• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Já se taky těšila, ale pěkně jsem obulela, že už ji nemám v bříšku :grinning:
1. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Cudli, to asi jako každá mamka :grinning:
1. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Holky, jak spávají ti vaši andílci?
1. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Cudli, viz mé album :sweat_smile: U nás je to velmi specifické, vleže a vklidu rozhodně nespí :unamused:
1. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Cudli,to určitě. Já to neobrečela ale někdy se mi stýská jak mě malý kopal :slight_smile: Už je vzhůru...chrněl od 11h do půl3.
1. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Beranku, ať žije geocaching :wink: Nám už spinkání taky docela jde, asi týden už spí v postýlce i přes den, jen v noci nám to moc nejde. Večer usne v pohodě sama kolem osmé, pak se vzbudí někdy po půlnoci na jídlo a pak už je to špatný. Do rána se pořád kroutí, heká, vrčí, vzdychá, sice mi přijde, že u toho pospává, ale díky těm jejím projevům nespím já :confounded: a každou chvíli chce prso :angry:
1. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
cudli, taky hledáte "poklady"? :sweat_smile:
U nás se jen v noci spí normálně, ale když se vzbudí na jídlo, tak pak má projevy stejné jako u vás, u toho se fakt skoro nedá spát...
1. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Beranku, jj, taky hledáme :wink: Já se občas nad ránem přestěhuju do obýváku, abych se trochu vyspala. Vezmu si s sebou vysílačku, abych malou slyšela až bude plakat. :sunglasses:
1. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Holky, plavání bylo moc super!! Všem doporučuji, je to paráda!
Akorát jsme byly připraveny na krásných 37 stůpňů a oni tam měli jen 34..... (netekla jim teplá voda, tak to ohřívali ve varné konvici :confounded:) tak to chvilku trvalo, než si Emička zvykla.
Jdu vás dočíst :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=50097
Tady je ten pečený guláš , je to fakt dobrý a hlavně to dáte na hodinu a půl do trouby a nesmíte se ani podívat. :grinning:
1. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3103 ještě jednou přesně takto jsem to dělala já
1. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
My taky slimtáme :slight_smile: a obědvala jsem dva suché rohlíky, snad normálně pojím, až příjde tatínek, nějak jsem s tím plaváním dneska nestíhala.

Vítám tě Cudlinko!

pampusik77 -> jo, na Slávii, 30min. ve vaničce 180Kč.

video http://www.youtube.com/watch?v=GaLRODemJg8
1. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
majda to je hezké, úplně mě to dojalo :cry: :cry:
1. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
ahojky - moc vas zdravim a mam jednu veselou z nataceni - aneb jak jsem kdyz se neco s... tak jen MNE A najednou..
v sobotu jsme byli pozvani na oslavu 4O narozek kamarada - takze velke manevry, odstehovat vse k nasim, ze mama pohlida - vybaleno, nakojeno, klara predana ..obouvam se a zasekl se mi zip u novych kozacek (ktere teda rozhodne nebyly za korunu) a manzel se je jal spravit... skoncilo to mou placici svcenou kterak metam botu s rozervanym zipem kamsi do chodby.. vzhledem k tomu, ze to trvalo asi hodinu a pul, rvala jsem, ze nikam nejdu protoze za hodinu a pul zase kojim a ze stejne nemam v cem jit a na to inzenyr, ze to opravi - ja at na to nesaha, ze to znici uz definitivne a ze mi to neuznaji u reklamace - a on vezal IZOLEPU a tu kozacku mi s ni celou obtocil!!!!! prej nikdo nic nepozna... tak jsem ridila smer holesovice se slzou v oku a s totalni depresi - tlusta (stale +8kg), ostrihana na dementa (kadernice mela asi spatny den), se skriplymi zady - misto vonavky mi srdel z krku Voltaren, s mlikem v hlave a s izolepou na nanoze!!!!
to "prej to nikdo nepozna" se ukazalo hned kdyz jsem do te hospody vstoupila... no, ja byla sice tesne pred zhroucenim, ale aspon jsem je pobavila.
Odmenou mi bylo, ze Klara chrapala az do 1! Takze fakt dobrej mejdan :slight_smile:))
1. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
marsie tys mě teďka naopak hoooodně pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Marsie - tak to jsi mě pobavila až mi tečou slzy smíchy.
Cudlinko - ahoj vítej u nás
1. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Marsie,taky si mě pobavila!
1. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
to jsem rada :grinning: - uz jsem v klidu bo jsem nasla paragon - to byly dalsi nervy :confounded: snad to uznaji... to s inzenyrem rikat nebudu :wink:
1. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
tak a dočetla jsem Vás :slight_smile:)))

ahojky všem..

