• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
my po koupání už ne,to musí rychle papat.Zkoušela jsem to trošku protáhnout,ale nepochodila jsem.
4. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Evo - Občas ne, když je hodně tuhej. Pokud překročí míru mé trpělivosti, odkládám ho a doufám, že nezhyne.
4. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
pampusik my už přebalování a koupání tak nevážeme na následné jídlo, takže bývá v klidu většinou a tím pádem si hodně povídáme a smějeme i u přebalování, takže další plusový bod :grinning:
4. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
my přebalování taky ne,ale snažíme se koupat tak nějak ve stejnou hodinu,pak kojím a pak jde spinkat.
4. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
my taky koupeme ve stejnou hodinu, aby chodila spát stejně každý den, ale tím divokým krmením v poslední době, kdy je to každý den jinak, nám krmení vychází někdy po, někdy před... kdysi už to bylo pravidelné všechno, snad se to zas vrátí do starých kolejí
4. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tak holky dneska jsem líná jít ven tak jsem poprvé šoupla Toma do kočárku na balkon a už spinká hodinu a myslím že tak jednu ještě bude.
4. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
saze elsa je taky na balkoně, od 12, tvářičky má teplé, spí, ještě ji tam nechám
4. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Holky, v kolik chodí vaše mimča večer spávat?
4. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
tak jsem se vydala na 3měsíční k Dr. a že nás rovnou naočkuje (domluveno předem) a po příjezdu - máme to docela daleko - dovolená :angry: :angry: , jsem jí celý ráno povídala, jak dostane včeličku a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
cudlin koupeme většinou mezi 19,30-20,00, když pak jí tak zalehne v 20,30, když nejí, tak hned
ale třeba včera jsme dojeli od našich po 20. hod., u našich jedla v 19,00, tak jsem ji vyndala ze sedačky, spala, tak jsem ji nechala už tak
4. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahojky, my chodíme spát taky před zprávama ... chci mít od obou klid, takže Verča jde po večerníčku a mladej ji následuje ... většinou jsou oba do zpráv tuhý :slight_smile:
jinak u mě proběhl ráno šok ... ode dneška poutám malýho v lehátku ... dávala jsem ho tam vždy jen tak ... jenže mladej pán má sílu v rukách takže se chytl hrazdičky a přitáhl se ... neseděl úplně, ale hlavu a kousek zad měl ve vzduchu ... fuuuuuuuuuuj
4. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
my koupeme kolem 19h,pak jíme a jak jsou zprávy,tak se chvilku ještě tulíme a pak jde do hajan a kolem 8-půl9 usíná.
4. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Holky Praha a Tom na balkoně hlásí sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: Díky Karviná ale to mu to trvalo než od vás dorazilo. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Díky, malá chodí taky spávat kolem osmé, ale v noci jí to spaní moc nejde. Tak jsem chtěla vědět, jestli nedáváte prcky spávat později, když v noci tak pěkně spí.
4. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Cudlinko - já dávám když začínají TN na Nově mlíko to má tak do 19,45 pak říhnutí a pak sedí chvilku v lehátku protože je ublinkávací. A v 20.00 postýlka asi tak třikrát podat dudlík a v 20,15 je tuhej.
4. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Hih, Riv- nejsme bráchové??? Jáchym je taky věru ochotný zabývat se čímsi na hrazdičce, svými končetinami, koukáním, povídáním si- jen se nasejří, když chce spát a nejde to (pak ho musím profesionálně zabalit, včetně hlavy, a utlumit studeným dudlem). Málokdy si vyžaduje mě, spíš když občas chce vzít na ruku, povídat s někým, blbnout- ale já hrozně nerada rozvíjecí činnost!!!!!!!!!! Já s ním klidně blbnu (Plivník je ještě malej, až bude víc držet pohromadě, tak to půjde líp), válíme se spolu po posteli, říkám mu kraviny, on si hýká a prská, bublá, tleskám mu chodidýlkama o sebe, omlaskávám ho, říkám neuvěřitelný repliky a hrozivé historky o tom, co se stalo, když nějaký chlapeček to a to :grinning: . No ale rozvíjení- on se asi rozvíjí sám, ne? věřím tomu, že kdyby mu něco chybělo, tak se ozve- ale proč ho otravovat se svou pozorností jak nějaká úča? :grinning: :grinning: :grinning: (Ha! Máme alibi!!!!!)
Pampu- myslím, že v noci líp pije, klidněji, takže nenapolyká tolik vzduchu, tudíž brkat tak nepotřebuje
4. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Před chvilkou jsme se vrátily z procházky, paráda!!!! Jen na tom měkkém sněhu se blbě jezdí....
Teď Emča dospává v kolíbce u otevřené ventilačky a já dojídám včerejší gulášek :slight_smile:

rivaka -> délku hraní a rozvíjení osobnosti taky neměřím, všechno záleží na tom, jakou má Emi náladu

evatk -> Emča si odříhne málokdy, poněvač z 90% u kojení usne.

