• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ber, proboha, kolik v tý době beatce bylo?
7. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Necelý rok. Většina dětí si tím projde, některé víc, jiné méně...
7. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
ber, znáš to, nikdy neříkej nikdy... :wink:
u nás je to v podstatě taky od narození, když nespinkal, potřeboval pozornost, jenže ty intervaly kdy nespinká se prodlužují... ale doufám, že jak si začne trochu hrát, aspoň trošku se osamostatní :sweat_smile: a nechá mě aspoň občas se najíst... :grinning: momentálně mě zachraňujou jogurtový nápoje, který se daj konzumovat při kojení... :grinning:
7. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
beranek ja mam za 1600 to s hormonama nesmim. A s tema detma nejsi jedina ja uz mit z 90% taky zadne nebudu a briska se nedockam.

Jonkar nejhorsi byla prvni noc to jsem tam byla co 5 minut dat mu dudlik a ted uz usina sam.

jahod no jo no. :wink: :wink: Ale rejpnout si musim :grinning: :grinning: :grinning:Jinak dieta by se prej mela drzet do konce 6nedeli.
7. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
ad - já myslela, že ti udělali nějaký ten steh na čípku či co, ne? to by ti mělo pomoct, nebo se pletu?
6nedělí už skončilo, dieta nedieta, takže smůla.. :sunglasses:
7. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
adaj, my dudlík nepoužíváme, protože ho Kuba nechce... taky za ním nejdu hned, jak se začne vrtět nebo tak, ale když se začne vztekat, tak už mi nic jinýho nezbývá než chovat... :sweat_smile:
7. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
7. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
jahodarka -> já jsem taky po císaři a Dr. mi říkala, že nesmím min. 1 rok a půl otěhotnět, tělísko mi dát nemůže, beru antikoncepci (Azalia). Měla jsem podezření na těhotenskou cukrovku, ale nepotvrdila se, musela jsem přesto držet dietu. Na kontrolu jsem měla jít po šestinedělí - ještě jsem tam nebyla a ani se mi tam nechce. Teď dietu nedržím a čokoládu baštím taky :wink:

Holky, ten večerní kravál je noční kolika, ne? Malá to má každý večer, tak 20min.

Já se do druhého mimi taky zatím nechystám....

Dudlík nedávám, myslím, že je u Emičky zbytečný, manžel je jiného názoru :confounded:
7. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
my nakupujem na http://matysek.mimishop.cz/

Malá už přes hodinu spí, tak letím do hajan taky, dobrou
7. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
majda - co si mám představit pod "podezření na těhotenskou cukrovku"? myslela jsem, že to je jasně daný, buď cukr vysokej máš nebo ne.. nebo?
potom nechápu, proč jsi musela držet dietu? chm to jsou věci..
7. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
jahod no doktori rikali ze to jasne neni jestli pomuze nebo ne a nemam silu to zzazit znova a nebo to riskovat. Treba me cas presvedci, ale ted chci dat vsecchnu silu Danyskovi a je to na par let.
8. led 2010 v 00:12  • Odpověz
No ale jahod- ten opravdu báječně pase- takhle tak asi pase Jáchymek teď- on je na pasení šílená lemra- lenoch nebo já nevím co- jinek je šikovnej jak vopice, jemná motorika je u něj dost napřed (třebas už má "aktivní úchop", kt. bývá až během 4.měsíce), ale nějak ho nebere měnit moc polohu, když před očima se rozprostírá šírošírý svět. Cvičí si hemisféry tím, že zatímco pravou probírá Lamazáka, levou si snaží paleček narvat do pusy- narve, zašklebí se a pravou práskne mstivě do Lampasáka
Ta deka, co má Spaaget, mě láká, protože by toho našeho Valihracha mohlo začít zajímat i pasení.
8. led 2010 v 00:43  • Odpověz
Dobré ráno, u nás celkom dobrá noc- konečne :wink:
Majda, prečo po císaři nemožeš to telísko? Ja si dám zatial čo kojím predpísat Cerazzete a potom chcem tiež to telísko, dalšie deti nebudú :slight_smile: ( dve sú až až) a keby som mala brat prášek každý den, tak na to určite zabudnem.
Lukášovi sa moc pást nechce, ale asi ho začnem viac trenovat. Od narodenia sa stále točí hlavičku len do pravej strany a teíčko tiež, takže nás asi nejaká rehabilitácia neminie, uvidím, čo na to povie mudra. Za týžden ideme na kyčle, tak snad sa toho širokého zbalenia Lukáš zbaví( na noc mu ho nedávam, len cez den)
Cez den spí len okolo obeda cca 3.hod a okrem toho sa pospí len pri kojení... :unamused:
8. led 2010 v 07:40  • Odpověz
a ešte k PSSZ Praha 8- zdvihol mi to chlap, že im spadol systém, že si ma nemože pozriet v pc, ale že zrovna den predtým (cha cha) držal moje papiere v ruke a že mi peniaze pošlú, ale mám si ešte zavolat dnes-to sú ale kecy
8. led 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky tu deku jak jste se o ni bavili maji na mimibazaru mezi kojeneckýma potřebama za osmsetdevadesát korun
8. led 2010 v 07:58  • Odpověz
vidis zuzu, tam jsem se ani nedívala...ale už se na ní moc těším. hlavně aby se tesil i Tedýsek :wink:
8. led 2010 v 08:02  • Odpověz
JJ Davlu,ale asi je už po nějakým mimink,ale vypadá pořád krásně.Já myslím,že śe mu bude určo líbit hned bych ji koupila,ale máme už od fisher prince dečku a taky hrazdičku.
8. led 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky, to byl včera děsnej večer, já měla sto chutí, jak přišel manžel domu, někam odejít, ať se s tim poperou. Řvala a řvala dvě hodiny v kuse a anic nezabíralo, prso jí jenom víc rozčílilo :angry: :slight_smile: , normálně jsem se o ní bála :cry: Jenom ale vlezla do vaničky - koupe u nás taťka - úsměv a klid :astonished: , vylezla a řev!! Po krmení usnula vyčerpáním a docela klidně spí s jedním kojením celou noc....
Ta hrací deka je moc krásná....mám něco podobnýho z druhý ruky, ale Lucinka nechce být moc na zemi, nevim, jestli jí neni u země chladno, vždycky má po chvíli studené ruce i nohy, tak jí navlíku ponožky i bavlněné rukavičky.
8. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Holky, jak jste na tom s tím pasením? Jako Jahod, vy pasete na jedničku. Náš malý teda nepase vůbec rád. Tak pár vteřin, pak si lehne na pěsti a cucá si je, pak se rozčílí a je konec...to už by pást asi měl né??? :unamused:
8. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Tak včera jsem uspávala cca 3 hodiny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak jste psaly,najezenej,přebalenej,plival dudlík a řval.A to jsem ho i měla u sebe v posteli,hladila,zkrátka jsem se mohla na uši stavět a nic.Až po druhým kojení další 30 min tyátr a pak usnul.Manžel taky vynervovanej a pak z toho mega hádka mezi náma.Zkrátka, nejkrásnější období v životě ženy :unamused:
8. led 2010 v 09:29  • Odpověz
teda vas zase docist :slight_smile:

jahod, teda vojta fakt pekne pase, ta nase lenora nechce vubec hlavu zvedat, ale kdyz ji davam odkrkavat, tak hlavu krasne drzi, toci s ni, ale past nechce, tak nevim..

beranku, ja taky antikoncepci jako prasky resila,pze mi po vsech bylo nejak divne, pred otehu jsem nakonec nasla JASMINELE, jsou minimalne hormonalni a fakt je snasim velmi dobre, jen ta cena, 900 na tri mesice

ohledne tehu briska, mne teda fakt nechybi a chybet nebude a dalsi uz nemam rozhodne v planu, nevim, kdo vymyslel, ze tehotenstvi je pro zenu nejkrasnejsi cas, pze ja trpela, ale je fakt, ze si obcas vzpomenu :slight_smile:

lulko, s tou PSSZ, ja tam zavolala, uudelala bordel a pak, kdyz me prepojili na tu pani, ktera me ma na starosti, tak jsem si s ni notovala, jak toho maji hodne a ze mi jich je lito a kdesi cosi (ja viom, vlezdoprdel, ale co bych pro prachy neudelala :grinning:) a penize prisly opravdu brzo, chce si to jen hlidat
8. led 2010 v 09:30  • Odpověz
davlu naše elsa pase jak kdy - někdy v pohodě dlouho, točí hlavičkou ze strany na stranu a z toho řve jak tur, migne hlavou na podložku, slintá, cucá pestičku, zuří...

jak tady čtu ty vaše přesné režimy, chytám nerva, musím vypozorovat, jestli něco pravidelného máme i my... koupání jsem si jakž takž stanovili a někdy nám to beztak ujede, samozřejmě do pozdějších hodin, ach jo
8. led 2010 v 10:04  • Odpověz
marie, krásná taktika na úředníky - potvrzuju, opravdu funguje, i když s velkým sebezapřením, téměř vždy při jednání s úřednicemi najedu na litující notu (já vím, pokrytecký :slight_smile:) a ještě mě nikdy nezklamala :sunglasses: :grinning:
8. led 2010 v 10:10  • Odpověz
ahoj,
kukuca-u nas to stejne, uspavani vecer trva mega dlouho, vetsinou se teda s muzem stridame, vymyslime, jak uspat, kojim-teda jen ja :grinning: ,nekdy se uplne vztekne, ze ji cpu prso,takze to nefunguje-hlad neni, nekdy si da oboje, ale je akcni dal...no desbes...pak se vetsinou sesuneme do sedacky-totalne vycerpani a jeste se pohadame....
jinak-docale se ji dari-teda az po x hodinach revu a noseni, usnout v polstari, je mekky, ona tam zapadne, my ji nejak houpame a ona vytuhne, a ja ji v tom necham spat....takze beranku, doporucuju vyzkouset :wink:
ted spi na balkone v kocaru...ufuf...dokonce jsem stihla po tydnu lehce uklidit i si hrat s jenikem-fakt uspech...
chytracka deku jsem mela u jenika-byla fajn...
beranku,jak to mas se skolkou ci jeslemi?? ja ted resim silene chovani jenika..je to na palici...
na gyndu se chystam uz od vanoc, takze snad pristi ctvrtek a uvidim, co mi nabidne za antinu, my uz taky 4 dite mit urco nebudem... :slight_smile:
8. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj maminky,
jahodarka -> no na gyndě mi naměřili hodnotu 11,5. Ale když jsem pak šla na diabetologii, tak jsem tam měla 5,3. Přesto mi Dr. říkala, že si mě tam musí nechat v evidenci a že mám dodržovat dietu (ovšem né tu brutální, jen jsem jedla co 3hod. menší porce, bez sladkostí, málo ovoce atd.)

