• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evit - dekuji:slight_smile: mala je velka .. :grinning: :grinning: me rozesmalo :wink:
monter - taky dik :slight_smile: - no musi vaha to teda neni a uz me z ni bolej ruce :confounded:
9. led 2010 v 18:03  • Odpověz
Johance se ted zalíbilo pospávat mi na hrudi, bříško na bříško, je to krásný pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted mi tak usla u PC, uz jsem ji ale dala do lehátka, bobka malého....

U Happyfoto je 50% sleva na fotky, a i na nějaké ty fotoknihy. Tak jen at víte :wink:
9. led 2010 v 18:20  • Odpověz
marsie, no jo, rostete do krásy :slight_smile:

fotoknihu mám ze svatebních fotek. mám dvě každá jiná, ale fakt to stojí za to. je to pěknej dárek třeba pro rodiče...jdu du toho :slight_smile: díky evit :slight_smile:
9. led 2010 v 19:11  • Odpověz
diky evit - a jak tam ty fota nahravas?
9. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Orli- máme to podobně jako Riv- po návratu z porodnice bylo mezi náma dusno, ale to je prostě uplně přirozený- je to strašně dramatická změna, když mezi dva partnery příjde dítě- nic se nedá dělat tak jako dřív (ne že by se nedalo nic dělat, ale ne TAK jako dřív)- no a chlapi narozdíl od nás na to nejsou vybavený hormony, takže koukají jak vyoraný myší, což nás sejří- ale pravda je, že třeba můj muž si všechny moje instrukce skvěle pamatuje a aplikuje je s pedantickou přesností- nechápe mé improvizace a intuitivní tanečky. navíc jsme at tak ci onak zahlcené tím prckem, což v nich může vzbuzovat pocit odstrčenosti.
9. led 2010 v 19:24  • Odpověz
já mám teda antikoncepci cerazette,ale zatím nic nepozoruju,tak uvidíme :slight_smile:)))

jinak mám kompletně uklizený byt, malou jsem strčila příteli a on s ní odjel k rodičům,já si došla s mámou a bráchou nakoupit, když jsou ty slevy - sháním džíny, a přišla jsem se sport. botama, mikinou a tílkem :slight_smile:)))) takže zítra budu muset vyrazit asi znovu či co.... a po návratu jsem si stihla celý byt dát konečně do kupy,tak mám radost,že zítra na mě čeká jen žehlení :slight_smile:))) a konečně to tu vypadá jak u lidí :slight_smile:)))
9. led 2010 v 19:30  • Odpověz
marsie: tak jsem Ti koukla do alba a musím se smát, tu soupravu s Kitty máme taky a tu bílou chlupatku s ouškama taky, jen ve větších velikostech :grinning:
9. led 2010 v 19:33  • Odpověz
:slight_smile:)) lili, at zije hmko :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 19:38  • Odpověz
lillisek -> my se dneska přestěhovali z obýváku do ložnice, tak už to taky u nás začíná vypadat jako u lidí :slight_smile:

Emičce jsem dala šedesátku Nutrilonu, u ubou prsů plakala, tak jsem to nevydržela.... :cry:

Holky, malé se na tvářičce objevily takové červené fleky, nevíte co to může být?
9. led 2010 v 19:52  • Odpověz
holky mala dneska me chce snad zabit... vzdycky kdyz usne tak si lehnu tay aby jsme si odpocla a ona jak na potvoru zacne rvat a takhle to je dneska celej den..vubec nechce spat... je uknucena... ale neplace proste to vynucuje :rolling_eyes:
9. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Nevim jak u vas ale u nas vcera napadlo aspon metr snehu a ted prsi od rana takze tu mame ledovku jak prase...
rano jsme sla s malou nakoupit...vyjela jsme s kocarem... mazec... po 10metrech jsem to obratila a sla domu stim ze malou presmistim do sedacky a pojedu autem... jenze nechala jsem si auto venku takze melo na sebe aspi metr snehu a ledovky..tak jsem se nastvala a soupla amlou tatinkovi a sla pesky... a proc jsem malou nedalala tatinkovi hned??? protoze byl tazinek vcera slavit tak jsme ho nechtela rusit :grinning:

ale to pocasi je hnus
9. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
majdo malá má taky něco na jedné tvářičce, vypadalo to jako ekzém, mažeme to infadonalem, vypadá, že to zabírá
9. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahoj maminky,
tak jdu taky se svou hrstkou do mlýna, už možná budu trapná, ale myslím, že zase vedu. náš biootec včera přijel nečekaně domů (normálně v pátek jezdí rovnou do plzně), aby mi oznámil, že se se mnou rozchází. že se prý o nás samozřejmě postará, ale být se mnou dál nemůže.. no, co na to říct.. tak jsem si poplakala a teď už jenom kroutím hlavou.
marsie, s tím nošením to máme dost stejné, vojta to poslední dobou má taky tak.
9. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
jo, ale pozitivní je, že jsem dneska zkusila dát vojtu večer po kojení poprvé jen tak do postýlky, jednou jsem šla nandat dudlík a normálně on spí! to čumim jak blázen!
9. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
jahod tak to fakt asi vedeš, i když jde o velmi smutné prvenství... :cry: drž se!
9. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj :wink:
Davlu, já taky zažínám brát Azalii při plném kojení. Používá se neustále, bez přerušení. Teda "snědla" jsem zatím jen 2 pilulky, tak doufám, že snad vedlejší účinky nebudou....ale je fakt, že mám se všemi hormony problém, tak se uvidí...