teda Marsie,to jsou story,že by jeden nevěřil,ale jestli Tě to aspoň trošku potěší,myslím,že jsi pobavila pár lidí tady :slight_smile:))

Saze: jo jo jaro už je za dveřma, musím si to říkat,abych neproklínala zimu pořád dokola :slight_smile:)))

Holky dneska jsem potkala kámošku a bavily jsme se, a na něco jsem se jí ptala a ona se chvíli zamyslela a pak mi říká: počkej , to víš, mám místo mozku mlíko,tak jsem se musela smát:grinning:DD
1. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Marsie :grinning: :grinning:

Jojo, plavání taky doporučuji :wink: No plavání, já říkám, že chodím plavat, ve skutečnosti plave jen dítě, já jsem za 2 roky neuplavala ani metr :sweat_smile: :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
beranek: ty jo,ani nevíš,jak se na to těším,ale plavat začínáme až v červnu :slight_smile:)))
1. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Holky,malý se převrátil z bříška na záda jak pásl koníky :slight_smile: Zatím to zvládnul jen na posteli a na zemi na dece až dnes.
1. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Monter, šikula :slight_smile: Dětičky jsou nějaké rychlé.... :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Ber,to jo. Ani sem tomu nechtěla uvěřit,tak sem ho dala znovu na bříško a šup..a byl zase na zádech.
1. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
Tak teď mě pobavila marsie a před chvílí beranek, když jsem zhlédla to jejich spaní a venčení syna :grinning: Ale beran, třeba je po tátovi a potřebuje někde viset :grinning: Mimochodem, až teď jsem viděla tvoje album :astonished: se stydím :pensive:
Já právě vyvenčila Kryštůfka, ještě teda chrní v kočáře u otevřenýho okna a mám dotaz na evatku. Venčíš někdy Mayu i Elsu najednou? Já totiž šla dneska s kočárem naproti mamině do práce a říkám si, vezmu i jejich Ebrouše. No jo, jenže on se prostě s tím kočárem a sněhem prostě nedal zvládnout. Normálně jde krásně u nohy, jenže teďka musel jít vedle kočáru, takže já furt čučela, jesli můžu zatočit, aniž bych ho přejela, očuchával pokaždý když jsem se brodila závějí nebo rychle potřebovala přejít silnici, ale co bylo nejhorší, nechtěl nikoho nechat mrknout do kočáru :astonished: Musela jsem ho vždycky okřiknout. Dělá to Maya taky, nebo maj naši exota?Je teda fakt, že šel s kočárem poprvý, doteď ho vždycky vedl někdo jinej. Jinak já už s malým trajdám klidně 3 hoďky a pak ho nechávám dospat, ale taky při oknu dokořán, páč jinak přes den spí jenom po čtvrthodinkách.
cudli, vítej :wink:
1. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
spaaget už jsem venčila psa i malou naráz... jednou mi málem vyvrátila kočár, protože se rozběhla za pánem, známým, který jí sem tam dává dobrůtky... docela mě polívalo, to bylo fakt namále, ona je takové telátko ještě, reaguje na psy za plotem, takže musím pevně držet, je to fuška naráz, všechno očichává nebo se žene dopředu, ale pomohla mi tím pádem vytáhnout kočárek do kopce :grinning:
na jaře s ní zase vyjedu, je mi líto ji nechávat doma, ona pohyb potřebuje, a kdyby s ní drahý chodil až po příchodu z práce, tak to už si ho s malou neužijem vůbec, už vím, na co dávat pozor, takže v rizikových situacích zastavím, kočárek zabrzdím, spacifikuju psa, počkám a teprvá pojedu dál... tož žádná prča :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Marsie- :grinning: :grinning: děkuju za zvednutí nálady.
Holky já vám závidím,že můžete nechávat děti dospávat po procházce.Já dávám malucha do klokanky a hurá do 5.patra a pak se většinou vzbudí.U našich to ale využívám a je to super.
Já chci výtah!!!!
1. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
cudli-vítej mezi náma
1. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Ber- hih- ja myslela, že tam Jášík visí od soboty :grinning: :grinning: :grinning: . teda kdybych měla dítě kam zavěsit, tak už visí.Ale museli bychom ho věšet leda z okna, balkon není, u paneláku ho nezaparkuju :rolling_eyes: .
Katul -jsem se znova koukala na vše foto a zdá se, že špunt je ti dosti podobný, že jo?
Dneska byl obzvlášť hnusný vzduch, ale prostě s malým musím chodit ven , aby se na vzduchu unavil a v noci spal, takže mám za sebou chodící tříhodinovku...
1. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
marsie to jsi me pobavila :grinning:
1. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.