• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
http://www.youtube.com/watch?v=f-DbXeinEcg
ještě taneček :wink:
jinak ...
domácnost mi taky stojí ... sice to není tak hrozný jak při verči (už si to asi umím líp uspořádat) ale stejně to stojí za prdlačku ...
miminka jsou super ... daneček pařící pod hrazdičkou je naprosto kouzelnej ... a jak mu to jde ...
právě začaly zoufalky, tak já zas padám ... stejně u nich usnu ... aaaach jo
14. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Je důležité mít uvařené..přece neumřete hlady :slight_smile: Zabavit ty naše dětičky bude těžší a těžší. Malý má taky radši společnost.
14. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Monter no ja mu musim zpivat a mluvit na nej a pak hrazdicka a cviceni a koupani a tak proste porad dokola.

Oli pricem to tancuje???
14. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
adajar malý pod hrazdičkou je výborný :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
evatk a co mliko u nas v noci dobry a navecer uz rve u prsa ze ma hlad, ale nemyslim si ze by mu to skodilo. A treba to hlad ani neni
14. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
adajar teďka odsávám, uff... fuška, ráno jsem odsála za 15 min 100 a z toho večer za 30 min sotva 50 a teďka za 10 min 75... ale jestli to takto půjde dál, že malá nebude chtít prso, koupím elektrickou, bo jinak mi ruce upadnou
já zas při každém zabrečení zmatkuju, se bojím, že má zas hlad, i 30 min po jídle, už mi z toho šibe, až nabere, uklidním se... doufám :slight_smile:
14. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
evak vis co mi poradila mamka nechat ho vyrvat a proste nepovolit nedokrmit ono mu to doslo a snzi se vic. Proste si s nama delaji co chteji. Jinak vim jake to je odsavat odsavala jsem 4 mesice porad. A prave ze nejvic mlika mas v noci a rano a pres den tolik uz ne
14. led 2010 ve 23:08  • Odpověz
adajar tak jsem to dělala, že už nepila, tak jsem ji dala od prsu pryč, i když pak brečela, ale asi brečela hlady, i když vlastně pít nechtěla... kdyby normálně přibírala, klidně to tak praktikuju dál, ale takto... asi si sama vytáhne málo
14. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
evakt ona nepribira??? To je mi lito no my pribirame jen 100g mesicne a je to ok prej. Jinak Danysek neni zadnej jedlik. Ale vzdyt pila normalne ne??
14. led 2010 ve 23:17  • Odpověz
Kremb- břišní svaly, to je takový ten rosol mezi žebrama a spoďárama :sunglasses:
Riv- no, myslím, že doktorka plaší. Malej usíná i při flašce, a to je menší námaha než cecek. Oni spíš vytuhnou ani ne z únavy, ale z toho blaha- proto stačí Jášíkovi někdy pár hltů a spí- štamprlička na dobrou noc. Jinak se mi ale taky zdá, že jsou chlapi nějaký chabější- inu, náš biologář vždycky říkal, že samec je přepych přírody :grinning:
Růžov- klíííííd- se sušeným mlíkem se snad ani nemůženic stát, oni prostě jen musí určit nějakou dobu spotřeby, tak spíš napíšou takovou, za kterou se to dá spotřebovat i při občasných příkrmech. Nic se malý určitě nestalo. Já sem větší prase- malej včera dostal mlíko z flaštičky, která nejenže nebyla vysterilizovaná, ale ona byla...No spletla jsem flašky a dala mu den starou použitou, zjistila až po krmení, když jsem na dně viděla jakýsi zdrcek starýho mlíka....No je úplně OK- ony děti trochu toho zbrklýho prvomateřství přežijou :grinning: .
Evit-a nezačíná se malá prostě nudit?
Saze- malej se řehtá jak kůň- i když se poblije, tak se tomu směje
Adaj- no líná ani ne- říkám tomu tak, že jsem změnila priority :grinning: :grinning: :grinning: Pořadí- blaho dítěte, můj spánek a nakonec nějaký to jídlo- zbytek nestojí za řeč :grinning:
Jonkar- nehty mu rostou na rukou hrozně rychle, takže tak dvakrát týdně, jinak se škrábě v obličeji. Na nohou jsem stříhala asi před týdnem poprvé. Zrcátko taky zkusíme- oni ti kluci jsou takoví koumesové, co?
Při krmení Jáchym řve, když není odbrknutej, jinak ne.
Uffff, to je reakcí...
15. led 2010 v 00:24  • Odpověz
Tý jo, adaj- ten je neuvěřitelnej, to jsem ještě neviděla- -prostě nechápu, jak může být takovej prcek takovej srandista- mě připadal vždycky horzně veselej--ale tohle video? Adaj, vám se prostě narodilo něco kouzelnýho!
15. led 2010 v 00:29  • Odpověz
Adaj- jakto že 100 gr měsícně? Vždyť už máte asi o 3,5 kg víc než při narození..? Chtěla jsem se zeptat, jak se to vlastně bere u těch extrémních nedonošenců s vývojem? Podle toho, kdy by se měli narodit? Korigovaný věk? Myslím podle čeho doktoři třeba určí, co by měl kdy Danýs umět- to je asi úplně jinak, než u donošenců, ne? On je přece mnohem dál, než by byl, kdyby se narodil v listopadu
Slune- Verca je super- jak kroutí sexy prdelkou, na který má žábu, či co? Ty děti jsou kouzelný :grinning:
15. led 2010 v 00:38  • Odpověz
Adaj - Dany má úchvatnou práci s jazykem! :grinning: (Ale připouštím, že mě by z té muziky švihlo. :wink: ) Jinak jsem zastáncem názoru, že houska je taky jídlo... :slight_smile:
15. led 2010 v 06:35  • Odpověz
ady, to je Dáda ...
15. led 2010 v 08:13  • Odpověz
ad - daník má teda evidentně hudební sluch! fakt paráda! :slight_smile:
ale co mě teda fakt nadchlo, slunatko, verči taneček!!! to je bomba! ona je teda i na těch fotkách berunka dokonalá! úplně bych ti jí pomuchlala.. moc sladká panenka! :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:00  • Odpověz
jahod díky, ale zdání klame ... je to malej čert ... :wink:
holky, s tím smíchem ... poprvé se usmál asi před třema dny, kdy jsem na něj dělala opičky ... dřív to bylo takový to nevědomý ... tak doufám, že už to bude jen a jen lepší
on je oproti verči strašně pozadu ... no jo ... chlap
15. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Kvat no on ma ten nejrychlejsi vyvoj za sebou a ted uz se zasekl. To vase deti uz taky nebudou tak rychle rust proste bude drobnejsi nez vase deti. Jinak vyvoj se bere na korigovany vek. A nase pani doktorka rikala ze je napred o 14 dni. Ale je to vymakane opravdu s nim cele dny dreme poctive cvicime, kdybychom se nanej vykaslali neni tam kde je. Ma porad nejake podmety mluvime s nim poustim mu muziku, hrajeme si na telefonovani vizualni podmety a taky mu zpivam porat poustim cdcka s pohadkama a rikadlama a pisnickama. Proste cvicime jak svali a to tak i rozvoj jeho osobnosti. Zni to divne, ale on je strasne zvedavej a ukecanej. Takze je jasny proc je srandista se mu fakt venuji na 150%.

riv to bude jidlo az prejdu na rodicak :grinning: :grinning: :grinning:.

jahod no asi jo ma rad hudbu celkove.

Oli no Verca je suprova tanecnice. Jinak u nas je smich uz nahlas a zacina zvatlata treba kdyz mu zpivam snazi se semnou otvirat pusu a vydavat zvuky. Fakt sranda
15. led 2010 v 09:46  • Odpověz
dobré dopoledne všem :slight_smile:))

adaj: malý je úžasný :slight_smile:))))

tak u nás byl včera první hysterák :slight_smile:))) tatínek malou koupal a to bylo ještě ok,ale potom,když jí natíral olejíčkem a tak,tak nastal řev,ale jakej :slight_smile:))) tuším,že tatínek už asi koupat nebude :grinning: nepomohlo ani houpání nic... prostě zázrak byl až prso a byl klid.... pak usnula, a když se za hodinku probudila,tak asi zjistila,že vlastně předtím brečela,tak spustila nanovo...ale naštěstí jen na chvíli :slight_smile:
15. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj :wink:
V rychlosti přečtu aspoň něco :sweat_smile:
Jáchymek spí, byli jsme venku a ještě spí v kombinéze a tašce, Beatka je u babičky.

