• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evatk -> já jsem taky myslela, že my s tím nočním spaním jsme něco extra, a vidíš, nejsme :wink:
4. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
majdo-sluníčko je super,snad to vydrží.Jen je zase kosa,nám to ukazuje -4 a to jsem v 5.patře,tak dole bude tak kolem -7,ale ven vyrazíme odpo bude určitě líp
4. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem našla cvičení pro malého a budeme chodit jednou týdně. Dobrý je že tam i já přijdu na jiné myšlenky atd. Snad se nám to bude líbit.
4. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:)))

tak u nás noc super, krmila jsem v 9 h, malá šla spát v 22 h, pak kojo ve 3 h a pak v osm.. a teď už se vykecala,tak to vypadá ,že zase usne :grinning:

saze: díky za ty recepty, jsem vyzkoušela ty kuřecí prsa a mě to teda chutnalo :slight_smile:))) dneska či zítra vyzkouším guláš :slight_smile:

holky,co jste ho dělaly, mám míň masa, jen 600 g ,myslíte,že to musím nějak přizpůsobovat množstvím ostatních surovin?
4. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
já jdu taky dneska dělat ty kuřecí,gulášek chystám na sobotu
4. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Holky,pošlite aji k nám sluníčko! My spali od půl9 do 2h a pak do půl8,takže super ale my to tak máme už delší dobu. Lill,asi bych tam dala o krapet míň...místo 2 lžiček jen 1 lžičku.
4. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Lili asi jo jinak budeš mít hodně vody málo masa. dej tam všeho trochu nad půlkou a máš to. Ten recept je tak na 5-6 porcí.
Jsem ráda že vám recepty chutnají.
Monterko - ty jsi z Prahy? Tady totiž sluníčko není.
4. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Jo a malej mi začal cestovat po postýlce ráno jsem ho našla bez deky v opačné poloze. Tak hračky musí ven z pelíšku. :grinning:
4. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
no tak nevím, kde jste vzaly sluníčko,ale závidím, tady není ani náhodou :grinning:
4. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
No a tady krásně svítí-Havířov.Už mám i lepší náladu,je to nádhera.Už vám ho posílám a odpoledne ho tam máte :grinning:
4. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Saze,malý cestuje po postýlce už delší dobu. Někdy spí zkřiva,jindy mu čouhá noha ven mezi šprušlama a dokáže spát aji napříč. Mám ho tak aji vyfoceného v albu.
Já už snad ani nevím, jak sluníčko vypadá, tady je mlha, že není vidět ani na krok, takovou mlhu jsem snad ještě ani nezažila :angry:
mlha hustá tak, že by se dala krájet... :wink: :wink:
4. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
pampusik77 -> u nás je 1,5 v prvním patře, taky bych chtěla odpol. vyrazit ven
4. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
ahojky maminy!! tak doufam, ze jste se vyspaly hezky do ruzova! ne jako u nas, Klarka se rozhodla, k velke radosti svych rodicu, ze bude vstavat v pul 6!!! pomoc!! pres noc nemam problem k ni vstat, ale tohle je faakt vrazda!!

kvakul - dik za link na ty stranky co ma vse dite umet.. jdu si odskrtavat:slight_smile:

bobulka + lullka + lili: hlasim se k vam do klubu!!! u ás je to úplně stejné! malá chvíli pije,pak se odtrhne a řve jak tur, dám druhý chvíli pije a pak se to opakuje a to je pořád to samý.. .
přitom ale když vezmu odsavačku a odsaju kus, pije to jak blazen.. nekdy se mi ji podari nahodit zpet misto lahve jindy ji to dojde a zase rev... pak rezignuju a jdu pro UM - snazim se minimalne protoze si myslim, ze mam mlika dost, ale ten jako hladovy rev se neda vydrzet.. na to fakt nemam.
Nevíte někdo CO TO MÁ ZNAMENAT??? CO TY DĚTI CHTĚJI???

ruzovko - vinko muzes! obvykle po tomhle cirkusu si otviram flasku :wink: :grinning: a davam dvojku...
4. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, nezlobte se nestihnu dočíst, protože čekáme návštěvu a tak musím jít dát barák do přijatelného stavu...Ale chci se zeptat. Už jsme týden na UM. Malý vypije 5x - 6x po 150ml Beby, ale za ten týden přibaral půl kila :astonished: :astonished: :astonished: Je fakt, že poslední měsíc na kojení strádal, tak to asi na UM dohání. Kolik vám toho UM za den vypijí? Díky
4. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
davlu elsa vypije cca 8x 100, někdy 7x , někdy 9x...

