• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
bobulko-ja taky kojim tak nejak, jak pises...si rikam uz par dnu, ze si budu zapisovat kojeni i plinky-kolik jich prumerne spotrebujem, ale stale se nejak k tomu nemuzu dohrabat...v noci je to teda kapku lepsi, ale je to taky tak co 3-4 hodky... :wink: vydrz...za chvili budou prikrmy... :dizzy_face:
3. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
bobul, já to mám taky tak, ale i v noci. jen večer usne kolem osmé a vzbudí se mezi půlnocí a jednou hod., ale pak se budí třeba zase po hodině, tak nevím, nevím. jinak vypadá spokojeně, tak si říkám, že musíme vydržet, ale možná si ji zajedu do práce zvážit, jestli přibírá. poslední vážení u dr. před 3 týdny a další až za měsíc, tak nevím, jestli jí to moje mlíko stačí. musíme bojovat :wink:
3. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Tak malý už spí a doufám že bude až do 2-3h na jídlo. Jinak náš tatínek je asi vážně nemocný...má rýmu,kašle,chraptí a šel si lehnout už v 19h a ani TN ho nezajímali a podle očekávání k dr.jít nechce.
3. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Lull- Jáchym třeba dneska vypil 6krát 160 ml (prostě 150 vody a 5 odměrek). Hodně jí, no..
Ber- to jste ale veliký chlapiiiii
Cudli- no ne!! To je ale ještěrka, ta vaše holčina
Vy, co krmíte UM- od kolikátého měsíce hodláte přikrmovat? prý se teď doporučuje brát děti na UM stejně jako kojený a začít až od 6 měsíce ukončeného. Dle doporučení WHO :sweat_smile: .
A ještě dotaz na hovniska: malej má po Laktobacílkách pěkně hnusný hovínka- tmavě zelený, jak husa, a pěně smrdí- soudím, že to bude změnou z Probio kapek. Nějaká střevní nerovnováha...? Navíc docela dost tekutý, ale tak obden- zvláštní..
Monter- to je jasný, že k doktorovi nechce- to je stejnak už zbytečný, bo to je na smrt- jasný, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
po celom dni nekojenia mám maxi nalité prsia, :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja teda neviem, že či mám teda prejst na um, alebo to mixovat- ked budem mat mlieko, tak kojit a ked nebude dost mojho, tak dám um- ja fakt neviem
ked len kojím, tak to Lukymu nestačí...
3. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
kvakul na hovniska taky pěkně smrdí, že by to bylo laktobacílkama mě nenapadlo... připisovala jsem to nutrilonu comfort

mě připadá, že krmíme čím dál častěji i v noci... čekala bych opak, ale třeba stále spurtujem :confused:
3. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Evatk, dnes v noci som kojila o polnoci potom o 2,4,6 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to už dablik nezaspal, lebo sa pokadil a mal to až na chrbte a tak som ho musela prezliect
3. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Lul, to si musíš rozhodnout sama. Buď kojit + dokrmovat nebo přejít na UM. V tom Ti asi nikdo neporadí. Někdo přikládá kojení velkou váhu a chce za každou cenu kojit, i když třeba částečně a někdo si řekne mlíko jako mlíko. Pokud se rozhodneš jen pro UM, tak chvíli potrvá než se Ti v prsách mlíko přestane tvořit.
3. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
tak teprv teď jsem se k vám dostala ... dnes měl malej fakt den D ... teda pak i velká a tatínek též ...
