• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jde ohřát v mikrovlnce. Bolí mě jen na levé straně ale fest. V noci sem si musela vzít prášek. Díky Ti za rady!!
5. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
monter - ja uz tyden neotocim krkem .. doporucuji voltaren emul gel a suche teplo!
5. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
lilli- Barborka hlady taky nepláče, ale hned po kojení cucá ruce, jak urvaná. Tak ji dělám Nutrilon, někdy ho vypije a někdy ne, takže vylévám :slight_smile: Dr. mi říkal, že když hlad mít nebude, tak to nevypije.
5. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
cudli my máme taky retrievra, zlaťáčka! tak vyfoť i s malou, parťačky

beranek my jsme teda ohrádku koupili v dobrém úmyslu, ale těžko říct, jestli v ní malá ubyde jakožto batole, což je pro nás důležité, protože kombinace batolete, které všude vleze a psa-kamarádského vítacího packou plácajícího vše nosícího telátka, to si teda neumím představit, malá se postaví, opře se o ni, maya uhne, ukradne jí hračku, malá spustí řev... fantazie pracuje na plné obrátky
5. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
holky, dnesek je opravdu narocny... takovej bobrik trpelivosti..
Priznam se, ze uz mi nervy pekne tecou.. fakt tezko snasim ten prisernej rev :frowning2: .
mate to taky???
ani cvicit jit nemuzu s tim zasprajclym krkem.. achjo
5. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
marsie já z křiku malé, který nemůžu utišit, úplně nervím... nemůžu si pomoct, pak když se usměje, si řeknu, že jsem pitomá a že to nemůžu tak prožívat a pak zas nanovo a furt dokola... 6 dní byl celkem klid a bříško už zlobí zase, už i v noci, což dosud nebylo, do toho když jsem sama doma (což budu dneska večer a v noci), no moje nervy, zítra taky sama, ale to jdu k našim a dneska jsem si vyčistila hlavu nákupama a procházkou, budu muset chodit častěji i v hnusném počasí, malá aspoň spí a je klid
a to jsem si zlvášť po ivf a po nervech s genetikou slíbila, že takové malichernosti řešit nebudu, sama si to pak vyčítám, ale v ten okamžik jsem úplně mimo
5. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
útěchou mi je tady ta diskuze a plk se sousedkou, která toto zažívala přesně před rokem, kdy člověk vidí, že milion věcí řeší i ostatní
5. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Nazdárek,
lillisku, jestli nechce, tak ji holt nenuť. Sestřenky malá pila taky málo a v půl roce oslavovali, že vytáhne 150 :sweat_smile: Několikrát ji zkoušely na radu Dr. dokrmovat na předepsanou dávku, ale skoro pokaždý se zeblila :pensive: Tak holt MUDra rezignovala s tím, že každej není tabulkovej, přibírá mezi 100 a 150g tejdně, což je tak nějak OK. Záleží na tom, jakou máte doktorku.
cudli, naši maj taky zlaťáka, on by se s Kryštůfkem kamarádil a rád, jenže je to zatím taky takový telátko jako evatkojic Maya :sweat_smile: Třeba zmoudří, páč je to zatím roční puberťák, ale o samotě s malým ho zatím nenechávám.
Pro maminky statističky tady mám zajímavej odkaz na stažení prográmku, kam můžete zapisovat míry děcek.
http://www.szu.cz/publikace/data/program-rustove-grafy-ke-stazeni?highlightWords=r%F9stov%FD+graf
monter, jak píše marsie, zahřívat a buď ten Voltaren(dělaj i pěnu, ta mi přijde, že funguje rychleji) a nebo tátovi zabírá Dolgit gel a je podstatně levnější :wink:
saze, zejtra bude guláš, už se těším :dizzy_face:
5. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Holky díky...gel doma žádný nemám ale zahřívám. Taky máme zlatého retrievra ale je křížený s kokrem. Sou mu 2roky a je přátelský ale sama s malým bych ho nenechala...to se ani nemá.
5. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
monter taky je sama nenechám... i pozděj, děcko může psat zatahat za ucho, ten nevinně rafne, děcko se lekne, cukne a hned je neštěstí hotovo... a tady ti psi, rodinní, můžou spíš ublíži nechtě, z radosti
5. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
pustila jsem naší nevrlé lady fén, začínám experimentovat, už si nevím rady...

