• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
beranek mě ty moje žíně už zase pěkně s...., ale nic s tím neudělám, jiný či kratší sestřih by s tou mojí hustotou byl o nervy, ke kadeřnici se mi teďka v tom hnusu každý týden nechce na mytí a žehlení, ale jak bude hezky, tak sem tam zajdu, odreagovat se
2. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
ahojky - no to jsem rada, ze jsem vas pobavila...
pred chvili jsem se vratila z mesta - boty jsou v reklamaci, tak uvidime... :zipper_mouth: snad jsem o ne neprisla.

Mimo jine slevicky pokracuji - tak jsem Klare kupila v Zara krasny jeansy :slight_smile:) bude frajerka..

holky - tesco huggies pleny 319,- kč (82ks) - pri koupi dvou baleni balik 20 ks balik tech hracich plenek gratis; :grinning:
2. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Tak my byli na procházce, celé dopoledne svítilo sluníčko a když jsme vylezly ven, tak zalezlo, když jsme přišly domů, tak sluníčko vykouklo :angry:

krem -> byla jsem v lese, docela to tam ujde :wink:

Jdu vás dočíst....
2. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Holky díky za pochvalu. Evi,malý tu plínu nemá přes nosík a jak usne,tak ji oddělám. Cudli,guláš fakt výborný. Svíčkovou nejím,takže ji ani nevařím. Malý se naučil prskat,takže teď jen prská u toho se směje!
2. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
katula.ov a orlik -> diky za rady, vyzkouším, dík

bobulka2009 -> vítej :slight_smile:

marsie -> pošlu manža do Tesca :grinning: :grinning: bude rád :grinning:

Mě dneska štvou všichni příbuzní..... nejrači bych se odstěhovala min. 200km někam moc daleko :frowning2:
2. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
ahojky kočeny....

P A S E M É !!!!!!!!!! juhúúúú...krasně drží hlavičku...jen malinko ju to táhne na pravou (placatou) hlavu,ale jinak krása.

bobulko vitej...

docela zavidim ty pleny..ja kupuju jedone v albertovi,jelikoz u nas zadny vetsi obchod neni :( talze kupuju pampers sleep and play 72kusů za 250kc to jde ne ?? nebo ne ??? o vanocich mi nasi v Brně koupili hugies za 100kč,že byla nějaká akce...ještě jsem je nepoužila...jsou větší :(

Zítra jedem s natalinkou na výlet za kamarádkou a miminkem..tak snad nebude moc mrznout,aby jsem rozjela auto :unamused:
2. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
evatk zavidim bujnou a hustou hřívu...ja měla!!! vlasy normální ,ale teď??? včera jsem se česala a normálně chuchvalce vlasů na kartáči....tak jsem šla do lékarny a dali mě na to křemík aktiv...tak snad to bude ok....

holky máte někdo gelovky???? jak se vám s nima děla s miminkem?
ja je měla ale před 2měsíci jsem si je sundala....ale teď mám nehty hnus...tak přemýšlím zda zas nemám jít...
2. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Prosím o radu...malý nám vyrostl z vaničky, co je v přebalovacím pultu, tak jsem objednala uplně obyč vaničku 100cm jako že jí budu stavět do velké vany, ale rěším do ní lehátko, protože klečet u něj, jednou rukou ho držet a druhou mýt už není jen tak. Ale nějak nevím jaké. Plastové se mi zdá trvrdý, molitan prý drží hodně bakterií, froté na drátech je zase moc pidi...sem asi vybíravá a nevím co chci, co máte vy???????????????
2. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
ahoj holky, ahoj nový mamky, vy toho vždycky stihnete tolik popsat! Já se dneska rozhodla vysadit antiko (cerazette), je to stejný složení jako ta Azalie, už 14 dní krvácím (takže je mi vlastně naprd :grinning: ) a co jí beru, je malá u kojení nějaká nervní, tak na to kašlu, táta se s tím holt bude muset nějak srovnat :sunglasses: . Jinak jsem vám lustrovala albíčka a ty listopadový děti jsou jedno hezčí než druhý, dobrej ročník :wink:
2. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Verasu,výborné :slight_smile: Já kupuju plenky pamper vždycky ve slevě...třeba 2balíky za 600kč a kupují je většinou naši...hodně jezdí po hyper,super. Gelovky sem měla ale hrozně mě odpadávali...taky o nich zase začínám uvažovat ale mám strach aby zas neupadávali.
2. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
ahojky holky,

tak jsme teď absolvovala kojení, že bych nejraději přešla na UM hned...malá sála sotva 10 minut, potom řev, bradavku chytla vždy tak na 3 sekundy a takhle jsme se praly asi 10 minut,chjo chjo...

