• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahod kocko to je idiot fakt. promin. A co Vojtik??
28. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Dnešek byl opravdu zajímavý- Jáchym je hrozně rozdrážděný z těch zubů- koupila jsem nějaký gel na masírování dásní- masíruju mu je prstem a on mi ten prst ožužlává- dřív by sosal, teď ožužlává- nějak jsou na něj všelijaký kousátka/chladítka velký...
Orlik- malej začal z ničeho nic hrozně sílit, normálně statečně pase, úplně parádně prohnutej a se zvednutým hrudníkem a dokonce při tom nebrečí, naopak se kouká a i usměje. Začal s sebou tak legračně na zádech mrskat- přitahuje jednu nohu k bříšku a zkouší se přetočit, většinou ho vezmu za ruku a trochu mu pomůžu a on se přetočí- obráceně taky- nestačím se divit, jak se najednou rozpohyboval.
Jenomže on je jak vyměněný- nějaký hrozně divoký, fláká doslova do hraček na hrazdičce, líbí se mu ten rachot, v kyblíku na koupání plácá do vody, při přebalování mě kope a snaží se přetáčet----už chápete, proč mě tak dojalo video malé Johanky od Evity...
Dneska jsme prvě vyrazili se sporťákem (http://www.bebeconfort.cz/hightrek.php), je tam malej skoro v lehu- takže myslím, že už může- on se totiž musí dívat- jenomže on dřív venku spal- teď se dívá, oči na vrch hlavy- na stromečky, na mamu, na ptáčky, na mamu... Přes den spí párkrát po 10 minutách, zato večer to zalomí tak na 12 hodin spánku- stejně je to ale v součtu málo...
Těžko počítám, kolik toho vlastně sní, protože málokdy vypije celou dávku najednou- chce mít možnost se kdykoliv napít- ale za den to bude tak 900 ml?
Riv- jojo, na Bráně, tam se to hýří- látkování je snad můj nejdražší koníček- dneska mi přišly vlňáky s výšivkou (retro kolečka- Baby Idea)
28. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ježíši Jahod,ten chlap se chová jak puberťák...on snad není normální!
28. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
kvak, tak jak jsem si to četla, tak Nikolka dělá to samé, koupeme se s ní ve velké vaně, první týden byla v klidu a jen
se tam smála a teď je ve vodě úplný živel, vždy na mě vyvalí ty oči, jako když si říká"já ti ukážu" a máchá divoce rukama a nohama, plácá do vody a voda lítá všude, sotva ji udržím. Tak nevím, co si o tom mám myslet, jestli se ji to líbí nebo ne, ale snad by brečela, kdyby ne :sweat_smile: Taky si ji ve vaně dávám na břicho a paseme, je to sranda. Dneska jsem ji opřela o moje nohy a sprchovala ji bříško a nožičky, byla z té tekoucí vody úplně fascinovaná :grinning: Takhle se cachtáme každý den min 20min, myslím, že ji to pomáhá i tvrdě usnout :grinning:
A ty zuby, to je dost brzo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
no, dámy, taky mi to připadá trochu podivné... on má ženskou a já si mám nechat dělat testy.. :sweat_smile:

ad, vojta je miláček, fakt si myslím, že jeho mám za odměnu, za to všechno co se mi pořád děje.. :dizzy_face: , ale je fakt, že už jsem teda krapet unavená, začala mi daňová sezona, takže dost pracuju, vlastně každou volnou chvilku a na vojtu jsem úplně sama. rodině jsem to zatím neřekla, protože nějak zatím nejsem připravená na jejich "rady". paní na úklid už tu čtrnáct dní nebyla, protože je nemocná a já už mám fakt celkem dost..

kvakul - proboha, jaký zuby? :confused:
28. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
jahod a nema v tom ruce ta zanska ze tak otocil predtim jeste rikal ze bude platit a jezdit to slo nejak rychle.

A Vojtisek je krasnej a nebojse on ti tu tvoji peci vrati. A z ty prace se jednou zblaznis. Drzim ti palce at to brzo rozseknes.
28. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
jahod chce mít "omluvu" pro to své chování, tak vymýšlí kdeco
28. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
já už tomu fakt vůbec nerozumím, o tom, že vojta není jeho poslouchám v podstatě od doby, kdy jsem mu řekla, že jsem těhotná (podotýkám, že jsme se o miminko SPOLEČNĚ snažili rok). před čtrnácti dny, nebo jak je to dlouho, když se se mnou rozcházel, tak mi řekl, že jestli vojta není jeho, ať mu řeknu teď nebo už nikdy, tak jsem mu asi tak po osmdesáté zopakovala, že vojta je jeho a že už mě to vážně začíná dost unavovat, je jak kafemlejnek... když s tím teda přišel včera (to jsme se od té doby viděli poprvé) zas, tak už jsem na něj fakt ječela.. no, nakonec zase řekl, že dobrý a dneska ráno mi volal, že by teda chtěl ty testy, né proto, že by mi nevěřil (chacha), ale proto, že jeho rodiče prý chtějí dát vojtíškovi nějaký peníze nebo co..
nevím, jak dlouho to vydržím než ho pošlu do prdele..
28. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
ahojky všem,

