• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Katul mas IP
27. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Katulo, u nás bohužel HA to samé, jen s tím rozdílem, že u nás nedělal, že mu to stačí, u nás se řve. My už kojíme prakticky jen ráno, zbytek dne UM, nevím jestli je důvodem opravdu jen HA, ale teď už to stéjně nezměním, MM ubývá takovou rychlostí, že o kojení skoro ani nejde....
27. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
beranek proto jsem HA nechtelsa ne ze bych ho mohla.
27. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Já jsem s HA neměla zkušenost po prvním porodu, tak jsem neměla ponětí, jak to ovlivní a navíc už mám i MS, prakticky od šestinedělí, tak se to nějak vše sešlo....
27. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
beranek ja mam taky ms uz od konce sestinedeli a nemela jsem skoro mliko a vidis kojime a Danysek mel i ted problem s tim jidlem, ale ma smulu. Proste maminka bude kojit takze vzdy kdyz byl problem po par dnech pohoda zase mlicko bylo a Danysek se uklidnil.
27. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ad- no ale on taky Danýsek má štěstí, že má tebe!!!Dočista obdivuju, jak mu držíš řád- pro mě je vrchol řádu, který jsem schopna dítěti udělat, že ho kolem desátý koupu, nakrmím a zavinu....
Katula+Adaj- kam chodíte cvičit Vojtovku- mudra uvažuje, že nás taky pošle cvičit, ale ještě nám měsíc nechá, jak se Jáchym rozcvičí a posílí- má hodně slabé svaly v zadu na krku, takže když ho v ordinaci přitahovala do sedu, tak mu hlava bibmbala jak novošovi- jinak je svalnatej pěkně, takže je to docela zvláštní- docela bych pro cvičení byla- je důležitý, aby se prckové začali pohybovat správnými stereotypy.
Ber- taky si přijdu jak magor, navíc tyranka- zavinuté dítě, s plenou přes hlavu- zmítající se a vřeštící- asi by sociálka zasáhla :grinning: . Hernajs, co to ti prckové mají??? To jim nefunguje hajátko????
27. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Adaj- myslím, že je jasný, po kom je Danys takový bojovník :dizzy_face:
27. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Kvat no ja ze zacatku nemohla udelat rad, ale ted jsme se dotoho dostali a odte doby co ma rad je kllidnej a veselej. Jen kdyz jedem k doktorum nema rezim a to mu dost vadi.Proste miluje stereotip jako vsechny deti. Ja zatim nechodim nikam, ale budem chodit co nam napise neurolozka coz znamena tam na Budejovicky jsou prej vyborny ty fyzioterapeutky. No hele hlavni je ze spi a ze vam to vyhovuje.

Jinak od unora zaciname chodit plavat do vanicky.
27. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
hezký večer, orlíku, my naušničky píchaly na ORL, ale jestli máš možnst to nechat někde nastřelit tak bych neváhala, tady to nikde nedělají :angry: , upřímě jsem to asi prožívala víc jak Lucinka, ta se na mě už v autě smála, ale ten pláč byl děsivej :frowning2: :frowning2: : čtu, jak vám některým ubývá mlíčko po antiko, já beru cerazzet a musim zaklepat, že mlíka je pořád dost, je to opravdu škoda, ale hlavně aby byli prckové spokojení a je jedno jestli z UM nebo MM!! Myslim, že dneska se kojení přeceňuje a akorát jsou mámy stresovaný, když to prostě nejde. Nás čeká taky očkování, příští týden, dostaneme do jedný nožičky hexu, do druhá pneumo, tak snad to přežijem ve zdraví :confounded:
27. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
dala jsem fotecky do alba _:slight_smile:
27. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Verus ta s tim dudlikem je super, ale nejlepsi je v te sedacce ma podobne upreny vyraz jako Danysek
27. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
ad krasne pasete :slight_smile: nam to bohzel nejak moc nejde.. ma rada pravou stranu proto ma i decentne placatejsi pravou cast :wink: hlavy
27. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
verus paseni neni veda jen chce davat casto na brisko pri kazdem prebalovani. :wink:
27. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
dobré ráno maminy
majda, kremb a pampusik, já jsem bydlela v HAVÍŘOVĚ několik let.Teď bydlím kousek za Orlovou, ale do Havířova jezdím dost často.

holky, kterým mimča moc nepřibírají po kojení. ono to nemusí být jen o dostatku mléka, ale taky o jeho kvalitě. Pokud je např. málo tučné, tak se není čemu divit, že prcci tak nepřiberou i když poctivě bumbají.

