• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tak ja ted snedla sklenicku oliv ;) uvidime..
kde sezenu ty homeopatika? normalne v lekarne? na www.lekarna.cz to nemaj :confounded:
6. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
marsie v lekarne, ale vetsinou ti to objednaji do druheho dne. :wink: A co olivy chutnali???
6. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
tak já hodně piju a mám ty kojo čaje od Lerosu a vůbec mi nechutnají,ale co bych pro malou neudělala že? :slight_smile: dneska mi po kojení 3 x 50 ml sunaru.... v jednu chvílí jsem myslela,že je jen líná sát, zdálo se mi to prso docela ještě těžký,ale když jsem pak vzala odsávačku tak jsem odsála jen pár kapek z obou,takže se asi neflákala :slight_smile:)))

no nic, půjdu si dneska hajnout,tak všem dobrou noc
6. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
marsie, mně je taky objednávali do druhýho dne. Šla jsem tam s papírkem jak trubka, páč jsem nebyla schopná si ten název zapamatovat, i dneska jsem to opisovala z tý tuby :grinning:
6. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
lilisku ono muzes mit dost mlika a moc neodsat ono prece jen saci reflex je jinej nez odsavacka. proste obcas prsa asi moc nechteji spolupracovat jinak holky je to o tom se nestresovat a rict si ze mliko mate. proste to mate v hlave
6. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj holky,tak jak dneska je?Ta naše beruška usnula včera v 9 a spala a ž do půl 7 bez jídla a teď zase spinká.Co máte dnes v plánu k nám přijdou naši na oběd budu dělat kachnu s knedlíkem a červeným zelím,ale já to nejím
7. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
zuzu my čekáme návštěvu známých s miminkem, jsem ráda za rozptýlení
a budu muset na procházky počasí nepočasí, včera a předevčírem to bylo super, jsem jak vyměněná, akorát ta jízda sněhem, byla jsem utahaná jako kotě, kousek od našich jsem myslela, že se tam ani nedostanu - chodník jen částečně ušlapaný, do toho to tam odklízeli těžkou technikou, tak i na ten úzký chodník nahrnuli další sníh... byla jsem spocená až na prd...
a zasejc sněží, fuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já chcu jarooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!
7. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
ahoj! tak ja to zkusim , doufam, ze mi to objednaji - diky!
noc celkem ok, 3x kojo ale sli jsme spat v 10, takze standardne 2x.. holky - tukam, ale uz dva dny nebyla scenka u kojeni - snmad se to uklidnilo! a taky mozna tim, ze se ji snazim davat jist drive! nezli by mela.. treba i o hodnku - poznam to jak zacne natahovat, tak radeji hned vyndavam..
zkuste to..
7. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
marsie ja nemuzu a hlavne bych tim nabourala jeho pevnej rad i s cvicenim a to opravdu nechci protoze pak je nervozni a rve mi druhej den. Takze u nas rev az pred jidlem tesne- :grinning: :grinning: :grinning: A az po cviceni.
7. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Pěkné dopolko,holky nemáte to jednoduché s tím kojením. Luky má rýmu a kašel,takže odsáváme a kapeme do nosíku. Zítra jedeme k dr.na očkování tak sem zvědavá jestli malého naočkuje když je nachlazený.
7. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
monter to ho nenaockuje s tim pocitej
7. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Ad,je mi to jasné. Mě to napadlo hned včera jak začal. Asi se nakazil od tatínka. Teď spolu leží v ložnici na posteli a léčí se :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
monter no my nastesti jsme zdravi. Ale maminka jne utahansa.
7. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Ad,malý je teď poprvé a naštěstí nemá horečku a není protivný,tak snad to brzo odejde. Co vaříš dobrého?
7. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj, tak jsme u neurologo dopadli jak sedláci u Chlumce. Terezka v poloze na bříšku odpovídá tak 2 měsícům. Takže i když vezmeme, že je předčasně narozená, je docela opožděná. Na krku má trošku zkrácené vazy, proto točí hlavičku víc doprava. Ale prý jsem nic nezanedbala a určitě se to srovná. Takže v pondělí nás čeká rehabilitace a vojtovka. Docela se toho bojím, Terezka je trošku fiflenka a řve, když se jí trošku něco nelíbí.
7. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
monter livance. byli dobry.