lullka30 -> já nevím, proč nemůžu mít tělísko, to mi Dr. neřekla, jen, že mi ho nemůže dát....

U nás pasení taky ještě nic moc, už jí ale trénuju častěji, tak snad to půjde. Na rameni zvedá hlavičku krásně. Jahod-vy teda pasete parádně!
8. led 2010 v 10:22  • Odpověz
ruzovko, taky se mi u toho zatínaly ruce v pest, ale tak hlavne, ze to pomohlo :slight_smile:
8. led 2010 v 10:28  • Odpověz
ahoj holky, teda telefonovat s finančákem a k tomu tišit řvoucí bestii je fakt náročné.. :angry:
děkujeme za chválu na pasení, ale vždycky to taky není takhle, moc dlouho ho to nebaví, taky se vzteká a nechce, stejně jako u lulky, vojta zase točí hlavu pořád do leva a občas se odmítá při pasení opřít o levou ručičku nebo jí schovává pod sebe.
majda, to bych teda řekla, že jsi cukrovku měla, 11,5 je fakt vysoká hodnota a to že jsi bez zátěže měla 5,3 vůbec nic neznamená, ale to už je teď fuk, hlavně že jste obě v pořádku.
8. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Zdravím,
a děkuji Kvakul a Rivce za odpověď ohledně plenkování. Ještě to má čas - jak jem psala, sušičku nemám a stěhovat se do domku, kde bude přehršel místa na sušení, se budeme až někdy na jaře, v létě, takže potom to pro mě bude aktuální. Zatím mi to přijde složitý (teda ne samotný plenkování, ale vybrat vhodnou variantu) - ale myslím, že jde o to to zkusit a potom si najít nějakej svůj způsob.
Čtu si tady o uspávání a večerních kolikách a chtěla jsem se vrátit k tomu, co se tu už zmínilo:používání trubičky. Já ji taky občas večer Juli dám, když pláče a je mi jasný, že pláče proto, že ji bolí břicho. Je najezená, vykoupaná, přebalená a ani chování ji neutiší. Naopak vždycky pomůže trubička, nejdřív jdou prdy a potom se i vykadí. A je po breku :slight_smile: Jenomže tu bylo zmíněno, že se trubička nesmí používat často, že vede k návyku. Abych pravdu řekla, není mi jasný, jak by to mohlo ovlivnit a moc tomu nevěřím. Myslím si, že až si Juli sedne a bude se víc hýbat, trubičku už potřebovat nebudeme. Prostě pohyb i gravitace udělá svoje, ne? :slight_smile: Moje sestra má roční holčičku a ta měla s bolením bříška taky problémy a říkala mi, že trubičku prostě potom jednoho dne přestala používat a bylo to bez problémů.
Nevím, možná se mýlím...a jestli je to někdo se zdravotnickým vzděláním, tak mi to vyvraťte :wink:
8. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Jahod, s tou plínou. V albíčku je fotka u krbu a tam jí má. Hlavičku na stranu, udělám zacuchanec z plíny, pristrčím jí před obličej (tím se zajistí ten dudan) a nějakej cíp tý plíny mu stočím přes čelo nahoru.To zkus, uvidíš...jinak to pasení vám závidím...
Tedík se taky krásně otáčí na rameni, hlavu zvedá, zaklání, ale pasení a prd...Včera jsme byli u Dr. a zkousela ho jak se přitáhne do sedu a pacholek jak byl rozespalej, tak neudělal vůbec nic, tak bezvládně visel. Už nám chtěla dát nějaké cvičení, ale já říkám, že doma je aktivní a sílu vyvíjí, tak mi to věřila, ale jestli vám děti pasou jako Jahod, tak jsme v tomhle asi pozadu :frowning2:
8. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Práve som dohovorila s pánom z PSSZ a že mi peniaze už včera poslali, chýbalo im nejaké potvrdenie z práce, tak preto sa to zdržalo, snad mi na učet v pondelok prašule pribudnú :slight_smile:
8. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.