• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky všem,tak mám čas konečněb nakouknout, dneska jsem zvládla kadeřnici,už jsem to potřebovala jako sůl :slight_smile:

katula: no tak to asi přibral málo no, divný je,že si neřekl.... no ale malá taky začla pít kratší dobu,tak doufám,že to bude v pohodě :grinning:
27. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Adajar - cvičíme vojtovu metodu
27. led 2010 v 19:25  • Odpověz
kat to nevim jak to bude ja jsem se o to nezajimala. A jaktoze vy budete mit az tak pozde ockovani??? Jinak vojtovku a jakej cvik??? My mame zatim hrudni 1.
27. led 2010 v 19:28  • Odpověz
adajar - teď jsem ti člověče odepsala a odpověd se mi někam ztratila :slight_smile: -snad se neobjeví a nebude 2x. My jsme ho měli taky - už máme další - na podporu lezení (do budoucna). Je to na bříšku a vykopává zadní nožku. Druhou fixuju a držím bod, další bod držím na lokýtku. Cvičíme kvůli tomu, že byl hodně přidušený a kříšený při porodu. Měl ochablé zádové svaly a klonil se na pravou stranu. Tak snad to pomůže
27. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Katul urcite to pomuze. muzu ti napsat Ip a zeptat se na nejake veci soukrome?? No ja na Danyskovi vidim jak mu to pomaha pase jako blazen a tak. A hlavne nam rikali ze bude pozadu i oproti vasim detem a podivej drzi krok a pekne.
27. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Katula, řeším teď totéž s tím přibíráním. Malý mi přibral pouze na kojení za 3 týdny jen 50gr. po kojení ještě mlíko zůstává, prostě se pustí a dál pít nechce. pokaká 3 plíny za den minimálně. nepláče a vypadá moc spokojeně...nevím co s tím...mudr nařídila taky dokrmovat, ale nevím, když je mlíka dost proč ho krmit umělým...??? takže za 10 týdnů od porodu přibral 1,2 kila :unamused:
27. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
orlik -> my taky budeme mít hexu a pneumokoka současně, snad zítra..... A naušničky dávat nebudeme, až bude Emča sama chtít.

Dneska malá spala přes den 3hod. v kuse, to se normálně nestává :slight_smile: Teď už taky spinká tatínkovi v náručí :wink:
27. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
holky-z havirova-sejit se urco muzeme, kojeni asi nesladime-pac my kojime znacne chaoticky, ale spise to musime udelat nejak s mym synem-aby byl u babi nebo tak nejak, pac to by asi neslo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
majdo-mně dneska tyky malý spal dlouho,až jsem se divila,asi bylo něco ve vzduchu :slight_smile: Ale zatím je v klidu,až teď vykřiknul a je zase ticho.Tak uvidím,tatínek jde na noční.
27. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
krem-to nějak půjde,však se nedomlouváme na zítra,že jo,takže máme čas všechno doladit :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Dobrý večer,
Ad a KAtula, my tiež cvičíme vojtovku, teraz je o ešte len týžden- tie isté cviky ako vy -dúfam, že to brzy zaberie, aj ked fyzioterapeutka hovorila, že sa k nim chodí cvičit min. do 6.mesiaca dietata, takže to ešte nejakú dobu potrvá dokým bude všetko ok
27. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
písali ste míry miminiek, takže náš Luky váži 5,5kg, meria 62 cm a globus :slight_smile: má 41,5cm
pridlaa som konečne aj nejaké foto...
27. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Lullka ja jsem zvedava co nam rekne neurolozka a nejspis budem cvicit do roka. Avy to mate proc???
27. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
pampusik77, krem -> jasně, já bych to viděla někdy na jaro :slight_smile: sednem někam na zahrádku :wink:

pampu -> malá vždycky chodila spát až kolem 23hod., a teď poslední tři dny usla vždycky mezi 20-20.30hod., tak jsem zvedavá, jestli jí to teď tak zůstane.
27. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
majda a krem-nevím,jestli se Filípek nebude tolika ženských bát :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Lukáš stáča hlavičku iba do pravej strany a vlastne aj celé telíčko- my to cvičíme krátko, ale som z toho nejaká unavená, chudák a čo má hovoritLuky, rve pri tom ako keby som to týrala
27. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
majda-tak my už spinkáme.Malý zaspává taky jak kdy,ale většinnou mezi 20-21hod.A jsem zvědavá,kdy se vzbudí.Já za chvilku taky půjdu spát,od té doby co mám malého,chodím spát se slepicema,ale přes den mi nejde spočívat,tak raději chodím spát dříve.
27. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
pampusik77 -> božatko, neboj, řeknu Emi ať se chová slušně :grinning: Jasně, běž spát, je třeba načerpat sílu. Já si jdu ještě něco zobnout a taky to zalomím.
27. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Lullka me Danysek prestal uz rvat pri vojtovce. A neboj nic ho neboli. Jinak my jsme meli to same z tou pravou stranou, ale my to cvicime kvuli dychani hlavne.

