• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dala jsem nějaký nový foto, dobrou noc, pa
29. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Hlavně, že jste spokojený a hezky to doháníte. Doufám, že to taky brzy doženem. Fakt se nebudu nervovat kvůli nepřibývání malého a na nuceném kojení nekojení. odstříkávám zatím a to docela dost (100-120), tak mu budu dávat své a potom přejdeme na UM až dojde MM....
29. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
ruzovka tak krasnej darek jste meli.
29. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
evatka, teda koukala jsem ti na fotky a eliška je čím dál tím krásnější!
už to tu někdo psal, fakt tady máme všechny moc vydařený miminka! :slight_smile:
já bych jich asi chtěla víc, normálně bych šla klidně zítra zase rodit, a to i v týhle mojí situaci, hned bych si pořídila dalšího broučka.. :slight_smile:
no nic, dneska jsem nějaká unavená, tak se jdu přitulit k mému báječnému muži... :wink:
dobrou noc, maminky, dobrou noc, miminka.
29. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Hodila jsem pár foteček. :wink:
29. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
teda vy jste toho napísaly :confused:

kvakul - to snad nebude tak horký, ne? kor kdyz tak pekne prosperuje a vse zvlada! ja bych se byt tebou tim nestresovala, ale ta neuro/rehabka neni od veci..
29. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
jaho???? no, ja teda asi narozdil od tebe mam tu strasnou bolest stale v zive pameti !!!! a jestli by mi po kazdem diteti zustalo 8kilo :confused: - uz ted si prijdu jako tlustej kamarad ..
29. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
marsie - samozřejmě jdu rovnou na císaře, nejsem blázen! :angry:
29. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
marsie ja pribrala mam vic nez jako tehu.
29. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
já už mám jenom kilčo +, jestli chcete, moje nejlepší kamarádka má bezvadnej trik na hubnutí.. :wink:
29. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
sorry za můj sarkasmus, radši jdu fakt do hajan
29. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
jahod děkuju za pochvalu... no všichni tady máme mimča k sežrání, listopad byl kvalitní měsíc :grinning: a klidně bych taky rodila, vzpomínám na porod nostalgicky, na tu dobu v porodnici, i přes potíže s kojením, je mi po tom smutno :cry:
29. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
jahod- prispevek z 23:03 :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
jahod došlo mi to až teď - 23:03 :grinning: ,ale díky, není o co stát, radši klidně dvacka nahoře :confounded:
29. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
jahod vpoho. :grinning: :grinning: u tebe jsme zvykli.

no holky ja bych se dalsiho tehu bala, ale vsechny vime proc. :pensive:
29. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
Jahod- jenomže já mít starosti jak ty, tak do pár měsíců mám metrák- na hubnutí potřebuju klid- jak je stres, tak žeru, abych nezemřela :grinning: .
Začínám vám holky závidět dcerky- speciálně si prohlížím alba vás, co máte holčičky- souhlasím s Jahod, já už chci taky další dítě- muž netuší, co má doma za psychopatku- ale tuhle prohlásil, že kdyby měl plat a práci europoslance, tak "si můžu mít třeba 5 dětí"- sledujte to spojení "si můžeš mít"- chlapi asi berou plození mimin za takovou ženskou pošetilou zábavu.... No i když... Baví mě to hodně, což o to :grinning: .
Jahod- mě taky nějaký normální přirozený porod nijak moc nehrozí- v 85% budu mít v dalším těhu zase v posledním trimestru rozhajzlovaný játra, takže hned jak bude mimi donošený, začnou vyvolávat----hih---při mojí reakci na ty jejich vyvolávačky si rezervuju císaře. Dělám si srandu, že budou řezat při každým porodu vodorovně nad sebou a při posledním našikmo přes všechny- jako si trosečníci počítali dny.
Mimochodem, když by byli samí císaři, kolikrát se to může risknout? Co děloha vlastně snese? Třikrát? No víc dětí by mi stejnak neprošlo...
29. led 2010 ve 23:32  • Odpověz
kvat cisar max 3 a nekomu nedoporuci vic deti uz po druhem.
29. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
Saze - ta poslední, vysmátá! :dizzy_face:

Kvakul - třeba ti to fakt přijde horší, než to je - to by tě snad někam poslala, ne?
30. led 2010 v 01:34  • Odpověz
No holky!!! Vy se mate chut bavit o porodu?? :slight_smile: mam kamaradku, ktera ma 2 deti a porod bere za nejkasnejsi vec, nechapu ji!!! Ja po mym vyvolavanym porodu, kdy jsem rodila 2 dny, nemam pomysleni na druhe dite. Je alepravda, ze pokud nekdy otehotnim chcci chlapecka!
Kvak tady od nas pani ma 3 deti a ceka 4(35.tyden) , vsechny sli cisarem. Akorat ted jen pry je opatrnejsi, aby ji nepraskla jizva.
Natalka spi!!! A ja ? Sama jsem sezbudila a nemuzu zabrat:(
30. led 2010 ve 03:03  • Odpověz
Dobré ránko,
tak malá, druhý den po očkování, včera spala od 18hod. do 7.30hod., vzbudila se jen na kojo a vzhůru byla jen mezi 4.00-5.00.... :astonished: a já měla zrovna nespací období, prostě se mi nechtělo....

