• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
vyy mě v tý tabulce vidíte?? :confused: :confused:
24. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
Tak mám dobrý recept na žaludek - pořádně se nažrat :grinning: Jsem teď byla na oběde u tchána a to co jsme snědla snad ani není možný....Ale je mi fajn :dizzy_face: Jen mne boli hlava, hdneska ještě žádné kafe + plus to počasí venku :confounded:

Hele, jsem dneska zjistila, že se mi ani tak nezvětšuje břicho, jako spíše boky - nevlezu se už do žádných džín, jen do manžestráků :frowning2: tož to docela brzo :cry:
24. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
Mury, nevidím :confused: Jo a jaký uzeniny baštíš???Já si dneska koupila šunku a nějakou madarskou klobasku, presto že normalne to nejim :grinning:
24. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
já se můžu utlouct po šunce,korbáčcích a párcích :grinning: :grinning: kdyby mi někdo dal do ruky párek s ním ho jen tak :grinning: :grinning: a klobásu také :grinning:

a po jogurtech které jsme milovala je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
pri prvom tehu mi začalo brucho rást až v nejakom 5.mes a teraz mám už pekný špek :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
Lullko, já mám špek furt, tak nemůžu určit, zda je těhu nebo ne :grinning:
Mury, jo tak šunku, to je ted muzu...Korbaciky a syry jsem mohla i pred tim a ve velkem, takze se nic nezmenilo :dizzy_face: Ale pokud neni vse cerstve, hned mi to smrdi...Jogurty, ty nejak nemusim, ani pred tim ani ted, jsem spise na slane a ted se to jeste vice vygradovalo, sladke jim minimalne
24. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
já mám tentokrát bříško, jak když jsem šla v tom 18tt loni rodit broučka....připadám si celá oteklá, i když na kila mám stejně :frowning2:
24. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
cirrus - no to ja nemuzu, pak bych jistojiste sla .. a predstava tech vasich s murynkou uzenin a burtu ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
ja mám stále chut na zelí a klobásu :grinning:
24. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
já ted mám tak po 3 hodinkách vždy šílenej hlad :grinning: :grinning: přdtím jsme nemusela jíst celé odpoledne a ted se cpu pořád budu jak slonice :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
Copak Marsie, dala by sis taky buřtíka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evanku, jj to je ono, nepřipadám si, že bych nějak tloustla, ale otékám....I když možná, že je to fakt jen subjektivní, krom těch kalhot mi tonic nedokazuje...Snubák a zásnubák mám pořád okiš a botky taky
24. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
evanku - to je hrozny, sem si to precetla v albicku.. a tyhle testy jsou 100%??

lulko - :grinning: nemuze bejt pochyb, ze ses v tom :grinning:
přijde mi, že přežívám na polívkových vývarech a mozzarele s rajčaty a polníčkem :grinning: :grinning: :grinning:, i když včera v noci mne od zvracení zachránila snikerska, kterou jsem neměla tak deset let, nechutná mi, ale manžel ji měl v zásuvce a zabrala :grinning: :grinning:
a hlad mám stále- aj v noci, asi 2x som bola na šunku :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
Lullko, zeli s klobasou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kurna mam chut....

A poslouchám tu ted Flerety a mám chut na slivovici (kterou jinak nesnesu, bluji z ni jenom ji vidim) :rolling_eyes: tož to jdou teda chute
24. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
Evanku, tak to jiš dost dietne, aspon neco, ja po tech kalorickych bombach co jim, budu jako slonice, jak uz poznamela Mury :rolling_eyes:
24. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
já bych ted sežrala cokoliv mám totiž zase hlad :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

evi vidíš jak se snikerska hodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
marsie,
myslíš plodovku? To ano, ale je tam riziko potratu, je to tenká jehla bez anestezie přes břicho do dělohy
a pokud se ptáš na nárust HCG, ano, mimoděložní je tentokrát vyloučené :wink:
24. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
evi jak se vyloučí mimoděložní???
24. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
jinak ta plodovka :frowning2: :frowning2: ale prostě to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
cirrusa,
to docela dietně ano, ale zato pořád.... jím víc jak manžel a ještě si vstávám v noci
a nejhorší je, že pořád to samé dokola, nic jiného nejsem sto sníst, nad jogurtem sedím hodinu a pak ho vrátím do lednice. Ještě mi teď chutná čočkovka a fazole.... maso vůbec
24. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
jak jsi psala jze te chechali rodit v 20tt a precetla jsem si, ze to bylo kvuli testum na DS - tak se ptam, zda to umi urcit na 100% ? ale chapu jestli se ti o tom nechce mluvit ..
24. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
mury,
u zdravého těhu se Hcg každé 2-3dny zdvojnásobí
24. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
ja mam v lednici kotel kulajdy .. ze dne na den se mi zmenily chute a nemuzu se ji ani dotknout ..
24. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
marsie,
já musela malého porodit kvůli tomu, že umíral, plodovka se dělala jen kvůli dalším těhotenstvím, aby se vědělo, o co šlo... DS nám řekli až pak...a ano, plodovka je 100%
24. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
Mury..tak jsem mluvila s doktorkou, prý to ještě nic neznamená, jsi prý krátce po oplodnění a ta sliznice je prý normální máš si za týden nechat uděla nový odběr případně pak říkala za dva dny. Takže prý uplně v pohodě
24. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
mari kulajdu miluju když jsem se učila na státnice vaříla jsem si jí pořád :slight_smile:) je fakt, že jsme v té době toho uvařit moc neuměla hihi
24. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
evanku - to je strasny, co se vam stalo ...
24. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
Evanku, to já mám taky, poslední jídlo sním kolem 22. hodiny a v 5 když manžel vstává do práce,tak se budim hlady s nim :angry: to jsem nikdy nemela, porad bych bastila....
24. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
saron moc děkuji v páták si naberu kontrolní HCG :wink: ..jsi hodná dík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.