• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evi - dekuji :slight_smile:) sme sly na holcici mejdan a ke kadernici :slight_smile:) tak si vzala neco lepsiho - jinak jsme furt v "pyzamu" :wink: :grinning:

monter - a chodi vase kocka ven? davalas ji nejak spesl ockovat??
25. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
ahojky, zhruba jsem dočetla:

marsie: takže já mám nahoře 7 kg a už jsem najela na cvičení 2 x týdně, naštěstí tchýně je na malou natěšená a bydlí přímo u fitka,takže je to super, v pondělí chodím na step aerobic a ve čtvrtek na zumbu :slight_smile:))) snad to pomůže, i když u někoho to jde dolů až po ukončení kojení :slight_smile:)))

jinak MS se u mě nedostavila,tak doufám,že co budu kojit,tak nepříjde :slight_smile:))))

evi: to víš, že jo,prostě bude UM a je to,všichni budete spokojenější :slight_smile:)) uvidíš ,že časem i manžel, přeci by doma nechtěl mít nervózní maminku a mimčo :slight_smile:
25. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
lili - teda jsi dobra to je muj sen, ale fakt je to tezky bez hlidani. Tady u Olgy maji hlidani uz jsme tam jednou byly - ja teda byla jak na trni - ale ted ty mrazy se mi ji nechce tahat , nebo se jen vymlouvam? :confused:

MS - u me teda taky nic, ne ze by mi chybela..
25. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
Marsie- mame kocoura+ kocky- kocour je takový pitomeček, když malej řve, tak se taky klidí, ale jinak by se s ním chtěl kamarádit, chodí mu očuchávat hlavičku, někdy si mu lehne k nohám- hotovej betlém.
Kočky jsou dost jiný- jedna kupříkladu je naštvaná na mě, proč si s ním jako něco neudělám, že u koček neexistuje, aby koťata takhle vyváděla... Když jdu Jáchyma řešit, pozorují mě ironicky, co s tím hodlám dělat, že si na to teda počkají- vůbec blbky nevědí, co je čeká!!!! Až je bude malej lovit--- to jsem v dětství dělala kocourovi já- málem jsem ho oběsila na šále- a říkala, že jsem ho jen chtěla vyvenčit jako pejska.
25. led 2010 ve 23:39  • Odpověz
Očkovat?? Ani ne- myslím, že vzhledem k dítěti je důležitý pečlivý odčervování. Ven sice nechodí, ale mít je můžou- a to je u dětí blbý a nepříjemný. Nedělám si iluze, že lezoucí Jášík se jim nenabourá do misek, že nepůjde i navštívit jejich záchůdky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Inu, já to taky dělávala a jaká jsem byla zdravá. V roce mě máma našla u kocourovy misky, z níž jsem dlabala jeho filé. Tiše jsem si prý mlaskala...
25. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
Evo - ále prt. Dyť říkám, jen pámbu ví, co opominou. To je furt balte - nebalte. Kojte - nekojte. Noste - nenoste. Nemáš jíst máslo, mlíko, vajíčka, mouku, podle toho, jak se zrovna který vědec vyspí, to by se z nich jeden musel zbláznit. Poselství toho postu znělo, že je to úplně fuk. Je dítě spokojené? Tak sláva. :wink:

