• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Kvak, normálně jsi mě přinutila změřit našemu Jáchymovi hlavu taky a máme taky 41cm, ale on se narodil s 36cm :sweat_smile: Zkoušeli jsme ho vážit na váze - tak, že přítel se zvážil nejdřív sám a pak s nim a naměřil 7kg :confused: No snad bez oblečení to bude nějakých 6,5kg, ale i tak... :grinning: My používáme plínky vel.3 :wink:
10. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Kvak, nepošlou vás na rehabilitaci, Jáchymek začne držet hlavu ani nebudeš vědět jak :wink: U nás taky 5 min max.,možná ani to ne...
10. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Wow!tak to jste obrovský!!Já Jáchyma taky takhle vážila a vyšlo 6 kg, délka myslím tak 62. No teda 14 cm za tři měsíce, to už asi nikdy nevyroste :dizzy_face: . mankote, co nám to doma roste????
10. led 2010 v 17:10  • Odpověz
62cm má asi taky :wink:
10. led 2010 v 17:11  • Odpověz
No já hlavně doufám, že u nás se ta váha zastaví, protože tak bude mít v roce snad 12kg...Beatka měla necelých 10kg a už se mi to zdálo na nosení dost.
10. led 2010 v 17:12  • Odpověz
kvakul, já se vždycky rozvalím na sedačku a jak jsem v takovým tom pololehu-polosedu, vezmu si Vojtu na břicho a nutím ho pást takhle, takže já ho podpírám, přidržuju a on tím jak je u mě, tak neřve, na břicho ho normálně taky moc často nedávám, protiože to dost řve..
10. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Teda holky máte proti nám už dobrou váhu. Tom má tak 4,20 narodil se 2,89 hlavu má také nějak velkou a velikost 62 - hlavu změřím až se vzbudí.
10. led 2010 v 17:20  • Odpověz
moje matka (fotbalistka amaterka) vzdycky rikala kdyz me nekdo sidil "kopni ho do holene, tam to nejvic boli"... cim vic o tom premyslim, fakt by si bio zaslouzil dostat na budku, kvuli mechtlim se nerozchazi a uz vubec ne od matky s ditetem...
10. led 2010 v 17:24  • Odpověz
ha, tak to mám asi doma taky obra, vojta měl 62 cm v šesti týdnech, tipuju, že vážit bude tak 5,5 kg :zipper_mouth:
10. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Naštěstí se ta váha i délka postupně zastaví, zase takové obříky mít nebudeme :grinning:
10. led 2010 v 17:28  • Odpověz
my klarku dnes merili a ma neco mezi 61-62 presne to rict nejde bo se hrozne mlela :grinning: a vahu snad ani nechci vedet!
10. led 2010 v 17:32  • Odpověz
tak jsem okoupala sebe a děti a jedno ted nakojila a druhýmu musím udělat večeři :grinning:

Ber no tak u vás to je asi jako u nás až na to že malá spí přes noc dobře(musím to zaťukat) :grinning: na kojo se budí tak cca po třech hodinách.Horší je to přes den,to řve a kroutí se atd.Patrik ted dělá samé naschvály a vůbec nás nebere a neposlouchá :angry: navíc má šílený zastání u babiček a já pořád poslouchám jen keci :angry: už aby šel do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Jahod neboj at to dopadne jakkoliv tak věř že máš v sobě tolik síly že to i sama zvládneš.Máš dítě a kvůli němu budeš tu sílu potřebovat a třeba s celým světem bojovat.Nebo zas bude dobře a třeba si najdete jinýho a daleko lepšího tatínka :wink: Myslím na tebe a drž se holka.Není to sranda ale ty to zvládneš :wink: :dizzy_face:
10. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Tak my máme plíny 3.
Paseme (no nepaseme) taky max 5min., ale asi se to začíná zlepšovat, už u toho nepláče, jen leží, cumlá si ruku a kouká :slight_smile:

A jdu měřit :wink:
10. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Holky projedete venku u vás kočárkem. Já to zkusila včera a děs, tady není prohrnuto a nemám šanci kočár urvat. Takže se mě bude zakletá princezna dokud nepřestane sněžit . Ach jo.
10. led 2010 v 17:58  • Odpověz
ahoj holky-dva dny oslav-ufuf-narocne...v patek jdu do prace,kamaradka slavi 30tiny,tak tak odpo skaknu s malou....se tesim jak mala :slight_smile:
jahod-to je dost blba situace,co na to rict... :frowning2: :unamused: asi jen,ze by si mel polevat prirozeni vlaznou vodou a pak ven-na mraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!treba se mu rozsviti,o co prichazi....a ty duvody-no comment....
mereni maji-hlavu ma taky tak velkou-40cm, na delku asi tak 60cm..vahu nedelam-pac bych ja musela na vahu a po vanocich to proste neriskuju :slight_smile:
beranku-to pocasi me stve, jena ma hruzu ze sanku,bobu a snehu-takze opravdu parada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Jsem asi neznalec, ale co to znamená plíny trojky? my látkujeme, ale příležitostně i jednorázkujeme- v DM mají ekologický Alany. od kolika do kolika kg jsou trojky? hih, to zní dobře---syn má trojky :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:19  • Odpověz
10. led 2010 v 18:26  • Odpověz
saze, my taky čekáme na jaro.. :frowning2:
kvakul, plíny jsou rozdělený podle kilogramů dítěte a pro snadnější rozlišení se číslujou (zřejmě pro případ, kdyby šli nakupovat tatínkové) my máme dvojky, ty jsou od 3 do 6 kg.
10. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Kremb :grinning: vidím už ty rampouchy!
10. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Jahod - souhlasím s Kvakulkou, děti jsou malé bestie, všechno vyčenichají. :wink: Jestli nevydrží jinak než bez tebe, tak se s ním zavři do ložnice, pokud to jenom trochu jde, a ať si všichni políbí šos. Oběma vám to udělá dobře. (Jinak taky moc nevěřím na ten důvod... Ale to je - bohužel - v dané situaci asi dost jedno. Zkrátka se drž.)
10. led 2010 v 19:07  • Odpověz
ahojky všem,

majda: já se do ložnice stěju vždy v neděli večer, to tam spím sama s malou,aby se tatínek vyspal do práce, a o víkendu spíme všichni v obýváku :slight_smile:)))

marsie: jo jo HM rules :slight_smile:))))) i když já to vždy od někoho dostala :slight_smile:

jahod: moc mě mrzí, co se Ti právě děje beruško, drž se, jsme s Tebou..... není k tomu slov,leda tak sprostých... prostě nechápu...
10. led 2010 v 19:43  • Odpověz
kvakul: Jáchymek je rozkošnej :slight_smile:

tak já používám taky plíny 2,a neměřím,nemám tu žádný metr ani váhu (naštěstí) dneska jsem si byla kupovat džíny a byl to otřesný zážitek :slight_smile:))) takže od příštího týdne snad začnu cvičit :slight_smile:
10. led 2010 v 19:53  • Odpověz
kvak-jaky rampouchy??? :grinning: to vis, na me musis od lesa-2 dite-vykojeno maximalne... :grinning:
kvak-jachymek vypada nejak moc dospele a je teda nejak moc veliky ne?? :grinning: ale nadherny!!

jenik ve 12 mes vazil 12 kg-oni ti kluci jsou mozna kapku vetsi..a ti kojeni zvlaste,ale jak se zacnou plazit a lozit, tak to shodi, jenik si drzel vahu skoro cely rok... :wink:

lilisku-ja jdu v patek do prace a to jsem se tesila, ze budu vypadat jakztakz k svetu, pac po porodu mi zustaly asi 2,5kg nahore, ale diky vanocum a dalsim oslavam vypadam jak vypadam-bleee :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
krem: chceš mě rozesmát? jen 2,5 kg? :grinning:DDD já mám nahoře 8 kg... sice je to hlavně v břiše a prsou,ale i tak je to hrůza, s těma kozama fakt nic neudělám :slight_smile:)) ale to břicho musí dolů :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
lilto je proto,ze mam 2 male deti....u jenika jsem nabrala 21kg a posl. 7 jsem zhubla,az kdyz jsem prestala kojit...a v zapeti jsem ehmm otehotnela :grinning:
10. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Brý večír :slight_smile:
Tak jsem dneska před koupáním a před krmením zvážila toho našeho drobka a má 5720g :astonished: cenťáky vám neřeknu, páč nemám metr, ale pomalu roste z velikosti 62 a já zjišťuju, že ve vel.68 mám proklatě málo hadříků, takže se chystám opět k sousedům do SRN zjistit, jak jsou na tom oni s vánočním výprodejem :sweat_smile:
Včera jsem si všimla, že Kryšpín preferuje koukání doleva, takže jsem se dneska ptala mojí maminy, jestli jí nepřipadá trochu levičák a profík rehabilitačka ho párkrát protáhla, položila, prohlídla a opravdu si slehává hlavičku na levé straně :pensive: Takže jsem ho začala polohovat a procvičujem a protahujem svaly napravo, hračky mu taky dávám na pravou stranu - no moc se mu to nelíbí :grinning:
jahod, co k tomu dodat? Snad jen, že od začátku mi přišel nezralej :sweat_smile: Ale ty jseš hrozně silná ženská, celý těhotenství jsi zvládla v podstatě sama a on za tebou jezdil jen jak do levnýho hotelu :angry: Potřeboval by fakt proplesknout, aby se probral, páč kvůli tomuhle se nerozchází :angry: No nic, jdu krmit, jsem se akorát rozčílila, takhle v neděli večer :angry: Drž se, Vojta je tvůj muž Number one :wink:
10. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jahod, jak píšou holky, nakopat do prdele ... a ta varianta s pinďou se mi teda líbí o hodně víc ... :grinning:
fakt někdy nechápu myšlenkový pochody některých chlapů ...
ad plíny, ještě jsem ani nedobrala dvojkovej balík a najeli jsme taky na trojky, páč se mu zařezávaly ... takže asi jsou vážně do těch šesti kilo :grinning: :grinning: :grinning:
my dnes větrali ... dopolko jsme byli venku dvě a půl hodiny a odpolko hodinku a pak jsme museli do Globusu, pže jsme byli jak u vyjedenýho krámu ... chodil tam Ac z actimelu a Verča si před něj stoupla a zeptala se, kde má zbytek ... ostuda naše :sunglasses: ... by mě zajímalo, po kom to dítě je
Verunka jde zítra taky konečně do školky ... těší se, ale hlavně se těším já ... ten týden to byl fakt záhul ... ale zvládli jsme to ... nenudila se ani chvilku ... pořád jsme něco dělaly, vyráběly ... a když jsem kojila, tak jsem jí pustila pohádku, odbrkli jsme a zase jsem ji vypla ... a dneska ukazovala Z., jak si s Ondrem hraje ... fakt je to holka šikovnáá ... a myslím, že ten věkovej rozdíl jsme zvolili ideálně ..
Já se na chvilku zítra zbavím i Ondřeje ... děcka mají ve školce angličtinu a ta učitelka chce, aby tam na první hodinu byly maminky, takže sousedka si to odbyla minulej týden, takže já jdu tento, ona si vezme malýho a já jí vyzvednu malou po angličtině ze školky ... to zas bude cesta s těma treperendama, ale aspoň si odfuknu ...
tak a jdu do betle ... musím teda nejdřív vyhodit Z., protože slyším až do pracovny, jak mohutně přemýšlí :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
tak, musím se vám pochlubit, včera jsem zkusila poprvé dát vojtu do postýlky, říct dobrou noc a odejít - jednou jsem se vrátila dát mu dudlík a spinkal, tak jsem si myslela, že to byla jenom náhoda, zkusila jsem to dneska znova, frkla jsem ho tam v půl devátý, dvakrát jsem nandala dudlík, asi hodinu si hrál úplně potichu s kolotočem a vytuhnul - zázrak! moje dítě je geniální!!! :dizzy_face:
plíny - já jsem zase hamtala a mám ještě 3 nenačaté balíky trojek. nepotřebujete někdo? to fakt nestihnu spotřebovat..
10. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
no nic, jdu si lehnout k mému muži number one :wink:
všem ještě jednou děkuju za podporu a přeju dobrou a hlavně klidnou noc!
10. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
Jahod- no vidíš- máš báječnýho šikovnýho syna a co je víc? A Vojtova žena Number 1 budeš hooodně dlouho :dizzy_face:
11. led 2010 v 00:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.