• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Čsuves holky, tak teda vás tu přibylo, panejo, tak všechny dodatečně vítám a přeju krásný těhulení :slight_smile:

Já měla dneska lehce nervy na pochodu, asi jak jsem už dlouho mimo lidi a doma pořád sama, tak jsem to dneska nějak psychicky nezvládla a doma byla menží větší itálie, že chudák manža musel odjet, aby ze mě neudělal dvě :sweat_smile: :grinning: :frowning2:
Snad se špunt nějak nezalekl......

Odpovídat tady na něco to bych nezvládla, ale zkusím pravidelně číst, abych byla v obraze :slight_smile: Kor v tak akčním období :grinning:
24. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
nám na NT řekli, že je pozitivní, triple testy byli také a mezitím malý už byl tak nemocný, že i na bežném UZ bylo vidět, jak je celý oteklý a prosáklý tekutinou. Na plodovku jsem šla už jen kvůli dalším dětem, on to měl chudáček zpečetěno, ta ale pak potvrdila, že krom všeho měl i ten DS
24. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
adajar, ano, genetika obou, hematologie a endokrinologie +infekce u mne
24. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
sanusko, tak ať ti je brzy lépe :wink: :wink: :wink:
24. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
maui gratulace velká...
taky chci uklidnit..ovu jsem měla až 18DC a délka cyklu byla 28 dnů takže je normální, že když jsem byla v 6+0 tak nebylo nic vidět..prý je to tou opožděnou ovulkou..takže fakt v pohodě..
24. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
sanus neboj ja jsem ted taky doma a moje vychazky taky nejsou valne takze za 2 hodiny toho moc nezvladnes a hlavne tady nikoho nemam a nez bych dojela do Prahy muzu jet zpatky.

evanek ja vim ze je to tezky no, ale zasek natom NT budes vedet na cem jsi no. Takze vysla jen infekce u tebe???
24. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
adajar, né, i infekce byla negativní, nenašlo se vůbec nic, co by to našemu chlapečkovi způsobilo, ani pak z pitvy. Prostě se to uzavřelo jako náhodná souhra více faktorů v souvislosti s downovým syndromem
24. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
adajar, pro mne NT nemá smysl.... vyjde mi pozitivní každopádně, ono se do něj započítává, že sourozenec byl nemocný a tím mi vyjde pozitivní vždy i dík věku, je mi 32
24. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
evanek no to mela ta kamosta taky nezjistily nic. Ale ted to bude ok.
24. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
evanek no to je neco jineho me treba vyslo pozitivni jenom diky hodne hcg v krvy.
24. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
doufám, třetí ztráta by mne už zlomila :frowning2:
už se snažíme třetí rok....
Evi máš můj obdiv, že z toho nejsi na šišku. Nedovedu si to představit...... :frowning2:
Evanek ta genetika to je to samé co nám dělali při IVF nebo to budou jiné genetické testy...??? Nevyznám se.
24. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
no právě, tak je dotazník se spoustou faktorů a je to nastavené tak, aby našli nemocná miminka za cenu toho, že občas neprávem označí to zdrave.
24. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
evanek: to je mi líto :pensive: , ale teď bude určitě všechno v pořádku :wink: .

jinak já se toho screeningu docela bojim - výsledky jsou prej až za měsíc, ale prej když se něco děje tak volaj do dvou dnů - ale musíme myslet pozitivně :slight_smile:
24. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
sanusko, já zas smekám před tvojí cestou... stačilo mi píchání pregnylu, k ivf jsem se teprv odhodlávala....
ano, ta genetika by asi měla být totéž...
24. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
Kal to je ten ve 13tt?????????????? Jsem z toho jelen.

S dr jsem o tom ještě nemluvila, žádný krevní odběry nic..... pořád jsme zkoumali ten můj hematom vedle špunta, k dr mě z CAR taky ještě nepřeveleli, tak uvidím teď ve čt.....
24. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
kallimer, mně volali hned odpoledne, tedy u NT, to je ten placený za 1450,-
tripple testy trvaly dýl, ale ty nejsou moc přesné, je tam hooodně falešně pozitivních testů. akorát je zas hradí pojištovna
24. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
evanek nezlomila musela by jsi jit dal. A hlavne te nebude mit co zlomit. :wink:
Nt se dělá mezi 10-13tt, tripple v 16tt
Evi prča to nebyla, ale ztratit tu naději, že budeš mít mimíska, to bych zvládala hůř. Takhle jsem měla tu naději před sebou a šla jsem si za ní. Ty už jsi mimčo v bříšku měla, a pak přijde taková rána......
Ale je to za tebou, pohlídaj si tě a bude to ok :wink:

Nám z genetiky zjistili jen to, že já jsem nositelkou genu cystické fibrozy.
24. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
kalli jak kde ja mela vysledky za tyden.

sanus neboj a hematom se vstreva.

evanek uz neni placeny 75% doktoru uz dela oba dva a plati je oba pojistovna. :wink:
24. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
sanus, ale tu mivaji vetsinou kluci?? Ted nevim.
24. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
Adaj no snad už jo, protože kdybych musela dál ležet, tak bych přišla asi o rozum... :wink:
Jen nechápu, že jeden se "utrhnul" a další se udělal, ale ten se snad už vstřebal když už nešpiním....
24. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
sanus,
a u embrijek to vyšetřovali? to je 40tisíc navíc, že? Ach jo...
24. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
Adaj co? Jako tu cystickou fybrozu?
24. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
aha, no, v Brně nevím o nikom, komu by ho pojištovna proplatila
24. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Sanus: jak píše evanek NT cca ve 13 týdnu - tripple v 16tt já jdu na ten NT.

jinak ten NT už se teda holky neplatí?
24. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
To mě to je fučík, když to budem muset platit, tak ten ve 13tt zaplatíme, je lepší prej. A oproti co jsme už do toho našeho špunta nacpali peněz, to bude určitě zanedbatelná částka.... :wink:
24. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
já myslím, že fibrozou trpí víc plíce holčiček... ale nevím, na koho je ten gen vázaný
24. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.