• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Hm Orlíku tak asi děláme raději dobře, že nejedeme. Sice jsem se těšila že vypadneme z bytu na dobrý vzduch ale zůstat někde trčet to raději ne.
29. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahojky, zdravim vas a doufam, ze je vse u vas v poradku - docitat nejak nestiham...

vcera jsem byly s tou naší řehtačkou na kontrole u pani doktorové - hlasim skore: 63 cm a 6 kg :pensive: ... pry jsme i jak psychicky tak fyzicky o mesic dopredu :sunglasses: a blinkani recit nebude bo je to evidentne z prezirani :zipper_mouth: (nevim, po kom by to mohla mit ..)
takze po tak dobrych zpravach matka pecovatelka nabrala odvahy a jela si zacvicit - hurááá už udelam lehsedy!
a z odmenu par minut v solarku... no, a vecer babinec - jestli by takove dny nemohly byt casteji???
29. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jahod - :slight_smile: Trvám na svém, je to blbec. :sunglasses:
29. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
tak jsem prece jen kousek docetla, a nestacim se divit...
teda BIO Debilo je vazne machr - myslim, ze stale doufa, ze by se nejlehci cestou mohl zbavit odpovednosti a zavazku. dle meho - jeho navrhy vypovidaji o tom, ze to ma vazne uzaverny a dokonce zacina mit odvahu a tu drzöst jeste skodit.
Bohuzel, aby jsi jednou pro vzdy potvrdila tuto skutecnost, asi budes muset na to pristoupit - ovsem z realizaci, placenim a odebrani vzoru atd. at si zaridi Bio sam. Ze ty na takovy veci nemas cas - spolehala bych tak trohu na to, ze je furt busy (zase pozor aby tim nezaukoloval asistentku, to bych ji vojtu nesverila..) a ze se na to vyprdne.. A nebo jak tu nekdo psal rict, ze tim, ze podepsal papir tim ho za sveho prijal a basta.. a to ze posle prachy z nej nedela tatu - bud proste chce fungovat nebo at zmizi...
Na rodice bych se vyprdla - jestli maji zajem welcome, ale at prijedou rada se s nimi sejdes, vojtu ukazes - ale plati pro ne uplne to same - chtej opravdu byt babickou a dedou se vsim vsudy co k tomu patri? pokud ne, tak at mazou zpatky do jeskyne... rozhodne ja bych nejezdila ani k nemu ani k nim...
Tak nejak to citim, vim, ze je to strasne tezke a slozite... ale je dobre si stanovit priority a ty jsou jasny je to vojta a ty - rep. zachovani zdaveho rozumu a tela! Udelej to, co citis, ze je spravne a co te nepripravi aspon o mozek kdyz srdce uz zlomeny je..
29. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
riv - :slight_smile:
marsie, ve spoustě věcí s tebou souhlasím, ale (možná jsem naivní) fakt si nejsem jistá, jestli to vypovídá o tom, že už to má vážně vyřešený a nebo je totál rozpolcenej a vůbec neví co chce.
29. led 2010 v 15:11  • Odpověz
jo a ještě k těm penězům, on o nich sice pořád mluví, ale zatím koupil jeden balík plen, tot vše..
29. led 2010 v 15:13  • Odpověz
jaho - ses tu :slight_smile:)) sem se rozpumpovala, ze jsem si musela osladit kavu :angry:
no jo, ale nechat se valcovat takovymhle psycho terorem nez na to ON prijde co vlastne chce? to je masochismus ...
a ty prachy - to taky o necem svedci, ne? ted to hraje na to, ze dokud nebude DNA, neda nic??? ...
29. led 2010 v 15:28  • Odpověz
marsie, já fakt nevím, sám přišel s tím, ať mu pošlu číslo účtu a když mu ho pošlu, tak zase chce testy, tak já tomu prostě nerozumím.., kdybych se něčeho doprošovala, ale vždycky s tím přijde on? tak mi to teda vysvětli..
29. led 2010 v 15:42  • Odpověz
jsem se zapomněla vyjádřit k těm vašim mírám, to je teda kus ženský, ti povím! pomalu se začínám bát, co řeknou v úterý nám.. :sweat_smile:
o měsíc dopředu, jo? a jak se to jako pozná? fyzicky chápu, míry má krásný, ale psychicky? co jim řekla? :slight_smile:
29. led 2010 v 16:01  • Odpověz
ahojky holky,

tak mám trošku dopracováno,tak můžu na chvilku kouknout :grinning:

Jahod: no nemá cenu se asi vyjadřovat, opravdu nechápu jeho myšlenkové pohyby,chvíli se chová,jako že to chce rozseknout, chvíli jako že se nic neděje :frowning2: magor .-))))

jinak na vítání občánků si nás pozvali... dostali jsme kytku, deníček mimča a hračky od Lamazze :slight_smile:))
29. led 2010 v 16:08  • Odpověz
lill - ahoj, a kdo vás jako pozval? obecní úřad? poštou? já chci taky kytku a hračky!
29. led 2010 v 16:10  • Odpověz
jaho - jestli klara je o mesic, tak vojta minimalane o dva! a pozna se to tak, ze jsem ji mela na kline a celou dobu cucela na doktorku, souhlasne kyvala, nesouhlasne blinkla a pozrovala jeji pohyby, pohyny propisky.. no, byla to fakt sranda! ...jen promluvit :grinning:

vitani obcanku nesnasim a ucastnit se rozhodne nebudu! dite z toho nic nema a pro me by to byl vopruz.. tady u nas se musis nahlasit na OU - nebot podle noveho zakona o ochrane dat te sami kontaktovat nemuzou !!
29. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Jahod, kde si prosim ta vyhrabala toho tvoho bio? to snád ani nie je možné, čo o nom čítam...
29. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Jahod, je mi z toho smutno až doslova na ,,blití,, Ale tohle fakt neprožíváš jenom ty jestli tě to uklidní, protože totéž prožívá moje švagrová. Ale nechápu, proč si tohle vyžere zrovna ženská, která za nic nemůže. Tohle by mělo potkat tu rajdu, co jí teď BIO má....myslím na tebe, tak se holka držte...

A já na vítání občánků rozhodně jdu. Né že by jsem tak milovala tu komunistickou nostalgii, co sálá ze zdí našeho ,,Národního výboru,, ale za kytku, bonboniéru a hlavně 2tisíc v hotovosti mi těch pár básní a pohoupání v kolíbce pro fotografa do místního plátku, za to mi to stojí.... :wink: :wink: :wink:
29. led 2010 v 17:06  • Odpověz
jahod::slight_smile:))) no normálně mi přišla pozvánka z magistrátu poštou :slight_smile:)))

davlu. ty jo dva tácy jo? tak to je super,to bych radši oželela lamazzáky a brala hotovost :slight_smile:))
29. led 2010 v 17:09  • Odpověz
davlu to bych brala taky, my jsme dostali něco mezi dekou a osuškou

jahod já si teda nedovedu představit něco takového teďka řešit, mám se sebou a s malou v tomto období co dělat, i když mám hanrmonický vztah
29. led 2010 v 17:12  • Odpověz
za 2kapřky bych si možná dala říct :wink: :sunglasses:
29. led 2010 v 17:19  • Odpověz
tý jo! chci peníze, kytku, lamazáky a ženicha!!!
29. led 2010 v 18:23  • Odpověz
My vítání občánku taky ignorujem, ani nevím, co v Havířově dávají, ale rozhodně né prachy a 2tis. - to těžko!! :grinning:
29. led 2010 v 18:35  • Odpověz
My vítání neignorujem ale dostaneme kytku a knížku "Mých prvních 5let" kterou máme...super. Chci taky lamazáky a 2tisíce!!!
29. led 2010 v 18:40  • Odpověz
krem -> pěkné fotečky :slight_smile:
29. led 2010 v 18:47  • Odpověz
milujem vítání občánků :grinning:DD vyměním lamazzáky za 2.000,- :grinning:
29. led 2010 v 19:22  • Odpověz
hihi-chci to,co chcete vy :grinning:
majdi-diky....dneska jsme vyrazili s majou a jenou na postu....docela to s kocarem slo :wink:
29. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Na vítání občánků nás pozvali už v listopadu. Terezce nebyly ještě ani 2 měsíce, tak jsme to radši zrušili. Tchán se zná se starostkou, tak jestli se budeme chtít zúčastnit, tak nám to zařídí. Ale pochybuji, že dostaneme lamazáky nebo dokonce peníze. Viděla bych to tak na kytku. Ještě to promyslíme, jestli vyrazíme tak spíš kvůli babičkám, abychom je taky někam vyvedli.

Saze, ještě že jste dnes nikam nejeli - v Táboře se o víkendu koná mistrovství světa v cyklokrosu a už po obědě tu byla dopravní kalamita. A má to tak vypadat celý víkend.
29. led 2010 v 19:50  • Odpověz
my jsme vítání občánků absolvovali s prarodiči, pak jsme šli do hospody, ať mají aspoň nějakou záplatu za křtiny, které dělat nebudeme... a nahradím tím dvoustránku v albíčku věnovanou právě křtu
29. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Holky tak tady vitani jeste nebylo a ani nevim kde bych to nasla. A pochybuji ze bych zato neco dostala.
29. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
nevím jestli už jsem to psala nebo ne, ale vojta už se nevejde do vaničky, takže jsem pořídila takový to plastový lehátko, co se přicucne na vanu a od včerejška koupeme ve velký. doposud se mu koupání líbilo, teď je nadšen, skoro ho ani nemůžu udržet :grinning: máchá rukama a nohama jak blázen, normálně splývá na zádech..
v pondělí jdeme poprvé na vaničkování, tak už se nemůžu dočkat. :dizzy_face:
29. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj jahod no my uz nekoupem ve vanicce 14 dni i bez lehatka. Koupu 3x tydne a ostatni dny sprchuji.
29. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Holky manža mi dal fotky do albička tak koukněte na mého chlapáka.
Ad - už to umím tak už také můžu dávat fotečky.
29. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
saze a copak to bylo??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.