• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jsem toho našeho drobečka změřila a zvážila: 6,40 kg, 61 cm, hlava 40 cm, nožička 10 cm,
ve čtvrtek jdeme na kontrolu, tak uvidíme, jestli jsem Emičku poměřila správně :slight_smile:
26. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Holky, mám doma děts. váhu a tak jsem malého zvážila. za 14 dní přibral ,,pouze,, 70gr... :astonished: :astonished: :astonished: Volala jsém to Dr., ta mi okamžitě řekla dokrmovat, že mám málo mlíka. Ale malý pije dobře. sice ty prsa úplně vypije ale pak v poho bez pláče vydrží tak 3 hodiny. kaká, čůrá až až a jinak je veselej. za 2 měsíce přibral 1 kilo, takže má z 4,3 teď 5,5 kg...fakt nevím, co si mám myslet... :frowning2: :unamused:
26. led 2010 v 16:49  • Odpověz
davlu-ještě počkej na vážení u doktorky,někdy se můžou výsledky lišit.Jinak pokud čůrá a kaká,tak je to spíše signál,že je vše v pořádku.Tak to všude tvrdí.Takže zatím klid a raději si zajdi na převážení k doktorce.
26. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Pampus, díky. já vím, jen jsem se asi potřebovala ujistit, že to tak je. Ted jsem ho zvážila po kojo a vypil 130ml, tak to snad není málo...ale jinak za 3 týdny vyrostl o 3 cm. skoro každá plína je i pokakaná a to dost. a malej se po kojo sám pustí a už nechce. nebudu to tak řešit... díky
26. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahoj dnes jsme byli na masáži miminek. Terezka byla nadšená z ostatních miminek a masáž se jí taky moc líbila (masírovali jsme nožičky, příště je bříško a prsa). Usnula po ní jako špalek ještě než jsem ji stačila oblíknout. Pak jsme ještě zašly s holkama na oběd a ona tam chrněla v autosedačce další 1,5 hodiny (to normálně nehrozí) a vzbudila se až doma za další hoďku. Pokud máte možnost na něco takového chodit, moc doporučuji.
26. led 2010 v 18:45  • Odpověz
orlik-to já dělám i během dne-takovou jemnou masáž a malý si u toho rochní.A to jí dělal kdo,ty?Jsem zvědavá.:slight_smile:
26. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Pampusik, bylo nás tam 10 maminek (známe se už z předporodních kurzů) a masáž nám předváděla instruktorka na panence a my to opakovaly a ještě jsme k tomu říkaly různé básničky a říkadla. Prckové byli nadšení a my taky.
26. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Dnes jsem objednala Terinku na rehabilitaci kvůli tomu špatnému pasení. A co se večer nestalo. Dala jsem ji na bříško a ona pásla v kuse asi 2,5 minuty. To je obrovský rekord - dříve to zvládala tak 20 vteřin. Nevím, jestli se zalekla té rehabilitace nebo se vážně pomalu zlepšuje. Ale určitě tam půjdeme, ať se na ní podívá odborník, jestli nemá nějaký problém (přeci jen je předčasně narozená).
26. led 2010 v 19:03  • Odpověz
ahoj kolegynky
my merime 57cm(pro porodu 48cm) coz me prijde malo a moc nevyrostla... vazime 4,7(porodni vaha 2,7) nozicka je 8cm a obvod hlavicky 38cm....

jinak my stale nepasem...orlik 2,5minuty docela vykon..nase mala vydrzi tak 10sekund a ani to ne... je lenosna... dneska se cely den krouti...uz sem ji aji nahrala takovy plysacka s obilim uvnitr a proste nic.stale se krouti.. prdi krasne,ale je nevrla... teploty uz nema..rymecku taky ne... jen sebpu furt sije...nedela vam totaky nekomu?? nejaky recept proti tomu???
26. led 2010 v 19:38  • Odpověz
26. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
no my taky ještě nejsme s pasení úplně na 100%Filípek je línější,ale večer už udělal zase pokrok a myslím,že je to otázka několika málo okamžiků.Jsem zvědavá.
Orlik-tak to je Trinka šikulka,to je velký pokrok :wink:
26. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
jahodarka-chválím účes :wink:
26. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
normálně závidím,ještě jsem se ke kadeřnici nedostala :frowning2: Asi si ji pozvu domů,jako že se přijde podívat na malucha a hned toho využiju.
26. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
jahod šikovná mamča
26. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ženy, to snad není pravda- malej je poslední dny hrozně nevrlej, strká si plínu do pusy a žužle ji- jen tak mě napadlo zkontrolvat dásně.....................Nahoře se mu klubou dva řezáky.......Pán Bůh s náma a zlý pryč :confounded: Je to ve třech měsících a kousek normální? Ach, no máme to exota- manžel pravil, že ve třech bude mít první poluci a ve třinácti 10 dětí :grinning: :grinning: . Ale sranda to není, pořád kňourá a má průjem- s tříměsíční koliky rovnou zuby, z porodnice do blázince
26. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
kvakulko-kámoška to měla stejně.To ti nezávidím,snad to nebude tak hrozné.Tak hinem namrazit kousátka a dávat žužlat :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
jahodarka -> účes moc pěkný :slight_smile:

verusa22 -> malá se taky dneska celý den tak vrtěla, taky nevím, čím to může být

U nás to pasení taky ještě není úplně perfektní, ale myslím, že to chce cvik a půjde to :wink:
26. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jahod si kočena! Kvak,že vy musíte mít něco extra :slight_smile: Teď vážně...kousátka a chladící gely mít v pohotovosti.
26. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
ale hlavně pevné nervy :wink:
26. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
jahod...fotografie smazan...ale urco ti to slusi :wink:
26. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Tak mamiy jdu spát,páč jsem KO,zítra zase ahoj
26. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
ahoj holky,
no kvak:já prý taky měla první zub ve 3 měsících :grinning: tak jsem zvědavá, kdy se začnou klubat Johance, klidně to může půl roku počkat :confounded:

jahod: fotka zmizela mi to píše, škoda :angry:

orlik: no to je šikulka!!!!! :grinning: Nám to zatím moc nejde, vzteká se u toho a jde vidět, že si s tou těžkou kebulí zatím neví moc rady :confused: Tak uvidíme, musíme víc trénovat

Tak já dneska snad poprvé měla pocit takové té upocené matky se řvoucím dítětem v náručí a vařečkou v ruce....zítra mám narozky, tak jsem se rozhodla si upéct čokoládový dort - a myslíte, že mě malá nechá? Jelikož chvilinku spala, tak jsem musela jít s robotem do koupelny (byt 3+1), ke konci šlehání už byla v lehátku a řev.... Pak jsem ji šla rychle okoupat, už bylo po půl osmé..... A při přípravě krému, kdy jsem s nadějí ji uložila k TV, že snad vydrží, další řev a domíchávala jsem ho s malou řvoucí v náručí...... Ještě to samozřejmě nemám, asi to další vyšlehání krému nechám na zítra.... malá už spí (snad! - dnes se kroutila celé odpoledne a uspávání byl dnes neobvykle boj...) Ptáte-li se, kde byl tatínek? Tak tatínek na gauči nachlazený, má zákaz muchlování, tak je vše na mě a je to teda hrůza.... Ted uz spi u TV, malá v ložnici, a já snad stihnu s chůvičkou v koupelně, si dát sprchu...............uuuuuuuuufffffffffffff :rolling_eyes:
26. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Přidala jsem pár čerstvých fotek:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3736351&vReferer=
a dobrou a klidnou noc všem!!!! :dizzy_face:
26. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Evit- jo jo přesně tak!!! Upocená mamina, tepláky od mouky, tričko na zádech poblitý od mimina, takhle jsem si dneska taky připadala- objektivně jsem dneska krom mimina neudělala skoro nic, běžný domácí prací-vařící chod, jsem ale ouplně grogy, poněvadž vlastně od osmé ranní v jednom kuse něco dělám- 80% času Jáchyma obstarávám...Když mám výjimečně nějakou pauzu a když se do ní zrovna vlomí můj muž, tak mi dá dost zabrat být aspoň lehce přívětivá a mírně komunikovat- ufff, takováhle mamina v domácnosti jsem fakt fakt nechtěla být :confounded:
26. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
Evit. já vám asi Johanku ukradnu- no jen abs věděla, až ji budete hledat, kde ji máte :grinning: . Ona je taková ovečka- samozřejmě s Májou- na youtube to video s ní- a ten krásnej obleček- fakt pěkný, žádný cukrkandl (no jo, holčička se krásně oblíká, já chci takyyyy).
Jáchymovi jsem aplikovala Paralen v čípku, sice měl jen 37,5, ale podle mě ho to dost bolelo, tak ať se aspoň vyspí (a já taky)- ovšem koupaí rituál musel být...
26. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
ahojky všem,

tak jsem poctivě dočetla :slight_smile:)

jahod: no účes jsem nějak nestihla,ale určo je super, já jdu ke kadeřnici dneska,ale jdu jen asi na barvu a zastříhnutí :slight_smile:

evit: malá je rozkošná,jak se tam směje :slight_smile:))

kvak: teda zuby jo? :grinning:DD hele aby za chvilku nechtěl slabikář :grinning: to je teda fofr...doufám,že nám zuby porostou později :slight_smile: kámoška má 9 měsíčního kluka a ten má jen 2 zuby :slight_smile:
27. led 2010 v 08:41  • Odpověz
dobré ráno dámy,
evi tak všechno nejlepší k narozeninám.

U nás v rodině mají naštěstí děti zoubky až později tak kolem 9 měsíců. Můj syn měl první v 10 měsících. Ale naštěstí to proběhlo v klidu. Vůbec jsem nevěděla, že mu lezou. Až když se vždycky prořezali. A kousátka teda nechtěl vůbec.
27. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ranko,
tak taky doufám, že nám zuby porostou později.... už teď se toho děsím.

evita_ij -> fotečky jsou moc pěkné :slight_smile:
27. led 2010 v 08:56  • Odpověz
evit: jo jo vlastně všechno nejlepší :slight_smile:)))) a doufám,že dort dobře dopadl :grinning:
27. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré mrazivé ránko,u nás je -19st.,hnus fialový! Evi,malá je krásná...vše nejlepší k narozeninám!
27. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.