no nevím,jestli jí to stačí, hlady nebrečí,ale já mám neodbytný pocit,že by vypila mnohem víc.. tak nevím -)

holky co se dává mimčům,když nemají ještě 3 měsíce a mají teplotu? malá se mi zdá nějaká teplá,tak až budu doma,tak jí musím změřit...:slight_smile:
2. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
přidávám se k davlu, nám teda zatám vanička v pultíku stačí, ale do budoucna
2. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Monterko - jsem ráda že ti guláš chutnal. Mě vyhovuje , že vše tam nahážu a víc se starat nemusím a pak už jen papáme.
2. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Tak u nás už koupeme ve veké vaně na tom lehátku co je v foto, vždy ho nejdříve teplou vodou umyjeme a pak napustme vanu a do něj Toma dáma. A musím říct , že se mu to dost líbí.
Holky kolik váží vaše děti v 3 měsících? Máme zatím 5,5 kg ale nezdá se mi že by byl zas tak vyhublej :grinning:
2. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
davlu ja mam normalne to latkove na ty tyci nebo na cem a je to v pohode..mala neni podle me
2. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
saze my mame 5kilo
2. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
holky ja ten vas gulas musim vyzkouset zitra,kdyz je talk dobrej jak pisete....
monter me se gelovky nelamali ale vadilo me to u male...ale to jsem byla asi moc opatrna... kazdej rika ze by jsme ju mohla skrabnout,ale podle me jsou gelovky strasne tupy a myslim ze ju vic skradu ted tema svyma skaredyma nehtama
2. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
majdi-my jsme dneska byli na balkone :grinning: ...jsem nechala cast kocaru v aute a muz byl cely den pryc... :sweat_smile:

bobul-ahoj :wink:

ja teda furt kojim...ted teda kadila a az na lopatkach... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja mam kyblik a pak prejdu rovnou do velke vany...zadne lehatko neporizuju, u jenika jsem mela obyc latkove a skoro jsem ho nepouzila... :slight_smile:

ted je akce na huggies pleny v obchode COOP :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Veru, švagrová mi to froté na tyči dala...je ,,jenom,, 22cm široké v tom nejširším místě? a dole jen 18cm. To by ho všude tlačilo...???? Teda to je dilema...
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
my koupání zatím řešíme ve vaničce plastové,kterou dávám na židle a pak přejdeme rovnou na velkou vanu bez lehátka-jsem tak zvyklá od našich.
Krem-to znám-malý o víkendu po.....babičku a sebe od hlavy až k patě.Teď tatínkovi prdká pod nos :grinning:
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
lilisku mala kdyz mela minuly tydne teploty tak me dr rekla at ji davam nurofem 2,5ml po 8 hodinach...a nebo ji muzes davat 125mg ciper paralenovy ale jen pulku...
2. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
upresnuju - HUGGIES plinky za 199,90kc v Coop tuty od 1.. do 28.2. :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky já Vás nějak nestíhám mám dotaz Lucinka má v pusince bouličku jako by jí měla růst zoubek ale je to na místě špičáku,což se mi nezdá,ale někdo říkal,že tam tu bouličku může mít i 4měsíce i dýl,než z toho něco bude,tak nevím.Občas má teplotu po odečtení 37,ale nic jí jinak není ven chodíme.Já nevím.
Jinak my nepaseme hlavičku drží sama a krásně,ale na bříšku nevydrží,ale v jíný poze jo nebo spíš na bříšku se jí od mala nelíbí.
Dneska jsem byla u kadeřnice,tak si přijdu důležitá,ale nic moc výtvor.Mě vlasy nepadaj od porodu snad ani jeden chlup :grinning: ,doufám,že to vydrží
2. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
mně vlasy zatím taky nepadaj,ale mám je jak ochcanou slámu.Nějak jsem před porodem nestihla zajít ke kadeřnici-tada měla jsem jít v úterý 10.11. ale Filip se narodil 9.11.,kdo by čekal,že se narodí o 3 týdny dříve,že.Ale v úterý bude ze mě konečně člověk,jupííííí
2. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Jéééé Lucinka je 11.11.to jsou dá se říct stejně starý
2. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
no jo,že bychom je dali dohromady?? :wink:
2. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
No to nevím,jestli by se Filípkovi ten náš malej hrošík líbil by ho zalehla chudáčka :grinning:
2. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
jaký hrošík??Je tak akorát,mola by být krev a mlíko.
2. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Já se musím taky objednat ke kadeřnici, ale až na březen, na 19.3. máme domluvené focení v ateliéru s malou, se moc těším :grinning: tak se předtím musím dát taky dokupy :wink:

Dneska nám pasení taky šlo už líp!!!! Do 15.2. kdy jdeme na 3M prohlídku to budem umět perfektně! :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak já byla u kadeřnice je to 3 týdny a manžel hlídal - no hlídal - dala jsem jídlo přebalila uspala a vyrazila a když jsem přišla malej se teprve budil. Tak tak manžel hlídal. :grinning:
2. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.