• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
je to strašně na palici, když víš, že to mlíčko tam i je ale on prostě nechce a vyvádí. Teď odstříkám a jsem zvědavá, jestli to bude pít nebo ne. Zážitek byl i s tím Nutrilonem. První dávku jsem musela vylít - nechtěl to. Druhý pokus byl lepší - napil se - začal se smát (jako že si asi dělám srandu, či co) ale pak to vypil.
21. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
beranku-ted musime koupit vetsi nocnik, ma ho maly a leze mu z neho lulasek, takze posl. dobou pro zmenu jeste vytiram......

majdi-toz ted teda fakt moc ven nechodim, max s jenikem do obchodu ...nejsem moc schopna se vyhrabat s dvouma deckama a jeste s takovym snehem...desbes...ale cca pred 2-3tt jsem s obema ven chodila...
21. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
taky jsem uvazovla o antikoncepci, ale jak to tak tady ctu, tak se asi na to vybodnu a nasadim si ji, az prestanu kojit a do te doby budem drzet sexualni pust... :grinning:
21. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
katula: já azalii vysadila, protoze se mala vztekala a neskutečně ryčela, u kojeni, po kojeni, mezi kojeníma .... uz tyden neberu a vypada to lepší. takze ja to asi z toho měla :frowning2:
21. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
No,já bych ji nejraději vysadila,ale když nemám dobrané plato????Kdyby mě alespoň Dr.varovala,že se něco takového může stát-hodně bych zvažovala
21. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Katulo, taky nevím, co mám dělat, jestli se na to vykašlu nebo to ještě zkusíme překonat....
21. led 2010 v 15:04  • Odpověz
já taky beru azalii a malý se trošku vzteká.Já si spíše myslím,že mám mlíka až moc.Teď mi pospinkal hoďku,tak jsem ráda a teď už vyžaduje pozornost.Chce si povídat a mít společnost.
katula-A s tou antikoncepci-snad si zvykne a bude klidný.
21. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Pampusik: spíše se obávám, že než na antikoncepci si malý zvykne na Nutrilom a MM pak už ani nebude chtít. :slight_smile:
já jdu malého pomalu budit na krmení poněvadž pak jdeme cvičit - na rehabku :slight_smile: tak ať to stihneme
21. led 2010 v 15:14  • Odpověz
z toho bych taky měla strach a raději,pokud vím,že mám dost mlíka,určitě bych nedávala Nutriilon.Ono mu asi malé vyhladovění neublíží a navíc přenášíš i svou nervozitu.Je to jedno s druhým.Přeju pevné nervy a nevzdávej to.
21. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Hoj,dnes sem byla taky na gyndě kde mi dr.zjistil cystu na vaječníku a předepsal antiko. Přidala sem fotky do alba.
21. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Holky, tak jak jste tady probíraly nespavost miminek přes den, tak to jsem nějak neřešila, poněvač přes den Emičku neuspávám, když usne, tak usne, ale jinak si hrajeme :slight_smile: Tak jsem to dneska sledovala, no a Emi přes den fakt spí málo, tak 3-4hod. když to dám dohromady.

monterka -> snad to bude ok, držím pěsti...
21. led 2010 v 17:05  • Odpověz
monter-tak ja na gyndu opet zas az v pondeli...haha, ale uz jsem nasla propousteci zpravu..taky nechapu, proc ty zpravy nemocnice rovnou neposila zenskym lekarum...vsude jsem uvadela jmeno gyndarky-tak nechapu k cemu... :rolling_eyes:
monterka-kojis?a jestli jo, mas stejnou antikoncepci jako tady ostatni holky??
21. led 2010 v 17:06  • Odpověz
majdo-to my si hrajeme taky a snažím se vymýšlet samé blbosti,zpívám mu a ak.Ono to zabírá,pak se z toho unaví a na chvilku vytuhne :slight_smile:
21. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Já bych si taky hrála, ale se mnou si chce hrát dcera, takový začarovaný kruh, chtělo by to ještě nějakého asistenta, který by se věnoval vždy tomu druhému dítěti :grinning:
21. led 2010 v 17:17  • Odpověz
pampusik77 -> je sranda, na co člověk u miminka příjde, jen aby ho zabavil, že jo :slight_smile: Manžel se mi vždycky směje, když příjde domů :grinning: Ale on pak vymýšlí blbosti večer :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Krém,už sis tu zprávu nachystala aby sis ji zase nezapoměla :slight_smile: Nekojím a mám antiko Yadine. Pichl mi injekci abych dostala MS a začala ji co nejdřív brát. Třeba se tím cysta sama vstřebá...když ne,tak musím dojít za 2-3měsíce na UTZ. Snad to bude dobré,páč sem byla předloni s jednou na laparce.
21. led 2010 v 17:18  • Odpověz
beranek -> věřím tomu, že u dvou dětí to vypadá asi jinak
21. led 2010 v 17:19  • Odpověz
majdo-opravdu si připadám jako cvok,ale není nic krásnějšího,než úsměv od ucha k uchu :grinning: No a můj manžel si pořád myslí,že malý musí spát nevm kolik hodin denně,nebo mu zapne kolotoč a to se mi nelíbí.Tak mu to vysvětluju a už to začíná snad chápat.No na chlapy se musí polopaticky :astonished:
21. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Holky normálně malý moc nechce dudoša a to sem mu koupila silikonový anatomicky tvarovaný a docela často sem mu ho dávala aby se na něj naučil. Dnes sem mu koupila obyčejný kaučukový za 20kč a dudá jak steklý! :slight_smile:
21. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Terezka mi po koupání normálně odpadla, ani se nanajedla a vytuhla v náručí, když jsem ji oblékla. Blbý je, že se brzy probudí, protože bude mít hlad.
21. led 2010 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky,
ani netuším kdy jsem tu byla naposledy, takže nedočítám. Malá už tolik přes den nespí, takže vyžaduje hodně pozornosti a když dorazí ze školky i malý tak se na PC už vůbec nechytám.

