• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Beno taky sliní - vleže to moc nepozoruju, akorát když je to s mléčnou příměsí :sweat_smile: , ale v šátku slintá hrozně. Vždycky mi promočí svetr, a dokonce i tričko. Ale dokud v tom nejsou drobky, tak jsem v klidu. Strašně se bojím pevné stravy - nevadí mi, že ho musím přebalovat, ani zvracení se neobávám, ale mám strašlivý odpor k takovým těm slinám s příměsí rohlíku na tvářích... fakt se mi z toho zvedá u cizích dětí (všechny matky prominou) kufr. Pevně doufám, že to moudrá příroda nějak zařídí, až přijde na lámání našeho chleba... :rolling_eyes:
1. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Riv, naše dítě třeba pečivo skoro nejedlo...sliny na tváří s rohlíkem neznám :grinning: A když měla někde drobky, hned čistím, taky to nějak nemusím :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Saze,tady vykoukne už jen sem tam. Tak uvařeno,pojezeno,nádobí umyto. Mám jestě klídek...malý ještě chrní.
1. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
davlu-tak to jsem pochopila spatne...super ze mas mliko a muzes mu ho davat-takze zadne homeo a caje... :wink:

slintame taky ligu...

rohliky jsem jedli-teda jenik pozdeji, ale nepamatuju si, ze by byl nejaky uslintany .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

beranku- ani ti nepisu story s psycholozkou...jeste neni konec, tak nechci predbihat...kazdopadne to chce pry cas..- tak to jsem vedela taky...hihihi.... :slight_smile:

tady sviti slunko... a mala zatim spi na balkone a jenik jel s tatinkem na dalnici... :grinning:
1. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
holky, dotaz-co porad varite??ja jsem uplne vystavena-zadna inspirace... :wink:
1. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ajó, ono by se mělo mazat, že? Ale on má úplně OK pleť, ani po koupání ho nemažu, nanejvýš občas BIO meruňkovým či konopným olejem od Saloosu. Ani prdelku nemažu, nic se mu nikde neděje- párkrát jsem ho mázla bepanthenem.
Jáchym dneska měl exhibici v pasení, normálka chvili pásl s nataženýma rukama- prostě neohnutýma v lokti, pak se ale sesul do normálního pasení-už ho to konečně hooodně baví, hurá!
1. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
monter a celou dobu je venku?

malá chrní v pokojíku, za chvílu nakrmím a šup na balkon

elsa dneska taky pase špičkově
1. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Kvak,no vidíš jaký je malý šikulka. Já dnes dělala maso se zeleninou na šlehačce a brambory.
1. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
monter-diky diky..
ja jsem udelala bramborovou polivku s zampiony a druhe proste nevim..
musim neco, co bude jist i jena a ten chce posl. dobou jist hl. palacinky apod... :grinning:
1. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
a já od včera pečený guláš v troubě bez míchání - holky je moc dobrej
1. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
to jste šikulky - já si "uvařila" musli tyčinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kvak: děkujeme za pochvalu - malý nevypadá jako herec - on je :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Kremb, právě jsem se tě na tu psycholožku chtěla zeptat....

A jinak, spaní našeho chlapečka:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3757240&vReferer=
1. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Saze a jak ho děláš? Krém,není zač. Evi jo,je tam od 11h. V kočáře dokáže chrnět aji 4,5h a já ho nebudím. Zkouším mu líčka a jak je má studené tak ho beru domů ale to není časté,páč je zababůlaný.
1. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Já jsem si "uvařila" rohlík se sýrem... :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
monter já se právě v tom mrazu bojím nechávat ji dýl... včera jen hoďku
ale tak ráda se inspiruju, včera jsem ji tam dávala, u oblíkání řvala, dala jsem ji do korby, sotva jsem korbu chytla do ruky a pohoupala, okamžitě přestala a spala... zázrak! a spí tam taky dlouho, tak bych ji taky chtěla nechat dýl

já jsem teprvá dneska sklidila vánoční výzdobu, ještě teda z oken... to jsem ostuda, co? jenže mě je to líto... tak už naběhnu na narcisy a tulipány, nemám ráda to přechodné období po vánocích
1. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
ja som pekla celé kure, tak to bude ja na zajtra :wink:
1. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Evatk, tak se podívej, jak se bojí náš taťka nechat syna venku - fotka je ze soboty :sweat_smile: Byl tam 3hodiny....
1. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Beránku, dobrá kolíbka :slight_smile:
dnes som dala spat Nat 1x po obede bez plenky, tak som zvedavá, či to bude aj s nehodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ber,dost dobrý...chvíli mě trvalo než sem malého objevila :slight_smile: Evi,malý má přes obličej deku a když ho vytahuju z kočáru je vždycky teplunký.
1. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jáchymek byl jen v kombinéze a čepici a měl jednu deku, obličej měl studenější, ale žádné následky to nemá. Teď taky visí na laně v pokoji, na sobě kombinézu, čepici a otevřené okno. Uspat naše dítě jinak není možné :unamused:
1. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
evatk-ja na okne jeste lepky mam-vanocni...jeste to tam necham.. :slight_smile:

holky-diky za inspiraci... :slight_smile:

ja jsem mela rohlik s maslem... :slight_smile: a polivku, ale tu uz asi v 11 hod....

beranku-napisu ip
1. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
beranku-sorry za chaotickou zpravu-asi jsem se vyjadrovala jak debil,ale mam to od toho telefonu v hlave kapku pomatene... :unamused:
1. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Kremb, v pohodě jsem vše pochopila :wink:
1. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Beranku-díky :slight_smile: :wink:
1. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Sice jsem měla termín v prosinci, ale porodila jsem v listopadu :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Cudlinka,no jistě...přidej se!
1. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
cudlinka-ahoj :wink:
1. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Cudlinka,malá je krásňoučká! Jak to že se narodila v listopadu?
1. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Monterka, asi se na mě už těšila :slight_smile: Narodila se v 39+0, takže jen o týden dřív :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Cudli, určitě se těšila :wink: :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.