• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoja holky,

tak koukám,že s tou kamerou to máme všichni stejný, já jakmile vytáhnu kameru,že jí při smíchu a kecání natočím,tak se malá soustředí na kameru a vytuhne. Míša mi říkal,že je to i proto, že nevidí můj obličej a ty skopičiny,co na ní dělám a tudíž je po smíchu :grinning:
15. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Kvak, takovou postavu, jak popisuješ u Jáchymka,měla Beatka, jen měla ještě velkou hlavu, dodnes neměla na těle žádný fald, o to větší rozdíl je ten náš Jáchymek, který má takové klasické nožní faldíky :sweat_smile: O to víc se těším, jak budu toho našeho tlouštíka držet ve vaničce při plavání :sweat_smile: Už jsem mu koupila plavky, tak musíme počkat, až nám otevřou nový kurz :wink:
15. led 2010 v 15:01  • Odpověz
U nás se taky Jašík okamžitě soustředí na kameru a nic :grinning:
15. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Kremb, a mimochodem myslím, že třeba u nás nastane ještě horší situace až začne Jašík lézt a bude brát Beťce hračky. Včera jsme uklízeli v pokoji hračky a taťka jí řekl, že to je hračka, která by se mohla Jašíkovi líbit a ona mu řekla: néééé, to je přece moje.....a bylo. Docela se obávám co bude za pár měsíců...
15. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Lukášek se taky směje nahlas a vykládá si...jeho nejoblíbenější slovo je EG :slight_smile: Trošku mě ale štve že se na tatínka směje víc než na mě :grinning:
15. led 2010 v 15:11  • Odpověz
U nás taky vede písmeno G :grinning:
15. led 2010 v 15:14  • Odpověz
beránku, vy jdete plavat teprve do vany? ... my už totiž nastupujeme pomalu a jistě normálně do bazénu ... ve vaně to tady dělají totiž od šesti týdnů
15. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak pro sraz jsem taky, ale to cestování s malou, nevím nevím....
Emička usne přikojení vždycky :slight_smile:
My jdeme do vaničky poprvé 1.2. - už se strašně těším. Myslela jsem, že je to až od 3 měsíců.....
15. led 2010 v 17:16  • Odpověz
čus matky, dala jsem do alba dnešní fotky toho mýho báječnýho chlapa.. :wink:
15. led 2010 v 17:38  • Odpověz
teda to mi pak musíte říct,jaký to plavčo je, já chci začít chodit až na jaře :slight_smile:)))

jahod: Vojtíšek je krásný :grinning:

monter: u nás je to obráceně, povídá si a směje se hlavně na mě, tatínek si pak stěžuje :grinning:
15. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Jahod- ten je krásnej- pěkně nabral ve tvářičce a je nádhernej!!!!
Jášín se zase řehtá na foťák, když se rozsvítí to červené světýlko- považuje to od foťáku za laškování
Beran- Jáchym má ale taky obří kebul- oproti tělu, proto tak blbě pase, ona ho ta hlava prostě převáží
U nás nejblíbenější slovo- GOJI- opakování a napodobování ho taky fascinuje a rozradostnuje
Jáchym je ťululum, protože ho iritují plíny, nejradši by byl bez nich, i občasná jednorázka ho štve
Jinak navíc žere jako Otesánek- spočítala jsem, že včera dal sedm 150ml flašek- no je to normální?- toho by snad ani nešlo kojit...
15. led 2010 v 18:02  • Odpověz
ahoj - tak jestli jsem o tech brisnich svalech nevedela, tak dnes o nich k...a vim :cry: - zacinam delat tydenni plan a vyhlasila jsem kilum valku! mam stale nahore 9 kilo! Ale do leta jsou fuc :sunglasses: - nebo dam fant :grinning:

jaho - krasa nesmirna!!!! a nadherne pase, je moc sikovnej

ja moc na bricho nedavala a diky ad, ktera radila davat castejc delame velky pokroky od vcerejska kdy tedy 0, dnes uz hlava celkem vztycena :dizzy_face:

slune - mala je faaakt prdka, ten tanec je libovej! jen me desi, ze budu muset taky kupovat a hlavne poslouchat "Dadu??"

