• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evatk: :dizzy_face: víš co, nechala nám namíchat cosi v lékárně, není tam název... Radila koupit si INFADOLAN, ale tak zatím jsem ho nekupovala, když mám to namíchané... tak uvidíme, snad se toho zbavíme, prý je to jen z opocení, asi z oblečení, mám dávat prádlo 2x vymáchat a dát pozor, at ji nepařím v oblečení no :confounded:
4. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
nooo tak Tom je na bříšku za celej den tak 5 až 10 minut. A jak to mám dělat když ublinkává a můžu ho dávat je před jídlem to by neporadili :grinning: :grinning: :grinning:
Holky kolik vám děti přes den tak v součtu spí. Tom tak hodinu dopoledne po obědě 2,5 a odpolko zase tak 1,5
Celkem tak 5 hodin.
4. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Evi,krásně pasete! Malý pase taky tak 5-10minut denně. Saze,spí hoďku dopolko,odpo 2-3h a někdy si zdřímne hoďku navečer...večer usíná mezi 20-21h. Jinak se mu věnuji podle potřeby...když si vystačí sám tak ho nechám,jak ho to přestane bavit tak ho vemu a vykládáme si nebo si hrajeme.
4. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
evit, Kuba taky dostal mastičku, kterou míchaj v lékarně na ekzém, ale osypal se po ní ještě víc, tak ho teď natírám konopným olejíčkem pro děti, krásně se mu to spravilo :dizzy_face: jinak nám dr. řekla, že je to novorozeneckej ekzém a do půl roku se toho určitě zbaví...
4. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Kvakul - no já tomu říkám rozvíjecí činnost, ale to jenom proto, že mi připadá, že když je to dítě schopno hodinu omatlávat točící se trojúhelník a posunovat s ním sem a tam, je pro něj rozvíjení prakticky všecko :grinning:

Díky za odpovědi - potíž je v tom, že nejsem zrovna dvakrát komunikativní člověk ani s dospělými, natož s dítětem, které jaksi neposkytuje adekvátní odezvu :grinning: . Já si s ním samozřejmě taky vyprávím a konám s ním jeho zájmové činnosti, ale když nemám vnitřní korektiv a on mi vnější neposkytuje, protože se na "bavte mne" ozve fakt málokdy, tak abych ho nějak moc nenechávala jako dříví v lese :sweat_smile:
4. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
3hodiny na bříšku????No my tak dáváme před jídlem na 5-10minut pást nebo jen ležet,takže to přes den vychází tak max na půl hoďky :unamused: Ale ono se to změní,až se začnou přetáčet ze zad na břicho :wink:
4. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
My jsme na bříšku tak asi 4x denně na 5 minut. Ha ha, 3 hoďky, to je vtip, ne??? :grinning:
4. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
ahojky holky
vcera jsme byli s malou u kamardky pres noc...ma leteho kluka a 7mesicni holcicku... cekala jsem jak bude spat natalka..ale v ppohode... v 20.00 jsem ji dala do postele a spala az do 4.30 coz je parad bez krmeni a buzeni :wink:

doma taky tak spavame mezi 19 a 20 hod okoupem a pak po osme usina a spai az do rana kolem 3 se bbudi :slight_smile: mam to hodne dite
4. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Teda holky, ani nevíte jak vám ty spící děti závidím :grinning:
4. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
tak a ted jsem se nasrala s prominutim!!!! koukam na ucet a normalne me dosla materksa...jako jo docela brzo ale o 4tisice min!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je tohle mozny???? taky vam doslo min?
4. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
cudli-já taky,ale taky to nemáme tak nejhorší.Je to nádherný pohled,když k němu vstanu kolem 2 a on mě odmění krásným úsměvem a pohledem.
4. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
No já zatím nemám nic,ale už se toho děsím.To je ta podpora rodin s dětmi.
4. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Verus, já se na účet bojím podívat :confused:
4. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Veruso - také už mi přišla a o 5,600 méně. No jo Janotův balíček, někde se šetřit musí. :grinning:
4. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
saze a nansralo te to??? :rolling_eyes: kdyby si tak snizili v te vlade svoje platy tak si myslim ze usetri tam!!! hnupy!
4. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Tak jsem se odvážila, hmmm, o 3500 kč míň. :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
:grinning: holky ja jsem se ták nastvala!!! vim ze se mam asi pripravovat na tech 7600 ale tak jako mohli nam ty penize jeste nechat ne
4. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Holky nestrašte s těma penězama! Mám hrůzu kolik dojde. Vám chodí tak brzo? Mě kolem 8.
4. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
monterme taky kolem 8 ale ted proste dosli driv... asi byli nedockavi a tech par haliru posilali uz te d :confused:
4. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
no já už asi dostanu těch 7600 :frowning2:
4. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Taky mi přišly prachy - o 3tis méně - at se s nima zadáví ti -------------- :angry: :angry: :angry:
4. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
pampusil jak to???
4. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Holky - oni jednají o navrácení mateřské bohužel zatím se nedohodli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
saze jakoze by nam to pak vratili?? nejak nechapu
4. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
rivka komunikace taky není moje silná stránka, jsem do jisté míry spokojené čtecí samotář, ale kvůli malé se překonávám, jde to jakž takž, ovšem motivaci dochází, když řve a já mám za to, že nemá proč... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Veruso - ne, plán byl, že by se to vrátilo na původní úroveň, ale až od účinnosti, takže zkrátka my bychom měly smůlu tak či tak. Ale teď to moc nevyzerá, že by se jim to zadařilo. Zdanit náhrady, to také asi nestihnou. Jsou to šikulové :grinning:
4. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
verusa-páč jsem neměla až tak vysoký příjem.Jsem byla ráda,že jsem měla alespoň nějakou práci,víš.Takže si myslím,že když to pokrátili,tak mi to klesne hodně a tm pádem budu dostávat těch 7600.Protože to je minimum.
4. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
tak i já jsem obdržela almužnu, o 3800 méně... a rekordně brzy, asi se ti osli nemohli dočkat, až nás nakrknou
4. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
teda mě by zajímalo,kolik jste brali předtím :astonished:
4. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
pampusik: čím víc brali, tím víc jim vzali :angry: já měla 12500, ted mam 9600 :wink:
4. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.