• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobre rano-pridavam se do klubu k pampusikovi a berankovi...u nas noc takova, ze jenase jsem musela v noci prenest k nam do postele a v 3,50 se probudila herecka a nespala do 5 hod...tak jsme chvili ziraly na grammy apod., rano v 7,30 obe deti vyspane a ja KO :angry: :sweat_smile:
1. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Holky, prosím, čím mažete dětem obličej na ven. Myslím do toho počasí, co tam teď je :frowning2: mažu weledou, ale malý je na čumáku nějaký oloupaný. díky

Jinak se přidávám do party ala probdělá noc. malý usnul v 21, probudil se na jídlo v 11, ve 2, v 5 a od té doby nezabral. :frowning2: a já mám špejle v očích.
1. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
davlu, tak nejak...ja teda kojim a mam malou v posteli, to bych totiz porad vstavala a kojila a zkousela ji potom uspat...uz jsem si uvarila bezkofeinove kafe...aspon tak...

ja mam bubchen krem pro male deti do takoveho pocasi a niveu...stridam to-podle toho, co najdu... :grinning:
1. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
davlu hodně mastný je infadolan, nám ho poradila mudra na suchou pokožku, nám pomohl i na ekzém na tvářičce
1. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
evi-to jo, infadolan na to je, ale ja jsem to pochopila, ze to chce na pouziti na chozeni ven, kdyz je hnusne pocasi...
1. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
No kdy spím... pořád! :grinning: Ono to tak jenom vypadá, že jsem furt vzhůru. :wink: Beno zaléhá kolem sedmé osmé večer, já chodím spát 9-12, podle toho, jak jsem unavená, pak krmíme 12-02, vždycky hodinu, takže v té době a chvíli potom buď zírám na nějaký film, nebo si tu čtu a klepu jednou rukou :slight_smile: Blbé je, že mistr se rozhodl, že noc je to večerní spaní (dneska 19-02), a pak vstane třeba po dvou hodinách, hladový není, ale jak je vyspaný, všechno ho budí. Takže jsme si dali přiložení ještě v pět, pak jsem ho ani nedokrmovala, a stejně zesnul - zkrátka, byla to láska a ne hlad - a spal do půl osmé. V součtu jsem naspala sedm až osm hodin, to vůbec není špatné. Špatné je, že po tom prvním nočním krmení nemůžu většinou zabrat a ještě nejmíň hodinu zírám do stropu :confounded: (Jo, a taky jsem si včera dala tuším dvě hodiny odpoledne. Tak proto jsem tak čilá! :grinning:)
1. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
My máme johnson do mrazu, ale upřímně asi mažu jen já, když šel ven taťka a ptala jsem se ho, jestli děti namazal, tak ani náhodou....no jo, klasika, ale přežily a neloupou se :wink:
1. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Jojo na ven do chladného počasí...ale díky, jdu něco pokoupit :slight_smile:

Jo holky, ještě...koupila jsem si Azalii antiko, ale nezačala brát, tak jí zkusim prodat. Jenže jsem v lékárně kupovala hodně věcí a nemám tucha kolik stála. Nevíte kolik tak 3 platíčka stojí? Díky

Krem, a to já už dokojila (bohužel), tak vstát, udělat Bebu, nakrmit, odříhnout, uspat a pak jít odstříkávat, protože mlíko je, ale malý se odmítá chytat, takže rituál tak na třictvrtě hodiny...ufff...kojení bylo zlatý
1. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Brý ránko,
my spali opět báječně, vzbudil mě až v 10 pan krásný z PPLka, páč mi přivezl šátek na nošení, tak se teď kochám a přemejšlím, jestli budu trénovat úvazy s nějakým maskotem nebo rovnou na ostro :grinning:
evit, mně se malej loupal po tom Nivea Winter und Weter, tak jsem, na radu lékárnice, zakoupila Astrid za poloviční cenu a ten je fakt hustě krémovej a malej se neloupe :dizzy_face:
Co se plavání týče, nejspíš vynecháme ty vaničky a vlítnem rovnou do bazénu, páč já s ním musím jezdit až do Plzně, takže to bude časově celkem náročný, ale je to šikula, vaničku už teď musí mít plnou, jinak se vzteká :grinning: Takže to bude muset zvládnout bez nácviku :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Davlu: my ven používáme Panthenol winter cream - to mně doporučily paní v lékárně a je dobrý. Ty prášky 3 plata mě stály 585 Kč.

