• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
saze ty jo v tech kalhotech je super fotecka.

Holky ja koukam jak mate v postylkach hracky a tak. Danysek nemiuze mit nic protoze se toho boji a breci proste do postele hracky nepatri u nas.
29. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ad - musím expedovat fotky z picasy na disk a teprve uploadovat - vkládat. A to jsem netušila a pořád to tam rvala rovnou a ono nic.
29. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ad - já hračky také brzo z pelíšku vyhážu ven, dneska v noci brek tak letím co se stalo a malej se zasekl hlavou pod tím hracím centrem od Chico a spadl na něj ten slon. Nějak se Tom začal v postýlce hýbat a odstrkovat nohama. Tak i pro jeho bezpečí to dám raději také pryč.
29. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
saze, tomášek je moc krásnej! ale zdá se mi na těch fotkách hrozně malinkej. kolik máte?
ad - a co říká daneček na sprchu? to jsem ještě nezkoušela..
29. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
saze takze technika no to ja mam taky.

saze no u nas to bylo ze se bal. A ted ho mam uz v pytli a musim ho svazovat vcera jsem ho svazala moc u ramenou a malem se udusil. A kdyz jsem ho chtela nechat odvazaneho tak si povidal ze spat nebude. Tak jsem ho svazala u loktu a svete div se uz si nestrka plinku do pusy kdyz se rozvaze. :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj :wink:
Pořád nějak nestíhám, nějak jste se rozjely :sweat_smile:
My jsme byli na kontrole kyčlí a už nemáme široké balení....no upřímně, nedávali jsme ho skoro vůbec, Jáchym by byl podrážděný a v noci to nějak překousl :wink:

Jahod, k otci tvého syna už snad není co říct.... :unamused:

Na vítání občánků vás pozvou - posílají pozvánku.

Davlu, já jsem měla s Jáchymkem to samé, vypadalo to, že saje a pak vypil 100ml UM, teď už ani nehce sát, okamžitě spustí křik - ale náš chlapeček křičí jako siréna, opravdu se nenechá odbýt a jídlo vyžaduje. Taky pěkně přibírá, protože hlady opravdu být nemůže....myslím, že už ani není moc MM, odstříkávat nemám kdy, bohužel všechen čas je rozložený mezi obě děti. Tak nějak se smiřuji s tím, že za chvíli skončí etapa kojení (ale u mne je to u obou dětí stejné, nejdřív to vypadalo, že je vše v pohodě a pak postupně nebylo nic...)...
29. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jahod, moc ti to na fotce sluší :dizzy_face:
29. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
holky mate krasna miminka a jak jsou sikovna :wink: :frowning2:
29. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
u nas vitani obcanku taky byva,ale zatim nas nikdo nepozval. Dostava se tu myslim taky dva litry. Prvne jsme jit nechtela,aby jsem tam trapcila :sweat_smile: vzdyt nemam pomale ani nic peknyho na sebe,mam vetsinou sportovni veci a v botaskach tam jit by asi nevyslo :rolling_eyes: .ale nakonec tam pujdem..jak naznali prarodici. byli zklamani ze nedame malou pokrtit tak aspon to vitani tech obcanku.. a nakonec nevidim duvod davat pokrtiti dite,kdyz my vlastne s pritelem taky nejsme pokrteni. :wink:
29. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
Marsie, jak vidím, Klárka nám bude zdárně sekundovat,myslím tou váhou a délkou :sweat_smile:
29. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
U nás se žádné peníze nedostávají při vítání občánků :sweat_smile: Byla to docela hrůza, teď jsme ještě nebyli.....
29. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jahod - měli jsme 48 cm a 2890gramů a ted máme tak 4,80 kg a cm nevím.
Tom nebyl velkej ale dohání to.
U nás se k vítání dostává , nějaká knížka, zlatý přívěšek a květina. A půjdeme určitě protože tam bude pro nás říkat báseň a tancovat sousedovic dcera :grinning: :grinning: :grinning: tak už kvůli ní musíme.
29. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ad - počítač hlavně ten doma není můj kamarád - manžel tady má děsně programů, střižnu atd a já mám strach abych mu s tím něco neudělala.
29. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
jahod sprcha super. ma to rad.

saze jste vetsi nez my.
29. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
saze, no jo, tak se mi to nezdálo, že je malinkej, vojta je o týden mladší a má tak bych řekla 63 cm a přes 6 kg určitě, ale fakt je, že tomášek byl menší při narození. :slight_smile:
zlatý přívěsek, jo? teda to jsou věci? :dizzy_face:
ber - děkuju! :slight_smile: ještě že vy tady mě pochválíte.. :wink:
29. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
saze proto mam svuj notasek. :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
saze -> pěkné foto :slight_smile:

Emča spí, manžel vaří guláš, tož jdu asi spát :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ad - nemám strach kluci to doženou. Jsou prostě šikovný.
29. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
saze vis jak to rikam ze je drobnej a drobecci jsou nejhezci :grinning: :grinning: A holky je budou mit rady a nemusim kupovsat tak rychle oblecky. :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
saze, prosím tě, co to máte v tý vaně na koupání za podložku, kde se to dá koupit, my už se do vaničky taky moc nevejdeme, dneska se malá koupala s taťkou a byla uplně vyjevená :grinning: , akorát ležela manželovi na klíně a jak jsem jí zvedala, tak jsem málem přivodila neštěstí a připravila se o dalšího potomka :grinning: :grinning: . Vy máte všichni ty dětičky tak krásně veliký, my se narodily 3500g a teď má teprve 5200g, prý to stačí, ale mám výčitky, jestli jí kojo stačí, poslední dobou se zase odtrhává od prsa, saje strašně krátce, ale fakt intenzivně, pořád si říkám, že neni možný, aby vycucla za tak krátkou dobu (3 minuty) co potřebuje, tak jsem jí dala dneska večer ještě 50 odstříkanýho a myslim, že měla až moc, hned si krkla a jen tak tak to nevyhodila, tak nevim...
29. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
ruzovka oni prckove pak maji silnejsi saci reflex a staci jim kradsi dobe. :wink: :wink: :wink: A my mame 4500g takze klid. :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Mám asi depku- neuroložka mi dneska dala zprávu pro dětskou- ve zprávě stojí, že je patrná reziduální frustní hemiparéza- jsem googlila- je to zbytky lehké...nevím jak přeložit"hemiparéza"- cosi jako částečné ochrnutí. Je pravda, že Jáchym byl od porodu pohybově zvláštní, silný úlekový reakce, přemrštěný reflexy, oslabený sací reflex, ale každý dítě je nějak zvláštní----mám silný podezření, že se při tom našem hnusném porodu- on s pupeční šňůrou natřikrát kolem krku a já pumpovaná snad vší porodní chemií dva dny- byl trochu podkysličený, i když ho na sále vůbec nekřísili, ale měl Apgar jen 9-9.9, kvůli reflexům- takže prostě cosi jeho mozek prodělal, ale zdárně se z toho motoricky dostává, je čím dál méně křísnutý na jednu stranu- sám od sebe si začal pokládat ve spaní hlavu na obě strany, konečně velmi dobře a dlouho pase, otáčí se ze zad na bř. a opačně. Neuroložka říkala, že děti mají hodně plastický mozek, takže se kdejaká chyba prostě překlene novými cestičkami. Hodně chválila pevné zavinování- neurologicky je to výborná věc- CNS může víc relaxovat.
Depresi mám ale z toho, že se to dozvídám až teď a samozřejmě mě napadá Vojtovka- proč nás nikam neposílají??? Adaj- prosím, můžeš mi napsat, jak se jmenuje vaše rehabka, popř. kdo je ještě na Budějovický kvalitní? Já Jáchyma nechci bez cvičení nechat...
29. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
ruzovka my máme teprve cca 4900 g (por. váha 3850 g), u nás je to tím čtyřtýdenním stop stavem, teď teprve malá přibírá 300 g týdně... vypadá spokojeně, tak co a malé děti jsou milejší, já být tebou, taky to neřeším
29. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
kvat a ke komu chodis na rhb?? No ja nikam jeste nechodim jen vim ze nas posle na budejovickou, ale jmena neznam jsou vedle ty nasi mudry reknu 5.2. kdyz si pockas a zkusim zjistit u mamci.
29. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
kvat teda na neurologii?? Jestli znam nebo ne.
29. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Kvakul, cožééé??? Třeba to vidíš černější než to ve zprávě stojí.... :unamused:

Ruzo, my se narodili 4,3 a máme jenom 5,4, takže málo... :frowning2: Ale mlíka je habaděj, ale malý už po dni dokrmu z lahve odmítá i plně nalitá prsa...no co, no

Díky za reakce. Už jsem se s tím nekojením smířila :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Evi, u nás je to taky ,,stop stavem,, To Eli přibrala za týden 300??? No to asi dohání ten půst...
29. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
kvakul, já bych neplašila, možná vás nikam neposílají právě proto, že to jáchym všechno vyrovnává dobře sám.
29. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
davlu jo jo za týden :grinning: a teď za 9 dní 350...ale to jen zhruba, vážila jsem se s ní na osobní váze, ale jde vidět, že je jiná, mění se před očima
29. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
kvat zkus mi preposlat zpravu treba z toho neco vyctu vic. :wink: :wink:
29. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.