Používáme lahvičku Tommee Tippee a je výborná, používali jsme ji i u Beatky, v podstatě mám doma jen jednu a nic jiného nepoužíváme.

Kremb, sraz bychom mohly uspořádat jedině z našeho regionu, do Prahy to je přece jen z ruky :grinning:

Nehty stříháme asi jednou týdně, nemám přehled, stříhá oběma dětem tatínek :wink:

Domácnost nestíhám, není kdy :grinning:

A už dál psát nemůžu, Jašík je vzhůru,.....
15. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj maminy, včera jsme přešli na nové kapičky na prdíky (Baby Calm) a nevím, jestli opravdu zabraly nebo je to tím, že sebou Terka od včerejška hrozně šije - pořád kope nohama, přitahuje si je k bříšku. To dřív dělala jen když byla bez plíny.
Jsem ráda, že už snad máme to ubulené období za sebou. Moc si to teď s Teri užívám - je s ní važně legrace a hlavně si umí už na chvíli i zabavit sama. A já mám klid. O víkendu se stěhujeme na týden k rodičům (taťka jede na hory, tak abychom tu nebyly samy). Docela se těším, že se jí budou věnovat a já si naplánovala nějaké srazíky s kamarády.

Adajar, Daník je šikovný klučina. Je skvělé, že jste v pořádku. MOc díky za radu ohledně pasení hříbátek. Terku jsem dávala na bříško častěji a zabralo to - od pondělka pase jako vzteklá. Já už ani nikomu neříkám, že byla nedonošená - je to pěkný buřtík (ve 3 měsících měla 6 kg). Taky se už nahlas směje a ovládá téměř celou abecedu - je hrozně ukecaná (nejradši při krmení kolem 3-4 ráno).
15. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Orlik v pohode ja jen predala informace od neurolozky. Jsem rada ze pase jak diva. Jinak to pritahovani a kopani je sranda a to zvatlani uzasny vid??? Jinsak Danysek v noci spinka jen se vzbudi na jidlo a spi dal.
15. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jo, a břišní svaly, kde asi jsou? Teď jsem zjistila, že ty přímé břišní svaly, které jsou někde hluboko, a jak všude píši, že se po porodu po nějaké době vrátí na své místo, tak se asi vrátily a tím se mi ten špek, který byl rozprostřen do obvodu stáhl na menší plochu a vylezl, no hrůza, musím s tím něco udělat :sweat_smile:
15. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Slunatko, mám pocit, že ti naši kluci jsou oba stejní obříci :grinning:
15. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Adajar, to žvatlání je skvělý. Nejvíc se směje tomu, když to po ní opakuji - nejoblíbenější je gé a dlé. Ale ještě se mi ji nepodařilo natočit. Když vezmu do ruky kameru, okamžitě přestane kecat a soustředěně na ni zírá. V noci jen nekecá, ale hodně nahlas křičí, tak většinou vzbudíme taťku. Naštěstí ale hned jak ji dám do postýlky, tak usne (což se o tatínkovi říct nedá).
15. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Orli- tý brďo, a kolik měří, holčina šikovná? Jáchym hrozně žene do délky, při narození byl krátkej (48cm) a ted si ani netroufám věřit našemu krejčovskýmu metru, ale vypadá to na asi 63 cm. jenomže si na ten růst bere ze zásob a je jak žížala. Tak před měsícem měl pěkný faldíky na stehýnkách a teď je nemá vůbec nikde. Teda snad jen tváře a druhou bradu, ale toť vše. Tak přes 5 kg ale má. Do šířky mu sedí vel.56 a do délky zase 68. No je lehce nekonfekční...
S tím pasením: on má vždycky při pasení nápad, že se bude plazit- a plazí se nohama- vypadá do dost komicky, jak když trénuje misionářskou polohu (podsazuje pánev a přiráží :grinning: )
Jášín taky vykopává nahoru, i zadek při tom vyhodí a prdí si tak. Ukecaný je taky hrozně moc- kchr, goja, hugi, kaki, halů )no má zkrátka slušnou zásobu jako Terka- dobře by si pokecali :grinning:
Jinak chápu radost, že malou budou obstarávat rodiče a ty někam vyrazíš- já bych ho taky pořád půjčovala- hrajte si s ním, krmte ho, dělejte si s ním, co chcete, a vraťte ho co nejpozději :grinning:
15. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Orlik no nase oblibene je ele. Jinak tatka uz se nebudi on to ignoruje teda Danyskuv rev. A s kamerou mame to same jakmile si ji vsimne prestane vsechno delat.

