• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marika urcite je kazdej to ma jinak a ty mas stesti ze ti nic neni. No jako ja pujdu az v dubnu k doktorovi aby bylo videt i srdicko.
9. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
holky jedu domu papa.
9. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ada ahojky já už taky za chvíli končím.
Marikap neboj si jedna z těch šťastnější která nemá žádné příznaky. Určo je vše OK
9. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
doufam, ted si vlastne vzpominam, ze moje maminka vypravela, ze nikdy nemela ranni nevolnosti, ze bych to podedila po ni?.. mejte se holky a diky :wink:
9. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
No vidíš to si určo podědila po ní :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak to u nás všichni věděli, že jdeme na ivf a po kontrole by se ptali (myslím rodinu a pár zasvěcených v práci), takže by se nám stejně nechtělo lhát, že to nevyšlo a když mi dr. doporučila zůstat doma, stejně by to všechny napadlo.
Jinak jsme všichni takoví opatrní, nechce se mi nic moc s nikým rozebírat atd. I když ta bolest, pokud to nevyjde, bude stejná bez ohledu na to, kolik lidí to ví... Akorát, že možná víc než to, jak hrozně by bylo mě, by mě trápilo, jak je ostatním, hlavně manželovi, mamkám a babičce. Všichni jsou hrozně rádi, že to po 3 letech konečně vyšlo... Vím, že bych neměla, ale jsem z toho docela vystresovaná, když si člověk uvědomí, že ani pozitivní test nemusí znamenat, že je vyhráno. Vždycky jsem si myslela, že po // budu skákat 2 metry do stropu a když je to konečně tady... Člověk za tu dobu pročetl kde co a já jsem bohužel taková, že se nechám ovlivnit spíš tím negativním než tím pozitivním - asi bych se měla zaměřit spíš na příběhy holek, které otěhotněly hned a bez problémů donosily.
Kontrola mě čeká ve čtvrtek, tak už aby to bylo!
9. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
marikap urco jsi po ni.

ada ja uz jsem doma.

evatk to je neco jineho. Ale jinak to bude vsechno ok vemsi ze ja jsem ted stastna a vim ze to dopadne dobre nemam pochybnosti. :wink:
9. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
Evo, naprosto te chapu, taky jsem neskakala do stropu, kdyz jsem nasla //, ani ted, kdyz uz mam jednu kontrolu za sebou, ktera potvrdila, ze jsem tehotna a ze miminko je v deloze, nejsem klidna, protoze se jeste nepotvrdilo srdiko. ale musime s tim bojovat, jinak si tehotenstvi neuzijeme a budeme jen ve stalem strachu mezi kontrolami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja taky verim, ze vse je tak jak ma byt a tak zustane, jen se to strasne tahne... ctvrtek uz je za chvilku, budeme ti drzet palce :wink:
9. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky, v poledne jsem objevila // :slight_smile:
Nemůžu se z toho vzpamattovat. Nečekala jsem to, příznaky vůbec žádný. Akorát mě bolívala hlava a šíleně bolelo v kříži a loupalo v podbřišku. Jak jsem to uviděla, klepaly se mi úplně ruce.
Řekly jste to hned manželovi?
Já jsem po MA v září 08,tak nechci nic zakřiknout a snažím se krotit v těšení..
9. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
marika proto nechci jit driv jak v 8tt k doktorovi bych se moc stresovala.