na plovco cheme taky chodit, ale pockam az po 3tim mesici, az budeme ockovani a bude tepleji...
15. led 2010 v 18:14  • Odpověz
U nás se plave od 2,5 měsíce do 6 měsíců ve vaničkách a od 6 měsíců v bazénu. Tak nás čekají zatím vaničky :wink: Vaničky jsou myslím dost dobré pro základní nácvik a naučení signálu. Ten bazén je už přece jen trochu náročnější. No uvidíme, jak se to bude chlapečkovi líbit :sweat_smile: Beatka nebyla nikdy nemocná a nebyl problém, naopak se dost otužila....tak snad to bude obdobné i u Jáchymka, protože některé děti příjdou jednou, dostanou rýmu a pak dva týdny nic a tak pořád dokola, to pak moc smysl nemá.
15. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Jahod, Vojtíšek je krásně vysmátý :wink: Děti se pomalu začínají měnit... :slight_smile:
15. led 2010 v 18:22  • Odpověz
krembonzur -> budete chodit na plavání?
15. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Jahod,malý je nááádhernýýý! Je fakt že se nám ty miminka začínají měnit.
15. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Holky taky sem dnes do alba přidala 3fotky tak kukněte jestli chcete.
15. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme včera byli na těch nákupech a můžu vám říct, že to je hnus, o kolik levnější maj němci ty věci na prťata :angry: Koupila jsem třeba kráásný dřínový lacláče za 6 euro :dizzy_face: Pak jsme omrkli, jestli je německej Rossman stejně drahej jako u nás a není :slight_smile: Takže jsme koupili 2 balíky plen, čtvery vlhčený ubrousky, troje vložky do podprdy, troje přebalovací podložky a nechali jsme tam 15 euro. Omrkla jsem schválně, kolik tam stojí UM a rozdíl na té Bebě, co mám ve špajzu byl cca 60,- :astonished: Jak je to s Nutrilonem nevím, páč ten jsem nekupovala a navíc u nich se to jmenuje jinak, jen ta pixla je stejná i ten medvídek :wink: Takže pokud máte hranice aspoň v přijatelný vzdálenost, doporučuju vyměnit korunky za éčka a vyrazit, my přijeli jak s vánočním nákupem :grinning:
Plavčo plánujem od 3.měsíce do vaniček a od 6 měsíců do bazénu. Už se těším, jen bych měla něco udělat s tím břišním svalstvem, abych nebyla za velrybu :astonished: Nahoře teda nemám ani kilčo, naopak - aspoň k něčemu byla ta cukrovka dobrá :sweat_smile:
S kamerou jsme na tom úplně stejně jako vy, tak doufám, že brzo nějaký ty zvuky natočím :frowning2:
15. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Holky viděli ste některý den v televizi televizní noviny o tom gangu jak unesli v kufru auta v Praze advokáta a havarovali? Tak to byli chlapi od nás z mého rodného městečka!
15. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Monter- teda já čekala, že bude nějaká další fotka Lukiho šulína! :grinning:
Nahoře mám taky asi 6 kg, ale zase mám o dost víc svalů než dřív, takže zas tak šíleně nevypadám- oblečení sice můžu mít předtěhotenský, ale v nahým stavu je břicho takový opotřebovaný :grinning: . Já bohužel cvičením vůbec nehubnu, ale na zpevnění rozhodně dobrý.
Některá z Prahy- hodláte chdit plavat? neorientuju se v nabídce plavání...
Adaj- asi mi šíbe, ale já si dneska třikrát pouštěla Daníka pro zlepšení nálady- Jáchym je proti němu úplnej melancholik
15. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
monter a vrátí se tam, protože soudce na ně neuvalil vazbu
holky, my tu fakt plavem od tří měsíců v bazénku ... to je divný ... tak to bylo i s verčou ...
ber, malá měla antibiotika teď poprvé v té školce, jinak jsme byly taky zdravé ... tak jsem zvědavá na Ondru, doufám, že to bude taky v pohodě ... strašně se těším ... psali mi, že ještě nemají termíny pro miminka ... domlouvala jsem se včera se Z., že my by jsme chodili kdykoliv v týdnu a on s Verčou v sobotu ... ať se užijou ... když jsou doma a jdou na procházku, tak jim totiž vždy šupnu aj malýho a takhle by měli důvod být spolu sami ...
spaget, to si děláš srandu, že za tolik věcí jste tam nechali 400,- ... to ses přepsala, ne?
já si zrovna teď o víkendu nechávám dovézt od Z. kolegy (je z Ostravy) z Polska nutrilon i probiotika ... nutrilon tam vychází taky kolem dvou stovek ...
15. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
s kamerou máme stejný zkušenosti jako vy..cvak a strnulý výraz bez mrknutí očka a kam se hne kamera, tam se hne hlavička :slight_smile:

kremb, beranek- taky jsme už vymysleli dovču.Zkusíme zatím jen Chorvatsko. Pojedeme v červnu k Šibeniku. Máme forda focuse (dlouhýho). Všichni se do něj taky nacpem stěží, ale Matěj (nejstarší syn) letos slaví osmnáctiny a chce jet na dovču už bez nás, se svou dívkou, což nám trochu ulehčilo situaci. Přemýšleli jsme, že koupíme něco většího, ale zatím to odložíme..