Kvakul - ha, koťátka jsem oblékala do panenčích oblečků a hrála si na cirkus, na větší kočky jsem si netroufla. Ale to kočičí žrádlo zaslouží "soutěž o nejdivnější věc, kterou jste kdy pozřeli" :grinning: U mě to bude ožírání odlupujících se zdí ve starých domech. Patrně nedostatek vápníku, ale ten zatuchlý pach sklepů miluju dodneška, jenom tenká civilizační slupka mi brání uloupnout... :grinning:
26. led 2010 v 01:12  • Odpověz
Marsie - no cukr ROZHODNĚ ne! Tchán je asketa. On tomu teda fakt rozumí, to ne že ne, ale někdy by ho člověk ubil, jako když se ob návštěvu táže, po kom že to vlastně jsem, když u nás v rodině jsou přece všichni hubení :grinning: Ale on je z Ostravy, takže se při řídkých návštěvách ozbrojuji vlídným lehce nablblým úsměvem, krčím rameny a říkám tajemně Kdo ví, kdo ví... (Fakt je, že je to z část neláska ke sportu, z části láska k jídlu a z části blbé spalování, které občas u někoho v rodině je, akorát že třeba moje máti má neuvěřitelně silnou vůli, kterou já postrádám. Kdyby viděl její pionýrskou fotku "soudek s šátkem na výletě", přestal by se ptát, po kom že to jsem.)
26. led 2010 v 01:29  • Odpověz
Marsie,kočka ven chodí (ikdyž je většinu dne vyvalená na posteli v ložnici) odčervená je a naočkovaná...je to očkování proti nemocem...žádný spešl. Kocourek (naočkovaný nebyl) mi umřel na zápal plic,takže sem ji raději nechala naočkovat. Váš kocourek ven chodí nebo ne.
26. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj :wink:
Kvak, děti velice rády jí psí nebo kočičí granule :grinning: Syn mojí kámošky snědl ve sklepě i jed na krysy...celá v šoku volala deratizační službě a oni jí řekli, že by toho musel sníst strašně hodně, aby mu něco bylo....no nebylo mu nic, ale jejich reakce je reakcí naprostého kliďasa :sweat_smile:
26. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Tchán je fakt milej :confounded: - bych snad tvrdila, že navzdory genům hubenosti a neodolatelné touze po vyčerpávájící fyzické aktivitě jsem prostě dobrá a svoji nadváhu si držím...
26. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,tak my jsme měli celkem dobrou noc.Jídlo půlnoc-3hod-7hod.=supeeeer.Teď si vykládá v postýlce a předtím jsme dělali exkurzi všech kvítek,co máme doma,asi bude zahradník :grinning: Jo a taky máme kočičku a malého hlídá a respektuje ho.Když v noci kojím,tam kočka je na druhá straně a musím hladit a hladit.Je to žárlivka.Nebo když dokojím a už se mi chce hrozně spát,tak Micina se musí mazlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co se týká MS=jsem se konečně těšila,že skočím na manžu a ve chvilce,co bude malý v pohodě,si to konečně užijem a zase nic :angry: :angry:
26. led 2010 v 09:31  • Odpověz
a co váha?Já raději doma váhu nemám a nechci!!!!Jsem prostě holka krev a mlíko a až dokojím,tak to budu řešit.Teď mi strašně moc chutná a papám i kokina.A jsem spokojená,klidná a malý taky :grinning:
26. led 2010 v 09:32  • Odpověz
no a ve volné chvilce jsem jukla na vaše alba-máte krásné mimíska :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 09:38  • Odpověz
ahojte všem :slight_smile:))

Marsie: tak mrazů bych se nebála,jestli je to jen z auta někam a pak zase zpátky do auta :grinning:DDD

jinak já jdu dneska do práce pro daňové přiznání, musím to vyplnit a podepsat a rychle poslat naší účtárně,neboť tam jsou schopný si ještě něco dovymyslet,tak ať mám kdyžtak rezervu na zpětné poslání :slight_smile:)))

tak se tu zatím mějte a pa :slight_smile:
26. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojky,
tak my máme za sebou taky parádní noc, Emi usla po 20hod., pak ve 4hod. kojo a spaly jsme do 8hod. Víc takových večerů..... dokonce jsme si s manželem zahráli Pošťáka :slight_smile:

My kočku nemáme :frowning2: , ale naši mají dva kocoury a ten jeden, od té doby, co máme Emičku, děsně žárlí a furt se chce tulit. Takový nikdy nebyl :slight_smile:

MS - zaplaťpánbůh ne, beru Azalii, tak snad díky tomu.
26. led 2010 v 09:49  • Odpověz
majdo-to já beru Azalii taky,ale MS mám :frowning2:Ale moje mamka taky měla MS i když kojila,tak to máme v genech.
26. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Kvakul - beru ho jako milého výstředníka. Kdybych ho měla třicet let doma, tak asi budu mluvit jinak, ale je v Ostravě a vidím ho jednou za půl roku, takže to neřeším. Kdyby to bylo ze zlé vůle, tak by mě to točilo, ale on to OPRAVDU nechápe... :grinning:
26. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Pampusik jééé,my máme taky Macinku :slight_smile: Naštěstí nežárlí a malého si skoro nevšímá. Váš Filípek je taky krásný. Taky sme měli dobrou noc...malý usnul v 18h (nespal celý den) a na jídlo se vzbudil ve 2h a spali sme do půl8.
26. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Aha,vy máte Micinu,my Macinu. Měla bych se naučit pořádně číst :slight_smile:
26. led 2010 v 10:09  • Odpověz
pampusik77 -> asi to na každého působí jinak

Dcera od manžela má zlatého retrívra, jsou u nás jednou za 14 dní, a ten je z Emičky trochu pav, vypadá to, jako by pochopil, že už není na prvním místě :slight_smile: a že se nejdřív musí nasnídat Emička a pak teprve on :slight_smile:
26. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Holky, my dneska slavíme 3 měsíce!!!
26. led 2010 v 10:12  • Odpověz
monterko-to neřeš,jedno písmenko je detail.
majdo-to moc gratuluju,pořádně to oslavte :slight_smile:
26. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Holky já dostala MS ve čtvrtek a bylo mi tak že jsem myslela že mám salmonelozu. Děsné běhavky na záchod - fakt děs, bolest břicha a večer kup překvápko. Ale byla jsem ráda, že to je MS a ne nějaká střevní záležitost.
26. led 2010 v 10:40  • Odpověz
A spánek je u nás takto v 20 hod Beba, šup do postýlky - usíná sám pod kolotočem kolem 21 hod a vzbudí se na jídlo kolem 4, 5 a pak mezi 7,8 chce vstávat.
Tak to docela jde. :grinning:
26. led 2010 v 10:41  • Odpověz
pampusik77 -> to si piš, to budou bouřlivé oslavy :slight_smile:

saze -> no ještě, že tak, co :wink: jsou chvíle, kdy MS člověk rád uvítá
26. led 2010 v 11:04  • Odpověz
ahojky, aaach bože, to uspávání přes den mě zabije!!! :angry: Večer docela pohoda - 19,30 usínání, 1,30 jídlo, 4,00ídlo, v 7,00 vstávání ( nežíkám, že bych dýl nepospala), pak trochu chraní a v 8,00 ještě na hodinku usne (to já už ovšem ne :rolling_eyes: . Já beru Cerazzet a včera jsem dostala MS, dostala jsem jí i hned po šestinedělí a to kojim jak o život :unamused: Kočičky žádný nemáme :slight_smile:
26. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Jáchym usnul v 22.00, vstával v 8.00- jenomže snad třikrát chtěl jíst, takže jsem zase spala necelých 6 hodin a vůbec ne v kuse, chjooo. Přes den už vůbec dospávat nejde, bo on spí tak po čtvrthodinkách tak desetkrát za den- v součtu- naspí tak 14 hodin
26. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Majdo - tak tak já už se děsila co jsem kde chytila
Kvak - tohle spaní po 10 minutách je děs, také to někdy máme.
26. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Tady je dneska nějak mrtvo.... :wink:

Tak zatím si ty oslavy moc neužíváme, malou dneska hodně trápí prdíky..... a asi máme růstový spurt, jupííí :grinning:
26. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
No já jsem v 10 nakrmila a nechala manžu hlídat,měla jsem kojit mezi 13-14hod a malý od doby,kdy jsem dorazila domů(13hod.)spinká a spinká.Do té doby si dělal z manžela prdel.Ale asi už se budí,tak jdu dělat výčepnu. :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.