• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod,tvůj nákup mě nadchl...hlavně čokolády :slight_smile: Ty tuniky by si mohla vyfotit a pochlubit se nám. Taky bych vás ráda všechny viděla!
14. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Jahod - příští týden, do té doby se odmítám děsit. A jsem pro sraz, akorát taky nevím kde...
14. led 2010 v 19:09  • Odpověz
ahojky - sraz bude beztak v Praze, to je pro mě úplně IMPOSSIBLE, škoda, nevadí, omrknu vas aspon na fotkách pak :wink:

Naše malá už dva dny řve, zdá se,že bezdůvodně, je přebalená, nakojená, nekroutí se, že by ji trápily prdy, prostě si nevíme rady.Neřve v kuse, chvíli se zabaví, spala mi dnes 2 hodiny v kočárku.
ALe doma po chvíli klidu nastává řev. Ani chování kolikrát nepomáhá, někdy usne, jindy ne, zabírá jen autosedačka vajíčko, ve kterém ji houpeme, jinak nic :angry: :confounded: nevím co se s ní děje :unamused: bývala celkem kliďas...... uvažuju, jestli to není těma práškama, co jím, azalia, dokonce jsem začla asi před 3 dny krvácet, ne špinit, ale krvácet, což by asi nemělo být, krámy dostat nemám, pač se to bere bez přestávky a beru to teprve druhý týden :confounded: no jsem z toho zmatená. Myslíte, že i prášky můžou změnit chut MM? protože mi řve i po kojení, jako napije se, ne uplne do plna, ale nekdy i do plna a pak se rozbrečí....... dneska se rozbrečela uprostřed a už jsem to do ní nenarvala (ten prs)...... jsem zmatená....HELP... doktorka ríkala, ze do MM jde jen malinkate procento jakysich tech latek z prášků, ale o chuti mléka neříkala nic......
14. led 2010 v 19:19  • Odpověz
holky, teď jsem se zhrozila, spaagetka píše - UM do 14 dnů spotřebovat, u Nutrilonu do 1měsíce, jak to? Já blbá si toho všimla až teď a uvědomila si, že jsem malý jednou dala UM, který bylo určo otevřený víc jak 1m :confounded: , nic jí teda nebylo, přmýšlím, co by se na něm asi tak mohlo zkazit??
14. led 2010 v 19:50  • Odpověz
ahoj, dnesek hodnotim polovicni uspesnosti - konecne jsem se prekonala a zvedla prdel z gauce a sla cvicit!! teda byl to des, zjistila jsem totalni absenci brisnich svalu - ale total! z lavice jsem se vubec nemohla zvednout! Mala krasne me utrpne pokusy o cviky prospinkala a byla tak tuha, ze jsem stihla i nakoupit.
I jsme stihli dojet domu, kde se probrala a ... po rozkoukani zacal bengál - po ca 5min sani zacal rev jak krava proste ze jist nebude... po hodine abych aspon neco do ni dostala jsem odstrikala a dala ji to z lahvicky, to kousla a nanovo.. prosim vas co tohle muze znamenat??? ja fakt nevim a jsem z toho taky na nervy.. nemate radu??

jaho - no ty jsi hlava :wink: - ty budes fesanda :slight_smile:
riv - kdyz teda takhle nekravi, tak mi taky bezne u jidla usne! beres to rozume - hlavne se nenervuj
14. led 2010 v 19:54  • Odpověz
ruzo - ja bych to teda nehrotila... co se tomu muze stat??
14. led 2010 v 19:55  • Odpověz
ja som jednoznačne pre sraz, ale asi až ked bude teplejšie :wink:
14. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
ahoj-vyborny napad-sraz!!!!prijedem!!! :grinning:
vyborny napad-dovolena!!!!

padani vlasu-tak u prvniho mi to taky prislo, ze padaly vice...

antina ovlivnuje chut mlika, stejne jako menzes... :unamused:

hele, kdo to provokuje s nakupy cokolad????a tunik a dalsich veci???? :angry: :grinning:

brisni svaly-co to je???ty taky nemam...
14. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)))

riv: malá mi usíná u kojení spíš vyjímečně :slight_smile: většinou když dlouho nespí... jinak je vcelku čilá :slight_smile:)))

eva: doufám,že to dobře dopadne,ale nedělala bych si hlavu, přinejhorším nastoupí UM a bude to vyřešený :slight_smile:

jahod: sraz mě nadchnul,možná,že kdyby byl v létě,tak by se dalo,přespala bych u bráchy :slight_smile:

marsie: no mě to malá občas dělá taky, saje,saje a pak najednou řve a nechytá bradavku,většinou to vyřeším tím,že jí dám krknout a je klid,nebo změním polohu na kojení, často doma kojím v leže,takže pak kojím v sedě a je to... a když přeci jen řve,tak jí prostě prso seberu a basta :slight_smile:

jinak jak tady někdo psal o lahvičce,tak já mám taky aventku s dudlem č. 1 a nemáme s tím problém :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
jinak díky všem za ty rady ohledně odsávačky .-)
14. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
u nás sa pri kojení spí stále
14. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3694037&vReferer=