holky me Danysek pravidelne spi mezi 7-8
27. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Lukáš plače často, takže na jeho plač som zvyknutá, aj tak mi ho je luto, ale zase na druhej strane viem, že mu to cvičenie pomože
ja som bola hlavne mimo z toho, že som si nebola istá, či tie cviky robím správne

mne Luky zaspáva okolo 20.hod a budí sa stále 3-4x za noc :unamused:
27. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
lullka to jsem mela taky na zacatku a ted uz v pohode. Jen Danysek prisel nato ze se da semnou bojovat da mi ruku na muj prst a zacne snimcukat.
N Danysek se vzbudi o pulnoci pak v pul 5 a pak vstavame v 8:30
27. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
ber- jáchymek začíná být taky takový zběsilý ohledně usínání- prostě hysterčí z přetažení- opravdu pomůže jen mu hodit plínu přes obličej- on si ji kupodivu nestrhne, ale jakoby se vteká a piští, ale tak do pěti, deseti minut spí.
Ale je opravdu poslední dobou nějaký hrozivě energeticky nabitý- třeba s sebou mlátí na dece- kope šílenou rychlosti nohama, mlátí přitom hračky na hrazdičce- pak je hodně unavenej, žmoulá si oči, ale neusne, místo toho řve- je dost těžký ho vyklidnit, čím dál těžší- myslím, že pomůže, až se bude moci sám vlastní aktivitou vybít- až poleze atd, ale kdoví, ted se už taky hýbe a přetažení sám prostě nezvládne- jenom na noc svazujeme komplet i s rukama+plínu přes oči, přes den jen plína
Uf- už zase řve, že chce spát :confounded:
27. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
kvat ja Danyska naucila ze v postylcese spinka a Davam ho tam pravidelne i pres den. A naucil se krasne spinkat i pres den.
27. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ad, malý je strašne zlatý, je to fakt obrovský bojovník :slight_smile:
idem uspat to moje druhé dítko, tátu máme na futbale, tak je to na mne
dobrú noc
27. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Lullka dobrou noc.

Jinak si uvedomuji vic a vic jake jsem mela stesti a mam ze mam Danyska a ze to zvlada tak jak zvlada.
27. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
je fakt šikulka :slight_smile: už fakt končím :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Kvak, u nás máme hysterický pláč před každým spaním a opravdu sám neusne....no bohužel naše první dítě taky samo nespí, takže my jen uspáváme a čteme knihy a časopisy pro děti a skloubit usínání dvou děti najednou, to je teprve oříšek. U nás opravdu zabírá jen zimní kombinéza a čepice v očích a houpání v tašce, připadám si jako blázen, ale aspoň něco.

Davlu, já bych asi zatím nepřikrmovala UM, pokud MM je. Stéjně si myslím, že násilím do něho více mlíka nenaliješ, tak to moc efekt mít nebude....Náš Jáchym pokaká většinou jen 1 plínku, někdy žádnou, vyjímečně 2.
27. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Tak já taky odcházím spát.Zítra,pokud mi to okolnosti dovolí,tak ahoj.(kámoš nám doveze novou skříň,tak musím chystat pohoštění a uvařit nějakou mňamku přijde nás navštívit tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
27. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Kvak, ti naši Jáchymové se začínají velmi podobat. A pokud mu opravdu roste ten zub, tak budeme ve velkém šoku :sweat_smile:
27. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Adajar: klíďo napiš. Zrovna jsme cvičili, dělali noční hygienu, krmili a uspávali. Tomášek už spinká asi ho to cvičení zmáhá
Davlu: s tou váhou a krmením to máme podobné. Můj je 11 týdnů od porodu a přibral jen 1,325 Kg. Právě, že já myslela, že je taky vše OK - kakal, čůral, neplakal. A pak jsem začala brát tu pitomou HA (možná shoda náhod) a malý nechtěl pít. Po 5 minutách se pustil, začal ryčet a už nechtěl - dělal jako že mu to stačí. A vida, začal shazovat. Tak jsem přešla na UM.
27. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.