• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod,jen se vyzpovídej...od toho sme tu! Mám stejnou otázku jako Ber.
9. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
jahod -> vypovídat se je důležité, ono to alespoň trošku pomůže....
9. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
holky, já tomu taky nerozumim, jeho představa je taková, že se toho teď moc nezmění, prý ke mně bude jezdit dál tak jako doposud, dokud prý si jeden nebo druhý nenajdeme někoho jiného..
nechápete to? no tak to alespoň nejsem sama, vždyť vám říkám, že už jenom kroutím hlavou..
9. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Jahod tak to je mi vázne moc líto :( třeba se mu to v hlave rozlezi a vrati se k tobě. Pak jen bude otázka zda sním budeš chtít byt. Třeba měl jen nejaký zkrat. Musí to byt teď pro tebe moc těžký:(
10. led 2010 v 05:59  • Odpověz
jahod, ten tvuj by potreboval s prominutim nakopat do prdele aby se probral!! achjo...drz se holka...ona je otazka, esi to tak nakonec nebude lepsi, aspon pro tebe
10. led 2010 v 07:11  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem tady zase po delší době.
jak se vede? Venus, co malá? Už je v pořádku?
Jahod a co takhle ho rovnou nakopat do té prdele jak píše marie? Ono asi opravdu bude lepší najít si někoho jiného.

Jinak u nás nic moc. Pořád nemám moc času. Synátor je už měsíc doma. Ale zítra už půjde konečně do školky. Hned po vánocích dostal neštovice a v pátek je dostala i malá. Takže je přes den pěkně protivná. Asi jí to svědí.Chudáka :frowning2: :frowning2: V noci skoro nespí. Takže znát skoro dokonale noční program v TV :sunglasses:
10. led 2010 v 07:38  • Odpověz
lucie, vidis, my taky cekali nestovice, obe deti byly primo v kontaktu a nic, ćelkem jsem prekvapena, ze to zvladli, bala sem se prave o malou, tak snad to anicku prestane brzy trapit
10. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Jahod,taky se přidávám k nakopání do prdele! My měli parádní noc...malý pojedl v 21h a vydržel až do 7h!!
10. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Jahod, to je poněkud truchlivé prvenství. Rozejdem se, ale nic se nezmění... hm. Kdyby se to člověka nedotýkalo osobně, bylo by to i docela humorné. Takhle souhlasím, že je to na nakopání do řiti.
10. led 2010 v 09:51  • Odpověz
dobré ranko, holky děkuju! každopádně se začínám dostávat z fáze lítostivé do té nasraté, takže se začínám klonit k vaší variantě.. :angry:
10. led 2010 v 09:52  • Odpověz
lucierob .mala uz je ok...jitvicku ma asi 5cm docela velkou,ale hlavne ze je vse ok... uz krasne papá kaká brká a prdí :wink:
10. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojky holky, přišla jsem na Vás juknout co je tady nového. Jahod je mi to líto :frowning2:

veruse to je dobře že už je malá v pohodě, muselo to být strašný, ale hlavně že se na to přišlo takhle brzy :wink:

NU my se máme zatím dobře, holky si vyhrají na dece pod hrazdičkou, v noci spíme pěkně, jen asi 1 až dvě kojení a vstáváme kolem půl desáté :grinning: Sofinka poslední dobou se chtěla taky pořád chovat, a neusnula jinak než na mě, a když jsem ji položila tak strašnej řev do pěti minut. Nakonec jsem přišla po dlouhých 14 dnech kdy jsem byla uplně s nervama v háji, že jí trápí bříško. Navečer jsme ji dávaly Nutrilon Extra a nějak ji nesedl a trpěla asi kolikama celý den :angry: :frowning2:
10. led 2010 v 11:40  • Odpověz
tak ráno už jsem si připadala docela v pohodě, tak teď už jsem zase v pr...., zase jsme se pohádali po telefonu, je na houby, že jsme každý v úplně jiné fázi, zatímco on už to má zřejmě v sobě vyřešené, tak pro mě je to blesk z čistýho nebe.. uff, tohle bude asi bolavý.. :cry:
10. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jahod, ten tvoj bio je ale kuň!!!!!!!
10. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
marie a kdy jste byly v tom kontaktu s neštovicema? Malý měl inkubační dobu více než 3 TÝDNY :angry:
10. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jahod,to je jasný že to bude bolet. Máte spolu synka a něco ste prožili a navíc si to nečekala! Jen nechápu proč tě seznamoval s rodiči a proč ti to neřekl dřív. Vím,byla si těhule a nechtěl ti ublížit,ale teď ti copak neublížil.
10. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, jen ve fofru jsem přelétla novinky.
Některé děti krásně pasou - ten můj teda zatím ne, papá si ručičku a o pasení není moc zájem
Jahod - je mi to líto, ani nevím co na to napsat. Snad jen drž se!
Jinak u nás spinkání stále paráda, ale přes den mě asi sežere. Uf.
10. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Jahod, myslím na tebe. Se ti prolíná to nejkrásnější období s tím špatným. Tak se drž, kvůli tomu krásnýmu období a to špatné fakt kopni někam. Asi si to dobře rozmyslel. Protože nechat partnerku s dítětem plavat už je pořádný a vážný rozhodnutí. Ale hodit to na ženskou, jóó´, to chlapi umí... a myslíš, že je to jeho pravej důvod, ten tvůj krátký románek?
10. led 2010 v 15:20  • Odpověz
jahod -> vyprdni se na něj, chlap, co nechá ženskou s miminkem, si nezaslouží nic dobrého :angry:
10. led 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj :wink:
Jahod, souhlasím s holkami, pan otec by opravdu potřeboval nakopat...vůbec nebere ohledy na tvé city a pocity, na to, co asi prožíváš a klidně si k tobě bude jezdit jako do hotelu. On to má možná vyřešené, ale vůči tobě je to hrozně sobecké, o vašem společném synovi ani nemluvím :unamused: Ale chápu, že je to člověk, kterého miluješ nebo možná jsi ho milovala a těžko se s tím dá srovnat....taky bych nevěděla co s tím, bohužel :frowning2:

Jinak já mám rýmu a Jáchymek má zvýšenou teplotu a pokašlává...no jen doufám, že nebude taky nachlazený :unamused: Beatka už je v pohodě, docela, jen je otrávená a málo vybitá, protože ven se nedá jít, ach jo, fakt mi ten sníh vůbec nechyběl...
10. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Holky, děkuju moc za podporu! Bohužel je to s tím miminkem podstatně těžší než by to bylo bez něj. Já bych samozřejmě chtěla, abychom byli všichni tři pohromadě, jako normální rodina, ale těžko můžu někoho nutit, aby se mnou chtěl být.. :frowning2:
Vojta je dneska protivnej, nechce být vůbec beze mě, budí se max po 10 minutách, tak jsem si šla lehnout s ním, to spal dobře, ale když jsem po třičtvrtě hodině vstala, tak opět začal řev. Vypadá to u nás fakt dojemně, brečí matka, brečí dítě, byt jak po výbuchu a na práci jsem nesáhla..
10. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Jahod :frowning2: :frowning2:
Dítě je bohužel závislé hlavně na matce stále víc a víc a její nepřítomnost si začne uvědomovat....
10. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahojky holky tak po delší době na vás jdu zase kuknout a koukám že se tu docela smutní :frowning2:

Jahod ikdyž to ted u mě tak nevypadá tak mi věř že vím jak se cítíš.Uplně tě chápu páč jsem si taky docela zažila svý a vím že to není vůbec jednoduché navíc když je Vojtíšek na tobě závislí.To znám taky. :confounded: Ale snaž se s tim vypořádat.Klidně si zabreč to nevadí a uleví se ti. :wink: Zase bude dobře.Hlavně si musíš ujasnit co chceš a co je pro tebe důležité.A pokud se tatínek Vojtíška k vám chová tak že se dostaví jen na návštěvu tak nevím no....asi to nestojí za plejtvání citů.Ale je to jen na vás.U mě se to naštěstí srovnalo a dopadlo to zatím tak že máme druhé robátko a jsme spolu rádi a máme se rádi :wink:

Ahoj Ber tak jak válšíč s dětma?U nás je to docela jak na houpačce.Patriček je zlobivej uřvanec a Gabča je hodná ale taky uřvaná :sweat_smile:
10. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Ahoj Beny, tvůj popis dvou dětí je skoro stejný jako u nás :sweat_smile: Beatka často zuří a chce si vše vydupat brekem a Jáchymek od narození velmi špatně spal, tak jsme nosili a nosili, ale začíná se to zlepšovat a dokonce spí i doma během dne, což v prvních 6 týdnech bylo sci-fi, spal jen v kočárku za jízdy. Ale asi už dozrává :wink: Doufáme, nechceme to zakřiknout...
10. led 2010 v 16:39  • Odpověz
lucie, v utery to budou 4 tydny, co jsme je potkaly ty nestovice...tak uz nepredpokladam, ze se objevi pupinky..to by me odvezli :slight_smile:

jahod, holka drz se!
10. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Jahod, ono je taky asi těžký být tak úplně jednoduše nasraná, když máte spolu Vojtu, že? To je pak nepoměrně težší se vyrovnat s rozchodem, to je jasný... nemyslím kvůli pomoci (na to stačí rodiče, kamarádka...), ale kvůli tomu, že vás Vojtík k sobě pojí. Není to žádný obyč rozchod, takže je úplně normální a zdravé, že je ti z toho zle. Je ale možný, že se pantáta nějak vzpamatuje, jednoduše dozraje- přijde mi, že se chová pubertálně (snad ani ne zle, ale drsně nezrale- třeba to, že tě nechtěl stresovat v těhotenství). ty jsi ale myslím hodně silná ženská, takže Vojtovi dáš dost bezpečí a lásky, i když to třebas budeš mít náročný...A to že je prcek nervózní a pláče- on to jasně cítí, že ti není dobře, to mu ale nijak neškodí, jen potřebuje cítit, že to nezpůsobil on a že jste oba v bezpečí- někdy pomáhá to miminku úplně normálně říct, stejně jako to říkáš nám. Drž se
10. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Jo, tak na neštovice se taky těším...zatím jsme se ještě s nikým nesetkali, kdo by je měl, tak těžko říct, kdy budou u nás doma...
10. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Ber- náš Jáchymek je pohybově myslím dost OK, ale když jde o pasení, tak funí a zoufale se vzteka- ale když on má fakt strašně velkou hlavu a poměrně drobný tělíčko (měřila jsem mu hlavičku a má 41 cm!!! při narození 34...)- ta se prostě nedá unést, to chce monstr svaly.
Dávam fotky do alba, je na nich trochu vidět, že začíná být takový klukovský (nicméně nožičky má takový tenký, jediný jednorázovky, který mu jsou akorát, je zbytek zásob Newborn z porodnice...- velikost Midi 4-9 kg ani náhodou.Zato palice----vyrostl mi ze všech čepic :grinning:
10. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Já se snad uděkuju! :slight_smile: Vy jste všechny tak zlatý, vůbec netušíte, jak mi tahle milá slova pomáhají, obzvlášť, když to nikomu ze svého okolí nemůžu říct.
Kvakul, to je neuvěřitelný jak Jáchym vyrostl! To už fak není žádné miminko..
10. led 2010 v 16:59  • Odpověz
no, že jo...On je ohromnej, až mě to děsí.A děsí to taky moje záda.Když chce odbrkávat, tak mi trhá vaz. Jen mám mindráky z toho pasení- vím, že to má náročný s tak těžkou palicí, ale co je moc, to je moc- vždy´t jdeme za týden na tříměsíční prohlídku. jak dlouho nechávate drobotinu na břiše? Já se snažím, ale on celou dobu řve, takže jen tak maximálně 5 minut. Myslím, že nás ale stejnak pošlou na rehab- a uvidí!!!!Holomek jeden hlavatej!!
10. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.