• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod a jen ti to nechtel rict a byl velkej frajer co?, A je aspon mladsi nez ty??
28. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
jenom o rok.. :wink:
28. led 2010 ve 23:21  • Odpověz
jahod jsem dobra starej kozel no. :wink: Si najdes lepsiho co bude rad svama porad vis.
28. led 2010 ve 23:21  • Odpověz
no jasně že jo, jen to asi bude chvilku trvat..
vlastně je mi teď nejvíc líto, že to štěstí, které teď díky vojtovi prožívám nemám s kým sdílet, že to všechno prostě vidím jenom já a přitom to tak strašně rychle uteče, je mi ho vlastně hrozně líto, protože se připraví o tolik krásnejch věcí, který už nikdy neuvidí.. :pensive:
28. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
Jahod ale mas stesti jmenem Vojtisek a to uz ti nikdo nevezme a on se o to pripravil sam a dobrovolne. Takze nesmutni.
28. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
ad, já to přece dobře vím :wink:
dobrou noc, maminky, přeju hodná miminka! :slight_smile:
28. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
Dobre rano matky.
Je normalni ze me dite pije 6 krat za den 100 ml mlika??? Neni to malo?
29. led 2010 v 07:28  • Odpověz
veru malá pije po 100 7-8x denně, když se zadaří, taky jen 6x.. někdy na noc snese víc, 110-120, ale když to zkusím přes den, hodně toho vyblije, tak to asi nemá cenu a včera jsem s ní vlezla na váhu a vypadá to, že nabrala dost
29. led 2010 v 07:38  • Odpověz
dobré ránko, tak já mám depku jak blbec, no děsná, malá sice krásnsně usnula, ale od půlnoci heká, chrochtá, vyplivuje dudlíka a vzápětí ho chce hned zpátky, od půlnoci do šesti jsem třikrát kojila, pokaždý půl hodiny usínala, do toho miláček leží na zádech, jako že je připravenej mi pomoct a hooodne nahlas chrápe, chytla jsem takovýho nerva, že jim řikám, že je "dneskafakt nesnášim"a že jesli mě chtějí voddělat, tak jsou na dobrý cestě :confounded: :grinning:, pak jsem se rozbrečela, jak mi to bylo líto - no debil :grinning: , Tak jsem jí vyndala z postýlky, jako že teda v šest vstáváme, a do deseti minut řev a usnula a spí a spí.....já už ovšem nemůžu...tady furt sněží, celý týden jsem nebyla venku a neviděla lidi, už mi to fakt leze na mozek. Drahý dostane dítě o víkendu na starost a já vyrazim někam na nákupy a musim si udělat něčim radost....uf, to jsem si ulevila :grinning: Dále...Jahod, máš teda trápení, obdivuju že to zvládáš a přeju hodně sil.
29. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Evi to jsi me uklidnila. Taky kdyz ji dam vic ublije.

Dnes je u nas + 2 tak pujdeme ven, jinak doma zasilim.
Nas tatinek sel vcera na pivo ,dosel ve 23 hod furt s necim rachotil !!! Takze jsem usla v 1 pak ve 3 nakrmit a pak jsem spala od 4 do 5 takze super. Pripadam si jak kdyby me dal nekdo kladivem po hlave jo hnus. Jak ja by jsem spala:( takze dneska dostane odpo malou a bude hlidat. Ja si snad zdrimnu.
29. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Jahod - holka máš to fakt těžké - je to idiot děsnej.
Ruzovko - já měla depku včera a dneska už je to lepší, neboj také bude lépe. Mě včera pomohlo když malej usnul a já si vyluštila křížovku.
29. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,tak jse se sem taky konečně dostala :slight_smile: .

Jahod-já to nechápu obdivuju tě stejně jako Ad.jste hrozně silný a bojovnice.

Jak jste se bavili o tom,že si připadáte sami,tak i já David chodí v 5 ráno a vrací se v 6 i v půl 10 jk kdy má svojí autodílnu,tak toho má moc,ale někdy si říkám,že peníze taky nejsou všechno,ale zase na druhou stranu můžu být ráda,že nedělá v cizině,ale že ho alespoň večer mám u sebe v posteli,ale o víkendech Lucinku nedá z ruky :wink:

S tím jídlem Lucinka v porodnici pila Jen 2x byla napitá plodovky a měli ji u sebe sestry pod kyslíkem celý den po porodu a já ji dostala do náruče až za dva dny na sále se přisál a tahala krásně,ale po dvou dnech ji dali ke mě napila se a pak už nikdy nechtěla přiložila jsem ji sestry ji nutili i hodinu a ona hystericky řvala a řvala,tak ji vždy odnesli a dali UM a pak už nechtěla pít vůbec,jenže se pak zjistilo,že neměla co mlíčko se mi neudělalo,no a já marně pořád zkoušela odstříkávat přikládat i přes to,že mi dr.říkal,že to mlíko mít nebudu,tak jsem brečela asi 3dny a proklínala se,začala jsem z těch nervů hodně krvácet a nějak se sesypávat při porodu jsem stratila hodně krve,ale za 3dny jsem se snažila sebrat už kvůli Lucince která ty 3 dny prořvala taky.

