• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko-u nás je hnusně a fouká.Jsem chtěla jít na úřad,dát malému udělat pas.Zima sice moc velká není,ale ten vítr mě štve.No nic,malý zarachotil v plínce,tak se jdu podívat na to překvápko.
3. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Pampus - u nás už překvapení v plíně bylo, Tomášek to má kadý den načasováno kolem 8 hod.
3. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko,
ten vítr je fakt hnus :angry:

monterka -> taky se mi to stává s tím nespaním. Když je malá vzhůru tak mě se chce spát, a když malá usne, tak jsem čilá :grinning:
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
dobré ráno, u nás noc fakt na prd, Lucinka se už pár dní zase nevykakala, v noci takovej lítostivej brek, nespala, kroutila se,nevytlačila nic, tak ve 3 ráno rourka - nálož strašná, nesvítila jsem, všechno jen s malou lampičkou, až ráno jsem zjistila, co všechno je posr... :grinning: Já už nevim, co s tím, vím že kojený děti nemusí kakat každý den, ale nemělo by jim to dělat problém, Lucinka je pár dní v poho, ale když už to na ní příjde, tak prostě tlačí na prázdno třeba půl dne a pak už vysílením a bolestí pláče.... U nás taky sněžilo, teď sluníčko, ale chodníky nesjízdný, včera jsem to zkusila a málem urvala kolečka.
3. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ruzovko a dáváš probiotické kapky. jsou totiž na průjem i zácpy a i jako prevence proti nachlazení atd.
3. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
ruzovko-Filip mi taky nekaká každý den,ale co druhý a problém nemá.Ale zkus ty kapky,pokud to Lucince pomůže,tak to bude dobře.
3. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
majdo-gratulace.Tak vidíš,že máš šikovnou holku.
3. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Tak mám poklizeno...postel převlečená,vysáté,koupelna a záchod umyté,prach utřený a vytřená podlaha...sem to ale šikula :slight_smile: Naštěstí si malý vystačil sám a já to mohla udělat. U nás padá sníh a fouká...fakt hnus fialový. S kaděním neporádím,páč malý kadí každý den aji několikrát :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
monterko-ty jsi šikulka.Já jdu taky poutírat prach a zalít kytky.Vysávala jsem včera a dneska udělám jen estetické úpravy.Dnaska mám babinec,tak tu bude veselo-to zase malý bude plný dojmů.
3. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
my dáváme probiotika - Laktobacílky, je to téměř to samé, pomohlo nám to na bolení, ale ne na kakání :frowning2:
3. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
malá mi už hodinu a půl spí, nevim co se dějě, asi dospává noc :wink:
3. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
ruzovko-tak dospávej taky.
Já kakání neřeším,protožemalý nemá problémy s prdíky.Já mu dávám i čajík a problém nemáme.
3. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Malý líp kadil po Probiot. kapkách, teď máme Laktobacílky, a moc nekadí- nicméně bolení nemá....
Majda- no vidíííš, mamino jedna nedočkavá (to říká ta pravá :grinning: ) jakou máš máš šikovnou holčičku :dizzy_face:
3. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Majdo - no krááásně pasete paráda
3. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Holky ani nevíte, jak jsem šťastná, v podstatě taková prkotina, a já tady jásám jak šílenec. Místo toho abych si užívala, jak krásně Emi tu hlavičku KONEČNĚ zvedla, tak jsem brala foťák a cvak cvak :grinning: :grinning: Hned jsem taky foto poslala manžovi a babi :slight_smile:

My dáváme probiotika Bio Gaia, kupujeme je v Polsku za 38zł (u nás stojí kolem 600Kč). Emi je kojená a nekaká každý den. Mudra mi říkala, že plně kojené děti nemusí kakat 14dní až měsíc. Ale že po těch 14dnech by se mělo raději přijít na kontrolu. Pokud pěkně mimi papá, prdí a neblinká, tak by mělo být vše v pořádku.
3. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
pampusik, já bych tak dospávala, jak si lehnu, má snad radar a už kňučí (ověřeno opakovanými pokusy :wink: , prostě vopice, dneska jsem to dopo chtěla zkusit - bouchání na dveře - odečty vodoměrů - vzbudili malou :angry: :angry: :angry: :angry:
3. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
ruzovko-malý tak yusnul-konečně-a já si lehla taky a nějak mi nešlo zabrattak sedím a čučím na telku
majdo-já jsem takhle blbnula včera a taky sem to rozeslala snad všem. :grinning:
3. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky tak v srpnu nas ceka operace te hydrokely pokud se to nezmensi, ale spis ne. Uz nam dali i Datum.
3. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Malý chrní v kočáře na dvoře a já si vařím brambory abych mohla konečně pojíst. Ad,proč myslíš že se to nezlepší?
3. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
monter to rikala ta doktorka ze se to vetsinou nelepsi ten tip co mame.
3. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
adajar-snad to bude dobrý.Držím pěsti.
3. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Aha,a kolikátého na to malý má jít?
3. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
monter az za pul roku v srpnu. To mu bude rok.
3. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
pampusik77 -> no úplně mi to zlepšilo náladu :slight_smile: Ještě včera jsem chtěla vyvraždit půlku příbuzenstva a dneska jsou mi všichni fuk :slight_smile:
Nečekala jsem, že to příjde tak najednou a hezky, myslela jsem, že bude tu hlavičku zvedat pomalu a hlavně, že se ten náš pravičák bude točit jen na jednu stranu. No a je to paráda :slight_smile:

adajar -> držíme palce!!!
3. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
majdo-u nás to bylo stejně.Kolik stěstí nám ty naše zlatíčka dokážou dát.
3. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
pampusik77 -> přesně tak! Straěně moooc jsem Emi pochválila! A asi je dneska nějaké příznivé fluidum, protože se Emča začala obracet na bok..... :astonished:
3. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
tak si to nechávala najednou,abys byla nadšená.No jak říkám,je to šikulka.Filip už spinká dlouho,to až se vzbudí,tak to bude řev z hladu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Do prč.... co se to tam venku děje :angry: :angry: :angry:
3. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
já bych použila i tvrdší kalibr. :frowning2:
3. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.