Tak o porodu rači nemluvím...... pro mě to byl děs, ale výsledek stojí za to :wink:
30. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Holky, pěkné foto!
zuzulinka003 -> máme stejnou hrazdičku :slight_smile:
30. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Dobré dopolko,my chrněly bez jídla od 21h do 7h...paráda!!! Tak nad druhým kvůli šílenému porodu taky zatím neuvažiji,ale dovedu si představit že budeme mít holčičku :slight_smile:
30. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Wow, 4 děti- verus- neříkej, že by sis teď z fleku neporodila chlapečka- no řekni! Já chci zase holčičku- ach ta věčná nespokojenost- ale chápu, synek je fakt něco zvláštního, je to malý mužský, který přitom vzejde z tebe, s holčičkou si ale zase spíš znova prožiješ svůj vývoj, svoje zrání, můžeš se s ní podělit o "ženské věci"- já si hodně rozumím s mamkou, takže i proto bych chtěla holčičku, protože si možná naivně představuju, že bychom to měly podobné...
Porod- no mě taky 2 dny vyvolávali, během porodu jsem si říkala, že tohle snad není možný- aby bylo takhle zle a něco takhle bolelo- den nepřetržitých kontrakcí je hustej, ale zvláštní je, že toho se opravdu vůbec nebojím, mám totiž nevysvětlitelný trauma z oddělení šestinedělí- to mě jediný straší- oddělení od dítěte, hnusný, hnusný sestry, stres s kojením, naprostá ztráta intimity, buzení ostatními dětmi- fakt hrůza
Dávám link na zajímavý článek o psychomotorickém vývoji, o doporučeních ohledně pohybové stimulace dítěte, fakt zajímavý čtení: http://sedmikraska.mb-net.cz/view.php?cisloclanku=2006092201
Jinak: asi samozřejmě plaším s Jáchymovým neuro nálezem...
30. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
dobré poledne :slight_smile:)) tak já bych do druhého klidně šla, porod byl suprovej :slight_smile:))) chtěla bych páreček,ale uvažovat začnu až když bude malý tak 3 roky a víc :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj :wink:

Kvak, být tebou, tak se nestresuji a nehledám všechny údaje na internetu :sweat_smile: :sweat_smile: Ale já bych to taky dělala :grinning: Já už to nedělám proto, že nějak vidím stejný vývoj jako byl u Beatky....a mimochodem, Jáchymek se nám obrátil z břicha na záda :wink: :sweat_smile: Ale měl trochu šikmou plochu, jinak by se mu to asi nepovedlo, ale se otočil ještě jednou, jako když se dělají sudy :sweat_smile:

A to pak uvidíte ty pochybnosti, když dítě bude mluvit později, nebude chodit, sedět atd......ale opravdu klid, každé dítě má jinou rychlost a vůbec nic si z toho nedělejte :wink: :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jo a rodit bych šla taky ještě jednou, ale jen za předpokladu, že by to probíhalo stéjně jako u Jáchymka, první porod - no nic moc, z toho mi zůstal jediný dojem, a to bolest. U to druhého si vůbec právě neuvědomuji, že by mě ten konec bolel :sweat_smile: Z druhého porodu byl dojem - pohoda a neuvěřitelná rychlost, že jsem myslela, že to začíná a ono to skončilo :sweat_smile: Apgar skore měli oba 10-10-10....chtěli oba na svět tak rychle, že nestačili ani zfialovět :sweat_smile: Myslím, že naše děti opravdu trauma z porodu mít nemohou :wink:
30. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Růžovko - já ani nevím kupovala mi ji sestřenka ale zjistím v pondělí a dám ti vědět.
30. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
kvak mas pravdu klidne by jsme z fleku ted porodila chlapecka..mam holcicku,ale kluk je kluk :frowning2: :wink: na porod zpominat nebudu doufam,ze druhy bude cisar treba :grinning:
30. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
lilisku coze??? suprovej porod?? :confused:
jsi prvni kdo to takhle rekl, ty jsi ocividne spokojena z porodu :slight_smile:
ja sice rodila dva dny mala mela na hlave šišku velkou jak mandarinku,ale i tak mela 10-10-10.
30. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Verus, já jsem taky měla super porod, za 45 minut i s příjezdem do porodnice :grinning: :grinning:
My jsme po klukovi netoužili vůbec, holka je holka :sweat_smile: Ale dnes bych toho našeho Jáchyma nevyměnila za nic :dizzy_face:
30. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.