• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Monterko - díkkyyyyyyyyyyyyyy to je ono injekce ------- já si nemohla vzpomenout co že to mám udělat. uf. díky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. led 2010 v 16:07  • Odpověz
davlu: prosím Tě, vyfot mi jeste zblizka jak davas tu plinku Tedikovi, aby nevypadl dudlík.Ja to z toho popisu nepochopila a na té fotce u krbu to není moc vidět. Naše usínání většinou ztroskotá (několikrát) na tom. Kdyby dudlík držel, tak usíná v pohodě.... DIKY!
Btw: máte kráááásné bydlení! Máš album i na modré střeše? bych ti to zkoukla?
12. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Nám pasení koníčku taky moc nejde, ale máme čas si říkám. Zde je dnešní foto seriál : :grinning:
http://fimfule.rajce.idnes.cz/JOHANKA_leden_2010_Jan_2010/#100_2943.JPG
12. led 2010 v 17:24  • Odpověz
evit - hezky fotecky :slight_smile:

holky - ja mam doma takovyho zlatouse cukrouse :dizzy_face: - KLarka je od vcera taaaak hoooodna !!!
12. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
monterka dala fotky do albíčka!!! :astonished: zázrak!!! :dizzy_face:

marsie - jste to na nás přenesly! vojta je dneska večer totál bestie! :angry:
12. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
teda já se snad taky budu muset vyfotit s vojtěchem. my normálně nemáme spolu ani jednu fotku!! :zipper_mouth:
12. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahoj holky,- mam dost, potrebovala bych dalsi ruce, nohy a po dnesnim dnu hlavne dalsi funkcni PRSA :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Evit, malá je fakt fešanda a ty rozená fotografka...ty toho ale nafotíš.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Fotky na modr.střeše nemám, ale díky za tip, třeba založím album i tam.
Táďu ti vyfotím hned jak to půjde a dám vědět... :slight_smile:

Jinak to co píse Marsi, já po dnešku říct nemůžu. Ráno v půl 6 to začalo, teď skončil. Řev, řev, řev...ale hysterickej, fakt extrém. Už jsem si myslela, že vyrazíme k Dr. Pořád polykal natrávený mlíko a bylo vidět, že už brečet ani nechce, ale musí. Asi bříško, nebo fakt nevím. Se bojím ještě víc, protože když mě nebylo ani 5 měsíců, tak mi vlezlo tenké střevo do tlustého. Prý sem hrozně plakal a po dojezdu do nemocnice mě vezli hned na sál a prý přijet o něco dýl, špatně by to dopadlo...takže dnes to jsou hodiny strachu...uffff...
12. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jahod,to sem šikula co po takové době :slight_smile: Evit,měkné fotky a malá je šikula. Marsi,co se stalo že je malá hodňučká?
12. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
co by se stalo.. dala jí polštář na hlavu a je klid.. :wink:
12. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Mělo tam být pěkné,ne měkné.
12. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Aha, než jse to napsala aodeslala, tak koukám, že nejsem jediná komu dnešní den až tak nesedl co se dětí týče... :frowning2: Monter, to je dost. Malý je velký fešák, nebylo třeba, tak dlouho ho schovávat :wink:
12. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
jaho - to je drsny :zipper_mouth: - nezavid! jsme si to vymenili :grinning: :grinning:

monter nevim, asi zazrak - nebo to mam za odmenu - uz nam vynadala dost :sunglasses: jdu prohlednout foto :wink:
12. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jahod,je to drsný ale pobavila si mě :slight_smile: Davlu díky za pochvalu.
12. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
sorry - vymenily- sem chytla mlecnou debilitu!!!!

monter - moc neunim rozeznavat rysy u miminek, ale u tebe mi prijde otec teda dooost jasnej! vam ho v porodce nevymenili :wink:
12. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Marsi,máš pravdu. Malý je celý taťka.
12. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
jinak jak tady blbnete stim pasenim, tak jsme dneska taky trenovaly - zatim teda to nejni moc zabava, po chvili tapani se dostavuje nasranej rev, ale opzitivum to m velky - krasne se vyprdi :grinning: :grinning:

holky ja nevim co delam spatne, ale dneska zase byly hovna az na lopatkach - a to doslova! ja nechapu jak to mala dokaze takhle strilet!
12. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tak u nás teda hovno sou vždy jen v plíně a zatím sem ani počůraná nebyla...ťuky,ťuk. Malý poslední dny si začal cucat pěstičku. Je po jídle,ruku mu z pusiny vytáhnu,dám cucka ale on ho vyplivne a ruka je v pusi.
12. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
marsie-nam se to taky stava, ze to ma az na lopatkach, zvlaste, kdyz je nejak zkroucena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
tak, jsem tu...
dneska jsem byla u OG, tak si představte, že se mi přetočila děloha! to jsem vůbec netušila, že něco takovýho je možný, prý se to zřejmě stalo při tom CŘ. co to znamená? no, prý obecně se tvrdí, že je problematičtější s takto natočenou dělohou přijít do jiného stavu.., ale OG říkal, že on to prý ze své zkušenosti potvrzené nemá.., tak teď nevím, jestli je to teda blbý, nebo není blbý, nicméně fakt dost dlouho koukal do papírů, na ultrazvuk, do papírů a zase zpátky, byla jsem z toho trochu vyděšená.. jinak říkal, že po CŘ doporučuje rok vynechat před dalším těhu (to bych snad mohla zvládnout.. :angry: ) a že se nedoporučuje víc jak 3 CŘ.., prý není nikde psáno, že druhé dítě půjde taky CŘ, když první tak šlo, ale většinou to tak bývá.., no, abych to zkrátila, moje vidina velké rodiny, kdy mám s jedním mužem 5 dětí se dneškem definitivně rozplynula..
šup, šup, od OG na KO kyčlí přes půl prahy, dojedu tam a na dveřích nápis, že dneska se neordinuje!?! jako cože? by mě šlak trefil! tak prý mám přijet zítra.. to je hodina cesty!!! a půl dne v čudu! ach jo.. jestli teda něco nesnáším, tak je to to, jak dík neschopnosti jiných lidí se mi komplikuje život natolik, že vypadám ve výsledku jako neschopná já.. zní to nelogicky, ale dám příklad: mám důležitou schůzku, všechno mám načasované tak, abych to všechno krásně stihla, autobusák jde na záchod nebo si jde zakouřit, nabere zpoždění, dík tomu nestihnu další spoj a všechno je v čudu, výsledek je takový, že na schůzku dorazím pozdě a já vypadám jako pitomec.. no, tak jsem se rozvášnila.. :zipper_mouth:
dneska jsme byli celý den na cestách (dík doktorům), tak to vojta skoro celý prospal (má rád cestu autem), ale když jsme se vrátili domů, tak začal být mrzutý a pořád plakal, pak prděl, pak zase plakal, v osm už jsem začínala chytat hysterii, tak jsem ho bez koupání převlíkla do pyžamka a frkla do postýlky a světe div se, on byl zase hodný a asi po hodince, možná ani né, usnul! já se picnu, já mám snad vážně geniální dítě! no, zpátky na zem, šestinedělí skončilo, geniální samozřejmě nebude - je to muž, ale mám z něj radost, protože když nic jinýho, tak alespoň večery mám pro sebe.
jo, málem bych vám zapomněla napsat co nového s biootcem, včera večer přijel, ztrávili jsme vlastně úplně normální, hezký večer, když jsme dali vojtu spát, tak jsem se ho zeptala, co budeme dělat dál, tak na to nezná odpověď..? prý to ale musí řešit, protože jemu narozdíl ode mě utíká čas..? přespal tu.. a ráno dal pusu vojtovi, pusu mě a odešel do práce? je to magor!!! fakt vůbec nevím, co si o tom všem mám myslet.
12. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
jo, holky, nevíte náhodou, od kdy smějí miniatury létat? už by to šlo? toužím po teple..
12. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Brý večír,
jahod, před spaním jsi mě fakt pobavila, je to magor, opravdu :grinning: S tím létáním, já bych řekla, že můžou klidně teď, několikrát se mnou letěla i úplně prťavý miminka. Otázkou zůstává očkování, po kolikátý hexe mají prckové už opravdu protilátky? :sweat_smile: Se zkus zeptat mudry, zavrhla bych teda úplnou exotiku, ale civilizovaný země by měly být OK :wink:
12. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
spaaget, jsem ráda, že alespoň někoho.. , mně se střídá několik fází - lítost, naštvání, pak je mi to úplně jedno a potom mi to přijde naprosto k smíchu.., nějak si z nich zatím neumím vybrat.. :sweat_smile:
12. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
Jak že mu utíká čas? Není těhotnej? :grinning: nebo není v přechodu??
Monter- Luki je krásnej! Má lišáckej úsměv :dizzy_face: A krásně pase teda. Jo a v tý vaničce to je teda fakt kus chlapa, by se Jáchymek dočista styděl, jakýho má malýho lulina proti Lukimu :grinning:
13. led 2010 v 01:46  • Odpověz
holky taky vam deti behem dne spi malo???
13. led 2010 v 07:49  • Odpověz
Jahod,taky si mě pobavila. Kvak,díky za pochvalu a s lulínkem si mě rozesmála. Si druhá kdo říká že je vyvinut :slight_smile: Verusa,malý přes den taky málo spí. Nejvíc naspí venku v kočáru.
13. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Dobréráno,
cca 3.hod cez den a dnes v noci sa herec budil každé 2.hodiny- takže cucal 4x :unamused:
13. led 2010 v 08:21  • Odpověz
musela som juknut na Lukyho od Monterky, ten náš Lukáš má teda menšie vybavenie než váš :slight_smile:
13. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Jahod - když jsme byli v Egyptě, tak tam bylo tříměsíční mimčo :wink: bála bych se tam do méněhvězdičkových hotelů, ale byli jsme v pětihvězdě, a tam bych dítě s cestovkou klidně vzala i takhle malé. Koneckonců, stravu bude mít vlastní. Když přibalíš dezinfekci...
Ad ta děloha - máme to v rodině, a jak kdy - jedno dítě žádný problém, druhé trvalo léta. Já ji mám taky, a žádný problém. Ale můj gynekolog mi barvitě líčil, jak je tam jiný proces "nasávání" spermatu - zkrátka je třeba dělat dítě zezadu (což je fakt, že jsme praktikovali, ale nikoliv výhradně, takže nemohu sloužit informací, jak se Beno zadařil). Prý se mu stalo, že to naordinoval nějaké deset let neplodné, a hle, zázrak. Nu, kdo ví. Za zkoušku kdyžtak nic nedáš :slight_smile:

Biootec mě taky dostal - to má dojem, že se synkem žijete ve šťastném bezčasí? Nebo jako že si musí někoho splašit, zatímco ty máš miniaturu, čímž jsi naplněna pro všechny své dny?
13. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Holky nechte teho...se budu červenat :slight_smile:
13. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.