Monter, malá bere každý dudlík. Ale užila jsem si s dudlama u prvního dítka. Taky jsem měla nakoupené různé druhy a nakonec vyhrál ten obyč kaučukový a jiný do pusy nevzal ani náhodou.
:grinning:
21. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Orlik, mi taky dneska malá po koupání odpadla. Jedla naposledy v 16:30, takže čekám, že se každou chvílkou vzbudí. Včera jedla naposledy v 18 hodin a vzbudila se pak až ve 2 ráno
21. led 2010 v 19:29  • Odpověz
monter-mam uz tu zpravu v penezence...
beranku,presne jak pises, i kdyz posl. dobou i muz relativne dost doma a i tak je to malo, pac jenik si chce hrat spisese mnou a marus-kojeni,prebalovani,to muz moc nedava :grinning:
21. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Jo a už máme po neštovicích. Jen mě dětská dr moc nepotěšila. PRý je může Aninka ještě někdy v průběhu života chytit znova. A to jsem si myslela, že už to budeme mít za sebou :angry:
21. led 2010 v 19:40  • Odpověz
monter: krásné fotečky :slight_smile: NOrmálně mi váš Luky na některých fotkách připomíná naši Johanku, fááááákt ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je zvláštní co? Mají podobné kukuče, mrkni se :wink: :dizzy_face: :sweat_smile:
21. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Lucie, tak Teri spala hodinu, nakrmili jsme a další 3/4 hodinu uspávali. Dnes spala dohromady asi 1 hodinu a byla prostě přetažená. Snad bude spát dobře aspoň v noci.
21. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Evita,máš pravdu čéče. Jen je otázka jestli Luky připomíná holčičku nebo Johanka chlapečka :slight_smile:))
21. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky, my zažíváme doma řádnou krizi ... malej se mi začně vždy kolem sedmé večer vztekat a nejde utišit ... jinak je přes den hodnej ... jen od sedmi do desíti prostě jeden dlouhej řev ... je to docela na budku ... ještě, že Verunka spinká ... no, nahoru se za nima ještě asi dlouho stěhovat nebudem ...
21. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
pampu- Filpek je strašně moc pěknej!!
Další frajer je Lukášek Montérkový, fakt jsou si s Johankou podobní- holky, přiznejte se, nemají oni společný tatínky????
21. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
AHoj holky,
dnes sme boli 1x na rehabilitaci kvoli tomu točeniu hlavičky a telíčka do prava- Luky u toho samozrejme plakal, ale na ten jeho plač som zvyknutá, takže mi to príde celkom prirodzené ( pri cvičení Vojt.metody palču všetky deti), ale ukázala nám fyzioterpeutka jeden cvik, ktorý sa mi tam zdal uplne jednoduchý a ked som to na nom skúšala sama doma, tak som bola na nervy, lebo vobec som nevedla, či to robím dobre, či ho chudáčika netrápim nadarmo- chcelo sa mi z toho plakat :frowning2:
takže cvičíme vojtovku- to nie je všetko- stále mu vyteká nejaký hnis z očička (už len pri plači a je toho trošku) ale mudra nás poslala na očné, dávame kapky, ale musím mu dávat masáž od korena nosu k oku, ale je to zase drastické, takže mu násilím musím otvorit oko a vymačkávat mu z neho tu vodičku- samozrejme rev jak kráva
a to tretice široké balenie- dne som išla na kontrolu, ale detičk yberú len každé pondelí, takže som sa otočila a musím tam v pondelok
celá som zo toho všetkého na nervy, Lukáška mi je strašne luto :frowning2: že musí bobeček moj takto trpet
spaní cez den sa zlepšilo, spí 3x a konečne krásne zaspí aj s posteli a nie len v kočárku
v noci sa budí cca 3x

Teraz k Natálke(to je info pre dvojmaminy :grinning: )
Nat sa fakt už zklidnila, len sem tam ju chytí rapel, ked kojím. Inak sa sama zahrá, bez plenky je už rok(teda cez den, na spaní má stále) a napapá sa sama už asi od 1,5 roku, s nou našťastie problémy nemám, takže bojujem len s tým malým špuntíkom...
21. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.