3. led 2010 v 17:28  • Odpověz
davlu: krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:

evatk: chudáčku zuby jsou humus bolest :angry:
3. led 2010 v 18:04  • Odpověz
evit to jo, už jsem si užila se zubama svoje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj stylly, vítám tě u nás v listopadu. Koukala jsem ti do albíčka, máš krásnýho broučka. Už jste doma z nemocnice? My to absolvovaly s Terezkou taky a už jsem oslavily 3 měsíce. Držím palečky, ať rostete a máte se dobře.
3. led 2010 v 19:06  • Odpověz
Evatk, tak ať je to brzy pryč a zub už nebolí... :slight_smile:

Evit, díky, ale na tvoje albíčko nemám. Kromě hezkých fotek si s nimi umíš i pohrát a to já neumím. Jsem ráda, že to dokážu nějak zmenšit :wink: Johanka je celá maminka...

Ahoj Stylly... :slight_smile:

Holky, jak jste se zahojily tam dole? Nějak to při tom sexu není pořád ono. Já měla ,,jen,, 2 vnitřní stehy, ale dost to pne. Musím to asi tím sexem více rozmasírovat... :wink:
3. led 2010 v 19:40  • Odpověz
davlu: vy už jste na to skočíli???? :slight_smile: My zatím néééééé :wink: Zítra se chystám na gyndu na kontrolu, tak uvidím, jestli jsem ok, a taky nějakou tu antikoncepci, ježkovy voči, abychom si hned neudělali další mrně! :sweat_smile:
Joooo? Fakt je Johanka celá maminka? :grinning: Děkuji! :dizzy_face: :dizzy_face:
Na úpravu fotek program Picasa 3 :wink:
3. led 2010 v 19:55  • Odpověz
davlu musim rict ze ja nebyla sita vubec a pri sexu me to teda boli ze zacatku a to uz jsem po 6 nedeli dyl.
3. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
ahoj mamky
tak po delší době se zase hlásí Saze.
Tomášek je moje zlatíčko, už sice vůbec nekojím, ale malému to evidentně nevadí, bumbáme Bebu HA každé 4 hodiny v noci umí spinkat i 6 hodin bez probuzení. Když se vzbudí tak je 2 hodiny vzhůru krásně se směje a povídá, pláče jen když má prdíky - ale docela pomáhají ty probio kapky. Já jsem spokojená matka -tak už si ani to kojení moc nevyčítám (no někdy malinko jo).
Koukala jsem vám do albíček - krásně prckové rostou jedna báseň.
Všem přeji vše nej v roce 2010
3. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Evit, no abych se teda přiznala tak jsme to zkusili už v pětinedělí. na gyndu jdu v pátek, tak snad budu ok. Nééé, že by to nějak hodně bolelo, ale prostě takové tahání s lehkým píchnutím při prvních pár pohybech manžela, potom to trochu povolí..no radši nebudu strašit...taky si musím říct o nějakou antikoncepci, aby jse nebyli v září čtyři :wink:

Adaj, hmmm...právě, že to je prý běh na dlouhou trať. že to prý trvá tak do půl roka (někdy i dýl), než se to tam srovná. A pomáhá na to sex-dobře se to promasírovává a uvolňuje.
3. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
ahojky maminy, du pozdravit :slight_smile:

u nas to vypada, ze asi budou nestovice, tak uvidime

mne sex taky neni jeste uplne prijemnej, i kdyz sem po cisari, tak sem nejaka "sucha" a celkem to boli :sweat_smile: :confused:
3. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
davlu no u me to byli asi ty 2 porody celkem brzo za sebou. A na sex nemam ani pomysleni, ale snad se to brzo srovna.
3. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
Ad, asi jsem mimo obraz...2 porody? :confused:
4. led 2010 v 08:47  • Odpověz
ahojky v novem roce!
tak se pridavam do klubu miminek, co nesnasi levy prs - napada me jen jedno vysvetleni jsou to pravicaci /cky a ut ted se stavi k levici takto odtazite :wink: ..

jinak teda uz me pekne boli ruce od toho tahani Klary..

holky dotaz - jak perete veci znetrisnene hovnousama? zda se, ze je to dost tvrdy orisek a soudruzka Lovela si s tim dost dobre nevi rady!!!
4. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahojky, taky zdravím v novém roce!