dočtu zítra, nestíhám,u nás proběhlo vítání občánků a to v poho...pak jsem byla cvičit,takže celý den mimo.... tak zítra pa
28. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
jahod to je fakt blb a nechapu ho. Se divim ze to rodicum vubec rekl. Holka mas to tezky.
28. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
jak je to s vítáním občánků? to vás jako někdo pozve? nebo se máte někam zaregistrovat či co?
28. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
jahod jo to nevim my jdeme az bude starsi a ockovany
28. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
ad - máš moc hezký motto
28. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
jahod promiň, ale chová se podivně už dýl, ne? viz jeho obviňování, že vojtíšek není jeho...

a že se rodičům "pochválil", to se teda taky divím :confused:
28. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jahod to je Heslo pro nas co??
28. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
evat, jako myslíš s tím, že nás představil?
ad - no úplně, fakt!
28. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
jahod ty chameleone.

no to by me taky zajimalo ze te i predstavil vis.
28. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
holky, já mu fakt vůbec nerozumim, popis včerejška:
volal mi, že přijede tak v půl šestý "domů".. nikdy tomu tak neříkal a najednou je můj byt "doma", potom teda když přišel, tak si sám odemknul, to jsem zase lapala po dechu, když jsem mu říkala, že by si asi měl začít pomalu odvážet věci, tak na to nereagoval a nic si nevzal a jako vrchol mi při odchodu dal pusu..
mám pocit, že žiju v matrixu..
28. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Holky tak ja rano budu resit konec matersky a zacatek rodicovske. Musim si zazadat o dovolenou tedy ze si vyberu dovolenou. Pak nastoupim na materskou na 3 roky a nejake papiry musim vyplnit. Nesnasim tohle.
28. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
Davlu- teda tedýsek je fakt beránek- Jáchym řval jak pavián už 14 dní po porodu, že není ham. Takhle jsi ho mohla dlouho kojit- kojení, který by měla provázet nervy, stejně podle mě nemůže být pro dítě moc prospěšný- nejvíc pro něj znamená. když budeš vyrovnaná a spokojená- stejně tak vynervený dítě u prázdnýho prsu bude spíš nemocný než s Bebou, ale zvesela ( avůbec, jak někdo někde psal- dobrou matku nědělá výkonnost její mléčné žlázy :grinning: )
28. led 2010 ve 23:08  • Odpověz
jahod a nevyhovuje mu mit vic zenskejch??
28. led 2010 ve 23:08  • Odpověz
jahod ne, že tě představil (i když vlastně i to teda nechápu, musel vědět, co plánuje, ne?), ale to, co ti vyved...
28. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
jooo, ad, teď jsi mi připomněla další bezva včerejší vtip! ptal se mě, kdy chci jet do plzně a já na to, co bych tam dělala, on mi říká, že si myslel, že bych tam jela na pár dní, že by jeho rodiče vojtu taky chtěli vidět..
a tak mu říkám, jak si to jako představuje, že tam budu já s vojtou, ona s jejím dítětem.. a on mi říká, že i tak si to umí představit... :sweat_smile:
28. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
kvat treba u nas to bylo jine ja kdybych to hned vzdala tak nekojim,a le nevzdala jsem to a mam spokojene miminko na mem prsu. A ted to milujer, ale co se tyce Dav souhlasim s tzebou kdyz uz nechce pit tak je to jine.
28. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
jinak víc ženskejch, nevím, doposud jsem si myslela, že prostě není ten typ.. , ale už si radši nemyslím vůbec nic..
už je mi z toho vlastsně jenom smutno a toužím po klidu
28. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
Jahod pockej on ma jinou a ona bydli uz u neho i s ditetem??? Je mi zle.
28. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
ne, ještě tam nebydlí
28. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
jahod to je mi lito ze jsi smutna. je to parchant
28. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
jahod ale to uz ji musi mit dyl a ne az kdyz jste se rozesli
28. led 2010 ve 23:15  • Odpověz
no jasně, to mi na tom přijde právě to nejhorší, že si spolu začali když jsem byla těhotná..
28. led 2010 ve 23:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.