Evak Danysek nema problem s pitim jak flasky tak prsu. Jinak nedokrmuji ikdyz Danysek pres den rve a v noci je spokojenej. Vcera dokonce usnul v 8 vstal ve 2 a pak az 7:15. Je vy mate srazik?? Kdy a kde??
14. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Adajar, perfektná fotka :slight_smile: ja presne na malom toto milujem, ked na mna vyšpulí tu malilinkú prdelku
14. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=41Rrto8rtHw&feature=player_embedded ja vam chtela poslat toto jak jede vzdy do rytmu bobek. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
to bude druhý Harapes :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
lulka no nevim nevim no miluje kdyz mu peju a hudba ho uklidnuje.
14. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
riv, u nás kojení zabírá jako nejlepčejší uspávací prostředek :grinning: když není Kuba unavenej tak ne, ale jinak se tím krásně uspí, protože ho to zklidní :dizzy_face:

jinak se nám vrátilo hodný miminko :dizzy_face: asi to bylo tím nachlazením, ale bylo to šílený... teď už je to zase v pohodě, v noci krásně spinká a skoro pořád se usmívá :dizzy_face: a taky se hrozně řehtá, když se snažím mluvit tou jeho řečí :grinning: jenom nevím, jak ho trochu osamostatnit, sám si vydrží "hrát" deset minut a jinak vyžaduje asistenci...

kvakul, zrcátko je dobrej nápad - my jsme pořád zkoumali, co Kubina tak fascinuje na lustru v obývaku (je kovovej a lesklej), přišli jsme na to, že se mu líbí, jak se v něm odráží různý věci a nejvíc, když jede televize a ten odraz bliká :wink: a šustění sáčku je taky úžasně zajímavý :grinning:

holky, jak často stříháte prckům nehtíky?
14. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
jonkar striham 2x tydne.
14. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ad,pěkné pěkné...aji prcina :slight_smile: Jonkar,já stříhám nehtíky co 2-3dny páč mu strašně rychle rostou.
14. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
beranku-tak to nezavidim, nachlazeni, to by me asi zabilo...uz ted se to u nas doma nejak zhorsuje a komplikuje...myslim jenikovo chovani... :frowning2:
adajar- no mas synka sikulku!!!!
taky striham 3x tydne...strasne rychle ji rostou a vetsinou vypada jako de peyrac ci jak se to pise.. :sweat_smile:
14. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
ad nadherna fotka--hlavne ten pytlik jak tam ma :grinning:

a jak je pod hrazdickou..nadhera!!! musela jsme se tomu usmat je nadhernej!
14. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
veru no ty pytliky jsou hydrokela proto ho ma tak velikej. :wink:
14. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Já jsem také pro sraz. Ale kde ho udělat bude asi zajímavé.
Hoky stříháte i na nohou, Tom je má pořád krátké tak zatím ne ale jak je budu stříhat fakt nevim. Jsem levák a mám sama co dělat ostříhat svoje. No bude to zajímavej boj.
14. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
saze na nohou nestriham jen jednou palecky jsem strihala jinak je ma ok.
14. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Taky sem ještě na nohách nestříhala...má je ok.
14. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
monter a jak se mas??

Holky a taky jste tak liny??? Jako domacnost jde mimo me jen stiham mit navareno.
14. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Adaj,mám se dobře...dík za optání a ty? Domácnost jakš takš stíhám ale někdy se musím hooodně přemlouvat. Teď čekám na Zoufalky...skvělý seriál :slight_smile: Slune,pěkné fotky.
14. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Oli malej je uzasnej
14. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Monter tak domacnost jde mimo me. Pac Danysek je narocnej na cas on je narocne to cviceni a tak. Jako vymyslet mu aktivity aby ho to bavilo je drsny tak jsem pak rada ze zalehnu a spim a nebo si ctu. Ale uvareno mam to jo.
14. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.