marsie- taky používám Lovelu a taky to nejde dolů..nejdřív tak po 3 vyprání..
4. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj marsie!
vidíš, já mam zase spíš problém s pravým prsem, tak snad to neznamená nic politického! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I když mě politika vůbec ale vůbec nezajímá :grinning:

Jojo, miminka se už pronesou! Jaký máte přírůstek? Rodily jsme stejně, my měli porodní váhu 3,5kg, 28.12. jsme měli 4,66 kg a 5 cm nahoře :slight_smile:

Pokaděné věci dávám stranou a když toho je víc, tak to nejhorší spláchnu pod tekoucí vodou a dávám do pračky na 90°. Zatím se mi tak opralo všechno. Peru v BATOLEti.
4. led 2010 v 09:31  • Odpověz
marsie mě to lovela na 90 vypere skoro vždy

holčiny dneska mi držte palce, jdu na resekci se zubem, před chvílí jsem došla od zubařky, naštěstí mě na ten zákrok objednali hned na dnešek na 12 hod, cestou dom jsem skoro brečela bolestí, prášek už zabírá

tak podle kojení je naše elsa levičák... na to ať teda zapomene, to nebudem kamarádky :slight_smile:
4. led 2010 v 09:45  • Odpověz
evatk: :grinning: :grinning: :grinning:
tak držím palce se zubem, at to mas rychle za sebou!!!! (To je snad horší i než porod co) :confounded:

Já dnes byla na kontrole po 6nedělí, no fuj, pěkný hnus vyšetření, zrcadla a pak rukou, no tou rukou to bylo dost drsné..... i trochu teď špiním, mě teda doktorka pěkně protáhla :unamused: Ale mám antikoncepci, tak super. AZALIA prášky. Jedno měsíční balení zdarma od doktorky, a recept na 3 měsíce.
4. led 2010 v 09:52  • Odpověz
ahoj, taky mame lovelu, ale hovnousem jsme jeste nic neznečistili... :grinning:

přírůstek máme- porod váha 4,3, zhubli jsme v porodce na 3,8 a dnes máme 5,36kg. :grinning:

evatk, chuděro...bude to zas dobrý, tak držim palec :frowning2:
4. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Evit, já tam jdu v pátek. Si mě teda vystrašila... :astonished: :astonished: :astonished:
4. led 2010 v 10:15  • Odpověz
davlu-to jste teda šikovný! Adámek měl už naděláno i na lopatkách :unamused:

a přírůstek: porodní váha 4,37, v porodce zhubnul na 4,0 a teď má 5,60 :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 v 10:16  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))

stylly : ahoj a vítej :slight_smile:

eva: tak držím palce,ať to máš rychle za sebou,zuby jsou humus:frowning2:

marsie: no já peru taky v lovele,a většinou když to stihnu rychle přeprat,tak mi to vezme i na 60 -tku :slight_smile:

evit: no my jsme měly porod. váhu 3,3 a 29.12. jsme měly 4,6 :slight_smile: jinak mě kontrola po 6nedělí čeká dneska,prášky už mám a beru,tak pokud dr. řekne,že je vše ok,tak to bude noc :slight_smile:))

jinak se musím pochlubit, jsem si udělala hezké ráno, malá v 9 h zabrala,tak jsem si napustila vanu,dala si tam sůl,použila po dlouhé době peeling a těl. mléko, udělala si hlavu,když jdu k tomu dr. no prostě pohoda :slight_smile:))) tohle bych potřebovala každý den,jen nevím,kdo by za mě v těch chvílích klidu uklízel,žehlil,pral a připravoval jídlo a tak :grinning:
4. led 2010 v 10:18  • Odpověz
davtu v breznu 08 jsem mela potrat v 21tt takze to berou jako porod.

marsie kdyz mam neco vic znecistene hold to frknu na 60 + predpirku a peru v lovele a vetsinou vyprano, ale cekam az zacnem prikrmovat mrkev a tak ze to uz jen tak dolu nepujde.
4. led 2010 v 10:22  • Odpověz
holky jinak Danysek bere ted uz obe prsa v pohode.

evakt tak budem drzet palce.

Holky ja si na 6 nedelni kontrole nechala dat telisko hned takze me to taky bolelo trosku.

Jinak drzte palce jdeme v pul 12 k doktorce protoze je Danysek dusnej tak at to neni nic vazneho.
4. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.