Orliku, to je mi líto, že vám to doma neklape :frowning2: No my se nehádáme, ale už jsme oba tak unavení a já tím, že jsem doma, tak bývám už i podrážděná a odnáší to přítel. Od je velmi klidný a pohodový, ale i na něho už toho je dost....
9. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jahod, to je mi hrozně líto... :unamused: K tomu asi fakt není co dodat....
9. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
no, to máš ber pravdu, to fakt není..
jsem z toho dost v pr...., ale nemůžu to pustit k vojtovi, takže se držím. vůbec si nedokážu představit, jak to bude vypadat dál. uff..
9. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jak jste tady holky psaly, opravdu to chce čas, aby si člověk zvykl, a ne každý partner je tak vyzrálý, že tu změnu okamžitě příjme. U nás to s jedním dítětem bylo v pohodě, spíš teď nějak nestíháme vše, co bychom si přáli a plánování aktivit s 2 dětmi je už dost náročné, chtělo by to ještě třetího člověka :sweat_smile: Jsem někdy protivná i sama sobě, cítím, že jsem podrážděná, no chudák přítel, občas...
No připusťmě si to, děti jsou moc fajn, ale člověk ztrácí kus své svobody :wink: Já jsem si na to už zvykla, ale po prvním porodu to člověk asi vnímá hodně....taky jsem měla takové stavy, že mám pocit, že nikam už nemůžu, s nikým se nevidím, chybí mi práce. No a tak jsme si pořídili druhé dítě a teď už opravdu nikam nemůžu, pokud je někdo nehlídá :grinning:
9. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
jahod to je mi moc lito... hlavne se drz,kvuli Vojtiskovi... :frowning2:
9. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jahod, a máš rodiče, kteří ti můžou pomoct? Bohužel to fakt není jednoduché, být na dítě sama, to zcela upřímně, nebo mít nějakou dobrou paní na hlídání, tím by se ti taky ulehčila situace....
Ale zase máš krásného syna, kterého ti už nikdo nevezme :wink:
9. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
teď jsem koukala na stránky holmes place, že už snad začnu chodit cvičit a hlídají děti už od dvou měsíců! tak vida, další pozitivní zpráva..
9. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
ber, nezapomeň, že jsem ztrávila sama skoro celé těhotenství a teď jsem tu s vojtou taky sama, bio za náma jezdí tak 2x týdně přespat, někdy ani to ne, takže to skutečně zvládnu, i když vím, že to nebude jednoduchý.
blbý je, že to zatím nechci vyventilovat před rodinou, protože ti by to zase pořád řešili a omýlali pořád dokola a na to ještě fakt nejsem připravená. vrchol je, že se se mnou rozešel kvůli něčemu, co se stalo před deseti měsíci.. prý mě nechtěl rozčilovat, když jsem byla těhotná.. cha!
9. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
jahod - ???? o si snad dela prdel, ne? ja tomu nerozumim... co rekl za duvod?
9. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jahod, spíš je ubíjející ten stereotyp, každý den skoro to stejné, je to mnohem náročnější, aspoň pro mě, než v práci. Člověk se nemůže jen tak sebrat a odejít na hodinku ven. Tak jsem to myslela. Dítě pak začne být stále náročnější na tvůj čas a není kdy si odpočinout. Já jsem v posledních týdnech ráda, když příjde přítel domů a já jdu na půl hodiny jen tak ven, koupím chleba a hlavně jsem na chvíli sama, nikdo po mě nic nechce, neleze atd.....
9. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Pokud jde o pasení, tak Jáchymkovi to moc nevadí, taky se vzteká, ale rozhodně míň než Beatka...ale ta zase v 9 týdnech zvedla hlavu a držela ji od té chvíle úplně v pohodě, Jašík ji má nějakou těžkou, zatím drží, ale za chvíli najdu ruku a žužlá... :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
evatk -> díky za radu, zítra koupím infadonal

jahod -> to je mi líto, drž se!!
9. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
marsie - že ve mně před deseti měsíci (před tím, než jsme počali) ztratil důvěru, že to zkoušel zlomit, ale že to prostě nejde..
abych vám to vysvětlila, měla jsem takový asi dvoutýdenní románek, podotýkám, že bez sexu, i když to je asi fuk,no a nějaký dobrák, davidovi o tom napsal, což jsem se dozvěděla taky včera. ano, stalo se, ale já si včas uvědomila, kde chci být, ale to už není důležitý.. uznávám, udělala jsem chybu, zasloužím si pohlavek, ale tenhle mi přijde nepřiměřeně velkej..
holky, sorry, že se tu zase takhle vyzpovídávám..
9. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jahod,taky nechápu proč se s tebou rozešel...z jakého důvodu? No hlavně se drž...už kvůli Vojtíškovi!
9. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jahod, ale pak nějak nechápu, proč ses vůbec seznamovala s jeho rodiči? :confused: Když se nedokáže přes to přenést...
9. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.