• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Já koupu v plastové vaničce, dám si ji do velké vany, kleknu si k ní, držim ji na levé ruce a pravou ji umývám. Lehátko mi přijde zbytečný. Dneska plánuju koupání ve velké vaně, ať si trochu zaplavčí :grinning:
2. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
davlu - ich auch ten samej problem:slight_smile: - vanicka nam je mala, zatim ji tam teda nejak vtlacim, ale prej je blbost kupovat dalsi vanicku - tak pujdem do vany - mam dve plastove lehatka a jedno latkove - je teda ale komfortne siroke? tak budeme zkouset co se ji vic bude libit.

gelovky jsem mela pred lety a vydrela jsem to v nich asi dva mesice - nejak nemam na to nekam furt chodit na doplneni a nebylo to podle predstav... ale teda perfekt bylo, ze jsm se mohla hrabat na zahrade a vecer jit do divadla s upravenou rukou
2. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Verusa,já bych se gelovek nebála. Kámoška je má a malé nikdy neublížila. Jak píšeš...sou tupé.
2. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
já to teda taky vidím na velkou vanu, akorát ještě popřemýšlíme, zda s lehátkem či bez... nedovedu si ale představit, jak ji budem koupat bez lehátka, shrbení
2. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Malý se nám do vaničky ještě vleze a až ne tak sem zvedavá jak to budeme dělat páč máme jen sprcháč.
2. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky,
vítám nové mamči a mimča.
My zatím koupeme ve vaničce. Ale taky už nám pomalu začíná být těsná. Používám látkové lehátko. Malá se strašně ráda koupe, takže si bez něj nedokážu to koupání představit. Asi bych ji nevydržela držet 15 minut na jedné ruce v poloze klečmo.

Monter, moje ségra má taky sprchový kout. Mají ho ale trochu hlubší, takže se tam dá napustit pár čísel vody a koupe malou tam. A jak začala sedět, tak ji tam vždycky zavřela a sledovala přes to sklo. Takže si mohla malá klidně cákat.

gelových nehtů bych se taky nebála. Pokud nevadí tobě při práci atd.
2. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Lucie,my ale nemáme uzaviratelný odtok...máme kanálek :( Nějak to vykoupáme!
2. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Brý večír :wink:
Tak mám zase chvilku volna, páč teď s prckem pochoduje děda :grinning: Nevím, bejt s ním teď sama, tak jsem jak Rambo kombinovanej s Jožkou Pribilincem. Už aby se nám ten táta vrátil :sweat_smile: Včera jsme zkoušeli ten šátek, zauzlovala jsem malýho na maminu, ona s ním asi minutu chodila a on byl tuhej, i když se půl hoďky předtím vzbudil :sweat_smile: Dneska jsem zkusila vázat sama a efekt to mělo ten samej, tak nevím. Rivko, taky malej hned chrní?
Beran, jak jsem minulej tejden psala, že mi začaly padat vlasy, tak teď už mám kouty jak muž po padesátce, takže se mi dneska mamka ptala doktora, jestli neví nějaký spolehlivý vitamíny a on, že jediný o čem ví, že spolehlivě zabírá na každýho v relativně krátkým čase je Pantenol v injekcích :sweat_smile: Prej ho dlouhou dobu nedělali a od loňska ho zase vyrábí.Takže sbírám odvahu tam jít(přeci jenom v těhu jsem si s těma jehlama užila díky inzulínu hodně, tak se mi tam moc nechce :sweat_smile: ). Ale do konce tejdne budu muset jít, páč jinak vyplešatím úplně :pensive: Dám pak vědět, kolikrát se jde a kolik to stojí :sweat_smile: Ještě teda shodím hřívu, páč malej mě za ní chytá, tak napomáhá úbytku :sweat_smile:
Co se vaničky týče, z tý jsme nevyrostli - máme od CAMu se zabudovaným lenátkem a druhá půlka je se sedátkem a malej fakt zabere s bídou půlku. Ale už bych ji nekoupila, páč to lehátko je moc prudký, takže úplně malý mimčo je na něm dost nejistý. Teď už je to lepší. U našich koupu na látkovým(ne frote ale plátnový) a to je prímový, malej se tam válí jak hroch :grinning:
saze, já vážila naposledy před 14 dni a to měl malej 6,4 kg a 3 měsíce mu jsou v sobotu :sweat_smile: V pondělí jdem na 3 měsíční, tak poreferuju :wink:
2. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky holky, vůbec vás nestíhám takže teď se jdu najíst a přitom vás budu číst :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky už spinkají od půl sedmý tak jsem ráda a chtěla bych tady poděkovat za ten bílý šum, protože jsem si stáhla šumění moře a světe div se usneme přitom během pěti minut :slight_smile: A to tak tvrdě že nemusím ani běhat podávat dudly.
Jinak jsme už byly na nastřelování naušniček tak už se holky pyšní naušnicema. Sice teda řvaly jak tur a já tady na ně byla sama takže jsem je obě musela chovat a byl to mazec, obě pak usnuly a ejhle po probuzení rozdávaly usměvy a na to že mají naušnice si ani nevzpomněly :grinning: Herečky moje :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
spaagetko-malý je suprový a vůbec bych mu nehádala přes 6 kilo.
2. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
My koupeme ve vaničce, ale zítra začneme už ve vaně, bez lehátka, ať si holka zvyká na to plavání :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
holky, nevím jestli to byla jen nějaký jednorázová akce (v letáku nebyla), ale dneska jsem v Hyperalbertu koupila plenky Huggies za 98,- a 4 vlhčené ubrousky Huggies taky za 98,- paráda, nevěřila jsem svým očím
2. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
my taky od té doby, co k nám chodí paní na plavání ve vaně, koupeme ve velké vaně a bez lehátka :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
pampusiku, suprovej to je, ta fotka je cca měsíc stará, to těch 6 ještě neměl :sweat_smile: Foťák nám odvezl táta na služebku, takže aktuální nemám :pensive:
Jo, jinak já nakonec sehnala plavání blíž než v Plzni, tak budem nejspíš chodit do Klatov. Vaničkování bude jenom 2x, páč ta paní má zrovna čerstvý mimčo, takže půjdem k ní domů na konci února a pak ještě jednou a od dubna bude mít zase kurzy od půl roku, tak budem holt trénovat sami a pak půjdem rovnou do bazénu :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
My měli ve 3měsících 6,20kg.