akorát teda nevím, jak dlouho to může být puštěné, jak blízko u ní může být, jestli jí to němůže ublížit...
5. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Evi přesně jak píšeš a nač zbytečně riskovat. To je hrůza jak vám některý dítka řvou. To já vůbec neznám...malý sotva zaplače když má hlad a matka je lenivá vstát a nachystat. Sem tam ještě pláče když se mu chce spát a nemůže usnout.
5. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Ber- Jáchym měl docela velký rozestup břišních svalů po narození- mluvili taky o tom? Co že se to nemá dělat? Přetáčet? Docela bych takovou přednášku brala, škoda že nevím, kde to v Praze splašit... :frowning2:
Jášík poslední dobou spí jak Růženka Šípkovka- nejen v noci od osmi do osmi (2 krmení), ale chvíli dopol, odpol v kočáře tak 3 hodiny celkem- teda ani nevím, kdy ho dávat pást, když pořád spí, nebo je po jídle.
Ale párkrát denně ho pocvičím.
Ber- jak je na tom váš chlapeček s hlavičkou při přitahování do sedu? Doktorka to zkoušelA Jáchym má tohle snad nejhorší- skoro ji neudrží- má strašně slabé krční svaly- ale netuším jak to cvičit (ty svaly, kt. působí při úklonu hlavy dopředu). Neříkali vám k tomu něco?
5. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
eviz johanka je boooooooooooožííííííííííííííííííííí
5. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Naše kočky nesnáší, když malý řve- jsou na mě nasraný, proč si s tím kotětem něco neudělám..
Spaaget- no jasně, že už mám program asi 2 měsíce stažený a že zanáším- jsem magor, ale grafy miluju- to krásné období snažení o početí!!!!Manžel šílel :grinning:
Evit- za to, že se nervíš, když malá řve, za to nemůžeš- je to prudká biologická reakce- kdybys byla flegmo a v klidu, tak je to spíš hodně divný- v dospělých a v děttech od 8 let spouští miminčí pláč specifickou reakci- zvýší se tlak, začneš se potit, tělo se nastartuje, aby udělalo cokoliv- třeba vysvobodilo mimino ze spárů tygra šavlozubého- adrenalin roste- a to chceš být v klidu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
JInak k utišování pláče:Jáchym teď prakticky kromě plakavýho oznamování, že chce jídlo, řve jenom když nemůže usnout- to znamená před každým spánkem. Máme veselý rituál: plína přes hlavu, pod ní strčit ruku a dítěti držet dudlík v puse, druhou rukou někdy hladit místečko na čele mezi očima- někdy musíme synka i zavinout hodně na fest. Taky už začíná potřebovat rituál koupání kolem osmé večer a odpolední procházky- ufff- tak tří a čtyřhodinové.
5. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj,tak máme zasebou celkem zajímavý den.Malý byl trochu nervózní,páč mu teče očočko,ale je fakt zlatý.Dokonce se i smál a hráli jsme si.Sice do toho párkrát zabrečel,ale jinak super.Potom se na něj přišel podívat švagr-po 3 měsících-a úplně mě dojal,jak si malého užíval.No a teď už asi hoďku spinká,tak jsem zvědavá,jaká bude noc.
Jo a dnes se z pasení přetočil na záda,jsem to zase obrečela :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Pampus- Jáchym se taky přetáčí- ale mně přijde, že on prostě vezme vrtuli přes hlavu- jako kaskadéři- prostě velmi elegantně spadne a zářící přistane na zádech
5. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
evatk: :dizzy_face: hihi díky, se nudím no po večerech, tak si hraju s fotkama :dizzy_face:

Nevím co to dnes bylo ve vzduchu (nebo spíš posled.pár dní...) malá záchvaty řevu.... na prsu vydrží pár minut a řev, dneska se mi téměř 2x zalkla při řevu... no hrůza děs.....

kvakul: které zoubky rostou jako první? Mám podezření, že na nás brzy taky vykouknou - protože to by bylo logické, že nechce sát, že by ji bolely dásna, protože u kojení nikdy tak neřvala jak v poslední době...... a k tomu ten řev mimo - jakoby bez důvodu..... no nevím...... :frowning2:
5. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Evit- normálně začínají růst spodní řezáky, ale nám se klubou nahoře
5. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
kvak-no to jo,Filip zvednul nohu a ruku,dal se na bok a pak nevěděl co dál a pak se překulil.Tak uvidím,co bude dělat zítra.Je to legrační a dojemné zároveň.
evita-opravdu je vidět,že si ráda hraješ :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
evatk: nic si z toho nedělej, taky mám nervy, když dlouho křičí a já nevím, jak jí mám pomoct,dneska mi tekly slzy taky, jako jí :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to hrozná bezmoc..... naštěstí to nikdy netrvá dlouho, ale dnes to bylo husté :zipper_mouth:
5. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
spaaget: no jenže malá vypadá,že by to snědla.... no dneska mi to zas vysvětlila, pila a vypadalo to,že vypila dost,ale ani ne po dvou hodinách ječela hlady :slight_smile: takže asi jí to nestačilo,normálně stačí i 4 až 5 hodin... takže zkusím sunar a uvidíme

holky, vy co máte UM ,prosím Vás, dá se to co mímo nevypije, dát do ledničky a pak přihřát ? Na krabici je naspsáno,že ne,ale třeba to někdo dělá a je to v pohodě, nechci jí dávat hned moc..mám to jen jako dokrm,tak mi pak bude asi líto to vylít .-)
5. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky jdeme se pochlubit. Danysek dneska prosel na neurologii a nemusime uz cvicit vojtovku. Ja mam radost. No pani doktorka byla taky nadsena
5. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
adajar-mooooc blahopřejeme.Jste šikovní :wink:
5. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
pamp jsem rada moc. A dekujem.

Jinak nedocitam.
5. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
adajar: NO TO JE SUPER!!!!!!!!!!!!!!Vy jste tááááááááááák šikovníííííííííííí! Danýsek je machr! A Ty jsi super máma, žes ho k tomu dovedla! :dizzy_face: Velká gratulace a hodně štěstí a další úspěchy! Dany natrhne pr.... kdejakému chlapákovi! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
adaj, my přece dávno víme, že Daník je malý VELKÝ muž :dizzy_face: Jste prostě šikulové :wink:
5. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
evit dekuji on je uzasnej fakt zazrak jen vzdy smekam hlavu.

holky jste zlaticka
5. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
adaj: velká gratulace :slight_smile:))

jsme úplně mimo... koupila jsem sunar, kde píšou,že se dělá z převař. kojenec. vody,tak tu nemám,takže převařím normální,ale píšou , že to mám zchladit na 50C a pak teprve dát sunar, kurnik jak to asi změřím...???? jak to děláte Vy?
5. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
lilisek nesil ja to hazela bud do studeny prevareny a nebo do tepli proste chvilku nechas odstat a jinak s tim ohrivanim ja jsem tto ohrivala to rikala i stanicni na IMP takze v pohode.
5. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.