viz přitahování do sedu.- ono se samozřejmě nemyslí, že člověk bude prcky dávat sedět, jde právě spíše o posílení těch krčních svalů. Mi to s malou trochu trénujeme, ale držím jí spíš za ramínka.
28. led 2010 v 06:31  • Odpověz
Dobré ránko,
tak Emi sice usnula ve 20hod., ale vstávala o půl jedné a chtěla si povídat, tak jsem jí výchovně řekla, že v noci si hrát ani povídat nebudeme, že v noci se spí. Cha cha, začala se mi smát a kecala dál :grinning: Nakonec po dvou hodinách usnula. No a vstávala v 6.30 a řádíme do teď...... Tohle nikdy nedělala, vždycky v noci krásně spinkala..... :confounded:

lucierob -> super!! Tak to už jsme čtyři!! :slight_smile: Pěkně se nám to rozrůstá :wink:

davlu -> jen mě tak napadlo, plně kojené děti, když nekakají, tzn. že všechno mlíčko vstřebají, takže jestli u vás nebude ten opačný problém, když 3x za den kaká....
28. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky.
My taky spali krasne od 20.00 do 4.00 pak jidlo a pak zas spala do 7.00.
Zas u nas napadl snih. Uz fakt hnus. :angry:
28. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Jak se tu kdosi ptal na cvičení - zatím rotoped, který mi od začátku těhotenství doma zahálí, pak se uvidí. Já moc nejsem na chození někam.

Já jsem dneska na dobu neurčitou přestěhovala dítě k nám do postele - začal se častěji v noci budit na jídlo, ale pak si maximálně podumlá a zase usne, aby se za hodinu vzbudil znova, takže jsem usoudila, že je to láska, a ne hlad, šoupla jsem ho k sobě a strčila mu dudlík. S přestávkami vydržel do půl šesté (a stejně jedl minimálně, skutečně pít začal až v sedm), takže máme nového obyvatele lože.

Kvakul - včera jsem doběhla do Brány pro "pár drobností", nechala jsem tam přes 1600, ehm. A to jsem se radši ani nedívala na to barevné oblečení nejúžasnější na světě, protože jsem věděla, že muž by mě zabil (ne kvůli penězům, ale bylo vzorované a la 70 léta - já to miluju, ale doma se to nesetkává s patřičným ohlasem :grinning: ). Ale zato má Beno noční bambusky a daleko lepší separačky. A taky extendory, takže konečně bude moct nosit oblečení své velikosti... :sweat_smile: Kdo říkal, že je látkování lacinější? :grinning: U větších PUL kalhotek jsem se musela držet a říkat si Ano, jsou krásně psychedelické, ale koukej, mají je jen v RůŽOVÉ. Nemáš holčičku. NEMÁŠ HOLČIČKU!!! :grinning:
28. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Čauky maminy,my spali taky krásně...malý usnul v 21h a vzbudil se o půl5,pojedl a chrněli sme do půl8...před chvílí zase usnul. U nás taky napadl sníh a pořád padá!
28. led 2010 v 09:02  • Odpověz
U nás noc také ok. v 19,30 papal pak v 4 hod a v 8.15 a ted usíná. Holky máte nádherné děti, fotečky jsou kouzelné, já bych je také dala ale nejde mi to tam, musím už konečně dokopat manžela aby mi sem něco dal. Jsem nemehlo ach jo. :angry:
28. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Saze a newmas je moc velke jestli anio poradim ti.
28. led 2010 v 09:29  • Odpověz
nemám, potřebuji to tam dostat z Picasa a něco mi to blokuje. Muž tady na tom počítači má střižnu tak možná tam je něco proč to nechce dát. nevím.
28. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Holky koupila jste si některá ten odlitek na nožičku nebo ručičku a dělali jste to? Chtěla bych to udělat Tomovi ale nevím jak je to pracné.
28. led 2010 v 09:40  • Odpověz
saze chteli jsme ale nekoupili jsme to.
28. led 2010 v 09:46  • Odpověz
ahojte maminy,tak mi spali krásně 20.30-0.30-4.30-8.30=dokonalé!!!!!!
Jo a je pravda,že já taky beru Azalii a mlíka mám dost a malý nekaká každý den a je spokojený.A MS mám taky,ale velice slabě.
28. led 2010 v 09:48  • Odpověz
my koupili,ale zatím nedělali.Dneska jel manža do Sconta pro skříň,tak tam mají za 169Kč.Dala jsem mu příkaz,ať to koupí,že to zkusíme na levnější verzi.Páč z internetu jsem koupila i s tím rámečkem za 700Kč babičce a dědovi.
28. led 2010 v 09:50  • Odpověz
saze otisk jsme ještě nedělali a asi spácháme jen nožku, nedovedu si představit, jak ji přinutím nechat roztáhlou ručku, nebo jestli někdo má nějaký fígl, nechť poradí

rivka taky se chystám na domácí cvičení, opráším stepper
28. led 2010 v 10:01  • Odpověz
pamp ono dite nemusi mit stolici klidne tyden.
Holky kdo davate probiotika a jake?? Ja davam Bifi-form a stoji 220kc a hledam jestli nema nekdo levnejsi jeste.-
28. led 2010 v 10:09  • Odpověz
adajar-to já vím,on to mlíčko krásně stráví a nemá potřebu kakat.Důležité že prdí a čůrá.
28. led 2010 v 10:15  • Odpověz
saze a my máme ten za 650Kč.Tak jsem zvědavá,jak to budeme dělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.