• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko, tak jsme od 6 hod vzhůru a pozorujeme jak sousedi z paneláku vyproš%tují a vytlačují auta z parkoviště. Holky to je sranda. Oni se moc nebaví, já za oknem jo. Jedinej kdo zatím vyjel bez tlačení byla sousedka s dětma - já to pořád říkám že ženské řídí lépe. :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 08:19  • Odpověz
ahojky, Jahod ač se to nezdá, tak ty trojky ti vydrží docela dlouho ... oni totiž jak se začnou víc pohybovat, tak začnou míň přibírat ... takže jestli Vojtík nemá už teď osm kilo, tak si je schovej ...
my měli zas krásnou noc, nechtěla jsem vám to říkat, abych to nezakřikla, ale už se nás to drží od konce šestinedělí, tak snad ne ... malej usne v půl osmé, když ho bolí břuch, tak většinou udělá bobana, přebalíme a usíná v půl deváté a spí do půl čtvrté, nají se pak vstáváme kolem půl sedmé ... je ale pravda, že kolem páté ho zase chytá břuch, tak si ho dávám na nohy, takže on spí a já se snažím neusnout tvrdě, aby mi nespadl ... ale i tak je to super ...
jen když jdu to v noci na záchod, tak slyším Z. chrápat až dolů, tak vám přemýšlím, jestli já se vlastně do té ložníce vrátím ... škoda, že nemá kulatý narozeniny, bych mu koupila kupon do lasercentra, aby mu to chrápání odstranili, nebo aspoň nějakým způsobem zklidnili ... to je fakt síla
11. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky.
Saze tak ja se ted taky vratila po neuspesnem vyjeti autem. Meli sme jet na kycle, ale inteligentni silnicari nam zahrnuli auto!!!! No teda vsem na parkovisti. Idioti. Takze misto v 6 tydnech na kycle pojedem ve 2 mesicich !!!
Dneska chci jet a kocarem nakoupit tak snad to projedu :slight_smile:))
11. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Slunatko - stejně takhle spí Tom jen to ranní břicha bol - je děs. já bych tak ještě spala ale on ne a ne a tlačí a tlačí.
11. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno, dá mi pěknou práci vás dočíst, jaký jste tady spisovatelky :slight_smile: , Jahod, moc ti držim palce v tak těžký situaci, je to smutný :frowning2: , ale určitě to zvládneš - protože musíš! :slight_smile: . Jinak máte tu všichni dětičky mooooc pěkně živený, třeba Jáchymek vypadá podle fotek tak na 5měsícu minimálně :slight_smile: , vůbec jsou ti chlapy pěkný na svý měíce - tak to má být :wink: Jahod, s tím spinkáním večer je to super, my takhle dáváme malou do postýlky večer od příchodu z porodnice, někaj jsem nad tím ani nepřemýšlela, říkám jí - Večrníček a spát - a mezi sedmou a osmou usíná sama v postýlce, většinou jdu podat párkrát dudlík a je tuhá. To má pak člověk aspoň "volnej" večer :wink:
11. led 2010 v 09:05  • Odpověz
ještě koukám, že tlačení brzkých raních hodinách je nějak oblíbený :slight_smile: , nám to dělá děsný problémy, většinou jí to probudí a chce pak jíst, jinak mi připadá, že by klidně i spala dál a jídlo nepotřebovala :angry:
11. led 2010 v 09:09  • Odpověz
slunatko-tak to jsme dve, muj muz taky desne chrape-to je k nevydrzeni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Holky jsme 3 - u nás je to to samé. A nejhorší je když z jedné strany chrápe můj chlap a z druhé mi do ucha tlačí Tom. To je fakt na brek.
11. led 2010 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky,
teda ti silničáři a odklizeči chodníků mi dneska pěkně hnuly žĺučí :angry: Ráno v 7 jsem šla s malým do školky i s kočárkem. Na začátku chodníku byla asi 10cm vysoká hromádka sněhu, to se ještě celkem dalo. Ale na konci, jsem tu hromádku měla až po kolena. Takže abych mohla projet kočárkem, musela jsem si napřed prokopat cestu. No hnus. a kousek od školky to samé, zase jsme se prokopávali. takže já jsem se dneska dostatečně nabažila sněhu a nehodlám už aspoň do čtvrtka vystrčit z baráku nos. Stejně s malou nemůžeme ven. :cry:
11. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Taky hlásím chrápajícího manžela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Já sice taky prý chrápu, ale to MNĚ nevadí, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to jeho řezání mně dere nervy. Když jsem byla těhu, tak jsem šla kolikrát spát do obýváku, ale ted mám mimčo v postýlce nebo v posteli ,tak je mi úprkem jen kojení, to chodím do obýváku. Ale stěhovat se tam na noc s malou nemíním, to radši vykopnu chlapa do obýváku :angry: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moje velmi dobrá kámoška právě rodí................. jsem jak na trní............. Ona je takový drobek, 48 kg před těhu, a čeká chlapečka, odhad 3,7kg, tak doufám, že to zvládne bez problémů :frowning2: :fearful: O půl 7 jeli do nemocnice, od té doby žádné zprávy, tak to prožívám na dálku s ní.... když si vzpomenu,jak dlouho to trvalo mně, tak doufám, že to bude mít aspon z poloviny kratši.... :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
kdy se vám u prcků objevila reakce po očkování? mám dojem, že už by jsme ji měli mít a kde nic tu nic...??