orli to je mi lito. Ale neboj pomuze ji to. Urcite a plac je normalni. :wink:
7. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Adajar, Terka předváděla dokonalého pecivála. Jen tam ležela a když ji doktorka vyšetřovala, hrozně bulela. Přitom doma kope, přitahuje nožičky k bříšku, chytá hračky a hrozně kecá. A tam reagovala jen na baterku. Doktorka o ní říkala, že je pohodář. Nechtěla natvrdo říct, že je lenoch. :grinning:

Monter, Terezka má taky rýmu a taky ji nakazil tatínek. Ale trápí ji jen v noci, to docela špatně spí. Přes den jakoby žádnou rýmu neměla. Za týden ve středu máme jít taky na očkování, tak se snad do té doby uzdravíme.
7. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Orlik no ona muze byt pecival u ni ale hlavni jsou reakce na podnety a z tech to oni poznaji. A cviceni neublizi. My sice nemusime cvicit uz vojtovku, ale makame uz od porodnice cvicime co mame i ty pasyvni cviky a na brisku je taky dost. Proste je znat ze je vytrenovanej uz z nemocnice. Ne my meli velky stesti. A neboj se ona poznala ze s ni makate.
7. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Orlíku, za týden jdeme s Jáchymem na druhou konzultaci k neurologovi a skončíme jistojistě jako vy- Jáchym se při pasení (docela se udrží- tak 5 minut) kácí na pravou stranu, i když se snažím, aby neležel pořád na levé straně, tak to stejně dělá a má už docela placatou hlavu. K tomu má ještě od narození rozestup svalů na bříšku. Takže cvičit docela i chci. Můžeme si pak povídat o tom, jak báječně svoje miláčky mučíme :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
kvat to neni muceni to jim dela dobre holky musite to tak brat. A cim driv se zacne tim driv to mimcu pomuze my jsme toho dukazem. :wink:
7. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Adaj- já to vím :dizzy_face: právě proto se do Vojtovky tak ženu, i když nás tam pediatrička vůbec nehoní
7. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Holky, já jsem taky ráda, že s ní něco budu dělat. Měla jsem strach, jestli jsme něco nezanedbali a nejdeme pozdě. Podle doktorky ne.

Kvakul, na mučení se těším. :grinning: Probereme to.
7. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
jak vás tak čtu, začínám mít bobky z naší kontroly 17.2., bo malá pase někdy ukázkově, někdy se jí nechce, cucá ručku, někdy křičí, někdy se vyvrací... a taky ráda u doktorky pláče, i když teda minule sebou šila, že si mudra dělala srandu, že ji nemůže ani pořádně poslechnout

zítra jdeme na kyčle, snad budou ok, plenu dáváme, teda jen na noc, ale posle toho, co tu čtu, to stačí i docela šidit a vše je ok
7. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
evakt pokud neni neco hodne v neporadku tak se nic nedeje kdyz plenu davas prej jen preventivne takze nedavas my meli zakazano ji davat pokud by to bylo jen preventivne. :wink: :wink: :wink:

Jinak ja mela bobky takyz neuroloie a dopadli jsme uzasne proste jsem to ani necekala ze to tak dopadne.
7. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
evatk taky jsem si ted rikala ze holky tu resi ze se jejich drobek udrzi jen 5min s hlavickou nahore pri pasen.. a my? jak u vas... mala drzi tak 30sekund dyk ne pak place ,cuca ruku :frowning2: ale ja to nejak neresim... prospiva tak co

dneska je den D !!!! vcera vecer mala rvala rvala rvala tak sem ju v 19.00supla do postylky bez jidla a spala az do 4.00 a dneska nanovo...furt place vzteka se slzycky tecou... ja jsme si snad poprve okusila jake to je byt zpocena,vynervovana nervozni matka... ke vsemu jeste varit a delat buchtu...nastesti pritel ji uspal,,,jelikoz ja by jsem to fakt nestihala... snad uz bude v klidu... dala jsem ji sabik tak snad to pomuze....
7. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
tak buchat se nepovedla!! klasika u me... neumim udelat ani krtkuv dort z obchodu ... jsem leva na to peceni... budu muset nase pohostit susenkama:D
7. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
já jsem pro návštěvu udělala tiramisu po česku do skleniček, hezky to vypadá a je to chuťová tutovka
7. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
verus teda ja nepecu teda.

evakt delas mi chute.

No ja az se mi probudi broucek pujdu koupit penove puzzle.
7. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
evatk dej recept :wink:
7. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
jee penove puzzle taky mam v planu koupit jenze asi musim objednat jelikoz tady u nas nesezenu :(
7. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.