co se týče pasení, tak ač se snažím dávat malýho co nejvíc na bříško, tak máme jen chabé pokroky :frowning2:, asi má tu hlavinku taky pěkně těžkou :cry:

jo a koupila jsem lahvičku od Aventu a odstříkala vzorek a po včerejším fiasku s Nuk lahvičkou to dneska bylo lepší. Chvíli držel dudlana jen tak v pusině a pak začal tahat. Sice hóódně opatrně, ale tahal :wink:. Taže dík za typ.
15. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
slunatko, bohužel nepřepsala :angry: bodýčka byly za euro, za 3 eura byly úplně luxusní plyšový nebo s límečkem nebo Princ Oliver, kterýho tady pod stovku nekoupíš. Krásný zimní bundy měli za 9 euro, jenže tu zrovna nepotřebujem a kupovat ji rok dopředu byl fakt risk :sweat_smile: To jsem myslela, že C&A má všude stejný ceny. Bohužel i to zboží tam maj jiný, než my tady :pensive: Taky u těch hadříků bylo víc čechů než němců a u kasy na nás spustila hned češka(asi jsme poznat na dálku :grinning: )
15. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás stále občasné záchvaty řevu, vysadila jsem antiko. prdím na to, stejně nesexujeme, pač jsem začla krvácet, nechápu svoje tělo, ale snad se to brzy vstřebá :wink: a hlavně ať se malá zklidní, snad je to z těch prášků a ne z něčeho jiného, pač nevím z čeho!! :confounded:

Já už ztratila všech 15 nabraných kg, v pondělí jsem byla na startovní váze těhotenství (62kg) a asi to půjde ještě dolů, pač blbě jím, nemám chutě ani čas.... :unamused: vím že bych měla jíst pořádně, když kojím, ale nejde to vždy no..... :rolling_eyes:

Taky plánujeme Chorvatsko na léto, tak uvidíme, jestli se zadaří.

Tak mi někdo vysvětlete, proč je u nás jako všechno tak drahé???? Od oblečení přes nutrilon po ty léky! Jako my snad máme západoevropské platy? Je to na hlavu postavené fakt!!!!! :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:

monter: malý je veliký krasavec! :dizzy_face:

Taky jsem přidala nějaké fotečky, líbí se mi Johani v čepičkách, nechala jsem jí uháčkovat u nějaké paní na MMB čepičky, 2 na jaro/léto a jednu teď na křtiny - máme je 31.1.2010. Stály 90,- za kus, super ne? :wink: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
evit johance to v čepičkách moc sluší, písni když tak id té paní...akorát teda nevím, jako velikost mám na léto zvolit
15. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
evatk: no s velikostí je to trochu boj, psala jsem míry na tu bílou na křtiny a stejně ji máme velkou, ale dám jí pod to stejnak ještě nějakou bavlněnou na ouška, a tuto nahoru, tak to snad bude ok. Snad ty ostatní vynosíme na jaro/léto, říkala jsem, že to bude půlroční mimi no.
15. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Slune,měli by být doma. Kvak,už ne...ještě by ste záviděli :slight_smile: Evi,ty čepičky sou parádní a malé sluší...je kočena.
15. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
spaget, já nemyslela oblečení ... já myslela to hafo plen, přebalovaček atd. za 15 éček ... to je zhruba 450,- a to přeháním ... to přece není možný ... asi budem muset vyjet taky za hranice, páč to je síla ..
já takový čepičky háčkovala malé a moja mamka taky ... my je měly snad na každé období ... a konečně vypadala jak holčička ... teď teda nevím, ale klučičí už jsem taky viděla, ale to mi přijde, že to klukům sluší podle xichtíku, holčičkám to slušelo všem
15. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
beranku-nicmoc se to nelepsi...zacal se pocuravat, resp. nechce chodit na nocnik, a kdyz tak se revem....pres den, kdyz je bez pliny, tak proste necura..a dneska ani moc nepil, asi aby nemusel curat.... :confounded: proste zarli jako prase....

hele, kdyz bylo jenikovi 10 mes., jeli jsme na dovo do chorvatska, ja tam s jenou letadlem a hosi autem a zpatky uz jsme jeli vsichni autem a vypadalo to asi tak, ze jenik nesedel v sedacce, pac jsem ho celou cestu kojila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nas to taky vidim blede, letecky vsichni, to se nedoplatime,nevim, jak to vyresime....asi pojedu k otci na barak-je tam bazen... :grinning:

beranku- a na ty aktivity chodis ty s beatkou nebo muz?

majdi-a kde na ty vanicky chodite??pisni prosim kontakt-diky :wink:

spagetka-tak to zavidim, ze to mate blizko do nemec...to jsou teda rozdily-v cenach.... :confounded: :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
ahojky holky...jsme nestastna...Nataline jsou 2mesice a nepase kone...ona je tak lenosna!!!!!!!! :angry: vzdy ju dam at pase a ona ju zvedne a polozi a cuca si ruku a pak mega rev :rolling_eyes: proste mame zaostale dite :confused:

jinak dneska sem delala opicky na i strasne se smala.jud pro fotak a nic kouka a nesmeje se...talze neuspesne jsem fotila!!
ëvita taky sme zacla krvacet a nevim proc...prasky neberu.kramy sem po 6nedeli uz taky mela tak nechapu..jsem desnej BLB ale nebyla jsme jeste na kontrole...ja proste nestiham...on je soukromej gyndar a je tam vzdy mega lidi.. je tam pokazde do 14hod a ja proste nemam dopoledne hlidani..navic mala byla jeste v nemocnici takze proste nestiham no... ale v pondeli musim ac chci nebo ne...
15. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.