• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adajar my dáváme laktobacílky baby
28. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Pampusík - také jsem na to zvědavá
28. led 2010 v 10:23  • Odpověz
saze-právě to chci vyzkoušet na levné variantě ze Sconta za 169Kč.Tam,když to zkazím,tak by mi to tak moc nevadilo,ale to drahé už by mi asi vadilo.
28. led 2010 v 10:24  • Odpověz
saze tenhle je krasnej my to chteli taky a vzdali jsme to.

pamp jojo presne tak.
28. led 2010 v 10:26  • Odpověz
evak a ty stoji kolik?? A odkolika se smi?? A jak je podavas to jsou tobolky ze??
28. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Ad - proč jste to vzdali , myslíš že se to nepodaří?
28. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky, jsem úplně neštastná..,.. :frowning2:
Jak jsem psala, že malý za 3 týdny přibral jen 50 gr, tak jsem ho večer zase po třech dnech zvážila a zjistila, že z těch 50gr 30 ubral, takže už hubne. První měsíc jsem vážila a pil dost a dost přibíral, tak jsem ho po kojo už nevážila, vypadal fakt spokojeně. No, ale v noci jsem šla kojit a už třetí noc pozoruju, že se mi prsa nechtějí nalévat a to piju kojo čaje na litry, meltu, jím dost, ...tak v noci se napil, jindy bych ho dala zase spát ale dala jse mu mé mlíko z flašky a on vyžahl ještě 120ml???? :astonished: :astonished: :astonished: Takže jsem dítě trápila měsíc hladem. Myslím, že Evatk to měla taky tak. Takže jsem to ořvala a jedeme pro Bebu :cry: :cry: :cry:
Díky za odpovědi....jinak nedočítám, nemám na to myšlenky.... :frowning2:
28. led 2010 v 10:29  • Odpověz
davlu-hlavně klid.Mysli na to,že nejdůležitější je malý.Sice bych taky obrečela,kdybych přestávala kojit,ale člověk s tím nic neudělá.Já mám doma od začátku pro jistotu UM.
28. led 2010 v 10:37  • Odpověz
saze je to silene drahe a pro nas uz nepotrebne chteli jsme mit od malicka co jsme prisli domu, ale nebyl cas to koupit a ted uz je velikej abych to delala postupne.

davlu a neni mu jen spatne?? No ja mela ted taky krizi a pomohl mi fenykl caj. a olivi. A jinak u nas to totiz Danysek flakal a ted uz dibry.
davlu, Tadeášek si to už nedokáže vytáhnout z prsu? Když vytáhl 120 z flašky? Ale pokud teda máš mlíka dost, tak mu ho zkus odstříkávat a dávat z flašky. A uvidíš, jestli přibere. A za jak dlouho těch 120 ml odstříkáš?
Ja si myslim to co Lucie s tim tvym mlikem. treba pil jen predni
28. led 2010 v 10:38  • Odpověz
rivka -> a proč by sis nekoupila růžové věcičky, když bys to měla na doma :wink:

saze -> odlitek jsme koupili, ale ještě jsme se nerozhoupali a neudělali ho. Až bude mít 8 let, tak se bude dělat líp :grinning:

adajar -> my dáváme Bio Gaia, u nás za 600Kč, ale my je kupujem v Polsku za 38zł

davlu -> nic si z toho nedělej, my UM taky doma máme, kdyby náhodou.
28. led 2010 v 10:46  • Odpověz
adajar myslím, že kolem 120-130 kč, můžou se od 1 měsíce a tobolka se rozdělá a obsah vsype do mléka, 1-2x denně
davlu chápu, jak ti je... já ještě odsávám, ale už velice málo, chystám se na mimibazar objednat ten nutrilon
28. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Holky já dávám jen UM Bebu a malej přes den vypije 150ml vody plus to suš. mléko takže tak 165 a v noci 180 ml.vody
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz
saze a jak často jí?
28. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Holky mate nejakou adresu internetovou na ty odlitky?
28. led 2010 v 11:24  • Odpověz
verusa22-www.odlitek.cz
28. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Holky, Bebu jsem taky měla, ale když jsme kojili tak jsem jí dala švagrové pro synovce. On fakt asi vytáhne jen to co tam je a pak jak už tam nic není, nebo jen fakt pár kapek, nemá nervy to dlouze tahat. Sice tahá dál, ale hučí, že neteče, ale furt se snaží. Za půl hodiny po kojo odstříkám tak 80ml a za další čtvrt hodinu třeba ještě 20. Tak celkem tu 100. Prostě budu kojit a dokrmovat svým a eventuelně Bebou. díky holky za podporu. Já vím, že jste to taky některé prodělaly, ale když člověk fakt chce a ono to nejde, tak je mi to líto....ale Táďa je evidentně spokojenej. Tahá z flašky, štastne se dívá a mhouří očíčka...tak ještě že tak....
28. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahojda maminy :slight_smile:
davlu přibližně po druhém měsíci se prsa přestanou takhle nalévat. Už to neřídí tolik hormony, ale vytvoří se tolik mlíčka kolik mimi pije. Když bude pít jeden den málo, tak druhý den bude mít přibližně tolik mlíčka kolik vypil den před tím. Asi se mu vážně nechce tahat.. Pokud to chceš zkoušet dávat mu MM, tak zkus odstříkávat a dávat mu ho v lahvičce. Mlíčka tím zase vytvoříš víc.. :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Evatko : jí v 8 hod , ve 12, v 16 a ve 20 hod a v noci jen v 4 hod ráno. Takže 5 krát za den podle té Beby má jíst 5 krát za den 180ml vody - to je tak 195 mléka. Ale to Tom sní jen v noci jinak ne.
28. led 2010 v 11:32  • Odpověz
evakt no uz jsem si je objednala.
28. led 2010 v 11:33  • Odpověz
davlu v tom pripade je jen linejsi a jinak to funguje tak ze mliko se dotvari kdyz taha. A nemate ten spurt ze si vytahne jen predni mliko to totiz tece prvnich 5 minut a pak je zadni mliko. A to predni je jen sladke bez tuku a zadni je prave s tukem a zasyti.

Saze kazde dite ji podle sve potreby. :wink: :wink: :wink: Proste to nehrot to je jen doporuceni.
28. led 2010 v 11:36  • Odpověz
saze ty se máš... my jíme 7-8x denně, teď mi připadá, že navíc spurtujem... a do toho pořád to bříško, připadalo mi to lepší, ale možná jsem to zakřikla, snad bude po 14 dnech až měsíci fakt líp
28. led 2010 v 11:37  • Odpověz
My jime 7x denne ono kdyz kojis deti jedi casteji.
28. led 2010 v 11:41  • Odpověz
adajar my dáváme umělé, ale když zkusím navýšit přes den dávku, hodně vyblije, ono to asi nemá smysl... přes noc vypije víc a spí
28. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Evatko také když dám přes den víc tak to vybleje. Proto dávám jen tu 150 a i tak něco ublinkne. ale pokud roste a váha je ok tak je to ok :grinning: :grinning: .
Holky také je vám někdy doma smutno? já to mám dneska, cítím se nějak sama.
28. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
ëvak oni si to prckove ridi sami. Nema cenu to lamat pres koleno.
28. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
saze no kdyz je manzel cele dny pryc tak jo. to se citim hodne sama. Ale nekdy jsem zato rada jak kdy.
28. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
saze taky mám ty stavy, teď je drahý doma, ale děsím se, jak se zlepší počasí a půjde do práce od rána do večera, ale zas už budou lepší podmínky na procházky a pobyt s mimčama venku
ale zajímavé, jak jsem byla těhotná bylo mi míň smutno než teď, čekala bych to naopak
28. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
No právě manžel odejde ráno v 7 hod a vrací se tak v 18 hod a jak je venku zima tak je ten den fakt dlouhej. :pensive:
28. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.