kvat tohle Danysek delal taky ted uz tolik ne.

Holky jinak teda me nikdo Danyska nechce hlidat boji se. Takze ja jsem porad doma sama.
15. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
ada-jak se jako boji??ani na chvliku??to je blbe...ale treba casem zacnou...

beranku-chacha-prime brisni...ja mam teda jen to bricho a speku haba kuk :grinning:

sraz bych dala mistni i prazsky-v praze bydli segra, tak bych se tam nakvartyrovalal,ale v dubnu ceka mimi, tak to vidim blede...to by asi zesilela :grinning:

dovolena-uz jsme vcera koukali a vymysleli....chorvatsko asi nedame...no mozna...resime cestu, mame 3 deti a male auto...kdo tu ma 3 deti a jake ma auto-myska???

dneska razim do prace s malou - oslava 30, tak jsem zvedava, jak se tam uvedem, to zas budu poblita a pokadena... :grinning:

to kecani a smani se u mimin je super... :slight_smile:

vcera jsme byli na kyclich, pani mudr nas pochvalila, ze jsme davali dobre siroke baleni, jsem se musela smat, pac jsem to male davala jednou za dva dny, na noc, ona totiz porad strasne ji a kadi a je opruzena, takze ji porad prebaluju a myju apod....no mame pokracovat v sirokem balenia dalsi ko za 6tt
15. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Kremb, my půjdeme na kyčle za 2 týdny a místo 2 plínek dáváme jen 1 a jen na noc, doufám, že už nám řeknou, že je vše OK :wink:

No my uvažujeme právě o Chorvatsku, protože letadlem se nám z pochopitelných důvodů nechce, 2 děti jsou 2 děti....teda já bych možná raději to letadlo, i když se hrozně bojím, ale přítel chce auto....ale to jsou zatím zbytečné úvahy, kdo ví, jak to bude vypadat v létě, možná to jistí Beskydy :sweat_smile:
15. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Kremb, Jeník pořád není lepší? Já jsem zjistila, že když má Beatka hodně aktivit, tak je jak vyměněná, včera jsme byli v hudební školičce yamaha a byla jak beranek, vůbec nezlobila, hodná, uklízela, byla aktivní, jako za starých časů....třeba zkuste s Jeníkem někam jít, jen jeden rodič, bez sestřičky.
Jáchymkovi je už naštěstí lépe, už skoro nekašle, dávali jsme mu sirup na kašel podle doporučení dr. a dobré. Já už jsem taky celkem v pohodě, mám ještě ucpaný nos, ale je to lepší. Dnes jsem byla s Jáchymkem skoro 3hod venku a hned se mi udělalo lépe, doma šílím, potřebuji chodit ven a nějaké aktivity.
15. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Krem,já se na preventivní široké balení vyprdla tak sem zvědavá jak dopadne KO ve 3měsících v únoru. Na sraz do Prahy bych taky klíďo jela,ale museli by sme se nastěhovat k některé z vás co v Praze bydlíte :slight_smile: U nás je možnost udělat sraz v Brně...tam by nebyl problém.
15. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.