A víte co je k tomu chrápání ještě moc prima? Když do toho ještě vrže zubama...fuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
11. led 2010 v 10:11  • Odpověz
miska: po jakem ockovani? my mame zatim jen tuberkulozu, stroupek zmizel a mame tam takovou tmavou skvrnku
11. led 2010 v 10:21  • Odpověz
teď jsem dočetla- jahod - držím palce ať vše zvládneš. Tohle umí udělat jen pořádnej vůl!! :unamused:
11. led 2010 v 10:21  • Odpověz
tuberkulozu, nám se právě neudělalo vůbec nic. Říkali, že by to mělo trošku hnisat..a pak ten stroupek.. tak nevím..
11. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahojky,

tak k tomu pasení a obvodu hlavičky. Tak už vím proč malý nechce pást. On by i pásl, ale tu makovičku nemá šanci uzvenout. Má 60cm, 5,4 kg, ale obvod hlaviny má 42 cm. :astonished: :astonished: :astonished: Takže hubeňour s velkou palicí. A to nám je 8 týdnů...porodní obvod byl 37 cm :astonished:

Chlap mi zaplaťpánbůh nechrápe... :slight_smile:

Misko, nám se tsaky žádný hnis a stroupek neudělal...jen tmavý flíček... :unamused:
11. led 2010 v 10:35  • Odpověz
tak diky, až se malej probudí, tak mrknu ještě po flíčku. Jsem si říkala jestli mu to vůbec píchli.. :wink: :slight_smile:
11. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlavičku jsem nakonec nezměřila, nenašla jsem metr....

Já se taky hlásím ke chrápajícímu manželovi, no a Emička to má asi po něm. Já taky kdysi chrápala, ale v těhotenství mě to asi přešlo, manžel tvrdí, že už nechrápu.

Malá usla včera v 23.30, tak už jsem začala být nervózní, pač obvykle usne do 23hod. :grinning: Vzbudila se v 6, kojo a pak vstávala v 8.30, mě se nechtělo.... tak se kroutila do 9hod., to už jsem vstala :slight_smile:

To počasí mě štve, už bych ráda s kočárkem vyjela, ale bohužel nemám sněžný skútr :confounded:
11. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Majdo - také bych šla ven, ty dny kdy je člověk zavřený sám doma jsou strašně dlouhé že jo.
11. led 2010 v 11:06  • Odpověz
tak jen pro zasmani - vcera mi jedna nejmenovana kamoska poradila kouzlo - ze da malyho do postylky rekne dobrou a jde pryc.. klara uz hnipala na gauci, tak jsem ji vzala odnesla do postylky, rekla ´to kouzlo a ouha - do 5 minut rev jako krava normalne hyster ... kterym se prorvala az do hroznyho hladu/ zizne takze vysala obe kozy a rev furt.. tak jsem dala soudruha nitrilona vypila jeste 60 a pak konecne usnula ve 12 "jako mimino"... svete div se - ja se vzbudi la v 6 rano strasnou bolesti v prsou - no dolly buster hadr!!!! takuz jsem do ni stouchala at mi to kouka "spravit" :slight_smile:)) povedlo se a ja jeste z nich vytahala 125!!!! tak mam doforoty..
11. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Tak teď šel manžel ke švagrovce zapůjčit šátek na nošení, protože tady u nás v křivoklátských lesích je jen tak tak terén na ježdění bez sněhu, natož s ním, tak zkusíme malého zašátkovat a ukázat mu zimní přírodu... :grinning:

Marsie, to ,,dobrou noc,, trénuj. Já to takhle praktikuju už od narození malého a funguje to. Položím ho, řeknu dobrou a jdu okamžitě pryč a ještě nikdy jsem se k němu nemusela vracet. :slight_smile:
A ty kozy nalitý, to taky znám. Zrovna dnes jsem si zapomněla vzít podprdu s vložkama na noc a vstanu a košile promáčená až do pasu :angry: Ale jsi dobrá, pokojo odsát 125ml...hmm... :slight_smile: tak já dám po kojo max.40ml. Máma prý odstříkala po kojo i 220ml... :grinning:
11. led 2010 v 11:29  • Odpověz
plenky davame 2ky vy uz davate trojky jo?? mi prijde, ze je to moc veliky, ne? Nebo ze by se tim vysvetlovalo, proc mame hovna i na lopatkach??
11. led 2010 v 11:39  • Odpověz
marsie: dávám trojky, Adámek je trochu obřík a má docela slušnej pupek, ale lopatky od hovňousů máme občas taky, hlavně když pár dnů nejde na velkou. To je pak šupec! :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Marsii jsi me rozesmala. Prej kouzelne slovo " dobrou noc" :slight_smile:)) to u nas taky neplati. Mala behem dne moc nespi takze veced ju dam do postylky pustim hrajici hrochy strcim dudel do push pod bradu plinu . Chvilku silha na hrochy a kdyz tam po 5 min jdu tak dudel vystrcenej na pul pusi a spi.

Ted uz od pul9 spi. Nevim proc tak dlouho. Dala sem deku kolem hlavy a spi:/ ale citim a kosiku y
zavan smradu po hovinkach. Ale asi ji to nevadi.

Jinak my mame v 7 tydnech 4 kila a 60 cm.

A take se pridavam k chrapajicim polovickam. Ja vzdy do neho drbnu a reknu at se otoci.Jednou jsem mu nalepila na tAjnacku na nos ty pasky " volny dech" chrapal snad jeste vic :-//
11. led 2010 v 11:42  • Odpověz
davlu - no ja nevim po vcerejsim masakru teda vazne nemam chut neco nacvicovat :pensive: :confounded:
11. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Ruzovka- Jáchymek má lehce dvojitou bradu :sweat_smile: , ale vpodstatě to je tak jeho jediný pořádný sádlo- nevím, jak je to možný, ale plíny od 2 do 5 kg mají u nás pořád upotřebení- on má jen takovou velkou dospělou hlavinu a třepetavý tělíčko, fakt néjni tlustej!von je asymetrickééééj!
11. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky, po včerejší snaze o procházku jsem to dnes vzdala a dala Terku na zahradu - kdyby ji netrápily prdíky krásně spinká.

Jahod, moc mě to mrzí s tím Vojtíškovým otcem. Drž se.
U nás se po sobotní dost ošklivý hádce docela pročistil vzduch. Tatínek se snaží, Terezce se začal hodně věnovat (snad jsem to nazakřikla). Uvidíme, co bude dál.

Musím se pochlubit, včera Terezka poprvé pásla hříbátka. Dala jsem na radu Adajar a začala Teri dávat na bříško častěji (6-8x denně). Nejdřív se přestala vztekat a včera se jí to prvně povedlo. Sice ve 3,5 měsících, ale to neřeším. Od začátku počítám s tím, že může být a asi i bude trošku pozadu kvůli dřívějšímu narození. A dokonce jsem ji zvládla i vyfotit.
11. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
saze -> přesně tak.....
Ve čtvrtek jedu na Depešáky do Prahy, na 2 dny. Na jednu stranu se těším, že se zaměstnám něčím jiným, ale na druhou.... bude mi strašně smutno... :cry:

marsie -> ať žije Nutrilon!! Páni, ty máš tolik mlíka....

"Dobrou noc" dneska vyzkouším, ale pochybuji.....
11. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Davlu, jsi mě inspirovala :slight_smile: Taky mám šátek a ven jsem s ním zatím neměla odvahu,ale bydlíme na vesnici,sněhu kopa a odhrnovače to jaksi netrápí,tak se chystám teď s malým ven v šátku :slight_smile: Uvidíme jak to dopadne..
11. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
kvaku, to moje Lucinka má ty brady taky dvě - manžel láskyplně říká, že po mě :wink: - drzoun, přitom je má taky, jinak taky chrápe, až se hory zelenaj - nejhorší varianta je když malá tlačí a heká z jedný strany a on z druhý, sotva po kojení trochu zaberu, už mě budí a když mlasknu, ještě se rozčiluje, že nic nedělá :angry: , včera jsem ho musela kopnout, mlaskání nezabíralo. Jednou mi dokonce v polospánku vynadal, že on nechrápe a pak si to ráno nepamatova :grinning:
11. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
holky,tak to napiště, jak to prckové snášeli, to šátkování. My dostali k vánocům krásný nosítkío babybjörn - zatim jsem neměla odvahu, aby jí v tom nebyla zima....
11. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.