Beránku, já malého nechám klidně chvilku plakat .. s Verčou jsem to nedělala, to jsme ještě bydleli v paneláku (a stejně byla naštěstí hodnější), teď co jsme v baráku je to lepší ... dovolím si víc :wink:
ohledně koupání ... koupili jsme při verči vaničku, ale ani jednou nevyužili, páč se koupala s tatínkem ... takže jsme ji prodali a teď při malým to děláme stejně ... on se osprchuje a pak už čistej jde do vany s malým ... jak vykoupe malýho, připouští teplou vodu a bere si Verču ...
jídlo ... malej jí taky těch 150 + odměrky, šestkrát denně, dnes mě uřval i na devadesátku mimo určený čas :slight_smile:
dnes opravdu zlobil, nevím čím to bylo ... ale já tu měla včera babinec, tak se nosil a nosil ... a dnes nechtěl být ani v lehátku ani v houpačce nic ... v kočárku zabral venku na chvilku, za chvíli se vzbudil a řev ... no a řval s přestávkama až do šesti hodin, kdy dojela ubrečená Veronika s tatínkem ze cvičení ... no vzbudila ho, dostala na zadek, pže hned před dveřma jsem jí řekla, ať je potichu, že konečně usnul ...
pak mi nadal Zdenál, že malá řvala celej aerobik, že chce za mnou, tak že mu cvičitelka řekla, že nám vrátí peníze ... jenže když tam jede malá se sousedkou, tak je to bez problémů, to dělala scény jen proto, že je tam tentokrát vezl on ... a páč tam cvičitelka nechce rodiče, tak si šel sednout vedle do restauračky ... jsem říkala, že tam měla poslat pro něj Peťu a byl by klid ... to je devítiletá sousedovic holčina, se kterýma my se střídáme ve vození ...
pak mi zas vyčetl, že mu neodpovídám (jen jsem kývla), tak jsem šla do vany a teď tu diskutuju s váma a už mě i přešla chuť se tam jít dívat na televizi ... měl by jít asi spát, nebo se tu povraždíme :sunglasses:
3. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
tak to jste mě uklidnily, četla jsem tu, že některé už krmí co 4 hodky. Už jsme částečně na UM, takže naše krmení trvá tak hodinku :frowning2: . Jedno prso, druhé prso a pak Nutrilonek, někdy 60 jindy 90 a někdy ho nechce vůbec. :unamused: Pořád si říkám, jestli ji nemám nechat jen na tom Nutrilonu, ale pak to zase zavrhnu, že když něco teče, tak aspoň to málo, chjo :pensive:
3. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
lullka30- vidím, že máme stejný problém :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
ja zrovna to kojenie moc nemusím, ale ked mlieko mám, aj ked len trochu,tak mi je luto sa na to vykašlat

ale je tu ešte jeden problém- za posledné 2.dny sa mi stalo, že Luky nechcel asi 3x prso a tak som mu dala Nutroš a bol spokojný

dnes ráno som bola rozhodnutá, že sa ešte pokusím rozkojit za každú cenu, ale ked dopo nechcel prso, tak som sa naštvala a povedala som si, že mi to za tie nervy nestojí
3. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Lul - a nemáš menses? To se ti prcci u prsa docela vztekají.
3. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
nemám, a ani netužim po nom :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
mě taky Barborka odmítá prso a Nutrilon vypije. Vzteká se u toho, chytne ho a hned pustí, cucne a za minutu ječí.
3. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
teraz ma napadlo, že som ešte nebola na kontrole po 6.nedelí, to som tu asi jediná
nastupuje tam totiž nová mudra a ešte nevedela ordinačné hodiny, tak som sa nemohla objednat
3. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Lulko taky mi Sofinka občas takhle vyvádí u prsa, a UM vypije, nechápu co ji vadí, jednou pije hezky a pak předvádí tohle. Nejradši bych to kojení taky někdy vzdala :angry:
3. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Lucy, tebe aspon holky celkom dobre v noci spia na rozdiel od Lukáša- pozerala som fotky, sú nádherné :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Lulko a taky jsem myslela že budou spát postupně celou noc a nic, poslední týden je to maso, dřív spaly od půl sedmý do 4 nebo 5 do rána, a pak jsme vstávaly kolem osmý a včera jsem kojila o půlnoci, v 1, ve 2, 3, 4, 6 a o půl semdý jsme vstávaly takže jsem se faakt bááájo vysppala :angry:
3. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
To máš kliku :wink: No rozhodni si to sama, ale jestli to kojení tolik neprožíváš, tak se na to vyprdni. Většina z nás vyrostla na Sunaru a jsme zdravý holky :slight_smile: I já s kojením teď bojuju a taky mu nepřikládám takovou váhu, ale snažíme se co to jde. Já si právě říkám, že když to pořád teče, tak vydržím.
3. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
ja sa vyspím až v duchodu asi :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Vidím, že to s tím kojením je všude stejný :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
ja som chcela kojit aspon do 6.mes, no ked to nepojde, tak sa nepo...
musím ist uspat Natálku, tátu máme v hospode, tak musím ja
Luky našťastie už spí
dobrú noc a nech všetky detičky spia celú noc :wink:
3. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Lul, dobrý vtip :grinning: Dobbrou
3. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
My plně kojíme (to už je tu celkem raritka :dizzy_face: ) - a jo, taky tak po 2 nebo 3, maximálně 3,5 hodinách. V noci vydrží někdy i 6 hodin, ale posledních pár nocí to máme spíše po 3-4hodinách. A taky se mi zdá, že spí teď nějak neklidněji, snad se už zase neblíží spurt..... necůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dnes měla malá několik záchvatů řevu, nevím, co to na mě zkouší. Dala jsem ji prso a řev jak blázen. Chtělo se jí spát. A stejně neusla, pač jí furt vypadával ten dudel, tak se pak stejně najedla. No nevím. Kojení jako takové se zlepšilo, prsa nebolí, nalévají se dobře. Prášky dávno nejím, jsem zdravá, jím zhruba furt stejně, ale stejně to vypadá, že jí něco nejde pod nos, nebo si jen vymýšlí??? co já vím..... No snad se to uklidní...
3. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
cudlinka: náááááááádherně pasete!!!Na 2 měsíce - klobouk dolů!!!! Kde my se na vás hrabeme!!! :dizzy_face:

Lucy: holky jsou úúúúúúúúúžasné! Velké kočky s náušničkama!!! Nás to čeká až ve 4.měsíci, uf. Snad to zvládne Johani jako Tvoje holky - jsou to veliké šikulky!!!!!!
3. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Evi, já to mám stejně, taky si teď malá pořád něco vymýšlí a řve :slight_smile: Asi nějaká špatná konstelace hvězd či co... Trvá nám to už týden. A nevím, co se jí stalo, večer krásně usínala kolem osmé sama v postýlce a teď pár dní jí o najednou dělá problémy a vzteká se... Chjo :frowning2:
3. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Evi, malá poprvé zvedla hlavičku minulý pondělí, to měla 8 týdnů a 1 den, bulela jsem jako kráva :grinning:
3. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahojky, mě se Lucinka taky u prsa občas vzteká, první takovou krizi měla před měsícem, to jsem myslela, že půjdem na UM, před týdnem jsem začala brát antiko a dostala okamžitě MS - řev u kojení, prsa málo nalitá :angry: , včera jsem jí vysadila, jednou týdně to vydrží s kondomem :grinning:. Lullko, mě taky kojení nějak extra neříká, mám prsa docela citlivá a je mi to někdy docela i nepříjemný :confounded: , dneska se večer tak vztekala odtrhávala se, že jsem otevřela krabici nutrilonu a udělala dávku, než jsem k ní došla, byla ale tuhá, nutné spotřebovat do 1 měsíce po otevření:frowning2:. chtěla bych to do 6 měsíců vydržet a pak už bych jí chtěla stejně pomalu odstavit. dobrou :wink:
3. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
tak jsem zpět z krmení, tak dneska se opět předvedla, pila z prsu odtáhla se a hned obě ruce narvané v puse a ty zvuky u toho :grinning: , tak jsem šla udělat Nutrilon a ten nechce, tak já fakt nevím, má hlad a nechce jíst? Nerozumím tomu :cry:
3. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.