Evakt krmíme tím comfortem a ten na netu mimibazaru není ne?Přemýšlela jsem,že zkusíme normální Nutrilon,ale po tom jak ji bolelo bříško a kroutila se,tak mám strach a enhle nám moc moc moc moc vyhovuje.Ten normální 800g stojí u nás 400kč a ten comfort je balenej v plechovkách pa 400g a stojí 240kč takže 800g to je 480kč :wink: počítám to jak magor,to je jen 80kč navíc,ale je po něm spokojená a nic ji nebolí.

Lucinka vypije 120ml+4odměrky,ale dneska v noci se to prolomilo vypila 133ml a za hodinu se vzbudila a brečela no a je to tak podle krabice by už měla mít 150ml+5odměrek pokaždý a byl to hlad,tak dáváme 150ml sice to něco vyblinká,ale pak ty 4 4,5hod přes den vydrží a v noci uvidíme,ale už taky snad bude zase hajat jako doteď.

To jsem se ale rozkecala že?A co jinak??? :grinning:
29. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Jahhod je mi lito cim si prochazis :(
29. led 2010 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky,
jahod- já byt tebou tak už ho dávno pošlu do prdele. A co se týče jeho rodičů. On to zpackal, tak ať se postará o to, ať vidí malého. Třeba ať je doveze na návštěvu. Nebo se můžete sejít někde ve městě. No rozhodně bych po tom, co ti dělá ještě nejezdila k jeho rodičům ukazovat malého. Ke všemu když je vlastně vůbec neznáš.

veru Aninka vypije max. 90 někdy jen 60ml zhruba 2,5 - 4 hodiny. Jak kdy.Když jí dám víc, tak to prostě vyblije.Takže jsem ráda, když vypije aspoň 500ml za den
29. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Jahod: jsem sice ráda, že se ujalo BIO DEBILO, nicméně mě ten tvůj "chlap" štve čím dál víc, je to magor a asi si neuvědomuje, že ženy po porodu můžou trpět tou laktační psychozou a pokud ho zapleštíš, tak nejspíš ani nepůjdeš sedět :angry: :sunglasses: :grinning: Takže hezky ho nakopej do patřičných míst a s těma testama ho pošli do háje. V rodném listě je, platit hezky bude, a pokud nechce tatínkovat, najdeš si jiného, LEPŠÍHO!!!!
Néé, já vím, zlehčuju to, je to mazec a moc Ti fandím, ať to vyřešíš pro sebe a Vojtíška nejlíp, jak to půjde.... :wink:

Kvak: no ty máš teda akční dítko, nejdřív nic nic a teď Ti zbourá byt (domek) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nooo jooo, naše Jóhanka je zatím kliďas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne vždy takový jako na tom videu, ale většinou joooo. :sweat_smile: A kdyby mi zmizela z postýlky, tak vím, kam jít hledat, ke "Kvakulkovým" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do Práglu. (Můj drahý tam dnes jel na pohovor, jsme mohly jet s ním, kdyby bylo léto,co.)
29. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Zuzu,u vás je teda hodně drahý Nutrilon! My ho kupovali než sme přešli na Bebu za 320kč a Nutrilon extra za 340kč. Jahod,mě příjde že bio debilo chce mít otevřená zadní vrátka kdyby mu to náhodou nevyšlo s "kamarádkou".
29. led 2010 v 09:33  • Odpověz
ahoj- pisu uz dneska podruhe, tak snad se mi to podari odeslat... :slight_smile:

u nas pakarna-starsi syn nechce spat ve sve posteli, tak teda spin na manzelske se mnou a maruskou, ale jeste to doslo tak daleko, ze nechce usinat sam a ceka na me, takze si musim jit lehnout s nim a i s marus...to je fakt na hlavu...asi me brzo klepne, v noci se budi a vola me- i kdyz lezim vedle, nebo je odkopany a chce prikryt, do toho se budi marus-teda nezavisle a chce se kojit-x krat za noc..to je honzikuv zpusob zarleni na marus, kdyz ona spi se mnou, tak on chce taky... :unamused:

maruska se dneska probudila o pul 7 a jenik v 7 - co jsem komu udelala :sweat_smile:

jahod- to je teda sila, oni ti chlapi jsou fakt z marsu nebo odkud, to jsou proste uvahy a myslenky, ze by jeden padl... :angry:

my kojime a kadime extraligu...docitam a reaguju asi dost zmatene... :grinning:

nedalo mi to a chtela jsem zvazit marusku, ale to jsem nemela delat, pac jsem musela nejdriv na tu vahu stoupnout sama-no desbes..pribrala jsem od porodu 2,5kg-chapete to????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem nas.....a nejradeji bych se vyliskala...
29. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Jahod - já bych ho fakt zapřáhla... a jinak se na něj vykašlala. A touží-li po genetických testech, ať si je klidně zaplatí a nechá udělat, dyť co? Ať ví, že opouští matku vlastního dítěte, trouba. (Mimochodem, fotku nového účesu jsem už taky nějak nestihla, ale ta nová na profilu je moc pěkná :slight_smile: Je to idiot, takovou hezkou ženu mohl mět...! :wink: )
29. led 2010 v 09:51  • Odpověz
HOlky, jak dlouho používat jeden dudlík? má to nějakou životnost - jako hygienickou? My máme 4, střídáme je, ale stejně si myslím, že by se měly asi po nějaké době vyhodit a vyměnit,co? :confused:
29. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Evitko - také jsem o tom zrovna včera přemejšlela a i o dudlíkách na lahvích jak dlouho je nechat a kdy je vyměnit. Podle mě tak po 2 měsících asi.
Jahod a co si promluvit s jeho rodiči, třeba by chtěli bejt správná bába děda i když se jim jejich dítko nepovedlo. Ale nevím, sama nevím co bych dělala.
29. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Evita ja mam taky 4 dudliky a vyvaruju je tak jednou za tydn. Nekdy se do nich dostane voda no spis pokazde. Ale vzdy ju nejak dostanu ven.
29. led 2010 v 10:25  • Odpověz
holky ja mam 2 dudliky a jednou za mesic je vysterilizuji a hotovo.
29. led 2010 v 10:31  • Odpověz
tak to my máme dudlíků asi šest, pořád je někde ztrácim, Lucka plive, hlavně v noci docela daleko a většinou se strefí mezi šprucle postýlky, takže jsou na zemi, ale v postýlce jsou připravený aspoň dvě náhrady :grinning:
29. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Jo a steriluju tak jednou týdně, jinyk omývám pod horkou vodou
29. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak další reakce po očkování: včera Emička spinkala od očkování do 18hod., vzbudila se jen na kojo, pak byla vzhuru do 22.30hod. a kňourala. Měla 38,7 tak jsme jí dali čípek, ten úspěšně po 5min. vykadila :slight_smile: pak už horečku neměla, usla a spinkala do 4hod., kojo a spinkala do 7.30. Takže to bude asi v pohodě :slight_smile:

A jdu vás dočítat...
29. led 2010 v 10:54  • Odpověz
krembonzur -> my chodíme do Těrlicka k Dr. Kalůžové, je super!

jahod -> to je ko...!! Tak si nechte udělat testy, však ať si to zaplatí, stojí to +- 12tis. Holka, drž se!!

evita_ij -> dudlík se má prý vyhazovat po 1 měsíci užívání
29. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj, předala jsem kočár s naším drahouškem babičce, abych si chvilku odfrkla. Terezka reagovala na očkování až včera - měla lehce zvýšenou teplotu a dost kňourala. Výhodou bylo to, že docela spinkala přes den (3x na 3/4 hodiny). Dneska už je v pohodě.

Jahod, co se u tebe děje, to si ani v televizi nevymyslí :grinning: Na ty testy DNA podle mě nepřišel sám, chlapy musí někdo naočkovat. Náš kamarád je ještě před porodem chtěl po své partnerce taky (jeho kamarádi do něho prudili), ale nakonec se na to vykašlal. Malý Petřík je totiž jeho věrná kopie.
Co se jeho rodičů týče, pokud jsou ti sympatičtí, netrestej je za to, že jejich syn je debil. Vojtíšek určitě babičku s dědou bude potřebovat. A pokud budeš myslet trošku sobecky, budeš pro Vojtíška dostávat dárky, penízky a v budoucnu nějaké to hlídání taky není od věci. Ale pokud jsou to samé, co synáček, vyprdni se na ně. Jinak ti přeju hodně sil.
29. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Tak se mi neuložil příspěvek - tak ještě jednou
Vzdáváme cestu k rodičům na Šumavu, manžel se bojí abychom po cestě někde nezapadli a co pak s prckem.
Orlíku jak je v Táboře, jezdíme na Budějovice .
29. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Saze v Táboře je 5 stupňů nad nulou a docela to taje. Ale znáš to sama určitě dobře. Než bude hotová dálnice (kdoví jestli někdy), tak stačí jedna bouračka a cesta Praha - Budějovice je na několik hodin. My jsme jeli ve středu do Prahy a pohoda a ve čtvrtek dálnice zablokovaná na několik km.
29. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahoj, udělaly jste mi radost, jak jste hezky napružený.. :wink:
dudlíky už ani neoplachuju, pokud zrovna nespadnou vyloženě do kaluže..
riv - dala jsem tam tu mizející fotku ještě jednou :wink: když mi tak hezky lichotíš.. :wink:
29. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.