• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
já už hlavně chci,aby skončily ty mrazy.Chybí nám procházky.Teď ale spinkáme s tatínkem už skoro 2 hoďky a já peru a uklízím a drbu tady s váma.
27. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Nám taky spaní přes den moc nejde, spí max. 1hod. v kuse, ale dneska jsem jí svázala do zavinovačky, 10min. se kroutila a plakala, ale nakonec usla a už spí přes hodinu. Uvidíme, co bude dál.
27. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Beránku,náš malý usíná tak,že má omotanou plínu kolem pusiny ve které má dudoša takže nevypadne a během chvilky spinká. Jinak má taky problém s usínáním,ale toto fakt zabírá.
27. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
pampusik77 -> odkud přesně jsi? jestli se můžu zeptat?
27. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Nám se do zavinovačky už nevejde :grinning:
U nás je spíš problém, že on leží a kope, hýbe se, moc chce spát, ale neusne. Když udělá cokoli, ale položíme ho, tak začne brečet, a dudlíka právě moc nemusí. Sice když usne s ním a vypadne, tak se často probudí, ale usíná i bez něj, není to takové typicky dudlíkové dítě....jen začínáme mít problém, že v tašce už je nacpaný a bude mu malá...
27. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
ještě jednou DÍKY VŠEM za přání, jste moc milé! - kvak, panimámě je dnes 29! :dizzy_face: Tož těsně pod tou krkolomnou hranicí, příští rok už vstoupím taky do třetí desítky..... :angry:
27. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
majda-jsem z Havířova
27. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
ááách joo, tak už zase usíná, ona mi snad opravdu onemocní, začíná se jí rozjíždět pěkná rýma, teplota zatim není, oči červený, slzavý....nevíte, můžu udělat něco pro to, aby se jí nerozjelo nějaký nachlazení? asi nic moc, co? S tím sezením, začala si mi, když jí mám opřenou o skrčený nohy a povídáme si jakoby sedat, zvedá hlavu, nahatuje ruce, já ji vždycky položim zpátky, tak doufám, že se nesedne. Kamarádky dcera si takhle normálně z pololehu sedne ve 4 měsících, na vlastní oči jsem to viděla, je z toho nešťasntá, děti, který si brzo sednou pak prý nelezou - všude došáhnou tak nemají potřebu....
27. led 2010 v 15:01  • Odpověz
pampusik77 -> já jsem taky z Havířova, bydlíme na Bludovickém kopci :slight_smile:

beranek -> nám se taky Emička do zavinovačky nevleze, čouhají jí nohy :slight_smile:
27. led 2010 v 15:29  • Odpověz
holky mam problem:slight_smile:
Stava s vam , ze miminko usina ma zavrena ocka a najednou zacne mavat ruckama, rychle dychat a pak strasne plakat? Dneska to nase lejdy dela porad. Vzdy chce spat ale pak rychle dycha a place. Ma takovej vydesenej plac. A kdyzju vezmu do naruce je pak vse ok. :confounded:
27. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Verus to se lekne tech rukou proto se doporucuje diteti vazat ruciciky.
27. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Veruse,náš malý někdy ze spánku taky pláče. Je to řev a v náručí se uklidní...asi se mu něco ošklivého zdá,ale že by mával rukama a rychle dýchá to ne.
27. led 2010 v 15:41  • Odpověz
veruso, a nemůže se jí něco zdát, tohle mi dělá Lucka, když ještě není úplně probuzená - jakoby se lekala a pláče, ale přitom ještě spí
27. led 2010 v 15:41  • Odpověz
verusa22 -> my to měli donedávna taky tak a často, na rukách v pohodě, a když jsme Emi položili do postýlky, tak kuk :slight_smile:
27. led 2010 v 15:42  • Odpověz
verusa22-mně to občas dělá Filípek taky,nic v tom nehledej.Nakonec zaspiná a je klid.
27. led 2010 v 16:03  • Odpověz
majda-tak to jsme skoro sousedky :slight_smile:
27. led 2010 v 16:03  • Odpověz
pampusik-odkud jsi?? :wink:
27. led 2010 v 17:12  • Odpověz
dekuji holky..ja uz myslela ze je zas nejaky problem :slight_smile:
27. led 2010 v 17:35  • Odpověz
krem-z Havířova-Města
27. led 2010 v 18:02  • Odpověz
pampusik-ja ted bydlim pod kopcem, predtim na kopci :dizzy_face:
27. led 2010 v 18:09  • Odpověz
krem-tak to jsme tady 3 havířovandy :slight_smile:
27. led 2010 v 18:11  • Odpověz
krembonzur, pampusik77 -> tak to by jsme mohly dát někdy scuka všechny tři :wink:
27. led 2010 v 18:17  • Odpověz
majda-pokud dáme dohromady nějaký dobrý čas,tak budiž.Musíme si sladit kojení :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 18:22  • Odpověz
pampusik77 -> sladit kojení :grinning: :grinning: tak to teda nevím :slight_smile:
27. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme za sebou 1.očkování hexou. Zatím to vypadá, že je Terka jen ukňouraná a ospalá. Snad to tak vydrží i v noci.
Někdo tu řešil očkování po 14 dnech. To máme taky, střídáme pneumokoka s hexou a problém v tom není. Spíš jen doufám, že Teri nebude nemocná.

Mám dotaz na maminky holčiček ohledně naušniček. Budete je nechat nastřelovat nebo je necháte klasicky píchnout? Pořád se nemůžu rozhodnout, vždy mě někdo od jednoho či druhého zradí.
27. led 2010 v 18:52  • Odpověz
orlik: my budem mít hexu a prevenar současně, tak snad to nebude komplikace :angry:
Náušničky budem davat ve 4.měsíci, doktorka je píchá. Nastřelování se u nás nedělá, až někde dál v nemocnici. Nevidím v tom problem, krom toho řevu, co asi bude, na to se vůbec netěším :confounded:
27. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Holky Danysek tu u krkani uz spinka. :grinning: :grinning: :grinning: Jenze ja ho mam 10-15 minut drzet nez ho polozim.
27. led 2010 v 19:12  • Odpověz
ahoj holky,tak jsme byli dnes na kontrole .Malý přibral od minulé kontroly před měsícem jen 255g - takže mu musím dávat více Nutrilonu.Teď v 11týdnech má 5,05 kg a 61cm. Nepřibíral asi kvůli tomu našemu cvičení, protože vydá více energie. Zajímavé je, že nekřičel hlady, čůral i kakad dostatečně-jinak bych mu samozřejmě dala.ach jo bobínek malý
27. led 2010 v 19:14  • Odpověz
katula co cvicite??? A proc?? Jinak pribral a to je dobre.
27. led 2010 v 19:15  • Odpověz
ahoj Adajar - psala jsi o tom individuálním plánu ohledně očkování. Neuroložka nám taky řekla, že můžeme nechat očkovat až po půl roce. Někdo tu psal, že stát hradí očkování právě do těch 6 měsíců, to nám jako pak neproplatí???
27. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.