marsie taky jsem si odškrtala, jéééééžiš, ale něco z toho neumííííííme, pomooooooooooooooc! :grinning:
4. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Davlu - také dávám Bebu a vypije 5 krát za den těch 150 nebo 160 vody plus mléko prášek
4. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Davlu: my taky krmíme 5x denně po 150ml (vody) Nutrilon. Byla jsem ten minulý týden a malý měl jen 5,05kg. Na převážení jdu 10. to bude mít přesně 3 měsíce. Myslím, že taky dost přibral :slight_smile:

Dneska jdeme zase na rehabky cvičit - to mně ho zase bude taaaaak líto. Už ať nemusíme cvičit!!!!!!!!
4. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
tak jsem se vrátila z obchodu a venku je úplně nádherně.Kdyby to tak vydrželo týden,tak máme pryč to bílé nadělení.Odpo vyrážím na delší procházku,teď honem uvařit a najíst.
Ostatním jsem už sluníčko poslala,tak vydržte.
4. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Davlu, klíííd- žereme taky jak zjednaný- kolem litru, někdy míň, ale to je snad nedopatřením :grinning:
Zajímavý link o zavádění příkrmů- http://www.kojeni.net/prikrmy.php- je tam i tabulka zavádění
4. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Pampus, dík za sluníčko, ale asi si po cestě skočilo ještě na oběd :grinning:
4. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:
Tady je sluníčka na rozdávání, akorát je z toho na silnici pěkná srajda, tak to bude zas čvachtací prochajda :sweat_smile:
Dneska jsem se sama vzbudila v 6 hodin a říkám si, to je ňáký divný, že ještě neřve, dyť usnul kolem 10. Rozsvítím lampičku a hledám dítě :grinning: Koukám, že jedna noha čučí zkrz šprušle postýlky na úplně opačným konci postýlky a on pod peřinou mlaskal a v puse ruku i peřinu:sweat_smile: No má se ozvat ne? :grinning: Takže stejně jako u Saze vyndavám hračky :pensive:
Dneska nevařím, prababička mi přinesla semelbábu(žemlovku) - tu jsem neměla snad od ZŠ :astonished: Jinak včera jsem dělala játra s pórkem, páč na ně měl děda chuť.
kvakul, fakt zajímavej odkaz, díkes :wink:
4. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Saze. kam budete chodit cvičit? Ráda bych taky chodila, mám nějaký averz proti plavání v zimě, tak asi začneme chodit až na jaře, ale na souši bych cvíčo brala
4. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Přátelé, kamarádi. Jak dlouhou dobu denně trávíte s dětmi nějakou "rozvíjecí činností"? (Pasení, cílené mluvení, říkačky, mazlení, předvádění chrastítek - prostě cokoliv, co není "obsluha".) A jak dlouho necháváte děti jejich osudu, jsou-li klidné? Beno je schopný mlátit hodiny do trojúhelníku připevněném na hrazdičce, eventuálně zírat do stropu, a já mám pocit, že ho zanedbávám (zvlášť při tom zírání do stropu), tak by mě zajímalo, jak jsou na tom ostatní.
4. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
rivka časově to změřeno nemám, ale když je vzhůru a zrovna v pohodě, tak chvíli na ni mluvím, na chvilku jdu pryč, pak zase přijdu, odejdu, pak ji dám pod hrazdu, jsem tam chvilku s ní, bo samotnou ji to ještě úplně neba, zase chvilku pryč, zase přijdu, odejdu, dokud nezačně být protivná, párkrát denně paseme, díváme se do zrcadla, to ji baví...
přidávám ji k rivce, taky nevím, jak dlouho by to mělo být, ale myslím si, že zas pořád je to může i otravovat, že potřebují i klid...
zase když si vydrží dlouho hrát i samo, není od věci ho nechat, ale ne celý den nebo celé dopoledne

tak sem s vašimi názory, jsem na ně zvědavá
4. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
rivko-je to jak kdy,ale když jsem se tak zamyslela,tak jsem to nikdy neměřila časově.Když se vzbudí a je vysmátý,ak si hrajeme a povídáme a až vidím,že zase začíná zívat,tak ho nechám o samotě a on si hraje sám a vykládá.A nejdelší čas spolu trávíme před koupáním,to si povídáme a tak podobně.Ale fakt nevím,kolik to je časově.
4. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
pampusik jojo, před koupáním to máme taky na dlouho, někdy i po koupání

ještě jeden dotaz - odříhnou si vaše děcka pokaždé? mě připadá, že na um už ne tak často, kolikrát ji držíme i dlouho, po kojení to bylo lepší, střídáme polohy - vyvýšené klubíčko, přes rameno, zase klubíčko a někdy nic
4. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
evo-většinou so odříhne v poho,ale v noci,když kojím,tak i když ho držím dlouho,tak si neodříhne.Tak ho položím do postýlky a spokojeně si spinká.
4. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
evatk: my to máme obráceně - při kojení si grgnul sem tam. Co je na UM tak je to o mnoho lepšejší :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.