Zítra bude guláš :slight_smile:

Jdu si dát teplou spršku a pak asi do hajan :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
já jsem hodně zvědavá,kolik bude vážit Filip,musím vydržet do úterka :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Katula- ajo, jasně, je určitě dobře, že cvičíte, jak je vidět na fotkách, jste spíš hodně napřed (představila jsem si, že se Tom šprajcl tou pravou ručičkou a pištěl- néééé, já necííííííííííííííí) Jinak Jáchym se zas točí nalevo- levičák, Tomík je pravičák :grinning:
2. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Spaaget - ne vždycky, ale vytuhne takhle dost často :slight_smile: A i opakovaně - třeba deset minut kouká, kde co lítá, a pak to zase zabalí :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Tak Nikča dnes plavčila ve velké vaně a móóóc se jí to líbilo. Napřed na mě koukala 'jako mamko cos to zase vymyslela' a pěstičky měla zaťatý u brady, ale po chvíli už koupala nohama, šermovala rukam, smála se a kecala a kecala a kecala :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Koupeme v kyblíku, líbí se mu, že je ve vodě až po krk- dneska s sebou hodil, jsem ho nějak neudržela a plácnul obličejem do vody, udiveně se vynořil, koukl na mě, jestli je to jako nebezpečný a problém, tak jsem se usmála, že ne, že je to legrace a on se zachechtal a chtěl zas pod vodu- je to podvodník
2. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Tak koukám že to Tom dobře dohání narodil se 2890 a v těch 3 měsících bude tak 6 kg. Uf to jsem ráda.
Guláš fakt doporučuji a ještě mám recept na jedno super rychlé maso se sosem - dávala ho jedna holčina v jiné diskuzi ale zkusím to najít. Také moc mnam a hlavně rychlé.
2. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Holky, používáte na mimčo olivový olej z lékárny? Já malou patlala klasickým oliváčem co mám v kuchyni, ale četla jsem na netu, že si holky kupují olej v lékárně, tak nevím, jestli má jiný složení. Vyrazila jsem dnes do jedné lékárny, že jako chci olivový olej a paní na mě čučela jak puk :grinning: Jestli jsem si jako nespletla obchod :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55617
holky zkoušela jsem to a je to fakt dost dobrý. mnam mnam mnam
2. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Cudlinko - já používám olej od Weledy , vlastně celou tu řadu pro mimi od nich.
2. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
ahojky, po dlouhé době zdravím :slight_smile:

cudlinka, já mám doma olivovej olej pro miminka, jmenuje se Batole a je od Alpy, objednávala jsem ho na lekarna.cz používám ho na střídačku s konopným olejem od canadermu, protože Kuba má novorozeneckej ekzém a celej se loupe, tak musíme hodně promašťovat, dr. nám dala mastičku a prďolka se po ní chudák celej osypal, tak jsem nakoupila olejíčky a je to lepší :dizzy_face:

holky, Kuba je absolutně závislej na prsu a kojení, jsem zvědavá, co budem dělat, až nic nepoteče... minulej týden jsme měli růstovej spurt, tak jsem mu chtěla dopřát, aby se pořádně nadlábnul a udělala mu nutrilon a on se na mě díval jak na blázna :grinning: normálně tu flašku odmítl a radši se namáhal při kojení... :dizzy_face: dokonce mu ani nevadí kombinace antiko a MS... prostě závislák! :grinning:

vaničku máme pořád dostatečně velkou, ale nějak nám začíná být krátký lehátko (máme plátno na drátech),
vera se Kuba koupal s taťkem ve velké vaně, nejdřív byl vykulenej z toho velkýho prostoru a pak si to užíval a hrozně se mu líbilo i sprchování bříška :grinning:

zítra se chystáme na baby masáže, natírání olejíčkem se mu hrozně líbí, tak myslím, že z tohoto bude nadšenej :dizzy_face: taky se moc těším, že konečně budu taky mezi lidma :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ach jo,ve 2h malý jedl a teď nemůžu zabrat. Krmení zabere 10minut a je zase tma a mrtvo a já nemůžu spát a čumákuju tu! Stává se vám to taky? Ráno se mi nebude chtít vstávat a to jedeme na 3měsíční prohlídku kyčlí.
3. únor 2010 ve 03:19  • Odpověz
monter to se me nestava:( vzdy zas lehnu a spim. Chtela by jsem spat 12 hodin vkuse. :slight_smile:)) tak zas dobrou;)
3. únor 2010 ve 04:56  • Odpověz
Brý ráno,my už sme vyspaný a najezený. Na kyčle nejedem páč je u nás hnusný počasí. V noci zase napadl a šíleně tu fouká,tak aspoň pouklízím.
3. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Sníh napadl :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko, tak Praha zatím bez nového sněhu ale šíleně zataženo a podle mě začne sněžit za chvilku, tak to vypadá že ven zase nepůjdeme. Jaro kde jsiiiiiii????????????????
3. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.