kukuca zdravim. ja loni v breznu potratila chlapecka. Takze vim jak se citis, ale raduj se.
9. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
kukuca zdravim a gratuluju tobě i ostatním nově "příchozím"
9. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
evat krasne testicky. :grinning:
9. bře 2009 v 16:31  • Odpověz
Holky nejlepší je,že jsem fakt otěhotněla díky bt, my se několik měsíců snažili v úplně blbou dobu a já mám ovulku až 19DC..Tou dobou jsme bývali už ,,vyčerpaní,, :slight_smile:
9. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
kuku tak to ja az potom co jsem sevsim prestala. :grinning:
9. bře 2009 v 17:04  • Odpověz
Kukuco, gratuluji a vitej! jak dlouho jste se snazili?
9. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
adajar, ja taky, me mereni bt jen stresovalo :grinning: takze ted ani nevim presne kdy jsem mela ovulaci a kdy vlastne k tomu poceti doslo...
9. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
marikap to ja taky presne nevim, ale vubec mi to nevadi. proste prislo prislo a je to dobre.
9. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
tak holky, musela jsem se dnes priznat - a to pred celou skupinou kurzu orientalniho tance, ze jsem tehotna... jeste, ze jsou to cizi lidi :unamused: nam prave lektorka vypravela, ze ji mame informovat, kdyz je nekdo tehotny, ze pry kurz obsahuje nejake prvky nevhodne pro tehotne, tak jsem se hned hlasila :angry: no a za celou hodinu to zatim byl jediny prvek, snad taky jeste neco zatancim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
marikap tedak no vidis to ja to budu muset priznat pred zubarkou az pujdu v dubnu.
9. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj,
Marikap, snažili jsme se 3 měsíce. Po půlroční pauze po MA.
Adajar, kdy jsi šla proísmtě k lékaři?Dal ti utrogestan?Já nevím kdy jít..Minule jsem šla moc brzy, viděl tam jen zvšenou sliznici a byly to o to delší nervy.Teď bych šla až na srdíčko, ale není lepší něco brát na udržení pro jistotu?
10. bře 2009 v 06:58  • Odpověz
kukuca ja jeste nebyla u doktora jsem teprv v 5tt takze to je dost brzo ja pujdu az v dubnu no ted nebude jeste videt srdicko. Jako na udrzeni hele pokud se neco ma stat tak se to stane i s utrousem tedka takhle brzo. Jako ja nemela MA takze nevim no. A hlavne nechci mit nervy protoze nevidi srdicko. :wink:
10. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
Holky tak jsem volala na gyndu a mam prijit 23.3.
10. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
Mari říkala jsem si dneska to samé..mám tu a tam břicho na vodě ale jinak mi nic není a říkám si, zda tam mimísek je. holky..taky jste večer tak unavené? já normálně už usnu u TV v 9 hodin :slight_smile:)
v pátek jdu na utz, myslíte že bude už srdíčko nebo je ještě brzo?? dneska jsem 5tt+3
10. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
saronka no ja myslim ze je jeste brzo. Ja jsem rikala sestricce ze si klidne pockam jen aby bylo videt srdicko a objednala me na 23.3. no tak snad to bude ok. No ja vcera byla utahana usinala jsem u znamich a pak jsem doma nemohla usnout do 10 nakonec jsem usnula. Jinak mam zaludek na vode docela poradne a vcera jsem poprve zvracela.
10. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
Jé ahoj Saru, tak se potkáváme i tady, to je fajn :slight_smile:
Já zavolám doktorovi příští týden a uvidím co mi řekne,na kdy objedná.To bude našemu embryu příští středu 3 týdny :slight_smile:
Mě není nic extra, dneska mám pocit jako bych měla snad horečku a mám lesklý oči..
Teda,ale jak to utajit před mamkou..to bude boj.Moc si rozumíme,říkáme si všechn, ona na mě všechno pozná,vídáme se často.Ale aspoň do velikonoc musím vydržet.

Holky,asi blbej dotaz, mám se ještě bát že přijde ms? Dnes jsem 32DC, aale 13DPO, ovulka byla pozdě.Cykly mívám 28,29dní..Tak nevím..Teploty pořád vysoko.tak snad už je drobek zahnízděnej.
10. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
kuku ja volala dneska rano a objednala me takhkle.

kuku ja mam teplotu nizsi a je to v pohode hcg podle testu stoupa. Neboj se.
10. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
Adajar, já mu brnknu v pátek.
Díky, snad to bude ok.
HOlky nepřijde vám,že ten únor byl extra plodnej?CO znám od vidění(přezdívek) holky, tak plno z nich to vyšlo!To bylo tím že byly mrazy,sněhu závěje a lidičky byli doma v teple a tulili se :grinning:
10. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
kuku jo byl plodnej ja si to myslim taky. :grinning: A neni zac.
10. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky mě je dneska hrozně ne jen že mi není dobře od žaludku, ale jsem strašně unavená a navíc kašlu jak tuberák. Dnes jsem měla jít do školy, ale kašlu na to a asi si zítra vezmu dovču jestli se to nezlepší protože určo není radno si s tímto zahrávat.
Jinak máte pravdu únor byl opravdu dost plodný :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
adel a byla jsi u pani doktorky??? vis co jinak ttytyty
10. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.