• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
bobulko -> taky tak papáme, přes den co 2-2,5hod., co 3hod. málo kdy. A v noci první kojení zhruba po 6hod. a pak už zase co 2-3hod.

evita_ij -> já měla dneska úplně stejný problém....

Holky gulášek dobrý, manželovi moooc chutnal :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Nerozstou těm našim prckům zoubky, že tak vyvádějí?
3. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Lull- hih, nejsi jediná, co nebyla na kontrole po šestinedělí :sweat_smile: .
3. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Brý večír :slight_smile:
bobul, kojíme po 3 hodinách zatím plně :sweat_smile: Teď usnul a vzbudí se kolem 4. až půl páté, takže pohoda :dizzy_face:
Jinak jsem dneska vyrazila ven s kočárem a hrůůůza :angry: Chci jaro :frowning2:
cudli - to je borka, takhle pase Kryštůfek teď a to jenom když má náladu :grinning:
3. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Spaagetka, no jo :slight_smile: my krásně paseme, vy zase krásně spinkáte. každý má něco :slight_smile: já bych radši to spinkání :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahojky holky,

nedočítala jsem úplně, nějak nestíhám... ale koukám,že se probírá kojení,tak my kojíme v průměru po těch 4 hodinách,ale musím říct,že máme problém s množstvím mléka...

bobulka + lullka: koukám,že máme úplně totožný problém:slight_smile: malá chvíli pije,pak se odtrhne a brečí,dám druhý chvíli pije a pak se to opakuje a to je pořád to samý.. .dneska jsem byla u dr, a zítra jdu na kontrolní kojení, protože to vypadá,že se mi dělá už málo mléka... dr říkala,že kolem 3 měsíce je to normální, prý se to může ještě rozjet,ale asi budem chvíli dokrmovat,a když se to nerozkojí,tak holt bude UM...

dneska jsem schválně zkoušela el. odsávačkou před kojením něco vytáhnout a byla v obou jen 100 ml... :frowning2:
3. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj damicky, snažila jsem se vás dočíst, ale vzdala jsem to-jste drbny!
Tak jen par reakci:
monter a evatka- děkuju za prani, evatka dokonce v rýmu.. :slight_smile:
kvakul- moc se mi líbí vyprávění o měsíčních slecinkach, s tvým dovolením bych si zaklad převzala taky do svého repertoáru.
Davlu- zimní krém používám altermed winter cream a jsme spokojeni
Byli jsme v pondělí na prvních vanickach, těžko říct, jestli se to víc líbilo vojtovi nebo mne.. :slight_smile:
V úterý jsme byli u doktorky, Vojta ma v 11 týdnech 6,4 kg a 61 cm, hlava 40 cm. Co na to říct, není to zrovna drobecek.. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
jahod: teda to je ale kousek, já dneska u dr. vážila malou a 5,1 kg -))))
3. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
Malem bych zapomněla; spaaget, ty jsi tak rozumna! Vždycky mě tak pohladis! Děkuju!
3. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
Lill, já vím, je to otesanek.., ale je mi útěchou, ze holcicky bývají menší.. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
ahojky maminy :slight_smile:

kurz masáží miminek dneska byl super :slight_smile: Kuba si to vyloženě užíval, ale pak tam začalo hodně plakat jedno miminko a on z toho byl tak nešťastnej, že se taky rozplakal... no a pak z toho dostal hlad, takže část kurzu jsme projedli :grinning: naštěstí to bylo už jen povídání... všem, co mají možnost, doporučuju :wink:

dneska se nám taky povedlo pasení :dizzy_face: no ale vyfocený to nemám :frowning2: mobil nebyl po ruce a foťák máme rozbitej... Kubino hlavičku zvedá už dlouho, ale pořád k tomu nemohl nějak zkoordinovat ručičky, i když jsem ho nastavila, tak s nima začal všude mávat, jenom ne se o ně opírat... ale dneska po koupání jsem ho natírala olejíčkem a jak jsem ho naštelovala na bříško do správné polohy, tak ho tak zaujali medvídci na osušce, že tak zůstal a koukal :dizzy_face:

teď jsem koukala na Táta xxxl, je fakt hrůza, co se sebou někteří lidi dokážou udělat, ale z čeho mám dost - čtyřměsíčnímu miminu vrazila do ruky hranolku a dávala mu "ukusovat" z hamburgra! :astonished: prostě děs...
3. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Evit - já ti náhodou to kojení závidím, mít furt krmení u sebe :wink:

Lull - já přikládám a dokrmuju, jak trefně konstatovala doktorka, ředím Bebu, bo dítě vytáhne max padesátku v noci, třicet přes den. Už to moc nevypadá, že by to někdy bylo lepší, takže se smiřuju, že od konce třetího měsíce přejdu plně na umělé. Jo, a na kontrole jsem taky ještě nebyla (a to mám doktora deset minut od baráku) :sweat_smile:

Kvakul - hele, to je zajímavé, s těma dokrmama. Já jsem si říkala, proč musí člověk zatěžovat trávicí trakt nekojeného dítěte jinou stravou dřív než u kojeného... Uvidím, jak bude prospívat, asi.
3. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
jahod: jasně, důležítý je, že je Vojtík spoky ne? .-)
3. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Jon-koukala jsem, ale začalo mi z toho byt dost soufl, tak jsem šla radši do vany a miminko jsem naštěstí neviděla..
3. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Lill- taky si myslím a to on tedy je. :slight_smile:
porad se bojím, abych na nej neprenasela nejaký moje stresy, ale on vypadá jako naprosto šťastný a spokojeny díte. :slight_smile: Dokonce teď na těch vanickach mi instruktorka říkala, ze je krasne vidět, jak tím ze já jsem klidná a v pohode, tak jak je Vojta spokojeny.. :grinning: Hahaha, to mě teda fakt pobavilo, klidná a v pohode..
3. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
jahod, bych ti ukázala Kubu, má asi 6,5 kg cca 62 cm, přesnějc to budu vědět příští týden... no i kebulku má větší, dr. na rehabce mu ju měřila a naměřila 41,5 cm :dizzy_face: sranda je to s oblečením, na délku máme 62, ale na šířku by nám spíš vyhovovala 56 :grinning: a co jsem mu koupila polodupky, tak ty mít vůbec nemůže, bo jsou mu široký v pase :grinning: asi máme těžký kosti :grinning:

co se týče jídla, přes den kojím cca po dvou - třech hodinách, v noci vydrží spinkat jednou šest hodin, ale před tím se nají dvakrát během hodiny, pak se budí cca po třech hodinách a vstává jak kdy... někdy je v sedm vyspanej a někdy vydží spinkat i do půl jedenáctý, jednou to natáhl až do čtvrt na dvanáct :grinning:
3. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
jonkar -> manžel na to taky koukal, já raději ne, mě je z toho blbě :zipper_mouth:

My dneska poprvé koupali doma ve vaně, uffff moje záda a nohy :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3767415#navigator
3. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
no já na to taky koukala tak na půl oka... a je fakt, že mě teda úplně přešla chuť na sladký, co jsem měla :grinning:

majda, my jsme koupali ve velké vaně před dvěma dny, ale taťky byl z Kubíkem ve vaně, abysme se takhle nemuseli namáhat... nevím kterej z nich si to užíval víc... :grinning: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
holky, to je trašný, co? my se tady stresujeme, jestli pasou, papaj, kakaj.....a oni ve 4 měsících habmáč, normálně jsem nad tím drobečkem slzu ukápla, jak mlaskala pusinkou, mlíčko by chtěla a oni jí dají žužlat hamburgr :angry: :angry: :frowning2:
ale co se týče xxl - já právě sežrala housku s anglickou :angry: :grinning:
3. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
růžovka, to spálíš běháním kolem malé :wink:
3. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
Jo, je to hnus.... fuj :angry:

jonkar -> taťka se koupat nechtěl, prý byla ta voda studená :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu spát, tak zase zítra děvčata, pápá
3. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
jahod: no vida, prostě je Vojtík super miminko a ty se mu prostě věnuješ tak,aby byl v poho a to je to nejdůležitější :slight_smile:
3. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
majda, taťkovi ta teplota vyhovuje, za to já bych asi zmrzla :grinning:

přeju krásnou klidnou noc :slight_smile:
3. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
no taky letím do hajan, tak všem dobrou a klidnou :slight_smile:
3. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
jo, to nevim, nějak se to na mě lepí, myslela jsem, že kojení je dobrá diete, ale teď to nějak protestuje, ty kila, jenže pravidelná strava, to nehrozí, že?! :wink: A dneska mám taky veeeelký hřích, v rámci oslav naší 3měsíční dcerušky jsem po večerním kojení v 19h s drahým vypila 2dl vína - kojení ve 2h, může jí to nějak výrazně ublížit? :unamused: jsem to ale nezodpovědná matka, co?
3. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
ruzovka, pry když si dáš vínko nebo pivo a kojíš, tak to nevadí, pokud to není pravidelně, a pokud kojíš za víc jak dvě hodiny, tak většina alkoholu už je z tebe pryč... taky si občas dopřeju :wink:
3. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
jonakar, taky si myslim, byla taková kráásná příležitost :grinning: , tak jsem zhřešila a hned bylo líp :wink: , já teda vůbec víno miluju, ne že bych se musela opíjet (to jsem byla jen 2x v životě a stačilo), ale dobré jídlo, víno....hmmm, hlavně červený... :wink:
3. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
uklidnily ste mě s tím nočním krmením... taky mi připadalo, že všichni spí stráááášně dlouho a my nic

cudlinko pasete fakt vzorně! jak se elsa vytahuje výš s hlavičkou, tak zas pro změnu přepadává, takže ani nestíháme vyfotit :grinning:
4. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ránko,
dneska tady krásně svítí sluníčko :slight_smile: konečně!!

ruzovko -> já dokonce četla, že si kojící matky můžou dát každý den malou skleničku.... Myslím, že pak po dvou hodinách můžeš v poho kojit.
Já vínko moc nemusím, ale už se těším na pivečko, někde na zahrádce :grinning:
4. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
zdravím,tak jsem vás dočetla.Včera byl babinec super.Filípek dostal hrací hrazdičku a už jsme ji ráno zkoušeli a vypadá to,že se mu to bude líbit.Jinak jsme krmili ve 2 a v 6 a od té 6h už nějak slavně neusnul,ale žvatlal si v postýlce a mě nechal ještě dřmat so 7,to je moc hodný.Pak si chtěl hrát a teď mi vytuhnul na rukáchtak ho jdu odložit.To se určo vzbudí a pak budeme papat.
Jinak táta XXl jsem viděla jen málo,ale líbilo by se mi přijít k doktorovi a říct mu,odřežte mi z břicha tak 5 kilo :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.