pampusik77 -> my se taky snažíme koupat +- ve stejnou dobu a malá usíná v poslední době kolem 20hod.
4. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
taky krásně pasemeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jako blesk z čistého nebe, nejdřív nic moc, pak trošku, pak zas nic a dneska u paní doktorky kráááááááásně, propnutá jak luk, tak hned jsem to doma zkusila, nafotila, tady to je
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3769511&vReferer=
a dále

Majdo: jako vy co? herečky to jsou, ty naše holčinky :dizzy_face: :dizzy_face:

evatk,rivka: s tím hraním: dělám to jak evatk - odcházím a přicházím, a nějak to nehrotím že bych to měřila, myslím, že se jí věnuju tak akorát... :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
byli jsme u paní doktrorky, protože máme jakýsi ekzémek, už skoro týden, zhoršovalo se to, tak jsem tam radši zašla..... Dostali jsme mastičku, tak už je namazaná :dizzy_face: snad to pomůže
4. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
evita_ji: teda vám to pasení jde :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
evita-opravdu krása :wink:
4. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
my jsme před chvilkou dopapali a za chvilku půjdeme venčit.
4. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahoj :wink:
Dnes jsem byla na lekci manipulace s dítětem - u nás je to před plaváním ve vaničkách a prý 3-měsíční dítě má být denně na břichu 3 hod, no docela nás to ještě s jednou mamkou rozesmálo, protože jsme obě zkonstatovaly, že děti jsou na břichu max. 5 minut a musely jsme slíbit, že budou aspoň 1,5hod, no nevím nevím :sweat_smile:
Tak schválně, která máte dítě na břichu tak dlouho? :grinning:
4. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Příští týden začínáme plavat :wink: Mohla jsem chodit i cvičit, ale je to bohužel ve stejný den jako plavání, ale nevadí, myslím, že od 6 měsíců cvičení stačí....
4. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Jo a jinak já mám pocit, že Jáchymek vůbec nechce být sám, trochu hodně to připomíná jeho sestřičku, která je stejná, jsem stále u nich, takže pokud nespí, věnuji se jim a jsem velmi ráda, když někdy nějakou chvíli spí najednou. Většinou Jáchymek poslouchá, jak zpívá Beatka nebo jí zpívám já, nebo když ji čtu - to ho houpu v lehátku. Když jsem s ním byla sama doma a nespal, četla jsem mu časopis :grinning:
Slunatko, zprávy je jediný pořad, na který se chci denně dívat a už 3 měsíce se mi to nepodařilo, prakticky se na TV nedíváme, pokud nepočítám Kouzelnou školku a Večerníček, jinak TV vypnuta, Beatce večer čteme - jeden z nás, usíná kolem 22hod za naší přítomnosti a druhý uspává Jáchymka, podaří se jak kdy, několikrát se ještě vzbudí, takže u nás klid tak po 22hod a to je chvíle, kdy můžeme něco vyřídit atd., opravdu celodenní směna....
4. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Beránku, 3.hod???? my max 10.min denne
ja zatial neplánujem ani plávanie, ani cvíčo- nemá mi kto hlídat Natalku :unamused: jedine, že by ju zbrali do školky, tu bude zápis 10. a 11.3. tak snád ju na dopoledne zoberú
4. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Lullko, my ho dáváme možná na 5 minut, víc určitě ne... Už je to složitější, když jsou 2 děti, co? Hlavně mít hlídání, to už člověk nedělá nic jiného než plánuje a koordinuje týden :sweat_smile:
4. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
No nic, tak jsem si tu vypila kafe a vyrážíme na zpívání s Beatkou :wink: Zatím ahoj :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
ved práve :confounded: ked som bola tehu, tak som chodila s Nat aspon každú stredu na cvíčo a kedže tam s Lukym nemožem, nechodíme
pred 2.týždnmi mal manžel dovolenku a tak som tam s nou skočila a chudák, ako nechodí teraz tak často medzi deti, tak tam behala a kričala od radosti ako blázinek, bolo mi jej stašne luto, že v podstate teraz stáe trčí doma...
4. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
evit jste teda vzorňáci!
a jakou mastičku na ten ekzém máte?

beranek tos mě pobavila! :grinning: , kdyby se elsa nevztekala a poslední dobou nepřevracela, tak možná... radši ani nepíšu, kolik málo času nám to zabere, jinak snaha z mojí strany by byla a dost dobře nevím, co s tím převracením
4. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.