Beránek: odkud z OV jsi? Mě rodila v Porubě sestřenice, takže to bylo u mého "skvělého" porodu velká pomoc. Jakmile začly komplikace, tak se nevím odkud vynořilo hejno doktorů,ale ona se mnou zůstala a povzbuzovala mě. :slight_smile:

holky, taky ty vaše miminka tak slintají. Tomášek neustále, a když je pod hrazdičkou - soustředí se na bouchání do hraček - o to víc. No, po kom to má?
1. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
davlu-tak to by me zabilo...ja jsem strasne rada, ze muzu kojit...to bych asi v kombinaci s zarlivym jenikem a jeho nocnimy vymysly nezvladla...zkus homeopatika na zastaveni laktace a salvejovy a matovy caj... :wink:

baranku-toz ja marusku nekdy mazu, pac se u toho nekdy zacne smat... :slight_smile: a nekdy i jenika, ale vetsinou specham, pac mi breci bud maja nebo jena,nebo oba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Spaget, tak nám dej info, jak šátkujete :slight_smile:
Katul, díky...a náš malý je taky pěkný slintal....už jsem koukala, že je i krém na pusinu proti slinám, aby to neměl podrážděný.... :wink:
1. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky,
davlu -> mě vyšla Azalie na 520Kč a malou mažu Niveou do mrazu a nebo taky někdy Infadolanem.

beranek -> taky myslím, že plavání malou trochu rozhejbe a začne se ji líp zvedat hlavička :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
krem já ho používám právě i do mrazu, když je tak mastný

davlu u nás mě azalia stála 504

katulo naše elsa slintá taky v poslední době
1. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
a ještě máme batole do mrazu.. to používal spíš manžel a byl spokojený :grinning:
je taky docela mastný, myslím, že by mohl taky stačit
1. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Krem, nejhorší na tom je, že malý měl málo mlíka, nepřibíral, atk jsem přikrmovala flaškou a že mu jako budu odstříkávat, ať nějaké MM má. Na flašu si zvykl, k prsu má odpor, ale já se tak rozstříkala, že za 10 minut odstříkám 130ml, takže jsem ráda, že nějaké MM má dokud je...
No s všechny s druhým dítkem obdivuju. Občas mám pocit, že nezvládám ani to jedno...
1. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Díky za info ohledně ceny Azalie :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Lukáš mal teraz 30.min záchvat plaču, mal hlad a vobec nechcel prso, tak som nakonec skusila Nutrilon a on to vycucal...ja som už mala také nervy :angry:
1. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj Lulko, totéž se dělo u nás. Chtěl jíst ale nechtěl prso. Pak se trochu napil, ale stejně ho plival, tak dostal Bebu a vypil 150ml a byl klid... :frowning2: Dětičky si s náma ale umí zahrávat. :wink:
1. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Taky strašně slintáme! :sweat_smile: :sweat_smile:

Dala jsem pár nových fotek....
1. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
my používáme Bubchen a jsem spokojená.Azalii jsem koupila za 500Kč-výhoda,že mamča dělá v lékárně :slight_smile:
Majdo-kam chodíte plavat? Ke Slávii??
1. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Davlu, ja mu dávam každý večer jednu dávku Nutrilonu a zbytok dna má moje mlieko a nikdy nemal s tým problém....
ona mi to začala robit Natalka v 4.mes a na odstriekavanie som nemala nervy, tak sme prešli na Nutrilon

Luky by mohol ešte vydržat, síce mlieka sa mi nejako moc netvorí- mám doma váhu a tak vážim po kojení, lebo mi bolo divné, že plače aj po kojení, ked mi mal byt spokojný- takže z pravého prsu vypije max 30ml za 20.min - z lavého okolo 100ml čo je ok, ale to pravé je nejaké vycucané
1. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
evi-krásné fotky
jo a holky-taky slintáme,už má bryndák v pohotovosti.
1. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Já moc nemažu a když tak Weledou do mrazu, ale Tom má krásnou pleť a neloupe se nic.
Jinak slintáme také a to fakt dost.
1. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Krásný den,u nás svítí slunícko! Mažu Weledou a slintáme taky,hrozně. Malý chrní od 11h na dvoře a já vařím.
1. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Monterko - pošli sluníčko nad Prahu prosím
1. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Evi,pěkné fotečky! Saze,už se schovalo :( ale svítilo celé dopolko...asi šlo k vám.
1. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Monterko - nešlo tady stále hnusně :cry:
1. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jáchymek taky hrozně slintá :wink:

Kremb, tak je jak u nás, když jdeme ven a člověk na vše myslí, tak nenamažeme jedno dítě, někdy obě, občas se podaří namazat obě :sweat_smile:

Jašík je "kojený" už jen ráno a pak spustí křik - a on opravdu křičí, zní to jako pískání a vypije 150ml, takže myslím, že naše kojení definitivně končí. Máme opravdu dítě, které se jen tak odbýt nedá a křičí a křičí,na nějaké odstříkávání nemám ani pomyšlení...

A plavání, nakonec je jedno jestli člověk absolvuje vaničky nebo jde přímo do bazénu. My třeba chodíme s Beatkoou od 3 měsíců na plavání bez přestávky stále a v 1,5 roce, kdy dítě začne více odporovat, se zasekla a mnoho věcí nechce dělat - třeba šipku nebo přesvědčit ji na plavání na zádech, to je horor, a to podle všech předpokladů měla zvládat lépe než děti, které vaničky neabsolvovaly....není to tak vždy....
1. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
A Azalia mě vyšla na necelých 600Kč.
1. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.